Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 229 230 231 232 233 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5380   2019. 01. 23. szerda 09:07
X Törölt felhasználó (4001532)
Itt van az hogy elképzelnek valamit valakiről és ebből nem engednek és véletlen sem kérdeznek. Mellé pedig ha meg nem lenne a helyesírás javítás stb beállítva a telefonon akkor meg azért nem tudok helyesen írni mert elütök valamit. Mindig lehet keresni valamit amiért belekötünk valakibe ha akarunk. nyes
(Ez egy válasz Catachan üzenetére (2019. 01. 23. szerda 08:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 23. szerda 08:41
Akkor nyilvánvalóan félreértettem, hogy neki válaszoltál. Mint a mostani intelligens emberre tett megjegyzésedet. Én feltételeztem, hogy talán ez lehet a helyzet, nem Ő takarózott vagy hivatkozott rá. De mindegy. A szövegértés a lényeg....
Nagy általánosságban fogalmazol, én pedig leírtam egy esetet. Szerintem itt most pont nem azok panaszkodnak a nemleges válasz hiányára akik sablon levelekkel bombáznak mindenkit. És én egy szóval sem mondtam, hogy a "csá, gyüsz baszni" levelekre érdemes válaszolni, vagy kell. Ebben megegyezhetünk. De nyilvánvalóan ebben is tévedek.
#5379   2019. 01. 23. szerda 09:05
kiskoko34 kiskoko34
Ezt már korábban leírtam, remélem sikerül megértened.

Itt a párok folyamatosan arra panaszkodnak, hogy az értetlen férfiak fűnek-fának írnak, akik nincsenek a keresési feltételekben, meg milyen egyszavas "dugunk" levelekkel jönnek és arra nem válaszolnak.
Én és több más férfitársam pedig azt mondja, hogy nem csak az olyanok nem kapnak levelet, akik ilyen agyalágyultak, de azok sem, akik.
1. megnézik a másik adatlapját
2. értelmezik a másik adatlapját
3. megértik a másik adatlapján leírtakat
4. beleesnek a preferenciákba
5. ki van töltve az adatlapjuk
6. célzottan csak olyannak írnak, akinek 1.2.3.4.-es pont
7. és ráadásul tisztelettudóan, néhány soros levélben érdeklődnek.

Én erről beszélek, és még így sem kap az ember legtöbbször választ.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 23. szerda 06:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732) VIP
2019. 01. 23. szerda 06:52
Kb. azok sírnak, hogy nem kapnak egy "nem"-et sem, akik nem képesek szöveget értelmezni és két szót helyesen leírni. Ez viszont szerencsére nem álszent dolog, inkább csak a szokásos szimpla emberi ostobaság. Elég elkeserítő tud lenni ekkora mértékben látva, ne csodálkozzunk, ha néhány ember belefárad, hogy naponta tucatjával válaszolgasson (feleslegesen) az ilyeneknek. wink nyes
#5378   2019. 01. 23. szerda 08:41
Catachan Catachan
Akkor nyilvánvalóan félreértettem, hogy neki válaszoltál. Mint a mostani intelligens emberre tett megjegyzésedet. Én feltételeztem, hogy talán ez lehet a helyzet, nem Ő takarózott vagy hivatkozott rá. De mindegy. A szövegértés a lényeg....
Nagy általánosságban fogalmazol, én pedig leírtam egy esetet. Szerintem itt most pont nem azok panaszkodnak a nemleges válasz hiányára akik sablon levelekkel bombáznak mindenkit. És én egy szóval sem mondtam, hogy a "csá, gyüsz baszni" levelekre érdemes válaszolni, vagy kell. Ebben megegyezhetünk. De nyilvánvalóan ebben is tévedek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 23. szerda 08:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732) VIP
2019. 01. 23. szerda 08:09
Szövegértés. Ahogy ő, úgy én is általánosságban írtam, nem neki címezve... wink (De egyébként meg: intelligens ember kikapcsolja a szövegkiegészítést, és önálló, felnőtt módon beírja, amit akar. Vagy ha mégsem, akkor nem takarózik azzal, hogy a telefonja a hibás.)
#5377   2019. 01. 23. szerda 08:39
X Törölt felhasználó (4001532)
Hát én intelligens embernek tartom magam, a baj az hogy a szélmalom harc az veled/tek van mivel az érem egyik oldaláról vizsgáljátok csak a dolgokat. De mivel látom csak szavakat vagy betűket sikerül kiragadni így a kommunikáció felesleges veled számomra. Mondom ezt más oldalon való kb 5-6 éves tapasztalattal tehát megéltem már pár dolgot, mindkét oldalról. De természetesen neked van igazad, és bocsánat érte hogy rá akartam világítani arra hogy nem egy szemszögből kell valamit megközelíteni. Köszönöm a véleményed. wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 23. szerda 08:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732) VIP
2019. 01. 23. szerda 08:09
Szövegértés. Ahogy ő, úgy én is általánosságban írtam, nem neki címezve... wink (De egyébként meg: intelligens ember kikapcsolja a szövegkiegészítést, és önálló, felnőtt módon beírja, amit akar. Vagy ha mégsem, akkor nem takarózik azzal, hogy a telefonja a hibás.)
#5376   2019. 01. 23. szerda 08:10
X Törölt felhasználó (3989732) VIP
Szélmalomharcnak tűnik. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 23. szerda 07:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1777462)
2019. 01. 23. szerda 07:59
Hát banyek, akkor mégegyszer. Ha valaki egy sablon levelet ír, és arra se vette a fáradtságot, hogy elolvassa, esetleg értelmezze az adatlapunkat, annak mi mi3rt vegyük a fáradtságot egy nem re? Intelligencia kérdése az is, hogy megnézem kit keresnek, és ha nagyon nem engem, akkor nem írok. Mi azt feltételezzük, hogy aki ennyire nem képes, az retardált. Már bocsánat. Rabolja az időnket, mert nem tud olvasni. Kíváncsi lennék hogy ti meddig válaszolgatnátok udvariasan mindenkinek, ha naponta mondjuk 10 levelet kapnátok meleg pasiktól ismerkedni hívni.
#5375   2019. 01. 23. szerda 08:09
X Törölt felhasználó (3989732) VIP
Szövegértés. Ahogy ő, úgy én is általánosságban írtam, nem neki címezve... wink (De egyébként meg: intelligens ember kikapcsolja a szövegkiegészítést, és önálló, felnőtt módon beírja, amit akar. Vagy ha mégsem, akkor nem takarózik azzal, hogy a telefonja a hibás.)
(Ez egy válasz Catachan üzenetére (2019. 01. 23. szerda 07:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 23. szerda 07:34
Érdekes. Valóban úgy tűnik számodra, mintha képtelen lennék egy értelmes mondatot megfogalmazni? Szerintem csak az alapvető emberi tisztelet hiányáról van szó. Ha kapsz egy értelmes, összeszedett levelet, ahol a levél írója köszön, elmondja mit szeretne, megkér, hogy válaszolj még ha a válasz nemleges is, elköszön és te cseszel válaszolni, az mi a fene ha nem ordas nagy bunkóság?

A másik kolléga aki egyetért velem, szerintem telefonról írt és az automata szövegjavítás be lehet kapcsolva. Emiatt cinkelni valakit.....gáz....
#5374   2019. 01. 23. szerda 07:59
X Törölt felhasználó (1777462)
Hát banyek, akkor mégegyszer. Ha valaki egy sablon levelet ír, és arra se vette a fáradtságot, hogy elolvassa, esetleg értelmezze az adatlapunkat, annak mi mi3rt vegyük a fáradtságot egy nem re? Intelligencia kérdése az is, hogy megnézem kit keresnek, és ha nagyon nem engem, akkor nem írok. Mi azt feltételezzük, hogy aki ennyire nem képes, az retardált. Már bocsánat. Rabolja az időnket, mert nem tud olvasni. Kíváncsi lennék hogy ti meddig válaszolgatnátok udvariasan mindenkinek, ha naponta mondjuk 10 levelet kapnátok meleg pasiktól ismerkedni hívni.
(Ez egy válasz Catachan üzenetére (2019. 01. 23. szerda 07:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 23. szerda 07:34
Érdekes. Valóban úgy tűnik számodra, mintha képtelen lennék egy értelmes mondatot megfogalmazni? Szerintem csak az alapvető emberi tisztelet hiányáról van szó. Ha kapsz egy értelmes, összeszedett levelet, ahol a levél írója köszön, elmondja mit szeretne, megkér, hogy válaszolj még ha a válasz nemleges is, elköszön és te cseszel válaszolni, az mi a fene ha nem ordas nagy bunkóság?

A másik kolléga aki egyetért velem, szerintem telefonról írt és az automata szövegjavítás be lehet kapcsolva. Emiatt cinkelni valakit.....gáz....
#5373   2019. 01. 23. szerda 07:57
X Törölt felhasználó (4003272)
Nem igazán tudjátok elképzelni,hogy milyen ez. Talán akkor más volna a véleményetek az "ordas nagy bunkóságról" smile
Tetszik ez a kifejezés nyes "ordas nagy bunkó" Hm smile
#5372   2019. 01. 23. szerda 07:34
Catachan Catachan
Érdekes. Valóban úgy tűnik számodra, mintha képtelen lennék egy értelmes mondatot megfogalmazni? Szerintem csak az alapvető emberi tisztelet hiányáról van szó. Ha kapsz egy értelmes, összeszedett levelet, ahol a levél írója köszön, elmondja mit szeretne, megkér, hogy válaszolj még ha a válasz nemleges is, elköszön és te cseszel válaszolni, az mi a fene ha nem ordas nagy bunkóság?

A másik kolléga aki egyetért velem, szerintem telefonról írt és az automata szövegjavítás be lehet kapcsolva. Emiatt cinkelni valakit.....gáz....
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 23. szerda 06:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732) VIP
2019. 01. 23. szerda 06:52
Kb. azok sírnak, hogy nem kapnak egy "nem"-et sem, akik nem képesek szöveget értelmezni és két szót helyesen leírni. Ez viszont szerencsére nem álszent dolog, inkább csak a szokásos szimpla emberi ostobaság. Elég elkeserítő tud lenni ekkora mértékben látva, ne csodálkozzunk, ha néhány ember belefárad, hogy naponta tucatjával válaszolgasson (feleslegesen) az ilyeneknek. wink nyes
#5371   2019. 01. 23. szerda 06:59
X Törölt felhasználó (4001532)
Mint írtam lehet ezen vigyorogni meg neki állni megmagyarázni de addig nem várok el valamit amelyet én nem adok meg. Plüss intelligencia pont. Attól hogy nem értelmez egy adatlapot és ír, főleg normálisan (persze mindig lehet keresni kivételt ha akarunk) addig az egy alap intelligenciára vall, mivel normálisan szólított meg pont. Boltba is bemész köszönsz, kijössz köszönsz, ezt elvárod a viszonzást, és fordítva ha ilyen helyen dolgozol. Alap dolgok mindig vannak erre nincs kifogás, ha belefáradtam akkor leveszem a társkereső hirdetést, mindenre van megoldás.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 23. szerda 06:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732) VIP
2019. 01. 23. szerda 06:52
Kb. azok sírnak, hogy nem kapnak egy "nem"-et sem, akik nem képesek szöveget értelmezni és két szót helyesen leírni. Ez viszont szerencsére nem álszent dolog, inkább csak a szokásos szimpla emberi ostobaság. Elég elkeserítő tud lenni ekkora mértékben látva, ne csodálkozzunk, ha néhány ember belefárad, hogy naponta tucatjával válaszolgasson (feleslegesen) az ilyeneknek. wink nyes
#5370   2019. 01. 23. szerda 06:52
X Törölt felhasználó (3989732) VIP
Kb. azok sírnak, hogy nem kapnak egy "nem"-et sem, akik nem képesek szöveget értelmezni és két szót helyesen leírni. Ez viszont szerencsére nem álszent dolog, inkább csak a szokásos szimpla emberi ostobaság. Elég elkeserítő tud lenni ekkora mértékben látva, ne csodálkozzunk, ha néhány ember belefárad, hogy naponta tucatjával válaszolgasson (feleslegesen) az ilyeneknek. wink nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 22. kedd 23:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4001532)
2019. 01. 22. kedd 23:27
Olvasgatom a fórumot és ebben igazat kell adjak. Mellé hozzá tenném hogy akik nem bírnak egy német sem leírni és válaszolni egy alap köszönés Dél kb azok kik sírnak hogy nem kapnak intelligens levelet. Kicsit állszent dolog szerintem intelligenciárol áradozni mellette pedig egy választ sem tudok kinyögni. wink
#5369   2019. 01. 22. kedd 23:27
X Törölt felhasználó (4001532)
Olvasgatom a fórumot és ebben igazat kell adjak. Mellé hozzá tenném hogy akik nem bírnak egy német sem leírni és válaszolni egy alap köszönés Dél kb azok kik sírnak hogy nem kapnak intelligens levelet. Kicsit állszent dolog szerintem intelligenciárol áradozni mellette pedig egy választ sem tudok kinyögni. wink
(Ez egy válasz Catachan üzenetére (2019. 01. 22. kedd 21:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 22. kedd 21:19
Az csak egy kifogás. Nem azt várom, hogy azonnal választ kapjak. Meg szerintem senki sem. De látom, hogy elolvasta a levelet az illető vagy nem. Ha már elolvasta. Egy kattintás, három leütés és még egy kattintás. Ez nem tart olyan rohadt sokáig.
#5368   2019. 01. 22. kedd 23:04
egysportospasi egysportospasi
Nincs ebből egyébként semmi probléma, sosem problémáztam azon ha valaki nem válaszolt, vagy azt írta hogy nem. Még abból se csináltam ügyet amikor valaki nekem támadt, a lényege kb. az volt hogy miért nem húzok már el innen a francba, úgysem érdekel egy ilyen pasi egy nőt sem. Nem sértődtem meg, nem támadtam vissza, elfogadtam hogy ő így gondolja. Olyan is előfordul, hogy valaki egyik napról a másikra meggondolja magát, azt mondta mégsem szeretne semmit irányomban. Ehhez kapcsolódóan van egy régi történetem. Neten ismerkedtem meg valakivel és megbeszéltük hogy találkozunk. Gyakorlatilag az egész országot átutaztam miatta, szerveztem mindenféle dolgokat, de időben ott voltam a megbeszélt helyen. Írt egy üzenetet hogy nem tud pontosan odaérni, vagy valami hasonló. Kicsit elkezdtem aggódni, arra gondoltam, lehet most átvágnak, el sem jön. Kicsit már elkeseredett hangnemben válaszoltam valamit, már nem emlékszem pontosan mit, de megérezhette, mert visszaírt, hogy ne aggódjak, nem fog átverni. És valóban eljött, szóval azért akadnak még tisztességes emberek. Annyit azért hozzátennék, hogy nem 3-4 levelet váltottam vele előtte, majd utána telefonszám, hanem hosszú hónapokig beszélgettünk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 22. kedd 21:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4003272)
2019. 01. 22. kedd 21:46
Sziasztok smile
Gyakran téma ez a nem válaszolás. Ha nincs válasz,azt is lehet értelmezni. Amikor kerestem nagyon sok üzenetet kaptam,a tizedére sem válaszoltam. Nem azért mert ennyire tahó volnék,csak fárasztó,hogy nagyon nagyon sokan nem értik a "nem" szó jelentését. Teljesen jól fogalmazta az aki a témában leírta ezt, "a nem az is igen csak még kéreted magad". Persze,vannak akik intelligensek,megköszönik azt a nem-et is,majd elköszönnek. Viszont a sok értetlen idióta miatt nem adnak erre sem esélyt. Tisztelet a kivételnek. Nekem sem állt szándékomban megsérteni senkit sem smile
#5367   2019. 01. 22. kedd 21:46
X Törölt felhasználó (4003272)
Sziasztok smile
Gyakran téma ez a nem válaszolás. Ha nincs válasz,azt is lehet értelmezni. Amikor kerestem nagyon sok üzenetet kaptam,a tizedére sem válaszoltam. Nem azért mert ennyire tahó volnék,csak fárasztó,hogy nagyon nagyon sokan nem értik a "nem" szó jelentését. Teljesen jól fogalmazta az aki a témában leírta ezt, "a nem az is igen csak még kéreted magad". Persze,vannak akik intelligensek,megköszönik azt a nem-et is,majd elköszönnek. Viszont a sok értetlen idióta miatt nem adnak erre sem esélyt. Tisztelet a kivételnek. Nekem sem állt szándékomban megsérteni senkit sem smile
#5366   2019. 01. 22. kedd 21:45
Catachan Catachan
Van egy nagyszerű és varázslatos pici felirat, amire ha rákattintasz letilthatod az illetőt.....
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 22. kedd 21:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1777462)
2019. 01. 22. kedd 21:36
Már bocs, de ha kiírjuk, hogy max 40, nem szétgyúrt, nem pocakos, és nem nagyméretű pasit keresünk, és ír egy 50 éves, pocakos, 22 cm es pasi, akkor mire kéne nemet írnunk? A másik dolog, hogy sokszor normálisan válaszoltunk, hogy bocs de nem téged keresünk. Erre jön, hogy de ő mekkora ász, tuti jó lenne. Ismét írunk, hogy köszi, de nem, folytatja a tukmálást, majd a vége mindig besértődés. Ezért van, hogy nem mindig írunk mégcsak nemet sem.
#5365   2019. 01. 22. kedd 21:36
X Törölt felhasználó (1777462)
Már bocs, de ha kiírjuk, hogy max 40, nem szétgyúrt, nem pocakos, és nem nagyméretű pasit keresünk, és ír egy 50 éves, pocakos, 22 cm es pasi, akkor mire kéne nemet írnunk? A másik dolog, hogy sokszor normálisan válaszoltunk, hogy bocs de nem téged keresünk. Erre jön, hogy de ő mekkora ász, tuti jó lenne. Ismét írunk, hogy köszi, de nem, folytatja a tukmálást, majd a vége mindig besértődés. Ezért van, hogy nem mindig írunk mégcsak nemet sem.
(Ez egy válasz Catachan üzenetére (2019. 01. 22. kedd 21:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 22. kedd 21:19
Az csak egy kifogás. Nem azt várom, hogy azonnal választ kapjak. Meg szerintem senki sem. De látom, hogy elolvasta a levelet az illető vagy nem. Ha már elolvasta. Egy kattintás, három leütés és még egy kattintás. Ez nem tart olyan rohadt sokáig.
#5364   2019. 01. 22. kedd 21:32
Catachan Catachan
Nem akarok én bántani senkit sem. A másik kedvencem, amikor valaki pasi és nőként van fent. És pasiként keres. És hetero és....baszki hogy van aki egy adatlapot sem képes kitölteni értelmesen.
#5363   2019. 01. 22. kedd 21:26
X Törölt felhasználó (3939602)
Talán érdemes lenne nyitni egy fórumot: akik még egy NEM-re sem képesek címmel...gyorsan megtelne nevekkel.
(Ez egy válasz Catachan üzenetére (2019. 01. 22. kedd 21:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 22. kedd 21:19
Az csak egy kifogás. Nem azt várom, hogy azonnal választ kapjak. Meg szerintem senki sem. De látom, hogy elolvasta a levelet az illető vagy nem. Ha már elolvasta. Egy kattintás, három leütés és még egy kattintás. Ez nem tart olyan rohadt sokáig.
#5362   2019. 01. 22. kedd 21:21
feco124 feco124
Sajnos nem
#5361   2019. 01. 22. kedd 21:19
Catachan Catachan
Az csak egy kifogás. Nem azt várom, hogy azonnal választ kapjak. Meg szerintem senki sem. De látom, hogy elolvasta a levelet az illető vagy nem. Ha már elolvasta. Egy kattintás, három leütés és még egy kattintás. Ez nem tart olyan rohadt sokáig.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 22. kedd 21:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3939602)
2019. 01. 22. kedd 21:10
És sokan még egy "nem"-re sem képesek...mert annyi-annyi levelet kapnak...
 
... 229 230 231 232 233 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9980db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 03. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!