Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 9 10 11 12 13 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#9772   2024. 02. 27. kedd 20:12
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Két különböző dologról beszéltek. Attól, hogy többnyire a férfi van a gépnél még nem jelenti azt, hogy a hölgy nincs benne a döntésben. Velünk sok év alatt 1x fordult elő, hogy a hölgy nem volt képben, azt se tudta milyen "műsorra" érkezett. A hölgyek sokkal előbb vesztik el a lelkesedést a hülyék miatt, mint a férfiak. (ezt másokkal beszélgetve is tapasztaltuk)
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 02. 27. kedd 15:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4733887)
2024. 02. 27. kedd 15:53
Szerintem az a helyes ha a lány magától akar 3asban 4esben stb lenni nem pedig azért mert viszik mint egy bőröndöt vagy biodíszletet valamilyen kényszer hatására. ( "Gyere Anya találtam vkit neked vagy inkább nekem" ) Érzelmi, fizikai, anyagi, stb. Már ha materiális síkon is létezik az ilyen pároknál a lány nem csak elméletben. Ez az egyik. A másik pedig az, h mi csajok is akarunk szexelni csak nem bárkivel, akárkivel vagy mindenkivel. Remélem segítettem!
#9771   2024. 02. 27. kedd 19:42
X Törölt felhasználó (4733887)
Az, h nem válaszolok néha sokkal jobb mintha írnék egy nemet. Elóször is azért mert csak az időmet vesztegetem, másodsorban pedig azért mert nem mindenki ért a szép szóból. Volt olyan amikor azt írtam egy párnak. h köszönöm de nem őket keresem le hulye kurváztak egy uccsó üzenetben.
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2024. 02. 27. kedd 19:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 27. kedd 19:29
Mennyivel lennél beljebb, ha megjönne az elutasító válasz? Nem (csak) attól függ a pozitív válasz, hogy mit és mennyit írsz. Fénykép, magasság, testsúly, életkor, lakhely, dohányzás, családi állapot - csak néhány dolog, ami kapásból kizár, írhatsz bármit. De az is lehet, hogy a "célszemély" már randit szervez mással és egyszerűen lecsúsztál róla. Amikor mi párként kerestünk, kb. a 15. levélnél jöttünk rá, hogy nem fogtunk tudni mindenkinek személyre szabott választ küldeni, onnantól ment a sablon "nem téged keresünk" válasz. Illetve aki dickpic-et küldött, annak az sem.

Aztán hallottam olyat (mi szerencsére nem futottunk bele ilyesmibe), hogy a pasi nem tudta elviselni a visszautasítást, vagy könyörgött, vagy agresszív lett - egy-egy ilyen élmény után inkább nem is küld választ a nő.

Tök jó lenne, ha lenne valamilyen elutasító válasz-sablon a partnerkeresőn, hogy csak egy gombnyomás legyen a kikosarazás (esetleg lehet kombinálni a letiltással is, elkerülni a tovább nyomulókat).
#9770   2024. 02. 27. kedd 19:38
twostrokeguy twostrokeguy
Pozitív példa: itt nem kerestünk, más, fizetős oldalon jártunk sikerrel. Az előfizetés ténye önmagában kizár egy csomó unatkozó, szórakozó, kamus egyént. Igaz, budapesti középkorú párként szóló férfit találni nem a legnehezebb feladat smile Nagyjából három hónap után találtunk rá a házibarátunkra. 4-5 randink volt (egy szexes) és legalább 100 visszautasítást tettünk.

10+ évvel ezelőtt egyedülálló férfiként kerestem, szintén fizetős oldalon, egy hónap alatt három randit tudtam összehozni, Írtam kb. 15-20 levelet, de több nő nem is volt azon az oldalon, akinek lett volna érdemes írni, szóval ha a háromból egy partner nem lett volna "maradós", töröltem is volna magam.
(Ez egy válasz Felfedezők üzenetére (2024. 02. 27. kedd 06:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 27. kedd 06:32
Olvasva fórum címet, az igen és hogyan téma jut eszembe. Sokan azt írják le hogyan és miért nem. A siker és pozitív élmény esetén, akinek volt, miért a negatív részt emeli ki? Tehát röviden: igen találtunk. Hogyan: adatlap, fórum hozzászólás szűrések, levél váltás, találkozók, szimpátia...
#9769   2024. 02. 27. kedd 19:31
twostrokeguy twostrokeguy
Szerintem nem tetszett neki a képes feled.
(Ez egy válasz Joker007 üzenetére (2024. 02. 27. kedd 19:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 27. kedd 19:24
Megint újdonsült.. küldj arcképes fotót, emailben , küldtem választ az email címre azóta semmi! Pedig minden elvárást teljesíteni tudtam volna! Válasz már semmi Kingsman!
#9768   2024. 02. 27. kedd 19:29
twostrokeguy twostrokeguy
Mennyivel lennél beljebb, ha megjönne az elutasító válasz? Nem (csak) attól függ a pozitív válasz, hogy mit és mennyit írsz. Fénykép, magasság, testsúly, életkor, lakhely, dohányzás, családi állapot - csak néhány dolog, ami kapásból kizár, írhatsz bármit. De az is lehet, hogy a "célszemély" már randit szervez mással és egyszerűen lecsúsztál róla. Amikor mi párként kerestünk, kb. a 15. levélnél jöttünk rá, hogy nem fogtunk tudni mindenkinek személyre szabott választ küldeni, onnantól ment a sablon "nem téged keresünk" válasz. Illetve aki dickpic-et küldött, annak az sem.

Aztán hallottam olyat (mi szerencsére nem futottunk bele ilyesmibe), hogy a pasi nem tudta elviselni a visszautasítást, vagy könyörgött, vagy agresszív lett - egy-egy ilyen élmény után inkább nem is küld választ a nő.

Tök jó lenne, ha lenne valamilyen elutasító válasz-sablon a partnerkeresőn, hogy csak egy gombnyomás legyen a kikosarazás (esetleg lehet kombinálni a letiltással is, elkerülni a tovább nyomulókat).
(Ez egy válasz fefe41 üzenetére (2024. 02. 27. kedd 11:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 27. kedd 11:09
Olvasgatom a hozzászólásokat. Hmm. Inkább nem írok semmit mert akkor a fél tagság nekem támad. Csak annyit hogyha elkezdeném felsorolni azokat a felhasználókat akik vissza sem írtak vagy olvasatlanul törölték a levelet háromszor elfogyna a karakter. Lehet írni amit akarsz ,legközelebb a paprikás krumpli receptjét küldöm és arra sem válaszolnak vagy ha valamilyen csoda folytán igen akkor meg a kifogások vannak. Na az a lényeg olyan ez mint a nyuszika esete, van a fejeden sapka azért nem ha nincs akkor azért.
#9767   2024. 02. 27. kedd 19:24
Joker007 Joker007
Megint újdonsült.. küldj arcképes fotót, emailben , küldtem választ az email címre azóta semmi! Pedig minden elvárást teljesíteni tudtam volna! Válasz már semmi Kingsman!
#9766   2024. 02. 27. kedd 19:22
twostrokeguy twostrokeguy
Sokan belefutottak már abba, hogy a "pár" tulajdonképpen szóló férfi, ezért szeretnék rövidre zárni a dolgot. Egyszer még egyedülállóként én is leveleztem olyan párral, ahol csak a férfival tartottam a kapcsolatot, ráadásul a pasi be is próbálkozott ("szép a feneked, megsimogathatom?" wink , úgyhogy a randihelyszínen kellemes meglepetésként ér, hogy volt feleség smile
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2024. 02. 27. kedd 15:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 27. kedd 15:31
Na ezt sosem értettem hogy miért ragaszkodik valaki hogy a pár hölgy tagjával beszélhen… több társkeresőn os ez az első kérdés sokaknak, hogy :”a nővel beszélek?”, erre jön a válasz hogy bocsi itt a férfi a kapcsolattartó és kész, erre eltűnik… na ezeknek nagy része csak faszverő, beizgul a tudatra hogy a nővel beszél… úgyis a találkozón megismeri a nőt mert ott lesz… általában a kereső pasi nem jelenik meg …
#9765   2024. 02. 27. kedd 16:03
lanybsx lanybsx
TELJESEN EGYETÉRTEK VELED - sajna ez van .
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 02. 27. kedd 14:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4733887)
2024. 02. 27. kedd 14:19
Én vagy egy cuki bi pasit vagy esetleg egy párt szerettem volna találni az oldalon. Kb annyi az esélyen mint mókusnak az erdőtűzben. A leveleim 95%ban nem köszönnek vagy nem írnak nevet a jelentkezők. Aki pedig igen az nem biszex hanem bipoláris. Párok esetében nagyon ritka az az eset amikor tudok a lánnyal is beszélni mert vagy épp leviszi a kutyát sétálni vagy dolgozik mint Sztahonov. De a hetero pasija mindig ráér. Leginkább képet kérni.
#9764   2024. 02. 27. kedd 16:02
lanybsx lanybsx
ja ja..... nőnek írja aztán pasi- rendszeresen belefutok ilyenekbe smile na az ilyenek OFF azonnal
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2024. 02. 27. kedd 15:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 27. kedd 15:31
Na ezt sosem értettem hogy miért ragaszkodik valaki hogy a pár hölgy tagjával beszélhen… több társkeresőn os ez az első kérdés sokaknak, hogy :”a nővel beszélek?”, erre jön a válasz hogy bocsi itt a férfi a kapcsolattartó és kész, erre eltűnik… na ezeknek nagy része csak faszverő, beizgul a tudatra hogy a nővel beszél… úgyis a találkozón megismeri a nőt mert ott lesz… általában a kereső pasi nem jelenik meg …
#9763   2024. 02. 27. kedd 16:01
lanybsx lanybsx
találtunk- a fórum címéhez igazodva- de nem egyszerű- sok a magát pld nőnek, vagy párnak kiadó képvadász farokverő pasi, sajna . . . és hasonló sok troll kamu, és sok az igénytelen koszmó is netes fotókkal.... De ne add fel, nem lehetetlen, csak időben sok amikorra találsz smile
#9762   2024. 02. 27. kedd 15:53
X Törölt felhasználó (4733887)
Szerintem az a helyes ha a lány magától akar 3asban 4esben stb lenni nem pedig azért mert viszik mint egy bőröndöt vagy biodíszletet valamilyen kényszer hatására. ( "Gyere Anya találtam vkit neked vagy inkább nekem" ) Érzelmi, fizikai, anyagi, stb. Már ha materiális síkon is létezik az ilyen pároknál a lány nem csak elméletben. Ez az egyik. A másik pedig az, h mi csajok is akarunk szexelni csak nem bárkivel, akárkivel vagy mindenkivel. Remélem segítettem!
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2024. 02. 27. kedd 15:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 27. kedd 15:31
Na ezt sosem értettem hogy miért ragaszkodik valaki hogy a pár hölgy tagjával beszélhen… több társkeresőn os ez az első kérdés sokaknak, hogy :”a nővel beszélek?”, erre jön a válasz hogy bocsi itt a férfi a kapcsolattartó és kész, erre eltűnik… na ezeknek nagy része csak faszverő, beizgul a tudatra hogy a nővel beszél… úgyis a találkozón megismeri a nőt mert ott lesz… általában a kereső pasi nem jelenik meg …
#9761   2024. 02. 27. kedd 15:31
Felhőék Felhőék
Na ezt sosem értettem hogy miért ragaszkodik valaki hogy a pár hölgy tagjával beszélhen… több társkeresőn os ez az első kérdés sokaknak, hogy :”a nővel beszélek?”, erre jön a válasz hogy bocsi itt a férfi a kapcsolattartó és kész, erre eltűnik… na ezeknek nagy része csak faszverő, beizgul a tudatra hogy a nővel beszél… úgyis a találkozón megismeri a nőt mert ott lesz… általában a kereső pasi nem jelenik meg …
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 02. 27. kedd 14:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4733887)
2024. 02. 27. kedd 14:19
Én vagy egy cuki bi pasit vagy esetleg egy párt szerettem volna találni az oldalon. Kb annyi az esélyen mint mókusnak az erdőtűzben. A leveleim 95%ban nem köszönnek vagy nem írnak nevet a jelentkezők. Aki pedig igen az nem biszex hanem bipoláris. Párok esetében nagyon ritka az az eset amikor tudok a lánnyal is beszélni mert vagy épp leviszi a kutyát sétálni vagy dolgozik mint Sztahonov. De a hetero pasija mindig ráér. Leginkább képet kérni.
#9760   2024. 02. 27. kedd 15:20
bonnie.clide175 bonnie.clide175 VIP
Mi megnéztük most 873 levelnél járunk. Persze ebben vannak beszélgetések is. De akkor egyszerűen rengeteg levél. Sőt mivel most már nem keresünk de azért csak csak szeretnének beszállni.
(Ez egy válasz hay üzenetére (2024. 02. 27. kedd 07:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 27. kedd 07:29
Azért kicsit gondolkodjon el mindenki, ugyan is mi egy hét alatt kb. 60-70 felkérő levelet kaptunk, és azóta is érkeznek, napi szinten. Ha mindre válaszolunk, az 1 hét szabadság. Egyébként is jóval hosszabb menet az igazi partner kiválasztása, nem pár soros megkeresés alapján történik, főleg, ha kép sincs az illetőről a társkeresőn. De ennek ellenére sikerült találnunk, és jól is sült el. Ja és az elején majd mindenkinek vissza is írtunk, de aztán belefáradtunk.
#9759   2024. 02. 27. kedd 14:19
X Törölt felhasználó (4733887)
Én vagy egy cuki bi pasit vagy esetleg egy párt szerettem volna találni az oldalon. Kb annyi az esélyen mint mókusnak az erdőtűzben. A leveleim 95%ban nem köszönnek vagy nem írnak nevet a jelentkezők. Aki pedig igen az nem biszex hanem bipoláris. Párok esetében nagyon ritka az az eset amikor tudok a lánnyal is beszélni mert vagy épp leviszi a kutyát sétálni vagy dolgozik mint Sztahonov. De a hetero pasija mindig ráér. Leginkább képet kérni.
#9758   2024. 02. 27. kedd 11:09
fefe41 fefe41
Olvasgatom a hozzászólásokat. Hmm. Inkább nem írok semmit mert akkor a fél tagság nekem támad. Csak annyit hogyha elkezdeném felsorolni azokat a felhasználókat akik vissza sem írtak vagy olvasatlanul törölték a levelet háromszor elfogyna a karakter. Lehet írni amit akarsz ,legközelebb a paprikás krumpli receptjét küldöm és arra sem válaszolnak vagy ha valamilyen csoda folytán igen akkor meg a kifogások vannak. Na az a lényeg olyan ez mint a nyuszika esete, van a fejeden sapka azért nem ha nincs akkor azért.
#9757   2024. 02. 27. kedd 08:12
bonnie.clide175 bonnie.clide175 VIP
Hát a fórum témája hogyan találj is. Nos itt az ,hogy le van írva a szörnyű valóság az is a segítség egy módja. Illetve fel van tüntetve ,hogy mi a hiba az adatlapokban és a kapott levelekben.
Nyilván az ember próbál rávilágítani a problémákra mikor itt az van ,hogy miért nem találnak. De egyébként lehet nyitni egy úgymond fordított topicot is akkor és oda mehetnek a negatív dolgok. Az amit le írtatok igen stimmel,csak nem ilyen egyszerű.
De igen, levelezés, ismerkedés, találkozó és szex és lehet találni.
(Ez egy válasz Felfedezők üzenetére (2024. 02. 27. kedd 06:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 27. kedd 06:32
Olvasva fórum címet, az igen és hogyan téma jut eszembe. Sokan azt írják le hogyan és miért nem. A siker és pozitív élmény esetén, akinek volt, miért a negatív részt emeli ki? Tehát röviden: igen találtunk. Hogyan: adatlap, fórum hozzászólás szűrések, levél váltás, találkozók, szimpátia...
#9756   2024. 02. 27. kedd 07:29
hay hay
Azért kicsit gondolkodjon el mindenki, ugyan is mi egy hét alatt kb. 60-70 felkérő levelet kaptunk, és azóta is érkeznek, napi szinten. Ha mindre válaszolunk, az 1 hét szabadság. Egyébként is jóval hosszabb menet az igazi partner kiválasztása, nem pár soros megkeresés alapján történik, főleg, ha kép sincs az illetőről a társkeresőn. De ennek ellenére sikerült találnunk, és jól is sült el. Ja és az elején majd mindenkinek vissza is írtunk, de aztán belefáradtunk.
(Ez egy válasz winetu üzenetére (2024. 02. 08. csütörtök 18:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 08. csütörtök 18:14
azt lehet tudni, hogy ha irsz valakinek, miért nem válaszol ?? Ha más nem annyit nem téged kereslek !!
#9755   2024. 02. 27. kedd 06:32
Felfedezők Felfedezők VIP
Olvasva fórum címet, az igen és hogyan téma jut eszembe. Sokan azt írják le hogyan és miért nem. A siker és pozitív élmény esetén, akinek volt, miért a negatív részt emeli ki? Tehát röviden: igen találtunk. Hogyan: adatlap, fórum hozzászólás szűrések, levél váltás, találkozók, szimpátia...
#9754   2024. 02. 26. hétfő 22:35
easy rider easy rider
Szerintem inkább megtalálnak nyes
#9753   2024. 02. 08. csütörtök 22:03
gzssz gzssz
Valóban nem - mivel jelenleg nem különösebben vágyom egy 50-esnek kinéző nőre (tökmindegy hogy igazából 30 éves vagy 70).
(Ez egy válasz 30as párocska üzenetére (2024. 02. 08. csütörtök 16:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 08. csütörtök 16:51
Amúgy te se vernéd alá egy 70 es mammernek mert 50 nek néz ki , akkor fordítva miért kéne ?
 
... 9 10 11 12 13 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9972db
Utolsó üzenet: ma 19:46
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!