Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 295 296 297 298 299 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#4047   2018. 01. 07. vasárnap 21:58
suisil suisil VIP
Meg kell védenem Nyúlmedvét, illetve most szeretném jelezni, hogy a fórumba irogatás az én kenyerem, azaz a pár hölgytagjáé smile Szóval a mi egymásratalálásunk előtt én szólóban is kerestem, annyi volt amennyit nem szégyelltem, utána párban is, én is aktívan. Azonban mára belefáradtam, meguntam a sok hülyét, és a csajos beszélgetéseknek sincs semmi értelme, volt jópárban részem, volt ahol a csaj bele se mert szólni, inkább pasi dumált. Nah de a lényeg a lényeg kevés a komoly kereső, és egyre kevesebb. De találni lehet, csak ritkábban, és lehet fel kell adni elveinket hogy a többes szex oltárán áldozzunk. Megéri e? Nem! De amíg élünk remélünk wave Sok sikert mindenkinek!
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2018. 01. 07. vasárnap 19:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 07. vasárnap 19:23
Nem osztom a véleményed abban, hogy manapság is úgy menne-e a dolog, hogy annak van csaja, aki sportol, és tesz is érte... sokkal inkább jellemző, hogy a mai fiatal lányok inkább a pocakos, dzsihád szakállas, csövesekre buknak. Sajnálatos, de így van. Elég sok 20-as éveiben járó sportoló ismerősöm van, akik egyedülállók és közben meg látom nap mint nap, hogy csinos, formás, szép arcú lányok vannak zsíros hajú csövesekkel, és az oldalon is megfigyelhető, hogy sok olyan "pár" van, akik 20-as éveikben járnak és a pasi inkább tűnik számítógép előtt ülő chipset majszoló kockának, mint bármilyen sportot még csak hírből ismerő srácnak.

Nyúlmedve:
Akkor sajnos valamit a te párod rosszul csinált vagy nem igazából keresett, szerintem kapott értelmes levelet is, csak mindenben könnyebb kifogást keresni, mint belegondolni, mögénézni, esetleg beszélgetésbe elegyedni. Én eddig nem találkoztam olyan párral, ahol a férfi irányította a beszélgetést, és bármelyik periódusban átadta volna a stafétát a párjának, csak olyanokkal, akik 1-2-5-10 levél után eltűntek és többet nem válaszoltak, pedig elméletileg a párjuknak "szimpatikus" is voltam a képek alapján, amit küldtem, normális arcos, egész alakos képet... ezért nem gondolom, hogy a férfinek bármilyen módon is bele kellene szólni a keresésbe, mert lehet, hogy valóban szimpatikus valaki a lánynak a párból a férfi meg belegondol és inkább eltűnik, mert felüti a fejét a zöldszemű szörny...
#4046   2018. 01. 07. vasárnap 19:23
kiskoko34 kiskoko34
Nem osztom a véleményed abban, hogy manapság is úgy menne-e a dolog, hogy annak van csaja, aki sportol, és tesz is érte... sokkal inkább jellemző, hogy a mai fiatal lányok inkább a pocakos, dzsihád szakállas, csövesekre buknak. Sajnálatos, de így van. Elég sok 20-as éveiben járó sportoló ismerősöm van, akik egyedülállók és közben meg látom nap mint nap, hogy csinos, formás, szép arcú lányok vannak zsíros hajú csövesekkel, és az oldalon is megfigyelhető, hogy sok olyan "pár" van, akik 20-as éveikben járnak és a pasi inkább tűnik számítógép előtt ülő chipset majszoló kockának, mint bármilyen sportot még csak hírből ismerő srácnak.

Nyúlmedve:
Akkor sajnos valamit a te párod rosszul csinált vagy nem igazából keresett, szerintem kapott értelmes levelet is, csak mindenben könnyebb kifogást keresni, mint belegondolni, mögénézni, esetleg beszélgetésbe elegyedni. Én eddig nem találkoztam olyan párral, ahol a férfi irányította a beszélgetést, és bármelyik periódusban átadta volna a stafétát a párjának, csak olyanokkal, akik 1-2-5-10 levél után eltűntek és többet nem válaszoltak, pedig elméletileg a párjuknak "szimpatikus" is voltam a képek alapján, amit küldtem, normális arcos, egész alakos képet... ezért nem gondolom, hogy a férfinek bármilyen módon is bele kellene szólni a keresésbe, mert lehet, hogy valóban szimpatikus valaki a lánynak a párból a férfi meg belegondol és inkább eltűnik, mert felüti a fejét a zöldszemű szörny...
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 07. vasárnap 07:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3055042)
2018. 01. 07. vasárnap 07:33
Szia!Mondjuk,nem biztos,hogy egy pár hajlandó egyeltalán mozdulni.És ez saját tapasztalat,és amiért most tudom,hogy megnyúztok:magunkról beszélek.
Ennek egész egyszerű oka van,nem vagyunk lépéskényszerben.Mivel szexuális "mindenevők" vagyunk,szerencsére széles az ismerkedési paletta számunkra.Na igen,aki "legrosszabb" esetben megoldja a dolgot házon belül,azaz kettesben,az nincs lépéskényszerben.Ha becsúszik egy pasi harmadiknak,szuper, ha egy pár, mégjobb.A szóló lányok picit más eset, arra mozdulnánk biztos,meg szerveznénk, de nincs kire. szomoru1
Tehát,amit ki akartam hozni:ahelyett,hogy homályos célokért utazgatna, szervezkedne az ember,mikor néhanapján rájön az ihlet,van egy másik út.Tenni kell érte minden nap,karban tartani a testet,a lelket.Ha a külső ok,ha a dolgokat fejben is tisztáztad,tudod, mit akarsz, milyen áron - menni fog a dolog.És nem lesz szükség kompromisszumokra, feleségmegosztás nagymestere,meg egyéb baromságokra!
Kivetítve fiúkra:
Úgy,hogy kéthetente,mikor nincs semmi a tévében,meg aznap zárva a kocsma,vagy nem ér rá egy haver se, és valakinek a neten ténferegve beleszökik a vér, hirtelen Casanovának érzi magát, és bedob egy halvány próbálkozást - valljuk meg őszintén, sok eredménye nem valoszinű hogy lesz.Gondolok itt a számítógép asztal alatt letolt szarosgatya/zoknipapucs kombóra egy szép nagy felállított farok háttereként.Ugyanmár,itt senki nem aranyásó,hogy "felfefeznivaló rejtett kincsek " után kutatgasson.
A partnerkeresés/találás a való életben sem megy csak úgy,az isteni adottságok alapján 99%-unknak.Lásd a tiniket!Kinek van mindig csaja?A sportoló,magára adó,magabiztos srácoknak, vagy a számítógép előtt chipset majszoló kockáknak?
Ja igen,ezért tenni kell,minden nap,izzadni,tanulni.
Vagy a másik út, döglés otthon,zabálás, mackózás...
És akkor jön a vinnyogás a fórumon...Most el fogom rontani a kedvét a hitetlenkedőknek,de igen,vannak, akik találnak,itt a gg-n.Szóló pasikra gondolok,akiket ismerünk.És mesélnek.Igaz,utaznak.Igaz,naponta izzadnak az edzőteremben.Igaz,rizikóznak otthon.De tesznek érte.
#4045   2018. 01. 07. vasárnap 17:26
X Törölt felhasználó (1549512)
egyetértek
de szeretek utazni, már volt így kellemes csalódásom
tény, hogy a párok "nehezebben" mozdulnak, itt gondolom a kényelem és a biztonságérzet is szempont, de cserébe belecseppenhetünk egy otthonba
nekem sikerült egy szóló lányal annyira jóban lenni, hogy évek óta pár hetente összefutunk "véletlenül"
péntek éjjel könnyesre röhögtem magam a chat-en, parádés volt a felhozatal... ennyi kiéhezett juhot rég láttam, megitták volna egymás tejét is...

nincs lehetetlen, csak tehetetlen, és tisztelet a kivételeknek, de a szóló "férfiak" nagy része itt (és egyéb hasonló oldalakon) beszorult a 60-as iq alá - akkor meg fölösleges a 60-as bicepsz...
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 07. vasárnap 07:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3055042)
2018. 01. 07. vasárnap 07:33
Szia!Mondjuk,nem biztos,hogy egy pár hajlandó egyeltalán mozdulni.És ez saját tapasztalat,és amiért most tudom,hogy megnyúztok:magunkról beszélek.
Ennek egész egyszerű oka van,nem vagyunk lépéskényszerben.Mivel szexuális "mindenevők" vagyunk,szerencsére széles az ismerkedési paletta számunkra.Na igen,aki "legrosszabb" esetben megoldja a dolgot házon belül,azaz kettesben,az nincs lépéskényszerben.Ha becsúszik egy pasi harmadiknak,szuper, ha egy pár, mégjobb.A szóló lányok picit más eset, arra mozdulnánk biztos,meg szerveznénk, de nincs kire. szomoru1
Tehát,amit ki akartam hozni:ahelyett,hogy homályos célokért utazgatna, szervezkedne az ember,mikor néhanapján rájön az ihlet,van egy másik út.Tenni kell érte minden nap,karban tartani a testet,a lelket.Ha a külső ok,ha a dolgokat fejben is tisztáztad,tudod, mit akarsz, milyen áron - menni fog a dolog.És nem lesz szükség kompromisszumokra, feleségmegosztás nagymestere,meg egyéb baromságokra!
Kivetítve fiúkra:
Úgy,hogy kéthetente,mikor nincs semmi a tévében,meg aznap zárva a kocsma,vagy nem ér rá egy haver se, és valakinek a neten ténferegve beleszökik a vér, hirtelen Casanovának érzi magát, és bedob egy halvány próbálkozást - valljuk meg őszintén, sok eredménye nem valoszinű hogy lesz.Gondolok itt a számítógép asztal alatt letolt szarosgatya/zoknipapucs kombóra egy szép nagy felállított farok háttereként.Ugyanmár,itt senki nem aranyásó,hogy "felfefeznivaló rejtett kincsek " után kutatgasson.
A partnerkeresés/találás a való életben sem megy csak úgy,az isteni adottságok alapján 99%-unknak.Lásd a tiniket!Kinek van mindig csaja?A sportoló,magára adó,magabiztos srácoknak, vagy a számítógép előtt chipset majszoló kockáknak?
Ja igen,ezért tenni kell,minden nap,izzadni,tanulni.
Vagy a másik út, döglés otthon,zabálás, mackózás...
És akkor jön a vinnyogás a fórumon...Most el fogom rontani a kedvét a hitetlenkedőknek,de igen,vannak, akik találnak,itt a gg-n.Szóló pasikra gondolok,akiket ismerünk.És mesélnek.Igaz,utaznak.Igaz,naponta izzadnak az edzőteremben.Igaz,rizikóznak otthon.De tesznek érte.
#4044   2018. 01. 07. vasárnap 14:59
X Törölt felhasználó (3055042)
Ja,igen, ez a téma nata miatt ragadt be,aki két témában is tapló módon ránkförmedt,mikor hozzá sem szóltunk.Ezért van az, hogy mikor eszembe jut, felemlegetem kisasszony munkásságát.Ha tényleg kisasszony,bár valójában semmi jelentősége, honnan szabadult.Csak csak.
(Ez egy válasz jirzi üzenetére (2018. 01. 07. vasárnap 13:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 07. vasárnap 13:51
Majdnem minden szavaddal egyet is értek,de valamiért neked ez a feleségmegosztás nagyon bizgereli a csőrödet nyes Ha valakinek az esik jól hogy nézi esetleg hallgatja hogy dugják az asszonyát szerintünk semmivel sem rosszabb mint aki egy harmadikat ,negyediket akár egy gang bangot kedvelő életművész! Az ember csinálja azt ami jól esik Ennek ellenkezője amit gyakran látni klubbokban is hogy a ,,kislányt" elviszi megdugatni a ,,dagi" mert ő már nem tudja.Ezt szánalmasnak tartjuk mi is. Ellenben aki valamilyen formában itt van (persze nem a képernyő mögül ugató farokcibálókról beszélek) és meg meri tenni hogy megélje a vágyait az már átlépte azt a határt amit úgy neveznek céltudatos élet.
#4043   2018. 01. 07. vasárnap 14:23
maturefriend maturefriend
eljen Szia. Nagyon is igaz amit írtál. worship
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2018. 01. 07. vasárnap 13:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 07. vasárnap 13:41
Figyelmesen olvastam, de akkor is jajongásnak és általánosításnak tűnt, amit írsz.
Hogy miért a férfi keresgél? Erre mondok egy saját példát. A feleségem úgy 10 évvel ezelőtt még fel volt regisztrálva, és úgy beszéltük meg, hogy ő nézelődik, keresgél, és ha talál megfelelőt, szól.
Nagyjából egy év után törölte a regisztrációját, mert olyan buta, szerencsétlen, primitív leveleket és jelentkezéseket kapott, hogy elment a kedve az egésztől. Azt mondta, hogy ha még egy hónapig ilyen levelekkel kell találkoznia, inkább apácának megy nyes
Nem véletlenül alakul ki az a gyakorlat sok párnál, hogy a férfi az első szűrő, és ha talál megfelelőt, átadja a nőnek a terepet. Ha pár-párt keres, ott meg magától értetődő az, hogy a nők beszélgetnek egymással, először. Szerintem sokan visszaigazolhatják mindezt.
#4042   2018. 01. 07. vasárnap 13:59
Nyúlmedve Nyúlmedve
Van a másik "dagi", aki odaviszi a nőjét, leteszi a bárpulthoz vagy a fotelokba, totál féltékeny, nehogy valaki hozzáérjen, ő meg elvonul "kalandozni", inkább kevesebb, mint több sikerrel. smile
(Ez egy válasz jirzi üzenetére (2018. 01. 07. vasárnap 13:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 07. vasárnap 13:51
Majdnem minden szavaddal egyet is értek,de valamiért neked ez a feleségmegosztás nagyon bizgereli a csőrödet nyes Ha valakinek az esik jól hogy nézi esetleg hallgatja hogy dugják az asszonyát szerintünk semmivel sem rosszabb mint aki egy harmadikat ,negyediket akár egy gang bangot kedvelő életművész! Az ember csinálja azt ami jól esik Ennek ellenkezője amit gyakran látni klubbokban is hogy a ,,kislányt" elviszi megdugatni a ,,dagi" mert ő már nem tudja.Ezt szánalmasnak tartjuk mi is. Ellenben aki valamilyen formában itt van (persze nem a képernyő mögül ugató farokcibálókról beszélek) és meg meri tenni hogy megélje a vágyait az már átlépte azt a határt amit úgy neveznek céltudatos élet.
#4041   2018. 01. 07. vasárnap 13:56
Nyúlmedve Nyúlmedve
Úgy nézem, nem légből kapott a Ti véleményetek sem, e témában.
Csak hát a sok keresgélő "Casanovának" nem tetszik az, hogy a hasonló vélemények megfogalmazódnak, kimondásra kerülnek, és akik ezt kimondják, bizony, azoknak igazuk van.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 07. vasárnap 07:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3055042)
2018. 01. 07. vasárnap 07:33
Szia!Mondjuk,nem biztos,hogy egy pár hajlandó egyeltalán mozdulni.És ez saját tapasztalat,és amiért most tudom,hogy megnyúztok:magunkról beszélek.
Ennek egész egyszerű oka van,nem vagyunk lépéskényszerben.Mivel szexuális "mindenevők" vagyunk,szerencsére széles az ismerkedési paletta számunkra.Na igen,aki "legrosszabb" esetben megoldja a dolgot házon belül,azaz kettesben,az nincs lépéskényszerben.Ha becsúszik egy pasi harmadiknak,szuper, ha egy pár, mégjobb.A szóló lányok picit más eset, arra mozdulnánk biztos,meg szerveznénk, de nincs kire. szomoru1
Tehát,amit ki akartam hozni:ahelyett,hogy homályos célokért utazgatna, szervezkedne az ember,mikor néhanapján rájön az ihlet,van egy másik út.Tenni kell érte minden nap,karban tartani a testet,a lelket.Ha a külső ok,ha a dolgokat fejben is tisztáztad,tudod, mit akarsz, milyen áron - menni fog a dolog.És nem lesz szükség kompromisszumokra, feleségmegosztás nagymestere,meg egyéb baromságokra!
Kivetítve fiúkra:
Úgy,hogy kéthetente,mikor nincs semmi a tévében,meg aznap zárva a kocsma,vagy nem ér rá egy haver se, és valakinek a neten ténferegve beleszökik a vér, hirtelen Casanovának érzi magát, és bedob egy halvány próbálkozást - valljuk meg őszintén, sok eredménye nem valoszinű hogy lesz.Gondolok itt a számítógép asztal alatt letolt szarosgatya/zoknipapucs kombóra egy szép nagy felállított farok háttereként.Ugyanmár,itt senki nem aranyásó,hogy "felfefeznivaló rejtett kincsek " után kutatgasson.
A partnerkeresés/találás a való életben sem megy csak úgy,az isteni adottságok alapján 99%-unknak.Lásd a tiniket!Kinek van mindig csaja?A sportoló,magára adó,magabiztos srácoknak, vagy a számítógép előtt chipset majszoló kockáknak?
Ja igen,ezért tenni kell,minden nap,izzadni,tanulni.
Vagy a másik út, döglés otthon,zabálás, mackózás...
És akkor jön a vinnyogás a fórumon...Most el fogom rontani a kedvét a hitetlenkedőknek,de igen,vannak, akik találnak,itt a gg-n.Szóló pasikra gondolok,akiket ismerünk.És mesélnek.Igaz,utaznak.Igaz,naponta izzadnak az edzőteremben.Igaz,rizikóznak otthon.De tesznek érte.
#4040   2018. 01. 07. vasárnap 13:51
jirzi jirzi
Majdnem minden szavaddal egyet is értek,de valamiért neked ez a feleségmegosztás nagyon bizgereli a csőrödet nyes Ha valakinek az esik jól hogy nézi esetleg hallgatja hogy dugják az asszonyát szerintünk semmivel sem rosszabb mint aki egy harmadikat ,negyediket akár egy gang bangot kedvelő életművész! Az ember csinálja azt ami jól esik Ennek ellenkezője amit gyakran látni klubbokban is hogy a ,,kislányt" elviszi megdugatni a ,,dagi" mert ő már nem tudja.Ezt szánalmasnak tartjuk mi is. Ellenben aki valamilyen formában itt van (persze nem a képernyő mögül ugató farokcibálókról beszélek) és meg meri tenni hogy megélje a vágyait az már átlépte azt a határt amit úgy neveznek céltudatos élet.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 07. vasárnap 07:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3055042)
2018. 01. 07. vasárnap 07:33
Szia!Mondjuk,nem biztos,hogy egy pár hajlandó egyeltalán mozdulni.És ez saját tapasztalat,és amiért most tudom,hogy megnyúztok:magunkról beszélek.
Ennek egész egyszerű oka van,nem vagyunk lépéskényszerben.Mivel szexuális "mindenevők" vagyunk,szerencsére széles az ismerkedési paletta számunkra.Na igen,aki "legrosszabb" esetben megoldja a dolgot házon belül,azaz kettesben,az nincs lépéskényszerben.Ha becsúszik egy pasi harmadiknak,szuper, ha egy pár, mégjobb.A szóló lányok picit más eset, arra mozdulnánk biztos,meg szerveznénk, de nincs kire. szomoru1
Tehát,amit ki akartam hozni:ahelyett,hogy homályos célokért utazgatna, szervezkedne az ember,mikor néhanapján rájön az ihlet,van egy másik út.Tenni kell érte minden nap,karban tartani a testet,a lelket.Ha a külső ok,ha a dolgokat fejben is tisztáztad,tudod, mit akarsz, milyen áron - menni fog a dolog.És nem lesz szükség kompromisszumokra, feleségmegosztás nagymestere,meg egyéb baromságokra!
Kivetítve fiúkra:
Úgy,hogy kéthetente,mikor nincs semmi a tévében,meg aznap zárva a kocsma,vagy nem ér rá egy haver se, és valakinek a neten ténferegve beleszökik a vér, hirtelen Casanovának érzi magát, és bedob egy halvány próbálkozást - valljuk meg őszintén, sok eredménye nem valoszinű hogy lesz.Gondolok itt a számítógép asztal alatt letolt szarosgatya/zoknipapucs kombóra egy szép nagy felállított farok háttereként.Ugyanmár,itt senki nem aranyásó,hogy "felfefeznivaló rejtett kincsek " után kutatgasson.
A partnerkeresés/találás a való életben sem megy csak úgy,az isteni adottságok alapján 99%-unknak.Lásd a tiniket!Kinek van mindig csaja?A sportoló,magára adó,magabiztos srácoknak, vagy a számítógép előtt chipset majszoló kockáknak?
Ja igen,ezért tenni kell,minden nap,izzadni,tanulni.
Vagy a másik út, döglés otthon,zabálás, mackózás...
És akkor jön a vinnyogás a fórumon...Most el fogom rontani a kedvét a hitetlenkedőknek,de igen,vannak, akik találnak,itt a gg-n.Szóló pasikra gondolok,akiket ismerünk.És mesélnek.Igaz,utaznak.Igaz,naponta izzadnak az edzőteremben.Igaz,rizikóznak otthon.De tesznek érte.
#4039   2018. 01. 07. vasárnap 13:41
Nyúlmedve Nyúlmedve
Figyelmesen olvastam, de akkor is jajongásnak és általánosításnak tűnt, amit írsz.
Hogy miért a férfi keresgél? Erre mondok egy saját példát. A feleségem úgy 10 évvel ezelőtt még fel volt regisztrálva, és úgy beszéltük meg, hogy ő nézelődik, keresgél, és ha talál megfelelőt, szól.
Nagyjából egy év után törölte a regisztrációját, mert olyan buta, szerencsétlen, primitív leveleket és jelentkezéseket kapott, hogy elment a kedve az egésztől. Azt mondta, hogy ha még egy hónapig ilyen levelekkel kell találkoznia, inkább apácának megy nyes
Nem véletlenül alakul ki az a gyakorlat sok párnál, hogy a férfi az első szűrő, és ha talál megfelelőt, átadja a nőnek a terepet. Ha pár-párt keres, ott meg magától értetődő az, hogy a nők beszélgetnek egymással, először. Szerintem sokan visszaigazolhatják mindezt.
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2018. 01. 06. szombat 13:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 06. szombat 13:23
golden.couple:
Nagyon egyetértek a hozzászólásoddal. Az ilyen emberek azért állítanak ilyen feltételeket, hogy tuti, hogy ne találjanak senkit, csak itt lébecoljanak, és az egójukat legyezgessék a sok megkereséssel, pláne a férfi, akinek a nőjét dícsérik. Én pl utaztam 5 órát kocsival egy lányért, akivel utána aztán több alkalommal is szexeltünk és mindig én utaztam hozzá 5-5 órákat... szóval tényleg az időre való hivatkozás, hogy nincs időnk válaszolni, meg a távolságra hivatkozni csak kifogás, hogy miért nem tud valaki megbeszélni valamit... pl van, akivel beszélsz, írsz neki és még 2 hét múlva sem válaszol, utána írsz neki újra, és végre jön a válasz, amiben arra hivatkozik, hogy nem volt ideje, de tudod, mert láttad, hogy rendszeresen fent van az oldalon, de neked nem válaszol... nyes fő az őszinteség.
Nyúlmedve:
Ha figyelmesen olvastad a hozzászólásomat, akkor olvashattad volna azt is, hogy igenis volt innen már, akivel találkoztam és minden alkalommal volt is szex is, szóval nem mondhatom, hogy annyira sikertelen lennék, bár mindenképpen érdekes, hogy minden alkalommal a lánnyal beszéltem meg mindent, úgy hogy a férfi nem nézegette a lapot, a beszélgetéseket, mert hagyta, hogy a barátnője válassza ki azt, akivel együtt akar lenni. Nyilván itt a legtöbb adatlapot férfi kezeli és ő dönt, hogy ki a megfelelő... nyes és hangoztatja, hogy hetero alapon keresnek? És egy férfi válogat? :O És nem gondolom, hogy a több kamus férfi, mint pár, már csak az arányok miatt sem... ha van 20 férfiből 5 kamus, akkor párból 20-ból 19 kamus... ha pedig azt mondod, hogy a párok alig találnak 4-5 olyan embert, akikkel lehet beszélgetni és valamit kezdeni, akkor márpedig ezeket az embereket meg kellene tudni becsülni és nem ignorálni, meg becsapni őket, mert nekik is elmegy a kedvük a kereséstől, aztán csak az aljanép marad tényleg.
Suisil:
Hááát nemhogy egy egész estés dugások is vannak, ha olyanok a felek, de olyan is van, hogy reggelig tolják. Aztán van, hogy a férfi még olyan gavallér is, hogy hazataxiztatja a partnerét...

Szóval szerintem sok párnak, lánynak igazán mélyen magába kellene nézni és a nagy elvárásokat lejjebb adni, hogy ha valóban keresnek, akkor találjanak is...
#4038   2018. 01. 07. vasárnap 13:30
jirzi jirzi
No ugye Ez sokkal jobban hangzik nyes Gratulálunk a sok pár és pasi megtalálásához! Bár az ellenkezőjét mi nem állítottuk !
(Ez egy válasz suisil üzenetére (2018. 01. 06. szombat 20:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 06. szombat 20:55
Hozzáteszem ez a mi tapasztalatunk smile És azt is hozzáteszem, hogy jó pár partnert találtunk itt, mind pár, mind pasi személyében wave
#4037   2018. 01. 07. vasárnap 09:37
X Törölt felhasználó (2572662) VIP
eljen vegre valaki jòl megfogalmazta.
#4036   2018. 01. 07. vasárnap 07:33
X Törölt felhasználó (3055042)
Szia!Mondjuk,nem biztos,hogy egy pár hajlandó egyeltalán mozdulni.És ez saját tapasztalat,és amiért most tudom,hogy megnyúztok:magunkról beszélek.
Ennek egész egyszerű oka van,nem vagyunk lépéskényszerben.Mivel szexuális "mindenevők" vagyunk,szerencsére széles az ismerkedési paletta számunkra.Na igen,aki "legrosszabb" esetben megoldja a dolgot házon belül,azaz kettesben,az nincs lépéskényszerben.Ha becsúszik egy pasi harmadiknak,szuper, ha egy pár, mégjobb.A szóló lányok picit más eset, arra mozdulnánk biztos,meg szerveznénk, de nincs kire. szomoru1
Tehát,amit ki akartam hozni:ahelyett,hogy homályos célokért utazgatna, szervezkedne az ember,mikor néhanapján rájön az ihlet,van egy másik út.Tenni kell érte minden nap,karban tartani a testet,a lelket.Ha a külső ok,ha a dolgokat fejben is tisztáztad,tudod, mit akarsz, milyen áron - menni fog a dolog.És nem lesz szükség kompromisszumokra, feleségmegosztás nagymestere,meg egyéb baromságokra!
Kivetítve fiúkra:
Úgy,hogy kéthetente,mikor nincs semmi a tévében,meg aznap zárva a kocsma,vagy nem ér rá egy haver se, és valakinek a neten ténferegve beleszökik a vér, hirtelen Casanovának érzi magát, és bedob egy halvány próbálkozást - valljuk meg őszintén, sok eredménye nem valoszinű hogy lesz.Gondolok itt a számítógép asztal alatt letolt szarosgatya/zoknipapucs kombóra egy szép nagy felállított farok háttereként.Ugyanmár,itt senki nem aranyásó,hogy "felfefeznivaló rejtett kincsek " után kutatgasson.
A partnerkeresés/találás a való életben sem megy csak úgy,az isteni adottságok alapján 99%-unknak.Lásd a tiniket!Kinek van mindig csaja?A sportoló,magára adó,magabiztos srácoknak, vagy a számítógép előtt chipset majszoló kockáknak?
Ja igen,ezért tenni kell,minden nap,izzadni,tanulni.
Vagy a másik út, döglés otthon,zabálás, mackózás...
És akkor jön a vinnyogás a fórumon...Most el fogom rontani a kedvét a hitetlenkedőknek,de igen,vannak, akik találnak,itt a gg-n.Szóló pasikra gondolok,akiket ismerünk.És mesélnek.Igaz,utaznak.Igaz,naponta izzadnak az edzőteremben.Igaz,rizikóznak otthon.De tesznek érte.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 05. péntek 23:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1549512)
2018. 01. 05. péntek 23:47
egy jó dugás bármivel felér smile
5 órát utazni országon belül pedig elég nehéz
mondjuk egy sopron-nyíregyháza is középen találkozva max 3
#4035   2018. 01. 06. szombat 20:57
suisil suisil VIP
Oda-vissza 5 óra. És ahonnan utaztál?? Nem párban vagy?? wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 06. szombat 00:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1602422)
2018. 01. 06. szombat 00:03
Senki nem említett 5 órás utakat, hogy pontosítani tudjak azt sem mondtam hogy a beszállni kívánt partnerért el kell utazni. Nah ez is egy elég nagy probléma hogy olyan dolgok vannak belemagyarázva az ember mondanivalójába amelyekről szó sem volt. Amúgy ahol én lakom onnan utaztam Miskolc környékére ráadásul vonattal 3 ora volt az út atszállással. És nem a szomszédban lakom Miskolc mellett. Nem olyan nagy ez az ország. Innen 5 ora út az már kb Bécs ha nem több. smile
#4034   2018. 01. 06. szombat 20:55
suisil suisil VIP
Hozzáteszem ez a mi tapasztalatunk smile És azt is hozzáteszem, hogy jó pár partnert találtunk itt, mind pár, mind pasi személyében wave
(Ez egy válasz jirzi üzenetére (2018. 01. 06. szombat 07:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 06. szombat 07:48
Azért az hozzátehetnéd hogy az a tapasztalatunk!
#4033   2018. 01. 06. szombat 20:54
suisil suisil VIP
Az oda és vissza út összesen smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 05. péntek 23:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1549512)
2018. 01. 05. péntek 23:47
egy jó dugás bármivel felér smile
5 órát utazni országon belül pedig elég nehéz
mondjuk egy sopron-nyíregyháza is középen találkozva max 3
#4032   2018. 01. 06. szombat 18:05
kiskoko34 kiskoko34
Így kell ezt csinálni, nem csak pofázni és álmodozni róla, mint a "kezdő pár vagyunk, de nagyon érdeklődő" meg a többi, "igényes, nagyon szép pár vagyunk" jelmondatú kamusok, hanem megélni a vágyakat.
#4031   2018. 01. 06. szombat 17:26
X Törölt felhasználó (3055042)
Mi az összes pár,pasi partnerünket innen ismerjük.Egy lányt nem innen,azt sajnos mi sem talalunk.Van itt normális ember,meg persze nemnormális is.A kapcsolatok(megtortént esemény) 3pár,4pasi.Úgyhogy hajrá!
#4030   2018. 01. 06. szombat 16:43
X Törölt felhasználó (1602422)
Honnan fogom tudni hogy ez egy amatőr párnál nem igy lesz? Mivel nem vagyunk gondolom összeszokva ha első alkalomról beszélünk? Ezeket az álszent kimagyarázok minden szót féle gondolatokat lehet a legjobban imádni. De nem egyezik a nézőpontunk bár én tobb opciót is meg tudok érteni de te/ti csak egy valamit szajkóztok és mint lovaknál a szemellenző nem akartok mást meghallgatni, meghallani. További szép napot nektek, és nektek is sok sikert hajrá.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2018. 01. 06. szombat 12:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 06. szombat 12:54
A párok többsége tök jól elvan kettesben is. Egy harmadikkal csupán különlegessé, a megszokottól eltérővé akarják tenni a szexuális együttléteiket.
Azért ragaszkodhatnak az elvárásaikhoz, mert ha találnak megfelelőt, az jó, de ha nem találnak, akkor is tudnak mit kezdeni egymással. Nincsenek lépéskényszerben, ellentétben azokkal, akik jó szex nélkül tengetik mindennapjaikat.

Ha te összekevered a kurvázást (ahogy Te hívod, escortot) az amatőr párokhoz való csatlakozás lehetőségével, akkor bizony jobban jársz, ha kizárólag kurvákkal kezdesz. Akármennyire ügyetlen leszel, akárhogyan nézel ki, a pénzedért hamisan csillogó szemeket, és kamuorgazmust is vásárolhatsz, akár. nyes
#4029   2018. 01. 06. szombat 14:36
jirzi jirzi
Nagyjából ok amit ítál !
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2018. 01. 06. szombat 13:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 06. szombat 13:23
golden.couple:
Nagyon egyetértek a hozzászólásoddal. Az ilyen emberek azért állítanak ilyen feltételeket, hogy tuti, hogy ne találjanak senkit, csak itt lébecoljanak, és az egójukat legyezgessék a sok megkereséssel, pláne a férfi, akinek a nőjét dícsérik. Én pl utaztam 5 órát kocsival egy lányért, akivel utána aztán több alkalommal is szexeltünk és mindig én utaztam hozzá 5-5 órákat... szóval tényleg az időre való hivatkozás, hogy nincs időnk válaszolni, meg a távolságra hivatkozni csak kifogás, hogy miért nem tud valaki megbeszélni valamit... pl van, akivel beszélsz, írsz neki és még 2 hét múlva sem válaszol, utána írsz neki újra, és végre jön a válasz, amiben arra hivatkozik, hogy nem volt ideje, de tudod, mert láttad, hogy rendszeresen fent van az oldalon, de neked nem válaszol... nyes fő az őszinteség.
Nyúlmedve:
Ha figyelmesen olvastad a hozzászólásomat, akkor olvashattad volna azt is, hogy igenis volt innen már, akivel találkoztam és minden alkalommal volt is szex is, szóval nem mondhatom, hogy annyira sikertelen lennék, bár mindenképpen érdekes, hogy minden alkalommal a lánnyal beszéltem meg mindent, úgy hogy a férfi nem nézegette a lapot, a beszélgetéseket, mert hagyta, hogy a barátnője válassza ki azt, akivel együtt akar lenni. Nyilván itt a legtöbb adatlapot férfi kezeli és ő dönt, hogy ki a megfelelő... nyes és hangoztatja, hogy hetero alapon keresnek? És egy férfi válogat? :O És nem gondolom, hogy a több kamus férfi, mint pár, már csak az arányok miatt sem... ha van 20 férfiből 5 kamus, akkor párból 20-ból 19 kamus... ha pedig azt mondod, hogy a párok alig találnak 4-5 olyan embert, akikkel lehet beszélgetni és valamit kezdeni, akkor márpedig ezeket az embereket meg kellene tudni becsülni és nem ignorálni, meg becsapni őket, mert nekik is elmegy a kedvük a kereséstől, aztán csak az aljanép marad tényleg.
Suisil:
Hááát nemhogy egy egész estés dugások is vannak, ha olyanok a felek, de olyan is van, hogy reggelig tolják. Aztán van, hogy a férfi még olyan gavallér is, hogy hazataxiztatja a partnerét...

Szóval szerintem sok párnak, lánynak igazán mélyen magába kellene nézni és a nagy elvárásokat lejjebb adni, hogy ha valóban keresnek, akkor találjanak is...
#4028   2018. 01. 06. szombat 13:23
kiskoko34 kiskoko34
golden.couple:
Nagyon egyetértek a hozzászólásoddal. Az ilyen emberek azért állítanak ilyen feltételeket, hogy tuti, hogy ne találjanak senkit, csak itt lébecoljanak, és az egójukat legyezgessék a sok megkereséssel, pláne a férfi, akinek a nőjét dícsérik. Én pl utaztam 5 órát kocsival egy lányért, akivel utána aztán több alkalommal is szexeltünk és mindig én utaztam hozzá 5-5 órákat... szóval tényleg az időre való hivatkozás, hogy nincs időnk válaszolni, meg a távolságra hivatkozni csak kifogás, hogy miért nem tud valaki megbeszélni valamit... pl van, akivel beszélsz, írsz neki és még 2 hét múlva sem válaszol, utána írsz neki újra, és végre jön a válasz, amiben arra hivatkozik, hogy nem volt ideje, de tudod, mert láttad, hogy rendszeresen fent van az oldalon, de neked nem válaszol... nyes fő az őszinteség.
Nyúlmedve:
Ha figyelmesen olvastad a hozzászólásomat, akkor olvashattad volna azt is, hogy igenis volt innen már, akivel találkoztam és minden alkalommal volt is szex is, szóval nem mondhatom, hogy annyira sikertelen lennék, bár mindenképpen érdekes, hogy minden alkalommal a lánnyal beszéltem meg mindent, úgy hogy a férfi nem nézegette a lapot, a beszélgetéseket, mert hagyta, hogy a barátnője válassza ki azt, akivel együtt akar lenni. Nyilván itt a legtöbb adatlapot férfi kezeli és ő dönt, hogy ki a megfelelő... nyes és hangoztatja, hogy hetero alapon keresnek? És egy férfi válogat? :O És nem gondolom, hogy a több kamus férfi, mint pár, már csak az arányok miatt sem... ha van 20 férfiből 5 kamus, akkor párból 20-ból 19 kamus... ha pedig azt mondod, hogy a párok alig találnak 4-5 olyan embert, akikkel lehet beszélgetni és valamit kezdeni, akkor márpedig ezeket az embereket meg kellene tudni becsülni és nem ignorálni, meg becsapni őket, mert nekik is elmegy a kedvük a kereséstől, aztán csak az aljanép marad tényleg.
Suisil:
Hááát nemhogy egy egész estés dugások is vannak, ha olyanok a felek, de olyan is van, hogy reggelig tolják. Aztán van, hogy a férfi még olyan gavallér is, hogy hazataxiztatja a partnerét...

Szóval szerintem sok párnak, lánynak igazán mélyen magába kellene nézni és a nagy elvárásokat lejjebb adni, hogy ha valóban keresnek, akkor találjanak is...
 
... 295 296 297 298 299 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9967db
Utolsó üzenet: tegnap 16:02
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!