Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 131 132 133 134 135 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#7370   2021. 05. 31. hétfő 05:53
X Törölt felhasználó (4293192)
Fel a fejjel! Mindig akkor jön valaki amikor már teljesen elengedtétek a dolgot.
#7369   2021. 05. 30. vasárnap 22:54
mgakaland mgakaland
annyira hasonló cipőben járunk! Épp arról beszélgettünk a nejemmel, hogy az ismerkedés során elszenvedett rossz tapasztalatok miatti hosszabb kihagyás után egy-két hete újra kezdtünk keresgélni, de ma este jutottunk el nagyjából oda, hogy ismét kiszállunk, és most már valószínűleg véglegesen. Mi is egyedülálló pasit kerestünk beszállónak, nem vártunk szupermeneket, de ami itt folyik, az elképesztő. Az nagyjából jól látszik, hogy a beszállni szándékozók többsége továbbra is elsősegélynek tekinti "szolgáltatását" amiért még nekünk, a párnak kell hálásnak lenni, hogy egyáltalán hajlandó lenne velünk szexbe bonyolódni, és természetesen emiatt mindenben mi alkalmazkodjunk az ő elképzeléséhez, időbeosztásához, a személyes ismerkedés időpontjától kezdve a potenciális helyszinlehetőségek megbeszélésén.
Az elmúlt pár évben, mióta itt vagyunk, annyi tapasztalatot szereztünk, hogy tervezem, készítek visszamenőleg egy összefoglalót nevekkel és akár képekkel,(gg nicknév és gg kép)hogy más párok tanulhassanak a mi tapasztalatainkból, mert könnyű szidni a párokat uraim, de attól, hogy ingyen puncit akar mindenki, még lehetne tisztességesnek maradni.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2021. 05. 30. vasárnap 22:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 30. vasárnap 22:33
Elszomorító tapasztalatokkal gazdagodtunk a keresgélésben. Sok év pihi után úgy gondoltuk, jó lenne egy-két normálisabb férfiembert találni némi szexjátszadozáshoz.
- Jóval kevesebb jelentkező volt, mint mondjuk 10 éve.
- Nem képes négy szóból álló mondatot helyesen leírni.
- Odavissza van azzal hogy a házában fogadjon embereket, nem érti, hogy miért nem él a lehetőséggel egy pár, ámde több levélváltás után sem jutott eszébe levél kezdetén köszönni, s a végén a nevét is említve elköszönni.
- Már az ismerkedős levelében háborog az elvárásaink miatt. Nevesítve hogy védettségi igazolvány nélkül semmit ...
- Nagy lelkesen ír, de aztán a válaszunkat már csak most vasárnap este nézi meg...
- Olyan dolgokat ír magáról, hogy minden pár azt hihetné, ő a nagy fogás, igaz ránèzve a hozzászólásaira látható, hogy bi meg homoszexuális-partnerkereső hirdetések százait eresztette meg, mi meg full heterót keresünk...
- Megbeszéltünk időpontot, de hiába csak kettő óra van a megbeszélés és a megbeszélt időpont között, meg már nem érkezik, csak egy utólagos bocsánatkérés...

... s még pár hasonló..
#7368   2021. 05. 30. vasárnap 22:33
Nyúlmedve Nyúlmedve
Elszomorító tapasztalatokkal gazdagodtunk a keresgélésben. Sok év pihi után úgy gondoltuk, jó lenne egy-két normálisabb férfiembert találni némi szexjátszadozáshoz.
- Jóval kevesebb jelentkező volt, mint mondjuk 10 éve.
- Nem képes négy szóból álló mondatot helyesen leírni.
- Odavissza van azzal hogy a házában fogadjon embereket, nem érti, hogy miért nem él a lehetőséggel egy pár, ámde több levélváltás után sem jutott eszébe levél kezdetén köszönni, s a végén a nevét is említve elköszönni.
- Már az ismerkedős levelében háborog az elvárásaink miatt. Nevesítve hogy védettségi igazolvány nélkül semmit ...
- Nagy lelkesen ír, de aztán a válaszunkat már csak most vasárnap este nézi meg...
- Olyan dolgokat ír magáról, hogy minden pár azt hihetné, ő a nagy fogás, igaz ránèzve a hozzászólásaira látható, hogy bi meg homoszexuális-partnerkereső hirdetések százait eresztette meg, mi meg full heterót keresünk...
- Megbeszéltünk időpontot, de hiába csak kettő óra van a megbeszélés és a megbeszélt időpont között, meg már nem érkezik, csak egy utólagos bocsánatkérés...

... s még pár hasonló..
#7367   2021. 04. 23. péntek 06:58
X Törölt felhasználó (3989732)
Igen, gondoltam. Nem gonoszkodás vagy kötekedés volt, csak egy vélemény, hogy ez is lehet az oka a dolognak.
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (2021. 04. 22. csütörtök 22:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 22. csütörtök 22:34
Azért nem kell mindjárt ennyire gonosznak lenni! Azok a képek csupán illusztrációk, minden bizonnyal arra vonatkozóan, hogy mit szeretnének! smile
#7366   2021. 04. 22. csütörtök 22:34
youngguy21 youngguy21
Azért nem kell mindjárt ennyire gonosznak lenni! Azok a képek csupán illusztrációk, minden bizonnyal arra vonatkozóan, hogy mit szeretnének! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 04. 22. csütörtök 19:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2021. 04. 22. csütörtök 19:34
Lehet, hogy a netről gyűjtött képeitek miatt kamu profilnak néznek, és azért nem válaszolnak.
#7365   2021. 04. 22. csütörtök 22:21
X Törölt felhasználó (4293192)
Inkább csak sokan igénytelenek, felszínesek. Levelezésre gondolok.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 04. 22. csütörtök 19:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2021. 04. 22. csütörtök 19:34
Lehet, hogy a netről gyűjtött képeitek miatt kamu profilnak néznek, és azért nem válaszolnak.
#7364   2021. 04. 22. csütörtök 20:54
becsa1 becsa1
Nem sikerült sose,sok aberàlt van csak hitegettek.De azt hiszem elég volt itt!
#7363   2021. 04. 22. csütörtök 19:34
X Törölt felhasználó (3989732)
Lehet, hogy a netről gyűjtött képeitek miatt kamu profilnak néznek, és azért nem válaszolnak.
(Ez egy válasz alkalmi pár üzenetére (2021. 04. 22. csütörtök 16:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 22. csütörtök 16:06
Furcsa ezen az oldalon, hogy nem jellemző a társkeresőn regisztráltakra, hogy válaszoljanak a nekik küldött levélre.
Annak ellenére, hogy nem előfizetéshez kötött a válasz küldése...
#7362   2021. 04. 22. csütörtök 17:38
korpacsi korpacsi
Kecskemét mellett cumiznék ma 18:15 után Lajosmizsén
#7361   2021. 04. 22. csütörtök 16:06
alkalmi pár alkalmi pár
Furcsa ezen az oldalon, hogy nem jellemző a társkeresőn regisztráltakra, hogy válaszoljanak a nekik küldött levélre.
Annak ellenére, hogy nem előfizetéshez kötött a válasz küldése...
#7360   2021. 04. 21. szerda 22:06
youngguy21 youngguy21
"Kijelenteni tehát, hogy aki nem küld egyész alakos, arcos, meztelen fotót magáról, az kamus..."

Ismerős a szitu! Ha nem is éppen ugyanezekkel a szavakkal, de egyszer egy pár által hiteltelennek lettem titulálva, mert nem akartam előre küldeni ilyen jellegű fotókat... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 10. 11. vasárnap 12:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2020. 10. 11. vasárnap 12:25
Köszi, láttuk. De nem erről beszéltem. Hanem arról, hogy azt hiszi, aki nem úgy csinálja, mint ő, az nem okos. Meg tele van téveszmékkel, persze ezeket idővel talán majd kinövi. wink
Ahogy te is. Mi ténylegesen kerestünk, de képet csak annyit mutattunk, ami most is látszik az adatlapon. Mert mindenki más és más elvek alapján keres, más és más módszerekkel. Nincs egyetlen kizárólagos jó módszer, mert mindenki a maga igényihez igazítja.

Kijelenteni tehát, hogy aki nem küld egyész alakos, arcos, meztelen fotót magáról, az kamus; kijelenteni, hogy aki nem engedi, hogy a párból csak a nővel külön beszélgessen a jelentkező harmadik, az kamus; - ezek elemi ostobaságok ám. wink
#7359   2020. 10. 24. szombat 12:21
Felfedezők Felfedezők
Igen találtunk, nem is egyszer. Az első határozta meg, mi legyen az elvárás, keresési módszer. Adatlap, érdeklődés, reagálás, türelem az alap, hogy valami elkezdődjön. Utána bevállalás (képcsere, telefonszám, találkozó), majd ott dől el, hogy lehet e ismét továbblépés, van e olyan erős szimpátia, ami szükséges. Egy biztos, köszönettel tartozunk mindkét úrnak és párnak is (külön-külön).
#7358   2020. 10. 19. hétfő 19:52
kiskoko34 kiskoko34
Elég nagy ügy találkozni, mikor az emberek többsége válaszolni nem képes, és azzal indokolják, hogy nem érnek rá, akkor egy találkára szerinted ráérnek? Vagy heti több találkára, csak azért, mert a másik küld 1 képet és slussz? Ki az, aki egy kép után rászán több órát az idejéből, hogy valakivel találkozzon, aki
1. vagy el sem megy, mert azon az egy képen sem ő volt
2. vagy abszolút nem olyan már, mint azon a képen

és nem is arról van szó, hogy mindenféle meztelen képet kér az ember, viszont egy bikinis képben semmi különös nem lehetne, és mégis a legtöbb kamus itt bukik meg, hogy egy arcos, nyarlós, napozós képet nem tud mutatni, mert nincs... ahham. De érdekes, hogy fej nélküli széthúzottpuncis képe az mindig akad az ilyeneknek... nyilván, mert netről könnyű olyat leszedni.
Én nem vagyok hajlandó olyan emberre időt pazarolni kávézgatni, akiről nem tudom, hogy nagy valószínűséggel meglesz a szimpátia, mert akkor csak rabolom az ő és a saját időmet, plusz az ilyen alkalmak nem úgy végződnek, hogy a végén őszintén elmondja az ember, hogy bocs, de nem lesz több találkozó, hanem azt mondja, hogy jajj, persze, majd beszélünk, és arra érsz haza, hogy le vagy tiltva, erre sincs szükségem. Én volt, hogy találkoztam egy lánnyal, eljött, szexeltünk, és az elköszönéskor elmondtam őszintén, hogy valószínű nem lesz folytatása és én voltam a geci, mert azt sem vártam meg, hogy hazaérjen és hogy megírjam. Eleinte megvolt a szimpátia, de aztán semmi érdeklődést nem mutatott, ha kérdeztem nem válaszolt igazán, ez után mit várt, hogy újra és újra találkozom? Viszont volt, hogy randiztam is és én nem jöttem be, de a lány nem mondta, hanem ahogy írtam csak azt vettem észre, hogy le vagyok tiltva, melyik a jobb?
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2020. 10. 14. szerda 14:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 10. 14. szerda 14:18
Na itt annyi minden szólt a képekről, kamera, telefon, laptop meg mindenről, de a lényeg nem ezen van! Nekem az bizergálja az idegeimet, hogy fénykép, még fénykép, és még fénykép... könyörgöm ennek mi az értelme??? Cserélünk egy arcos fotót aztán lebeszélünk egy beszélgetős randit, akkor meg kiderül van szimpátia vagy nincs. Most ennyire nagy ügy találkozni, vagy ennyire féltek hogy a személyes talin nem pont azt látod ami a képen volt? Annyi intelligencia csak szorult az emberbe hogy elbeszélgetünk max fél órát és majd jelezz az ember hogy bocsánat de nincs meg az igen, ennyi
Sokan nem szért nem küldenek merész képet mert kamusok... ember itt zömmel azért 30-40-es emberek vannak akikből tőbben félnek nehogy kikerüljön a kép a netre... vagyunk akik vezető pozícióban dolgozunk...nem igszán kellene megtudni mindenkinek hogy milyen életmódot élek magánéletben. Valaki eléggé ismert egy-egy közösségben aki nem akarja hogy ez kiferüljön. Nem kell a 80-ad években ragadni ahhoz hogy az ember fel merjen vállalni egy személyes beszélgetést! Pláne a kép sok minden nem mutat meg...
#7357   2020. 10. 15. csütörtök 21:25
Tűzlavina Tűzlavina
hirdetések
(Ez egy válasz Tűzlavina üzenetére (2020. 10. 15. csütörtök 21:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 10. 15. csütörtök 21:25
Mêg emlészem,mikor újság hirdeték segitségével ismerkedtünk. A vakrandinak meg megvolt izgalmas varázsa.Sokkal könnyebb volt azi smerkedés mint most.Pedig akkor is voltak kamusok.
#7356   2020. 10. 15. csütörtök 21:25
Tűzlavina Tűzlavina
Mêg emlészem,mikor újság hirdeték segitségével ismerkedtünk. A vakrandinak meg megvolt izgalmas varázsa.Sokkal könnyebb volt azi smerkedés mint most.Pedig akkor is voltak kamusok.
#7355   2020. 10. 15. csütörtök 11:36
Felhőék Felhőék
Akkor ezzel nem vagyunk egyedül. Persze nekünk is van képünk, nem több gigányi, illetve fótós ismerős is csinált sorozatot a páromról, de ezt vad idegennek nem küldjük el, ezek ránk tartoznak. Ha meg a randin megvan a teljes egyetértés a folytatásról akkor úgyís láthatja sőt érezheti közelről smile
(Ez egy válasz Kávébab üzenetére (2020. 10. 15. csütörtök 11:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 10. 15. csütörtök 11:30
Hidd el, hogy van olyan akinek nincs több gigányi képe a telefonján, és pont nem akar képet küldeni vadidegeneknek, viszont, ha hajlandó találkozni, akkor szerintem sokkal kevésbé kamus, mint aki küld 700 képet naponta. Te nem szánod rá azt a félórát, más majd rászánja. Ha kiszámolod, hogy mennyi időt töltesz pózolással, képkereséssel, írogatással, akkor lehet, hogy jobban jársz azzal a félórás találkával.
#7354   2020. 10. 15. csütörtök 11:30
Kávébab Kávébab
Hidd el, hogy van olyan akinek nincs több gigányi képe a telefonján, és pont nem akar képet küldeni vadidegeneknek, viszont, ha hajlandó találkozni, akkor szerintem sokkal kevésbé kamus, mint aki küld 700 képet naponta. Te nem szánod rá azt a félórát, más majd rászánja. Ha kiszámolod, hogy mennyi időt töltesz pózolással, képkereséssel, írogatással, akkor lehet, hogy jobban jársz azzal a félórás találkával.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 10. 14. szerda 20:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4420252)
2020. 10. 14. szerda 20:49
A kép mindent elárul, főleg ha időbélyegzős is. Én sem teszek ide fel egy képet sem de e-mailben minden további nélkül küldök vagy videó beszélgetés. Nyilván nem fogom az időmet feleslegesen pazarolni még 30 percet sem. Csak szorozd a 30 perceket a valótlan adatokat megadók számával. Napok jönnek ki. Kell a fénykép minimum arcról és alakról (ruhás). Legalább kiderül, hogy a megadott 50-60 kg valóban annyi vagy 80-90-100...... A szűrővel javítottat simán észrevenni, netről lopottat szintén. Ez még csak a küllem. Azért mert valaki magas beosztású vagy más miatt nem tölt ide képet még nem jelenti, hogy a mobilján nincs több gigabyte és attól még nem selfie man. Az intelligenciának ezekhez semmi köze.
#7353   2020. 10. 14. szerda 20:49
X Törölt felhasználó (4420252)
A kép mindent elárul, főleg ha időbélyegzős is. Én sem teszek ide fel egy képet sem de e-mailben minden további nélkül küldök vagy videó beszélgetés. Nyilván nem fogom az időmet feleslegesen pazarolni még 30 percet sem. Csak szorozd a 30 perceket a valótlan adatokat megadók számával. Napok jönnek ki. Kell a fénykép minimum arcról és alakról (ruhás). Legalább kiderül, hogy a megadott 50-60 kg valóban annyi vagy 80-90-100...... A szűrővel javítottat simán észrevenni, netről lopottat szintén. Ez még csak a küllem. Azért mert valaki magas beosztású vagy más miatt nem tölt ide képet még nem jelenti, hogy a mobilján nincs több gigabyte és attól még nem selfie man. Az intelligenciának ezekhez semmi köze.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2020. 10. 14. szerda 14:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 10. 14. szerda 14:18
Na itt annyi minden szólt a képekről, kamera, telefon, laptop meg mindenről, de a lényeg nem ezen van! Nekem az bizergálja az idegeimet, hogy fénykép, még fénykép, és még fénykép... könyörgöm ennek mi az értelme??? Cserélünk egy arcos fotót aztán lebeszélünk egy beszélgetős randit, akkor meg kiderül van szimpátia vagy nincs. Most ennyire nagy ügy találkozni, vagy ennyire féltek hogy a személyes talin nem pont azt látod ami a képen volt? Annyi intelligencia csak szorult az emberbe hogy elbeszélgetünk max fél órát és majd jelezz az ember hogy bocsánat de nincs meg az igen, ennyi
Sokan nem szért nem küldenek merész képet mert kamusok... ember itt zömmel azért 30-40-es emberek vannak akikből tőbben félnek nehogy kikerüljön a kép a netre... vagyunk akik vezető pozícióban dolgozunk...nem igszán kellene megtudni mindenkinek hogy milyen életmódot élek magánéletben. Valaki eléggé ismert egy-egy közösségben aki nem akarja hogy ez kiferüljön. Nem kell a 80-ad években ragadni ahhoz hogy az ember fel merjen vállalni egy személyes beszélgetést! Pláne a kép sok minden nem mutat meg...
#7352   2020. 10. 14. szerda 14:18
Felhőék Felhőék
Na itt annyi minden szólt a képekről, kamera, telefon, laptop meg mindenről, de a lényeg nem ezen van! Nekem az bizergálja az idegeimet, hogy fénykép, még fénykép, és még fénykép... könyörgöm ennek mi az értelme??? Cserélünk egy arcos fotót aztán lebeszélünk egy beszélgetős randit, akkor meg kiderül van szimpátia vagy nincs. Most ennyire nagy ügy találkozni, vagy ennyire féltek hogy a személyes talin nem pont azt látod ami a képen volt? Annyi intelligencia csak szorult az emberbe hogy elbeszélgetünk max fél órát és majd jelezz az ember hogy bocsánat de nincs meg az igen, ennyi
Sokan nem szért nem küldenek merész képet mert kamusok... ember itt zömmel azért 30-40-es emberek vannak akikből tőbben félnek nehogy kikerüljön a kép a netre... vagyunk akik vezető pozícióban dolgozunk...nem igszán kellene megtudni mindenkinek hogy milyen életmódot élek magánéletben. Valaki eléggé ismert egy-egy közösségben aki nem akarja hogy ez kiferüljön. Nem kell a 80-ad években ragadni ahhoz hogy az ember fel merjen vállalni egy személyes beszélgetést! Pláne a kép sok minden nem mutat meg...
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2020. 10. 14. szerda 09:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 10. 14. szerda 09:32
Sajnos félreértettétek a mondanivaló lényegét. Az "azonnali kép készítés" nem kötelező érvényű dolog, arról volt szó a mondandóban, hogy aki azt mondja, hogy neki ugyan nincs több képe, az hazudik, MIVEL, HA akarna az ember AKÁR azonnal is csinálhatna képet, mert mindenkinek ott lapul a zsebében a mobiltelefon, VÉLHETŐEN kamerás.
Egyébként igen, manapság sokkal kevesebben néznek képeket laptopon, mint 6-7 collos kijelzőn vagy akár tableten ugye, 10 col és sokkal többen tartanak a telefonban képeket akár nyaralásról, bármiről, mert így könnyebben tudják megosztani bárhol-bármikor. Ha pedig modelleket fotózok én is, akkor nem mobilt használok, hanem normális fényképezőgépet, de már a telefon kamerái az AI-vel vállalható képeket csinálnak a legtöbb szinten.
És, ahogy bali36 írta, a korosztály sem mindegy. Ahogy látom a kiakadók nagy része 40 és e fölött van, ami számomra abszolút nem releváns, mert nem róluk szól a dolog az, hogy valakik még a 80-as években ragadtak, hadd ne legyen már az én bajom.
#7351   2020. 10. 14. szerda 11:55
X Törölt felhasználó (4389762)
Már nem kell sok hozzá és te is 40 felett vagy. Ez az egyik. A másik pedig, hogy a folyton magukat fotózó, így jó pár képpel rendelkezők zöme gyönyörűre szerkesztett verziókat tárol és sokszor posztol magáról. Ismerek sok ilyet. Kész vicc. Eddig akivel találkoztam, mind azt mondták, hogy jobb vagyok, mint a képeim. Pedig nem titok, hogy nem fotózom folyton magam és van, hogy 1 éves a kép rólam, amit mutatok. Viszont nem szerkesztett különféle effektekkel. Amíg pedig megfelel a fotó a valóságnak is, addig ismerkedni is megfelelő szerintem.
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2020. 10. 14. szerda 09:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 10. 14. szerda 09:32
Sajnos félreértettétek a mondanivaló lényegét. Az "azonnali kép készítés" nem kötelező érvényű dolog, arról volt szó a mondandóban, hogy aki azt mondja, hogy neki ugyan nincs több képe, az hazudik, MIVEL, HA akarna az ember AKÁR azonnal is csinálhatna képet, mert mindenkinek ott lapul a zsebében a mobiltelefon, VÉLHETŐEN kamerás.
Egyébként igen, manapság sokkal kevesebben néznek képeket laptopon, mint 6-7 collos kijelzőn vagy akár tableten ugye, 10 col és sokkal többen tartanak a telefonban képeket akár nyaralásról, bármiről, mert így könnyebben tudják megosztani bárhol-bármikor. Ha pedig modelleket fotózok én is, akkor nem mobilt használok, hanem normális fényképezőgépet, de már a telefon kamerái az AI-vel vállalható képeket csinálnak a legtöbb szinten.
És, ahogy bali36 írta, a korosztály sem mindegy. Ahogy látom a kiakadók nagy része 40 és e fölött van, ami számomra abszolút nem releváns, mert nem róluk szól a dolog az, hogy valakik még a 80-as években ragadtak, hadd ne legyen már az én bajom.
 
... 131 132 133 134 135 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 10010db
Utolsó üzenet: ma 10:53
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!