Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 17 18 19 20 21 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#9612   2024. 01. 07. vasárnap 00:23
Nyúlmedve Nyúlmedve
A megfelelő hely az alapja a légyottnak. Mint ahogyan egy alap-minimum anyagi bizonság is.
Mi a házunkba nem engedünk be idegent, de máshoz sem megyünk. Amikor hosszabb-rövidebb időre hotelben, apartmanban pihenünk, akkor kalandozgatunk.
Ott csúszott el többször is ismerkedés, hogy a lehetséges partnernek arra nem volt pénze, hogy egy-két napra szobát vegyen ki magának a miénk közelében. Volt, aki úgy gondolta, hogy majd megoldja okosba-ingyen, és beköltözik hozzánk. Volt aki meg azt is kitalálta, hogy majd mi elmegyünk érte autóval.
Hát a lófüttyöt. smile
(Ez egy válasz HajnaliVándor89 üzenetére (2024. 01. 05. péntek 22:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 05. péntek 22:49
Na igen, itt egy sarkalatos pont, a hely kérdése. Ma, amikor egy albérletet alig lehet fenntartani, mégis hogy várjuk el, hogy egy egyedülálló fiatal valakinek még helye is legyen? Jómagam most jutottam el addig, hogy saját ingatlanom legyen, 34 éves vagyok, eddig sok kalandom hiúsult meg a hely hiánya miatt... mihez kezdjen akkor egy fiatalabb, aki ugyanúgy vágyna a dologra, de nem tud rá helyet teremteni? Egy párnak ezzel szemben általában van saját lakása, még ha nem is mindig bevethető.

Persze megoldás lehet a panzió, autós kaland, dehát az is csak egy szűkebb réteget izgat, így még tovább szűkül az a bizonyos kör. Férfiként alkalmi szexpartnert keresni legalább annyi gazdasági, mint biológiai tényezővel bír.
#9611   2024. 01. 06. szombat 22:57
X Törölt felhasználó (4711200)
Hungeráj. Hungarikumunk van bőven, ilyen a szexuális kultúránk is. Feltűnt már valakinek, hogy ez kb. 2008-ban megrekedt oldal?! Sógoréknál minden szépen működik, ahogy máshol is, a magyar, az még a szexhez is debil. (Egyébként nem keresek.)
#9610   2024. 01. 06. szombat 11:15
Molla79 Molla79 VIP
Igen mi is ezt tapasztaljuk pedig mi nem régota vagyunk itt az oldalon. Sokan arra nem veszik a fáradalmat hogy elolvassák az adatlapunkat amit azért irtunk meg hogy aki esetleg ránk kattint az láthassa hogy mit és kit keresünk, ez szerintünk alap lenne.
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2024. 01. 06. szombat 10:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 06. szombat 10:32
Tényleg vicces tud lenni,hogy beszállni mindenki szeretne ,de valahogy tenni érte nem. Mindenki otthon ül és várja a sült galambot.
#9609   2024. 01. 06. szombat 10:32
bonnie.clide175 bonnie.clide175 VIP
Tényleg vicces tud lenni,hogy beszállni mindenki szeretne ,de valahogy tenni érte nem. Mindenki otthon ül és várja a sült galambot.
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2024. 01. 06. szombat 08:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 06. szombat 08:57
Ebben igazatok van, ezidáig egy úr volt aki leszervezte a helyet, a többi esetben nekünk kellett.
#9608   2024. 01. 06. szombat 08:57
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Ebben igazatok van, ezidáig egy úr volt aki leszervezte a helyet, a többi esetben nekünk kellett.
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2024. 01. 06. szombat 02:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 06. szombat 02:21
Nyilván nem arról van szó, hogy saját lakása legyen valakinek. De azért nem mindenki a szüleivel lakik. Nem mellesleg , azért egy szobát bérelni a mai világban nem egy nagy probléma. Kb mint egy szombat esti szórakozás ára (szerintem még keveset is mondtam). Autós kaland egy hármasra, inkább hagyjuk is....(de biztos van olyan akit ez izgat). Csak valahogy azt vesszük észre, hogy inkább az a probléma,hogy ezzel is foglalkozni kell, keresni szobát stb stb. Igazából nem akarnak időt fektetni bele. Az anyagi rész pedig megbeszélés kérdése is lehet, normális hozzáállás esetén, fele fele alapon. Sokaknak inkább az az elképzelés,hogy legyen pár,ahol megvan a hármas. Ő adja a farkát aztán ennyi. A pár meg intézzen mindent, mintha hálásnak kéne lenni,hogy hajlandó beszállni. Persze itt is tisztelet a kivételnek.
#9607   2024. 01. 06. szombat 02:21
bonnie.clide175 bonnie.clide175 VIP
Nyilván nem arról van szó, hogy saját lakása legyen valakinek. De azért nem mindenki a szüleivel lakik. Nem mellesleg , azért egy szobát bérelni a mai világban nem egy nagy probléma. Kb mint egy szombat esti szórakozás ára (szerintem még keveset is mondtam). Autós kaland egy hármasra, inkább hagyjuk is....(de biztos van olyan akit ez izgat). Csak valahogy azt vesszük észre, hogy inkább az a probléma,hogy ezzel is foglalkozni kell, keresni szobát stb stb. Igazából nem akarnak időt fektetni bele. Az anyagi rész pedig megbeszélés kérdése is lehet, normális hozzáállás esetén, fele fele alapon. Sokaknak inkább az az elképzelés,hogy legyen pár,ahol megvan a hármas. Ő adja a farkát aztán ennyi. A pár meg intézzen mindent, mintha hálásnak kéne lenni,hogy hajlandó beszállni. Persze itt is tisztelet a kivételnek.
(Ez egy válasz HajnaliVándor89 üzenetére (2024. 01. 05. péntek 22:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 05. péntek 22:49
Na igen, itt egy sarkalatos pont, a hely kérdése. Ma, amikor egy albérletet alig lehet fenntartani, mégis hogy várjuk el, hogy egy egyedülálló fiatal valakinek még helye is legyen? Jómagam most jutottam el addig, hogy saját ingatlanom legyen, 34 éves vagyok, eddig sok kalandom hiúsult meg a hely hiánya miatt... mihez kezdjen akkor egy fiatalabb, aki ugyanúgy vágyna a dologra, de nem tud rá helyet teremteni? Egy párnak ezzel szemben általában van saját lakása, még ha nem is mindig bevethető.

Persze megoldás lehet a panzió, autós kaland, dehát az is csak egy szűkebb réteget izgat, így még tovább szűkül az a bizonyos kör. Férfiként alkalmi szexpartnert keresni legalább annyi gazdasági, mint biológiai tényezővel bír.
#9606   2024. 01. 05. péntek 22:49
HajnaliVándor89 HajnaliVándor89
Na igen, itt egy sarkalatos pont, a hely kérdése. Ma, amikor egy albérletet alig lehet fenntartani, mégis hogy várjuk el, hogy egy egyedülálló fiatal valakinek még helye is legyen? Jómagam most jutottam el addig, hogy saját ingatlanom legyen, 34 éves vagyok, eddig sok kalandom hiúsult meg a hely hiánya miatt... mihez kezdjen akkor egy fiatalabb, aki ugyanúgy vágyna a dologra, de nem tud rá helyet teremteni? Egy párnak ezzel szemben általában van saját lakása, még ha nem is mindig bevethető.

Persze megoldás lehet a panzió, autós kaland, dehát az is csak egy szűkebb réteget izgat, így még tovább szűkül az a bizonyos kör. Férfiként alkalmi szexpartnert keresni legalább annyi gazdasági, mint biológiai tényezővel bír.
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2024. 01. 05. péntek 16:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 05. péntek 16:39
Hát pedig sajnos van. A válasz adási szándék az kb 1-2-%. Pedig adatlapok alapján mindenki tettre kész,potens , kitartó. Stb stb. Illetve ez mellett azért ez a keresés dolog is egyre nagyobb kihívás, és csalódás. Ahogy elnézzük az adatlapok illetve fórumban keresők többségét, hellyel nem rendelkeznek,azzal rendelkezzen a pár, persze utazni se kelljen mert nehogy. Foglalni nem szeretnének semmit.Illetve igazából a legtöbben nem hosszabb távban gondolkodnak hanem egyszeri alkami együttlét érdekli őket. Aki meg netán szimpatikus az messze lakik tőlünk. Nyilván a fent leírtak , tisztelet a kivételnek.
#9605   2024. 01. 05. péntek 16:39
bonnie.clide175 bonnie.clide175 VIP
Hát pedig sajnos van. A válasz adási szándék az kb 1-2-%. Pedig adatlapok alapján mindenki tettre kész,potens , kitartó. Stb stb. Illetve ez mellett azért ez a keresés dolog is egyre nagyobb kihívás, és csalódás. Ahogy elnézzük az adatlapok illetve fórumban keresők többségét, hellyel nem rendelkeznek,azzal rendelkezzen a pár, persze utazni se kelljen mert nehogy. Foglalni nem szeretnének semmit.Illetve igazából a legtöbben nem hosszabb távban gondolkodnak hanem egyszeri alkami együttlét érdekli őket. Aki meg netán szimpatikus az messze lakik tőlünk. Nyilván a fent leírtak , tisztelet a kivételnek.
(Ez egy válasz nyaligátorpasi05 üzenetére (2024. 01. 04. csütörtök 07:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 04. csütörtök 07:27
Sziasztok! Nagyon jó nő a csajod. Gratulálok! Ha közelebb lennék simán bepróbálkoznék nálatok. Hihetetlen amit írsz de sajnos elhiszem. Mástól is hallottam már hogy vannak ilyen buborék palik. Ha én alkalmat kapok, úgy repülök mint egy kamikaze smile
#9604   2024. 01. 04. csütörtök 16:24
dunlopboy80 dunlopboy80
Vannak itt bolondok, meg kamusok is szép számmal... Néha jókat nevetek rajtuk. Egyik adatlapjára pl írtam egy normális levelet...még a kritériumok is stimmelnek, aztàn jön vissza a válasz, hogy arcképes fotó hiányában meg amúgyis ilyen képekkel mit képzelek én... confused (mivaaan???)
Szerintem teljesen normális képek vannak fenn... még FB-n is vállaltam őket worship ... Írta volna azt, hogy bocsi a képek alapján nem jössz be, azt még megértem. Ilyenkor elgondolkodok azon, hogy az adatlapját tényleg segítség nélkül hozta-e össze...mert az viszont rendezettséget mutatott, nem úgy mint a gondolkodása. Szóval... vannak itt bolondok is szép számmal.
#9603   2024. 01. 04. csütörtök 16:01
wilsonboy wilsonboy
..
(Ez egy válasz nyaligátorpasi05 üzenetére (2024. 01. 04. csütörtök 14:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 04. csütörtök 14:01
Ok, nem gáz smile
Bolondokba, kamusokba én is bele szoktam futni de ki is lehet szúrni őket hamar. Pláne az egyedül hirdető csajokat akik nem azok. Viszont itt is találkoztam már 2 szinglivel csak az elsőnek nem jöttem be és nem volt folytatás. A lényeg hogy van! A párokkal is ugyan ez van. Vagy rá talál az ember a jóra, vagy nem. Nem kell rá feszülni smile
#9602   2024. 01. 04. csütörtök 14:48
4xbi4x 4xbi4x
Pedig csinos szimpatikus intelligens párnak néztek ki.
(Ez egy válasz jh0nny üzenetére (2024. 01. 04. csütörtök 12:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 04. csütörtök 12:12
Nem kifejezetten téged céloztalak, csak amit írtál ahhoz kapcsolódik.

A szingli csajhoz gratulálok, nekünk csak bolondok és kamu csajok írtak. Párral és szóló pasival korábban sikerült már, de mostanában 10-ből 9 el se olvassa az adatlapot (különösen sajnálatos ez pároktól, ráadásul olyanoktól, akik amúgy szimpatikusak lennének).
#9601   2024. 01. 04. csütörtök 14:01
nyaligátorpasi05 nyaligátorpasi05
Ok, nem gáz smile
Bolondokba, kamusokba én is bele szoktam futni de ki is lehet szúrni őket hamar. Pláne az egyedül hirdető csajokat akik nem azok. Viszont itt is találkoztam már 2 szinglivel csak az elsőnek nem jöttem be és nem volt folytatás. A lényeg hogy van! A párokkal is ugyan ez van. Vagy rá talál az ember a jóra, vagy nem. Nem kell rá feszülni smile
(Ez egy válasz jh0nny üzenetére (2024. 01. 04. csütörtök 12:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 04. csütörtök 12:12
Nem kifejezetten téged céloztalak, csak amit írtál ahhoz kapcsolódik.

A szingli csajhoz gratulálok, nekünk csak bolondok és kamu csajok írtak. Párral és szóló pasival korábban sikerült már, de mostanában 10-ből 9 el se olvassa az adatlapot (különösen sajnálatos ez pároktól, ráadásul olyanoktól, akik amúgy szimpatikusak lennének).
#9600   2024. 01. 04. csütörtök 12:12
jh0nny jh0nny
Nem kifejezetten téged céloztalak, csak amit írtál ahhoz kapcsolódik.

A szingli csajhoz gratulálok, nekünk csak bolondok és kamu csajok írtak. Párral és szóló pasival korábban sikerült már, de mostanában 10-ből 9 el se olvassa az adatlapot (különösen sajnálatos ez pároktól, ráadásul olyanoktól, akik amúgy szimpatikusak lennének).
(Ez egy válasz nyaligátorpasi05 üzenetére (2024. 01. 04. csütörtök 07:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 04. csütörtök 07:20
Szia! Hidd el hogy mindig átolvasom az adatlapot és csak akkor írok, ha rám is igaz lehet a keresés. Szerintem ez alap. 10ből 2 ha vissza ír. De nem panaszkodásból írtam, mert nekem szerencsém is volt. Párral is voltam és szingli nővel is.
#9599   2024. 01. 04. csütörtök 07:27
nyaligátorpasi05 nyaligátorpasi05
Sziasztok! Nagyon jó nő a csajod. Gratulálok! Ha közelebb lennék simán bepróbálkoznék nálatok. Hihetetlen amit írsz de sajnos elhiszem. Mástól is hallottam már hogy vannak ilyen buborék palik. Ha én alkalmat kapok, úgy repülök mint egy kamikaze smile
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2024. 01. 03. szerda 15:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 03. szerda 15:59
Azért a másik oldalt sem kell félteni. Mi is nem egy levelet küldtünk már szóló pasinak. Ami nem csak egy sor. Elolvasva de válasz semmi.
#9598   2024. 01. 04. csütörtök 07:20
nyaligátorpasi05 nyaligátorpasi05
Szia! Hidd el hogy mindig átolvasom az adatlapot és csak akkor írok, ha rám is igaz lehet a keresés. Szerintem ez alap. 10ből 2 ha vissza ír. De nem panaszkodásból írtam, mert nekem szerencsém is volt. Párral is voltam és szingli nővel is.
(Ez egy válasz jh0nny üzenetére (2024. 01. 02. kedd 11:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 02. kedd 11:45
A nem válaszolás valóban gond, viszont mi is csináljuk, mert nálunk az adatlap ki van töltve, így, ha valaki elolvassa rájöhet, hogy őt, vagy nem őt keressük. Nem nagyon van hangulata az embernek napi 5-6 válaszban ugyanazt leírni.

A hogyan találj rész (általában mindenknek szól): ha szimpatikus valaki, akkor olvasd el az adatlapot , ha nincs kitöltve, vagy megfelelsz a követelményeknek, akkor írj nyugodtan, ha nem, akkor is írhatsz, de ne várj csodát, ugyanis ez az első szűrő. Ha ezt nem tudod megugrani (olvasás és szövegértés, akkor buktad).
#9597   2024. 01. 03. szerda 22:54
NemazaSrac NemazaSrac
Szerintem a szex témával rengeteg frusztráció, elfolytás, sérelmek, meg ellentétes vágyak járnak együtt, ami baromira megnehezíti a kapcsolatok létrejöttét. Baromira nehéz olyan embereket találni, akik normálisan állnak a dologhoz. És ha van egy szimpatikus profil, szinte biztos hogy hiába írok, mert nagyrészt nincs válasz. Volt már innen egy kalandom, aranyos volt a pár de kicsit elhamarkodtuk szerintem a dolgot. Minden esetre nem reménytelen a dolog smile
#9596   2024. 01. 03. szerda 22:09
imetec69 imetec69 VIP
Sok levelet îrtam már,de válasz nem sok jött. Egyedül èlek,úgy is keresek,de szinte remènytelen. Lehet megöregedtem.
#9595   2024. 01. 03. szerda 20:57
lasthopecv lasthopecv
A harmadik (állítólag) szóló csaj írt ránk szilveszter előtt. Ő határozza meg a kapcsolattartás formáját, de elfelejti megadni a skype nevét. Ráírunk, nincs válasz.
Vagy szóló pasi, páros képpel az oldalon, de egyedül keres.
Vagy bármi jó, de ha felteszek egy kérdést, akkor arra már nincs válasz. És ez csak az utolsó 1 hónap úgy, hogy tulajdonképpen nem is igazán kerestünk.
Esetleg kezdő szimpi pár, akiről kiderül, hogy már 4 éve is váltottunk levelet, csak azóta új a profil. 4 év alatt még mindig kezdő, akkor az nagyon komoly.
Szóval elég rossz a felhozatal, de ha valaki kitartó, akkor azért talál.
#9594   2024. 01. 03. szerda 15:59
bonnie.clide175 bonnie.clide175 VIP
Azért a másik oldalt sem kell félteni. Mi is nem egy levelet küldtünk már szóló pasinak. Ami nem csak egy sor. Elolvasva de válasz semmi.
(Ez egy válasz nyaligátorpasi05 üzenetére (2024. 01. 02. kedd 06:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 02. kedd 06:45
Én is sok levelet szoktam írni de nagyon nehéz ha a többsége még válaszolni sem képes. Ezzel csak magát minősiti az ember. Viszont érdemes próbálkozni, mert nekem is össze jött már néhány randi. Szerintem csak kitartás kell és némi tisztelet
#9593   2024. 01. 02. kedd 11:45
jh0nny jh0nny
A nem válaszolás valóban gond, viszont mi is csináljuk, mert nálunk az adatlap ki van töltve, így, ha valaki elolvassa rájöhet, hogy őt, vagy nem őt keressük. Nem nagyon van hangulata az embernek napi 5-6 válaszban ugyanazt leírni.

A hogyan találj rész (általában mindenknek szól): ha szimpatikus valaki, akkor olvasd el az adatlapot , ha nincs kitöltve, vagy megfelelsz a követelményeknek, akkor írj nyugodtan, ha nem, akkor is írhatsz, de ne várj csodát, ugyanis ez az első szűrő. Ha ezt nem tudod megugrani (olvasás és szövegértés, akkor buktad).
(Ez egy válasz nyaligátorpasi05 üzenetére (2024. 01. 02. kedd 06:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 02. kedd 06:45
Én is sok levelet szoktam írni de nagyon nehéz ha a többsége még válaszolni sem képes. Ezzel csak magát minősiti az ember. Viszont érdemes próbálkozni, mert nekem is össze jött már néhány randi. Szerintem csak kitartás kell és némi tisztelet
 
... 17 18 19 20 21 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9972db
Utolsó üzenet: tegnap 19:46
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!