Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 233 234 235 236 237 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5300   2019. 01. 14. hétfő 06:20
zsozs70 zsozs70
Sajnos nekem rossz a tapasztalatom szinte senki mindenki csak irogat de talalkozni senki.
Talán azért mert bisex fiu kevés van főleg aki tényleg bi és szereti a férfi sexet is és akarna időnként csak fiuval sexelni.
Én már szinte feladtam.
Lehet hogy a mi környékünk halott e téren
#5299   2019. 01. 11. péntek 17:54
X Törölt felhasználó (869472)
Szeretek tarsalogni is, ha idom epp engedi es a masik fel is szamomra barmiert is erdekes. Ebbol aztan tovabblepes is lehet akar. Igy fogom fel a dolgokat.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 01. 11. péntek 17:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 11. péntek 17:04
Egyébként attól sem zárkózol el hogy csak úgy társalogjál általad értelmesnek tekintett férfiakkal, esetleg nőkkel, vagy kimondottan csak partnert keresel? Mert néha olvasom itt hogy írják egyesek hogy nem beszélgetni akarnak, hanem teló, meg találka, stb.
#5298   2019. 01. 11. péntek 17:04
egysportospasi egysportospasi
Egyébként attól sem zárkózol el hogy csak úgy társalogjál általad értelmesnek tekintett férfiakkal, esetleg nőkkel, vagy kimondottan csak partnert keresel? Mert néha olvasom itt hogy írják egyesek hogy nem beszélgetni akarnak, hanem teló, meg találka, stb.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 11. péntek 12:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (869472)
2019. 01. 11. péntek 12:31
Vannak. Tobb ertelmes embert is volt mar szerencsem itt kifogni, ferfit. Persze van itt sok bolond es egyszeru arc is. A nokrol nem tudok nyilatkozni. Parszor probaltam csak kommunikalni novel kulon. Nem sok sikerrel sajnos.
#5297   2019. 01. 11. péntek 13:42
X Törölt felhasználó (3925392)
nálunk foto nincs telo azt ott ött perc alatt többet megtudhatunk egymásrol mint irogatni vagy kép és az is lehet nem is ök vannak rajt
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 11. péntek 13:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732) VIP
2019. 01. 11. péntek 13:31
Minket most csupa olyan talál meg, akik beszélgetés során egész jó fejek, aztán mindenki elkezd felgyorsulni, hogy fotózzunk már, meg találkozzunk már, meg egyebek. Ez is általános? Mindenki ilyen türelmetlen?
#5296   2019. 01. 11. péntek 13:31
X Törölt felhasználó (3989732) VIP
Minket most csupa olyan talál meg, akik beszélgetés során egész jó fejek, aztán mindenki elkezd felgyorsulni, hogy fotózzunk már, meg találkozzunk már, meg egyebek. Ez is általános? Mindenki ilyen türelmetlen?
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 11. péntek 13:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3925392)
2019. 01. 11. péntek 13:25
igen mi is probálkozunk de nem egyszeru de azért már volt több is de ugyan anyi kamus is van
#5295   2019. 01. 11. péntek 13:25
X Törölt felhasználó (3925392)
igen mi is probálkozunk de nem egyszeru de azért már volt több is de ugyan anyi kamus is van
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 11. péntek 13:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (823610)
2019. 01. 11. péntek 13:20
Mi már tapasztaltunk ezt-azt. Sok emberrel beszéltünk, ha meg lett volna a vágy, akkor is az esetek 90%ában egy találkozóig sem jutunk el. Nagyon sok pasi sem válaszol úgy egy levélre, hogy beleférünk a keresett feltételekbe.
Mi belefáradtunk a sok fantáziáló, érdemben tenni képtelen emberbe. Sajnos ez miatt előfordul, hogy nem írunk vissza.
#5294   2019. 01. 11. péntek 13:20
X Törölt felhasználó (823610)
Mi már tapasztaltunk ezt-azt. Sok emberrel beszéltünk, ha meg lett volna a vágy, akkor is az esetek 90%ában egy találkozóig sem jutunk el. Nagyon sok pasi sem válaszol úgy egy levélre, hogy beleférünk a keresett feltételekbe.
Mi belefáradtunk a sok fantáziáló, érdemben tenni képtelen emberbe. Sajnos ez miatt előfordul, hogy nem írunk vissza.
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2019. 01. 11. péntek 11:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 11. péntek 11:12
Kicsit elbeszélünk egymás mellett. Itt a párok folyamatosan arra panaszkodnak, hogy az értetlen férfiak fűnek-fának írnak, akik nincsenek a keresési feltételekben, meg milyen egyszavas "dugunk" levelekkel jönnek és arra nem válaszolnak.
Én és több más férfitársam pedig azt mondja, hogy nem csak az olyanok nem kapnak levelet, akik ilyen agyalágyultak, de azok sem, akik.
1. megnézik a másik adatlapját
2. értelmezik a másik adatlapját
3. megértik a másik adatlapján leírtakat
4. beleesnek a preferenciákba
5. ki van töltve az adatlapjuk
6. célzottan csak olyannak írnak, akinek 1.2.3.4.-es pont
7. és ráadásul tisztelettudóan, néhány soros levélben érdeklődnek.

Én erről beszélek, és még így sem kap az ember legtöbbször választ.
#5293   2019. 01. 11. péntek 12:31
X Törölt felhasználó (869472)
Vannak. Tobb ertelmes embert is volt mar szerencsem itt kifogni, ferfit. Persze van itt sok bolond es egyszeru arc is. A nokrol nem tudok nyilatkozni. Parszor probaltam csak kommunikalni novel kulon. Nem sok sikerrel sajnos.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 01. 11. péntek 12:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 11. péntek 12:06
Tényleg, itt vannak ilyenek?
#5292   2019. 01. 11. péntek 12:28
X Törölt felhasználó (3989732) VIP
...ha van egy kft-m, ami ugyan egy kanyit se termel, akkor attól még felsővezető vagyok, vagy nem...? nyes
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 01. 11. péntek 12:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 11. péntek 12:06
Tényleg, itt vannak ilyenek?
#5291   2019. 01. 11. péntek 12:06
egysportospasi egysportospasi
Tényleg, itt vannak ilyenek?
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 09. szerda 13:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (869472)
2019. 01. 09. szerda 13:17
Mostanaban megszaporodtak a felsovezetok es az extra egzisztenciaju ferfiak a GG-n. eplus2
#5290   2019. 01. 11. péntek 12:00
X Törölt felhasználó (869472)
Mindenkivel a szintjen erdemes targyalni/vitatkozni.
Van akit alpari modon kell kezelni, mert csak azt erti.
Van aki pedig kineveti a kozonsegesseget, mert eroltetett es egyszeru modja az ervelesnek....
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 09. szerda 18:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732) VIP
2019. 01. 09. szerda 18:09
A nyers az jó, sose bánd. A nyers az az őszinte. Én kifejezetten büszke vagyok rá, hogy nem vagyok politikus alkat. Ahogy mondani szoktam, szidni valakit/valamit csak anyázva lehet, udvariaskodva nem. nyes
#5289   2019. 01. 11. péntek 11:52
egysportospasi egysportospasi
Igen, ez így van. Az ok az lehet, hogy egyszerűen nincsen megfelelő mennyiségben megfelelő partnerjelölt. Konkrétan túl sok a férfi és túl kevés a nő érdeklődő, aki tényleg komolyan is veszik a dolgot. Talán legjobb esélyeik a pároknak lehetnek a párokkal, de ebben nincs tapasztalatom. Lényegében ha az ember komolyan végigmegy az 1-5 pontokon és még kicsit igényes is, akkor általában nem marad senki, vagy a már tárgyalt okok miatt, pl. távolság, nem reális a dolog.
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2019. 01. 11. péntek 11:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 11. péntek 11:12
Kicsit elbeszélünk egymás mellett. Itt a párok folyamatosan arra panaszkodnak, hogy az értetlen férfiak fűnek-fának írnak, akik nincsenek a keresési feltételekben, meg milyen egyszavas "dugunk" levelekkel jönnek és arra nem válaszolnak.
Én és több más férfitársam pedig azt mondja, hogy nem csak az olyanok nem kapnak levelet, akik ilyen agyalágyultak, de azok sem, akik.
1. megnézik a másik adatlapját
2. értelmezik a másik adatlapját
3. megértik a másik adatlapján leírtakat
4. beleesnek a preferenciákba
5. ki van töltve az adatlapjuk
6. célzottan csak olyannak írnak, akinek 1.2.3.4.-es pont
7. és ráadásul tisztelettudóan, néhány soros levélben érdeklődnek.

Én erről beszélek, és még így sem kap az ember legtöbbször választ.
#5288   2019. 01. 11. péntek 11:21
X Törölt felhasználó (3989732) VIP
Igen, ebben igazad van, hogy amelyik korrekt, arra azért illik válaszolni, hogy miért nem. De nekem pl. olyan emberke játszotta itt a sértődött mártírt, aki háromszori beírásra sem fogta fel, hogy 5 évvel idősebb, mint akit mi keresünk. És fújta a magáét tovább, hogy ő milyen intelligens, milyen szép levelet írt, és mi mekkora bunkók vagyunk. Ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni (és nem is vagyunk hajlandóak).
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2019. 01. 11. péntek 11:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 11. péntek 11:12
Kicsit elbeszélünk egymás mellett. Itt a párok folyamatosan arra panaszkodnak, hogy az értetlen férfiak fűnek-fának írnak, akik nincsenek a keresési feltételekben, meg milyen egyszavas "dugunk" levelekkel jönnek és arra nem válaszolnak.
Én és több más férfitársam pedig azt mondja, hogy nem csak az olyanok nem kapnak levelet, akik ilyen agyalágyultak, de azok sem, akik.
1. megnézik a másik adatlapját
2. értelmezik a másik adatlapját
3. megértik a másik adatlapján leírtakat
4. beleesnek a preferenciákba
5. ki van töltve az adatlapjuk
6. célzottan csak olyannak írnak, akinek 1.2.3.4.-es pont
7. és ráadásul tisztelettudóan, néhány soros levélben érdeklődnek.

Én erről beszélek, és még így sem kap az ember legtöbbször választ.
#5287   2019. 01. 11. péntek 11:12
kiskoko34 kiskoko34
Kicsit elbeszélünk egymás mellett. Itt a párok folyamatosan arra panaszkodnak, hogy az értetlen férfiak fűnek-fának írnak, akik nincsenek a keresési feltételekben, meg milyen egyszavas "dugunk" levelekkel jönnek és arra nem válaszolnak.
Én és több más férfitársam pedig azt mondja, hogy nem csak az olyanok nem kapnak levelet, akik ilyen agyalágyultak, de azok sem, akik.
1. megnézik a másik adatlapját
2. értelmezik a másik adatlapját
3. megértik a másik adatlapján leírtakat
4. beleesnek a preferenciákba
5. ki van töltve az adatlapjuk
6. célzottan csak olyannak írnak, akinek 1.2.3.4.-es pont
7. és ráadásul tisztelettudóan, néhány soros levélben érdeklődnek.

Én erről beszélek, és még így sem kap az ember legtöbbször választ.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 09. szerda 11:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3997382)
2019. 01. 09. szerda 11:44
Bizony.
Nagyon le lehet vágni azt, melyik szabványlevél, amit bárkinek elküldhető tartalommal tölt meg, vagy a másik véglet: xy vagyok, van kedved ismerkedni?"_ sok esetben ránézek az adatlapjára... fotó nincs, jellemzés nincs, kit keres rész kitöltve nincs, de látok három számadatot: magasság, súly, szélesség, meg némelyik e mellé oda írja farkának hosszát, széltét, kör és köbméretét, és hogy mennyi anyag van benne.
Nos, ezekre mégis mi a túrót reagáljon egy olyan ember, akinek van konkrét elképzelése, konkrét adatlapja, szinte vakvezető, intelligens módon próbál, szeretne, intelligens játszótársat találni. Max csóválom a fejem, és bezárom alapját, és egy perc múlva azt se tudom, h világon van_e. Semmi motiváció, hogy ezekre reagáljak.
Sajnos ezekből az értelmetlen levelekből van több. szomoru1
#5286   2019. 01. 09. szerda 20:47
CrazyBear CrazyBear
Egy ilyen levelet én is kaptam egy hölgytől,kéretlenül, később megváltozott a véleménye...szerintem ugyanaz a személy smile
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 01. 09. szerda 16:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 09. szerda 16:12
Igazad van, nekem például egyszer anélkül hogy kerestem volna vele a kapcsolatot írt egy nő, hogy miért gondolom hogy én bármilyen szempontból érdekes lehetek egy nőnek... Pedig nem is mondtam neki hogy gondolom. smile
#5285   2019. 01. 09. szerda 18:09
X Törölt felhasználó (3989732) VIP
A nyers az jó, sose bánd. A nyers az az őszinte. Én kifejezetten büszke vagyok rá, hogy nem vagyok politikus alkat. Ahogy mondani szoktam, szidni valakit/valamit csak anyázva lehet, udvariaskodva nem. nyes
(Ez egy válasz Catachan üzenetére (2019. 01. 09. szerda 16:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 09. szerda 16:30
Hát ebben biztos nem fogok változni. vigyor0
Amióta az eszemet tudom igyekszem mindig, mindenkivel értelmesen beszélni és a megfelelő tiszteletet megadni. Igaz, néha tudok kicsit nyers lenni. Úgyhogy ha esetleg valami oknál fogva megbántottam volna valakit, akkor tisztelettel elnézést kérek.
#5284   2019. 01. 09. szerda 16:30
Catachan Catachan
Hát ebben biztos nem fogok változni. vigyor0
Amióta az eszemet tudom igyekszem mindig, mindenkivel értelmesen beszélni és a megfelelő tiszteletet megadni. Igaz, néha tudok kicsit nyers lenni. Úgyhogy ha esetleg valami oknál fogva megbántottam volna valakit, akkor tisztelettel elnézést kérek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 09. szerda 16:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732) VIP
2019. 01. 09. szerda 16:12
Ebben közelít az álláspontunk. Ha valaki értelmes levelet ír, és ráadásul benne van a keresett keretben, annak szoktunk mi is visszaírni mindenképp, hiszen potenciális jelölt lehet. Vagy ha más nem, akkor annyit szoktunk, hogy "bocs minden fain, de túl vastag/vékony/meleg/szőrtelen/akármi vagy az ízlésünknek. Szigorúan annak nem szoktunk, akin azt érezzük, hogy nem értette meg, mit is akarunk. Szóval elfogadom a te álláspontodat is, de nem engedek az enyémből sem. smile
A lapod alapján, ha pl. nekünk üzennél, akkor biztosan válaszolnék: nekünk kicsit magas vagy, és a cigi nálunk kizáró ok. Értelmesen írsz itt a fórumban, csak még fiatal és lelkes vagy, majd egy 15 év múlva már lehet, hogy te sem várod el mindenkitől, hogy válaszoljon, mert nem fog a dolognak ez a része annyira érdekelni. Szerintem fogsz találni magadnak megfelelő partnert.
#5283   2019. 01. 09. szerda 16:12
X Törölt felhasználó (3989732) VIP
Ebben közelít az álláspontunk. Ha valaki értelmes levelet ír, és ráadásul benne van a keresett keretben, annak szoktunk mi is visszaírni mindenképp, hiszen potenciális jelölt lehet. Vagy ha más nem, akkor annyit szoktunk, hogy "bocs minden fain, de túl vastag/vékony/meleg/szőrtelen/akármi vagy az ízlésünknek. Szigorúan annak nem szoktunk, akin azt érezzük, hogy nem értette meg, mit is akarunk. Szóval elfogadom a te álláspontodat is, de nem engedek az enyémből sem. smile
A lapod alapján, ha pl. nekünk üzennél, akkor biztosan válaszolnék: nekünk kicsit magas vagy, és a cigi nálunk kizáró ok. Értelmesen írsz itt a fórumban, csak még fiatal és lelkes vagy, majd egy 15 év múlva már lehet, hogy te sem várod el mindenkitől, hogy válaszoljon, mert nem fog a dolognak ez a része annyira érdekelni. Szerintem fogsz találni magadnak megfelelő partnert.
(Ez egy válasz Catachan üzenetére (2019. 01. 09. szerda 15:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 09. szerda 15:59
Nem erről van szó. De ha már írok egy értelmes, összeszedett levelet, amiben megadom a kellő tiszteletet, akkor legalább 3 betűt a másik is visszaírhatna. Nem a Háború és Békét szeretném válaszban megkapni....
És igen, én is válaszolok mindenkinek. Nem kerül semmibe. Nem kettős mérce, ha elvárja valaki, hogy ne egy sablon levelet vagy egy egysoros "csá,d*gunk" szöveget, akkor annyit nem hajlandó visszaírni, hogy nem, bocs? Vagy csak annyit, hogy nem?
Nem veszem sértésnek és nem sértődtem meg. Csak hiányolom a minimum kommunikációt.
#5282   2019. 01. 09. szerda 16:12
egysportospasi egysportospasi
Igazad van, nekem például egyszer anélkül hogy kerestem volna vele a kapcsolatot írt egy nő, hogy miért gondolom hogy én bármilyen szempontból érdekes lehetek egy nőnek... Pedig nem is mondtam neki hogy gondolom. smile
(Ez egy válasz CrazyBear üzenetére (2019. 01. 08. kedd 20:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 08. kedd 20:20
Nézd másképpen.
Jobb a válasz nélküli "nem",mintha kiemelnék azokat a tulajdonságaidat ami nem jön be nekik.
Ha nem méltatnak válaszra sem,kár tovább foglalkozni velük.
Csak tipp:pár rejtett kép,kidolgozott adatlap sokat dob az esélyeken,és persze türelem smile
#5281   2019. 01. 09. szerda 15:59
Catachan Catachan
Nem erről van szó. De ha már írok egy értelmes, összeszedett levelet, amiben megadom a kellő tiszteletet, akkor legalább 3 betűt a másik is visszaírhatna. Nem a Háború és Békét szeretném válaszban megkapni....
És igen, én is válaszolok mindenkinek. Nem kerül semmibe. Nem kettős mérce, ha elvárja valaki, hogy ne egy sablon levelet vagy egy egysoros "csá,d*gunk" szöveget, akkor annyit nem hajlandó visszaírni, hogy nem, bocs? Vagy csak annyit, hogy nem?
Nem veszem sértésnek és nem sértődtem meg. Csak hiányolom a minimum kommunikációt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 09. szerda 14:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732) VIP
2019. 01. 09. szerda 14:32
Az értelmiség szexuális forradalma zajlik a szemünk előtt. Cogito ergo comingout... nyes
 
... 233 234 235 236 237 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9980db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 03. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!