Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 231 232 233 234 235 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5322   2019. 01. 17. csütörtök 17:37
Caracas79 Caracas79
Valóban nem lehetetlen a sikeres randi,de mivel sokan megírták már,hogy az oldalt működtetők részéről radikális lépések nélkül több lesz a negatív élmény,mint a pozitív!A társkereső részt lehetne fizetőssé tenni,bár egy-két elvetemült farokverő képgyüjtő lenne így is,de leapadna a számuk jelentősen!Nem több ezer forintokra gondoltam,hanem sms általi hitelesítésre.akinek fontos,hogy valós személyekkel társalogjon,kommunikáljon és találkozzon,azok számára ez bőven belefér.Az elkényelmesedett pszichómókusok meg mehetnek a balettbe ugrálni!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 17. csütörtök 08:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1568852)
2019. 01. 17. csütörtök 08:04
Tagadhatatlan, hogy nekünk is van pozitív tapasztalat is! Sajnos az arányok nem túl jók, de nem lehetetlen küldetés smile !
#5321   2019. 01. 17. csütörtök 17:32
X Törölt felhasználó (3899952)
18? Az már egyeltalán nem átlagos, hanem jóval átlag feletti. Jelenleg is bele futottam olyanba, aki 18,5 minimum. Nekem nincs 18 és csak 4 cm vastag, még is hatalmasat szexelek minden eggyes lánnyal. Nincs panaszkodás, mert nincs lustálkodás.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 16. szerda 18:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1568852)
2019. 01. 16. szerda 18:55
Azért ebben nem vagyunk ennyre biztosak! Mi sem keresünk adoniszokat, sőt a kölyökképű macsók inkább azonnali nemet kapnak! A méretnél is inkább az átlagos, mint a nagy! Általában a külsőre nagyon dekoratív emberek, próbálnak azzal visszaélni, hogy milyen a külsejük! Mi is kaptuk már meg, hgy mi az, hogy nem hisz Ő megtisztel minket, hogy csatlakozik hozzánk, hisz sosem lesz ilyen "férfivel" módunk találkozni! Szóval attól, hogy egy gyümölcs külseje csodás, belül lehet eléggé fogyaszthatatlan smile ! Viszont sajnos az előttünk író pároknak mi is igazat tudunk adni, sajnos mi is jártunk már így! Sőt a 18cm összement még 10 sem volt! A kitartó többlövetű 2 perces, aztán fél6!Az pedig, hogy mennyien nem jöttek el, vagy mondták le, már nem számoljuk!
#5320   2019. 01. 17. csütörtök 08:04
X Törölt felhasználó (1568852)
Tagadhatatlan, hogy nekünk is van pozitív tapasztalat is! Sajnos az arányok nem túl jók, de nem lehetetlen küldetés smile !
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 17. csütörtök 07:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (338801)
2019. 01. 17. csütörtök 07:13
Azért, hogy ne csak negatív élmény legyen, mi találtunk már itt olyan srácot is, akivel 2 nap alatt zsíroztuk le a találkozót, a harmadik napon pedig egy jó kalandot éltünk meg vele hármasban. Ilyen is van, csak ritka.
#5319   2019. 01. 17. csütörtök 07:13
X Törölt felhasználó (338801)
Azért, hogy ne csak negatív élmény legyen, mi találtunk már itt olyan srácot is, akivel 2 nap alatt zsíroztuk le a találkozót, a harmadik napon pedig egy jó kalandot éltünk meg vele hármasban. Ilyen is van, csak ritka.
#5318   2019. 01. 17. csütörtök 01:13
X Törölt felhasználó (848234)
Higgyétek el, ez tök független attól, hogy vki egyedülálló lány, férfi vagy éppen egy pár. Ha vki megbízhatatlan vagy kamus akkor azzal így fogtok járni és mindegy a neme vagy a beállítottsága. Van ismerősöm, aki hapsit keres innen, dettó ugyanígy jár mindig, hiába van itt elképesztően sok (ál)meleg meg (ál)biszex pacák. Én párt vagy nőt keresve, dettó ugyanígy járok. Elkezdünk levelezni és amikor élesre fordul a helyzet akkor dobbantanak minden szó nélkül és szó szerint füstté válnak. Aztán rá két hétre látom a kommentjét, hogy itt csak nagyszájú hapsik vannak és őt senki nem képes megbaszni pedig ő mennyire ki van már. Ez az egész itteni lét csak egy ábránd, egy szerep az itteni emberkék 98%-nak.
#5317   2019. 01. 16. szerda 18:55
X Törölt felhasználó (1568852)
Azért ebben nem vagyunk ennyre biztosak! Mi sem keresünk adoniszokat, sőt a kölyökképű macsók inkább azonnali nemet kapnak! A méretnél is inkább az átlagos, mint a nagy! Általában a külsőre nagyon dekoratív emberek, próbálnak azzal visszaélni, hogy milyen a külsejük! Mi is kaptuk már meg, hgy mi az, hogy nem hisz Ő megtisztel minket, hogy csatlakozik hozzánk, hisz sosem lesz ilyen "férfivel" módunk találkozni! Szóval attól, hogy egy gyümölcs külseje csodás, belül lehet eléggé fogyaszthatatlan smile ! Viszont sajnos az előttünk író pároknak mi is igazat tudunk adni, sajnos mi is jártunk már így! Sőt a 18cm összement még 10 sem volt! A kitartó többlövetű 2 perces, aztán fél6!Az pedig, hogy mennyien nem jöttek el, vagy mondták le, már nem számoljuk!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 16. szerda 11:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3899952)
2019. 01. 16. szerda 11:02
Ebben az egész útmutatóban van némi igazság, de az én tapasztalataim szerint nem így látom. Tisztelet a kivételnek, de sajnos a nők 70%-a itt inkább csak a nagy méretre utaznak meg arra hogy díjnyertes teste legyne a férfinak. Akkor hol az intelligencia amit elvileg keresnek? Értem én hogy a férfiak is illetlenűl törnek rá a hölgyre, na de ha ilyen fel tételek vannak nála akkor mit várunk? Úgy gondolom egy remek estét nem csak hatalmas szerszámmal, és tábla csokival a hasán lehet elérni.
#5316   2019. 01. 16. szerda 18:51
Caracas79 Caracas79
Emberek!Egy olyan országban élünk,ahol rengeteg az ideggyenge lelki nyomorék.Ez az oka annak,hogy nagyon sokan miért hazudoznak szóban és tettekben,miért vihognak idétlenül mindenen zsigerből,miért nem képesek csupán tartós ismerősi kapcsolatokat kiépíteni és megtartani!A barátságról,szerelemről és az azon alapuló szexkapcsolatokat már meg sem említem.Én férfiasan bevallom,hogy volt olyan dolog számomra,ami fejben okozott némi érdeklődő reakciót nálam,de a tettek mezejére nem léptem,és ezt írásban közöltem is az adott személylel,mert így tisztességes!
#5315   2019. 01. 16. szerda 18:46
X Törölt felhasználó (4001972)
...tudom, ez nem a történetek oldala, ám némi előzményt mégis fontos leírnom. bár csak éppen hogy regisztráltam, kaptam egy kedves levelet egy magányos hölgytől, akinek - mint az később kiderült, perfekt teste volt, sajnos az arcát, csúf forradások fedték, mint megtudtam - ezzel remélem nem adom ki - gimnáziumban tanított kémiát, ám egy kísérlet alkalmával , egy rosszul elsült diákcsíny eredménye az lett, hogy savgőz csapta meg az arcát (szerencséje, hogy éppen akkor, amikor kilélegzett) és bizony - láttam a baleset előtti képeit - elbánt vele a sósav gőze , de rendesen! pénze nem volt, mint annak az énekes nőnek, aki tucatnyi műtéttel hozta - úgy ahogy rendbe balesetes arcát, maradt neki a magány és az alig viselhető csúfolódás....a háta mögött, Laudának hívták....szóval ő írt rám (azóta jellemzésemből elhagytam a verset és néhány egyéb adatot) mert megfogta ,hogy rímekbe szedve kerestem partnert. előbb levelek itt, aztán e-mail a személyes fiókba, majd telefon, és végül személyes találka nála, este. felkapott óbudai lakótelep 4. emeleti lakása volt az otthona, amikor beléptem hozzá, fejen kólintott a kelet fűszeres illata, de leginkább az volt mellbevágó, hogy mint egy képzeletbeli háremhölgynek, arcfátyol takarta el arcát, csak a félhomályban, a folyosóról beáramló fény csillant meg szabadon hagyott nedves szemeiben....
#5314   2019. 01. 16. szerda 18:46
X Törölt felhasználó (1777462)
Mindenki bizonygatta, hogy ő nem kamus. Elmondta az utolsó kb 15 ször, hogy micsoda barmok voltak, akik nem jöttek el. Ő most, akár azonnal, és nagyonnagyon. Erre úgy eltűnt az is mint a szürkeszamár. Döbbenetes ez számunkra. Felfoghatatlan, hogy privátban szóló lányt, igen szóló lányt könnyebben találtunk, mint pasit.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 16. szerda 17:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (338801)
2019. 01. 16. szerda 17:44
Mi is jártunk már így. Sűrű üzenet váltás, hogy ő mennyire igaz ember. Aztán már a személyes találkozó egyeztetésénél nem nagyon stimmelt a dolog, alább hagyott a lelkesedése. De azért egyeztettünk egy időpontot, amire természetesen nem jött el. A hab a tortán, hogy egy hét múlva ránk írt, hogy nem volt jó neki az időpont, beszéljünk meg egy másikat...
#5313   2019. 01. 16. szerda 17:44
X Törölt felhasználó (338801)
Mi is jártunk már így. Sűrű üzenet váltás, hogy ő mennyire igaz ember. Aztán már a személyes találkozó egyeztetésénél nem nagyon stimmelt a dolog, alább hagyott a lelkesedése. De azért egyeztettünk egy időpontot, amire természetesen nem jött el. A hab a tortán, hogy egy hét múlva ránk írt, hogy nem volt jó neki az időpont, beszéljünk meg egy másikat...
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 16. szerda 17:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1777462)
2019. 01. 16. szerda 17:01
Valós pár vagyunk. Nem szétgyúrt, és nem is nagy méretű pasikat keresünk. Eddig összesen, mindennel együtt leírom a tapasztalatokat: 1. Még a tali előtt fél órával is erős csetelés, devaztán csak nem jött el. 2. Eljött, fél 6 volt. 3. Négyes gangbang lebeszélve, minden ok, telefonszám csere, egy se jött el. 4. Nagyon lelkes, nagyonnnagyon, tali előtt fél órával örökre eltűnt. 5. Még lelkesebb, napi rengeteg üzenet viberen. Tali közeledtével ritkuló üzenetek, füst. Ezt így ahogy írom. Úgyhogy a párok kamusok dolgot hagyjuk. Mindenki kamus. Beszari nyúlbélák vannak. Maradunk a klubbnál.
#5312   2019. 01. 16. szerda 17:01
X Törölt felhasználó (1777462)
Valós pár vagyunk. Nem szétgyúrt, és nem is nagy méretű pasikat keresünk. Eddig összesen, mindennel együtt leírom a tapasztalatokat: 1. Még a tali előtt fél órával is erős csetelés, devaztán csak nem jött el. 2. Eljött, fél 6 volt. 3. Négyes gangbang lebeszélve, minden ok, telefonszám csere, egy se jött el. 4. Nagyon lelkes, nagyonnnagyon, tali előtt fél órával örökre eltűnt. 5. Még lelkesebb, napi rengeteg üzenet viberen. Tali közeledtével ritkuló üzenetek, füst. Ezt így ahogy írom. Úgyhogy a párok kamusok dolgot hagyjuk. Mindenki kamus. Beszari nyúlbélák vannak. Maradunk a klubbnál.
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2019. 01. 16. szerda 16:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 16. szerda 16:17
Ez azért van, mert az itt jelenlévő férfiaknak kb csak az 1%-a, aki ilyen feltételeknek megfelel vagyis próbálják a "nők" és a "párok" redukálni azoknak a férfiaknak a számát, akik ezeknek megfelelnek. Ha valaki megfelel, akkor pedig valamit még kitalálnak, hogy miért nem felel meg mégsem - hogy miért? Mert azon "Nők" és "Párok" mind csak férfiak, akik élvezkedni vannak az oldalon, meg képeket kicsalni másoktól.
Furcsának tartom, hogy a nagyon igényes, ápolt, magas feltételeket állító "nők", "párok" éveken keresztül csak "kezdők" maradnak az oldalon, azaz senkivel nem tudtak kialakítani szexuális kapcsolatot, holott minden második adatlap ilyen, de valahogy egymásra sem találnak rá.
#5311   2019. 01. 16. szerda 16:17
kiskoko34 kiskoko34
Ez azért van, mert az itt jelenlévő férfiaknak kb csak az 1%-a, aki ilyen feltételeknek megfelel vagyis próbálják a "nők" és a "párok" redukálni azoknak a férfiaknak a számát, akik ezeknek megfelelnek. Ha valaki megfelel, akkor pedig valamit még kitalálnak, hogy miért nem felel meg mégsem - hogy miért? Mert azon "Nők" és "Párok" mind csak férfiak, akik élvezkedni vannak az oldalon, meg képeket kicsalni másoktól.
Furcsának tartom, hogy a nagyon igényes, ápolt, magas feltételeket állító "nők", "párok" éveken keresztül csak "kezdők" maradnak az oldalon, azaz senkivel nem tudtak kialakítani szexuális kapcsolatot, holott minden második adatlap ilyen, de valahogy egymásra sem találnak rá.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 16. szerda 11:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3899952)
2019. 01. 16. szerda 11:02
Ebben az egész útmutatóban van némi igazság, de az én tapasztalataim szerint nem így látom. Tisztelet a kivételnek, de sajnos a nők 70%-a itt inkább csak a nagy méretre utaznak meg arra hogy díjnyertes teste legyne a férfinak. Akkor hol az intelligencia amit elvileg keresnek? Értem én hogy a férfiak is illetlenűl törnek rá a hölgyre, na de ha ilyen fel tételek vannak nála akkor mit várunk? Úgy gondolom egy remek estét nem csak hatalmas szerszámmal, és tábla csokival a hasán lehet elérni.
#5310   2019. 01. 16. szerda 11:02
X Törölt felhasználó (3899952)
Ebben az egész útmutatóban van némi igazság, de az én tapasztalataim szerint nem így látom. Tisztelet a kivételnek, de sajnos a nők 70%-a itt inkább csak a nagy méretre utaznak meg arra hogy díjnyertes teste legyne a férfinak. Akkor hol az intelligencia amit elvileg keresnek? Értem én hogy a férfiak is illetlenűl törnek rá a hölgyre, na de ha ilyen fel tételek vannak nála akkor mit várunk? Úgy gondolom egy remek estét nem csak hatalmas szerszámmal, és tábla csokival a hasán lehet elérni.
#5309   2019. 01. 15. kedd 18:13
X Törölt felhasználó (1568852)
Ha Ők találnak akkor azok is akiket megtaláltak smile !
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2019. 01. 15. kedd 17:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 15. kedd 17:43
Szerintem itt csak a párok és a szoló nők talalálnak
#5308   2019. 01. 15. kedd 17:43
zsozs70 zsozs70
Szerintem itt csak a párok és a szoló nők talalálnak
#5307   2019. 01. 15. kedd 15:11
X Törölt felhasználó (1568852)
Mi is mindíg ezzel kezdjük! Akinek nincs adatlapja, vagy ha van de szembetűnő, hogy egyáltalán nem felel meg a mi álltalunk leírtaknak, azt nagyon nem tudjuk komolyan venni!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 15. kedd 09:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732) VIP
2019. 01. 15. kedd 09:42
Nálam is ez az alap. Az ott találtakból igen sok mindent le lehet szűrni kapásból, és még levelezni sem kell hozzá.
#5306   2019. 01. 15. kedd 09:42
X Törölt felhasználó (3989732) VIP
Nálam is ez az alap. Az ott találtakból igen sok mindent le lehet szűrni kapásból, és még levelezni sem kell hozzá.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 01. 14. hétfő 22:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 14. hétfő 22:06
Én el szoktam olvasni az adatlapokat és úgy gondolom értelmezni is tudom...
#5305   2019. 01. 14. hétfő 22:06
egysportospasi egysportospasi
Én el szoktam olvasni az adatlapokat és úgy gondolom értelmezni is tudom...
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 14. hétfő 14:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (866441)
2019. 01. 14. hétfő 14:19
Szia!
Adatlapot itt szinte senki nem olvas,ide a többség csak ábrándozni,hazudozni jár!
#5304   2019. 01. 14. hétfő 15:04
X Törölt felhasználó (866441)
Szia!
Végül is,csak magukat minősítik ezzel.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 14. hétfő 14:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (869472)
2019. 01. 14. hétfő 14:55
Elolvassak ok, csak nem erdekli a tobbseget mi van kiirva. Sajnos....
#5303   2019. 01. 14. hétfő 14:55
X Törölt felhasználó (869472)
Elolvassak ok, csak nem erdekli a tobbseget mi van kiirva. Sajnos....
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 14. hétfő 14:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (866441)
2019. 01. 14. hétfő 14:19
Szia!
Adatlapot itt szinte senki nem olvas,ide a többség csak ábrándozni,hazudozni jár!
 
... 231 232 233 234 235 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9962db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 22. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!