Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#9792   2024. 03. 01. péntek 14:29
zsozs70 zsozs70
Itt lehetettlen mindenki csak dumal
#9791   2024. 02. 29. csütörtök 19:46
BiPasit BiPasit
Nem volt hosszú életú, csak idejött okoskodni. idén januári volt a regisztrációja,ha jól rémlik
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2024. 02. 29. csütörtök 18:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 29. csütörtök 18:52
Lám és már törölt felhasználó smile Komolyan olyan érzésünk volt, mintha be lett volna lőve, össze-vissza csapongott a gondolatokban...
#9790   2024. 02. 29. csütörtök 19:06
X Törölt felhasználó (4721667)
Tényleg ennyire sok itt az érzéketlen kalandor ? Azért egy nőnek azt gondolná az ember ,hogy könnyebb dolga van ?
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 02. 29. csütörtök 17:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4735037)
2024. 02. 29. csütörtök 17:32
Talán 6-8 éve volt utoljára. Akkoriban volt pár és pasi is. Azóta viszont semmi. Talán azért mert azokat az élményeket és színvonalat keresem.
#9789   2024. 02. 29. csütörtök 18:52
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Lám és már törölt felhasználó smile Komolyan olyan érzésünk volt, mintha be lett volna lőve, össze-vissza csapongott a gondolatokban...
(Ez egy válasz BiPasit üzenetére (2024. 02. 28. szerda 15:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 28. szerda 15:30
Azért ez továbbra is vicces
Bár nekem már megírtad hogy miért keresel bi pasít bár bevallom nem egészen értem.
Főleg azt hogy miért nem lehet kiírni ezt az adatlapodra, másnak is ki van írva.
És így van, onnantól kezdve, hogy te szóló csajként keresel, valójában pedig a privát üzenet alapján hárman vagytok, onnantól fogva hiteltelenné váltál
#9788   2024. 02. 29. csütörtök 17:32
X Törölt felhasználó (4735037)
Talán 6-8 éve volt utoljára. Akkoriban volt pár és pasi is. Azóta viszont semmi. Talán azért mert azokat az élményeket és színvonalat keresem.
#9787   2024. 02. 29. csütörtök 10:23
bonnie.clide175 bonnie.clide175 VIP
Nálunk is sajnos idáig jutott a történet, a hölgy tag egyszerűen feladta az egészet ami valahol érthető is a részéről.
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2024. 02. 27. kedd 20:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 27. kedd 20:12
Két különböző dologról beszéltek. Attól, hogy többnyire a férfi van a gépnél még nem jelenti azt, hogy a hölgy nincs benne a döntésben. Velünk sok év alatt 1x fordult elő, hogy a hölgy nem volt képben, azt se tudta milyen "műsorra" érkezett. A hölgyek sokkal előbb vesztik el a lelkesedést a hülyék miatt, mint a férfiak. (ezt másokkal beszélgetve is tapasztaltuk)
#9786   2024. 02. 29. csütörtök 07:52
BBW3some BBW3some
pontosan... ebben 100%ig egyetértünk... sajnos :(
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2024. 02. 27. kedd 20:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 27. kedd 20:12
Két különböző dologról beszéltek. Attól, hogy többnyire a férfi van a gépnél még nem jelenti azt, hogy a hölgy nincs benne a döntésben. Velünk sok év alatt 1x fordult elő, hogy a hölgy nem volt képben, azt se tudta milyen "műsorra" érkezett. A hölgyek sokkal előbb vesztik el a lelkesedést a hülyék miatt, mint a férfiak. (ezt másokkal beszélgetve is tapasztaltuk)
#9785   2024. 02. 29. csütörtök 06:16
55ősPasi 55ősPasi VIP
Teljes mértékben egyett értek veled! Nállunk a női oldalon szakadt el a cérna, és (tisztelet a kivételnek) a sok buta hím azt gondolja,hogy egy nőt egy ilyen felállásban alázni és kutyába sem kell nézni,de azért kellene a parti! Furák vagyunk mi férfiak,sajnos!
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2024. 02. 27. kedd 20:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 27. kedd 20:12
Két különböző dologról beszéltek. Attól, hogy többnyire a férfi van a gépnél még nem jelenti azt, hogy a hölgy nincs benne a döntésben. Velünk sok év alatt 1x fordult elő, hogy a hölgy nem volt képben, azt se tudta milyen "műsorra" érkezett. A hölgyek sokkal előbb vesztik el a lelkesedést a hülyék miatt, mint a férfiak. (ezt másokkal beszélgetve is tapasztaltuk)
#9784   2024. 02. 29. csütörtök 06:08
55ősPasi 55ősPasi VIP
Igen találtan,igaz régebben. Sajnos mostanra sok minden változott itt is, ha írsz valakinek,valakiknek az esetek 90 % ban válaszra sem méltatnak. Az is lehet ,hogy azon oldalak nem is valós személyeket rejtenek. Tényleg érdekelne,hogy eme keresős adatlapok miért is vannak fent az oldalon.Lehet azt mondani,hogy savanyú a szöllő,de nem ezért irtam le. Egy évvel ezelőtt az akkori párommal kerestünk partnert,találtunk is,de sajnos annak a kapcsolatnak vége szakadt.
#9783   2024. 02. 28. szerda 15:30
BiPasit BiPasit
Azért ez továbbra is vicces
Bár nekem már megírtad hogy miért keresel bi pasít bár bevallom nem egészen értem.
Főleg azt hogy miért nem lehet kiírni ezt az adatlapodra, másnak is ki van írva.
És így van, onnantól kezdve, hogy te szóló csajként keresel, valójában pedig a privát üzenet alapján hárman vagytok, onnantól fogva hiteltelenné váltál
#9782   2024. 02. 28. szerda 13:45
Angyal78 Angyal78
Jó látni, hogy van aki gondolkodik wink
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2024. 02. 28. szerda 09:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 28. szerda 09:28
A bipoláris szót csak mentális zavar témában ismerem, szexuális irányultság terén mit jelent? Annyira azért nem meglepő, hogy nehézségekbe ütközik "cuki bi pasit" találnod. Sokkal kevesebb bi pasi van, mint heteró, szóval kisebb a merítés. Aztán az, hogy szóló nőként bi pasit keresel, sokaknak furcsa és esetleg megszólaltatja a vészcsengőt, hogy "itt valami nem kerek - azt akarja, hogy csábítsam el a pasiját? Vagy felcsatolhatóval akar megdugni? De ahhoz nem kell bi pasi..." és azért nem válaszolnak (már ha egyáltalán te kezdeményezel).
#9781   2024. 02. 28. szerda 09:59
X Törölt felhasználó (4733887)
jogos
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2024. 02. 28. szerda 09:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 28. szerda 09:22
Ha kérnék valakitől arcképes fotót és nem azzal válaszolna, én is befejezném a kommunikációt...
#9780   2024. 02. 28. szerda 09:57
X Törölt felhasználó (4733887)
Arra írtam, hogy mentálisan zavarodott nem szexuális értelemben. Úgy értettem, hogy nem biszex csak hülye.
Megírom neked is privátban miért keresek bi pasit.
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2024. 02. 28. szerda 09:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 28. szerda 09:28
A bipoláris szót csak mentális zavar témában ismerem, szexuális irányultság terén mit jelent? Annyira azért nem meglepő, hogy nehézségekbe ütközik "cuki bi pasit" találnod. Sokkal kevesebb bi pasi van, mint heteró, szóval kisebb a merítés. Aztán az, hogy szóló nőként bi pasit keresel, sokaknak furcsa és esetleg megszólaltatja a vészcsengőt, hogy "itt valami nem kerek - azt akarja, hogy csábítsam el a pasiját? Vagy felcsatolhatóval akar megdugni? De ahhoz nem kell bi pasi..." és azért nem válaszolnak (már ha egyáltalán te kezdeményezel).
#9779   2024. 02. 28. szerda 09:28
twostrokeguy twostrokeguy
A bipoláris szót csak mentális zavar témában ismerem, szexuális irányultság terén mit jelent? Annyira azért nem meglepő, hogy nehézségekbe ütközik "cuki bi pasit" találnod. Sokkal kevesebb bi pasi van, mint heteró, szóval kisebb a merítés. Aztán az, hogy szóló nőként bi pasit keresel, sokaknak furcsa és esetleg megszólaltatja a vészcsengőt, hogy "itt valami nem kerek - azt akarja, hogy csábítsam el a pasiját? Vagy felcsatolhatóval akar megdugni? De ahhoz nem kell bi pasi..." és azért nem válaszolnak (már ha egyáltalán te kezdeményezel).
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 02. 27. kedd 14:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4733887)
2024. 02. 27. kedd 14:19
Én vagy egy cuki bi pasit vagy esetleg egy párt szerettem volna találni az oldalon. Kb annyi az esélyen mint mókusnak az erdőtűzben. A leveleim 95%ban nem köszönnek vagy nem írnak nevet a jelentkezők. Aki pedig igen az nem biszex hanem bipoláris. Párok esetében nagyon ritka az az eset amikor tudok a lánnyal is beszélni mert vagy épp leviszi a kutyát sétálni vagy dolgozik mint Sztahonov. De a hetero pasija mindig ráér. Leginkább képet kérni.
#9778   2024. 02. 28. szerda 09:22
twostrokeguy twostrokeguy
Ha kérnék valakitől arcképes fotót és nem azzal válaszolna, én is befejezném a kommunikációt...
(Ez egy válasz Joker007 üzenetére (2024. 02. 28. szerda 07:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 28. szerda 07:17
Nem képet küldtem nyes csak egy választ az email címre! Sokan bedőlnek ennek a trükknek.
#9777   2024. 02. 28. szerda 07:17
Joker007 Joker007
Nem képet küldtem nyes csak egy választ az email címre! Sokan bedőlnek ennek a trükknek.
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2024. 02. 27. kedd 19:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 27. kedd 19:31
Szerintem nem tetszett neki a képes feled.
#9776   2024. 02. 27. kedd 21:39
X Törölt felhasználó (4733887)
Követhetetlen? Szuper.
A lány aki kiszaladt nem a saját maga kedvéért jött hanem mert a pasi erőltette.
Ha esetleg elovasnád még egyszer én nem az írtam, állandóan a nő cseteljen csak 5 percet kértem a lánytól is.Ezt nem tudják sokan prezentálni. Nyilván azok akik nem párként keresnek párként regisztrálva.
De tudod mit? Haggyuk igazad van.
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2024. 02. 27. kedd 21:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 27. kedd 21:16
Bocs, de követhetetlen amit írsz... A kindulás - miért ragaszkodnak emberek ahhoz, hogy a hölgytaggal ismerkedjenek, ő üljön a gépnél? Az, hogy a pasi intézi a levelezést/csevegést nem zárja ki, hogy utána nem lehet a hölggyel telefonálni. Az ücsörgő majd kiszaladó lány esetet meg nem értem, hogy kapcsolódik ehhez.Rákényszerítették, hogy ott legyen és menekült? Erre akar példa lenni?
#9775   2024. 02. 27. kedd 21:16
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Bocs, de követhetetlen amit írsz... A kindulás - miért ragaszkodnak emberek ahhoz, hogy a hölgytaggal ismerkedjenek, ő üljön a gépnél? Az, hogy a pasi intézi a levelezést/csevegést nem zárja ki, hogy utána nem lehet a hölggyel telefonálni. Az ücsörgő majd kiszaladó lány esetet meg nem értem, hogy kapcsolódik ehhez.Rákényszerítették, hogy ott legyen és menekült? Erre akar példa lenni?
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 02. 27. kedd 20:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4733887)
2024. 02. 27. kedd 20:54
Nekem mint írtam sok negatív tapasztalatom van, több mint pozitív. Természetesen lehet én vagyok béna.
Bár nekem sok fura tapasztalatom van, pl amikor ült a lány egy darabig a konyhámban felhúzott térdekkel majd felállt és kiszaladt a kertbe.Részletezzem? Az egyedül párként csetelő pasikat most haggyuk.
De twostrokenak teljesen igaza van abban, h ha rövidre tudok vmit zárni miért ne tegyem. Nem hiszem, h egy 5 perces videohívás vagy egy kv probléma lehetne a lánynak ha neki is vannak tervei. Arról nem is beszélve, h én csak azzal szeretnék kávézni aki nem nem egy arrogáns bunkó és nem a szallonás csoki rabja. És még ekkor sem jelent semmit a találkozó mert ugye a kémia. Most lehet rám megint fújni.
#9774   2024. 02. 27. kedd 20:54
X Törölt felhasználó (4733887)
Nekem mint írtam sok negatív tapasztalatom van, több mint pozitív. Természetesen lehet én vagyok béna.
Bár nekem sok fura tapasztalatom van, pl amikor ült a lány egy darabig a konyhámban felhúzott térdekkel majd felállt és kiszaladt a kertbe.Részletezzem? Az egyedül párként csetelő pasikat most haggyuk.
De twostrokenak teljesen igaza van abban, h ha rövidre tudok vmit zárni miért ne tegyem. Nem hiszem, h egy 5 perces videohívás vagy egy kv probléma lehetne a lánynak ha neki is vannak tervei. Arról nem is beszélve, h én csak azzal szeretnék kávézni aki nem nem egy arrogáns bunkó és nem a szallonás csoki rabja. És még ekkor sem jelent semmit a találkozó mert ugye a kémia. Most lehet rám megint fújni.
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2024. 02. 27. kedd 20:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 27. kedd 20:12
Két különböző dologról beszéltek. Attól, hogy többnyire a férfi van a gépnél még nem jelenti azt, hogy a hölgy nincs benne a döntésben. Velünk sok év alatt 1x fordult elő, hogy a hölgy nem volt képben, azt se tudta milyen "műsorra" érkezett. A hölgyek sokkal előbb vesztik el a lelkesedést a hülyék miatt, mint a férfiak. (ezt másokkal beszélgetve is tapasztaltuk)
#9773   2024. 02. 27. kedd 20:52
Felhőék Felhőék
Kinkrétan nem segítettél semmit, de nem is segítséget kértem. Csak leírtam, hogy nem értem miért akar valaki a lánnyal @beszélni” vagyis írni.., mi vagy telefonos vagy viberen kamerával úgyis fogunk beszélni azzal aki érdekes lehet. Azt mi sem szeretjük ahol a nő inkább fehér hajt férje akaratának. Csakis akkor van értelme ha a nő is akarja. De ez teljesen független attól hogy itt mondjuk csak a férjél beszél valaki.
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 02. 27. kedd 15:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4733887)
2024. 02. 27. kedd 15:53
Szerintem az a helyes ha a lány magától akar 3asban 4esben stb lenni nem pedig azért mert viszik mint egy bőröndöt vagy biodíszletet valamilyen kényszer hatására. ( "Gyere Anya találtam vkit neked vagy inkább nekem" ) Érzelmi, fizikai, anyagi, stb. Már ha materiális síkon is létezik az ilyen pároknál a lány nem csak elméletben. Ez az egyik. A másik pedig az, h mi csajok is akarunk szexelni csak nem bárkivel, akárkivel vagy mindenkivel. Remélem segítettem!
 
... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9972db
Utolsó üzenet: ma 19:46
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!