Az a vicces,mikor valaki kimegy a reptérre,Szépvölgyire vagy bármelyik nudira és itt kérdezősködik,hogy az oldalról vannak -e?A másik,mikor már eltelt a nap és este bepötyögik,hogy keressük Rigó Jancsit,de az sem biztos,hogy fent van az oldalon!Ha én ott vagyok valahol,miért nem lehet megkérdezni,esetleg ha párnak bejön egy aktuális személy,miért nem lehet valahogy személyesen jelezni?Ha ezek nem jönnek össze,hogy várunk személyes találkozót bárhol?!
Sziasztok!
Már sokszor leírtam a véleményemet ebben a fórumban és a helyzet semmit sem változott.
Hiába írok üzenetet, azoknak a pároknak, akiknek megfelelnék a leírás szerint, válaszra sem méltatnak.
Ha mégis vissza írnak, a második levél után tűnnek el.
Ezek alapján, nagyon nehéz a kommunikáció.
Mindenkinek megvannak az igényei (pl. a 20+cm pénisz) és ezt tiszteletben is tartom.
Én pedig csak jól szeretném érezni magam egy párral, a hölgy örömére.
Már sokszor leírtam a véleményemet ebben a fórumban és a helyzet semmit sem változott.
Hiába írok üzenetet, azoknak a pároknak, akiknek megfelelnék a leírás szerint, válaszra sem méltatnak.
Ha mégis vissza írnak, a második levél után tűnnek el.
Ezek alapján, nagyon nehéz a kommunikáció.
Mindenkinek megvannak az igényei (pl. a 20+cm pénisz) és ezt tiszteletben is tartom.
Én pedig csak jól szeretném érezni magam egy párral, a hölgy örömére.
Ne haragudj de ez lehetetlen, hogy így lehessen szűrni. Egy szingeresek klub esetén meg őszintén, egy interjút csináljon a tulaj? Maradunk a privát buliknál, ahol meghívásos alapon jönnek a párok , pasik , nők.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2026. 06. 08. hétfő 20:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 08. hétfő 20:39
Egyetértek! Többen megfogalmazták már azt,hogy EQ-IQ alapú szűrésre lenne szükség valamilyen pszichológiai teszt formájában ahhoz,hogy lehessen hirdetni,illetve hirdetésre jelentkezni! Szerintem így nagyon sok felesleges stressz meg lenne spórolva! A swinger klubok ( legalábbis az igényesebb ) tulajdonosai is szűrik a vendégeket a maguk kritériumai alapján! Akarat kérdése lenne csupán ennek a szemléletnek a meghonosítása ezen az oldalon!
Egyetértek! Többen megfogalmazták már azt,hogy EQ-IQ alapú szűrésre lenne szükség valamilyen pszichológiai teszt formájában ahhoz,hogy lehessen hirdetni,illetve hirdetésre jelentkezni! Szerintem így nagyon sok felesleges stressz meg lenne spórolva! A swinger klubok ( legalábbis az igényesebb ) tulajdonosai is szűrik a vendégeket a maguk kritériumai alapján! Akarat kérdése lenne csupán ennek a szemléletnek a meghonosítása ezen az oldalon!
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2026. 06. 08. hétfő 19:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 08. hétfő 19:56
Hm, tudományos összefoglaló. Nem bántásként írom ezt, szóval ne legyen sértődés. Ezzel szemben az a véleményem , higy azért sok pár részletesen megfogalmazza az adatlapon a keresési szempontjait, tehát ha valaki ennek ellenére úgy jelentkezik, hogy nincs venne a kritériumokban akkor szerintem ezeknek a civilizációs normáknak ellenében tesz, és adott esetben néha fel is húzza az embert, természetesen nem erotikusan. Szóval ezt azok védelmében írom aki az ilyen megkereséseket nehezen kezelik.
Hm, tudományos összefoglaló. Nem bántásként írom ezt, szóval ne legyen sértődés. Ezzel szemben az a véleményem , higy azért sok pár részletesen megfogalmazza az adatlapon a keresési szempontjait, tehát ha valaki ennek ellenére úgy jelentkezik, hogy nincs venne a kritériumokban akkor szerintem ezeknek a civilizációs normáknak ellenében tesz, és adott esetben néha fel is húzza az embert, természetesen nem erotikusan. Szóval ezt azok védelmében írom aki az ilyen megkereséseket nehezen kezelik.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2026. 06. 08. hétfő 19:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 08. hétfő 19:15
Szép jó napot kívánok mindenkinek!! Először is szögezzük le azt,hogy mindenki egy külön személyiség,mindenki egy egyéniség,ezért indirekt módon is,de sokszor előfordul,hogy nem értjük meg egymást,elbeszélünk egymás mellett!! Ezért fordulhat elő az,hogy valakinek nem tetszik egy érdeklődő levele,mert azt kiforratlannak,pontatlannak,tiszteletlennek,közönségesnek ,vagy egyszerűen csak komolytalannak tekinti! Mások meg képtelenek az intellektuális és/vagy emocionális korlátoltságuk végett értelmezmi és tudomásul venni az adott hölgy/pár/úr bemutatkozó szövegét és/vagy olyan érdeklődő levelet megfogalmazni,amiben a legnagyobb tiszteletről tanúbizonyságot téve megfelelő,releváns módon bemutatkozni,közölni magáról a fontosabb tudnivalókat ( lakhely,mobilitási képesség,tapasztalat megléte,hiánya ...stb ),valamint felhívni magára a figyelmet , felkelteni maga irányába a " célszemély " figyelmét! Ebből következik,hogy mindenkinek csiszolódnia kell értelmi és érzelmi területen,ami nívósabb érdeklődő levelekhez,és - még nemleges válasz esetén is - viszontválaszhoz vezetne,amik szetény véleményem szerint civilizációs minimumok lennének! Így jelentősen megnövekszik a megfelelő partner megtalálásának esélye! Kb : 35-40 %-ra teszem az arányt. Jópár alkalommal volt sikeres,és remélem,hogy minden kommenttársnak is ez lesz az osztályrésze!!
Szép jó napot kívánok mindenkinek!! Először is szögezzük le azt,hogy mindenki egy külön személyiség,mindenki egy egyéniség,ezért indirekt módon is,de sokszor előfordul,hogy nem értjük meg egymást,elbeszélünk egymás mellett!! Ezért fordulhat elő az,hogy valakinek nem tetszik egy érdeklődő levele,mert azt kiforratlannak,pontatlannak,tiszteletlennek,közönségesnek ,vagy egyszerűen csak komolytalannak tekinti! Mások meg képtelenek az intellektuális és/vagy emocionális korlátoltságuk végett értelmezmi és tudomásul venni az adott hölgy/pár/úr bemutatkozó szövegét és/vagy olyan érdeklődő levelet megfogalmazni,amiben a legnagyobb tiszteletről tanúbizonyságot téve megfelelő,releváns módon bemutatkozni,közölni magáról a fontosabb tudnivalókat ( lakhely,mobilitási képesség,tapasztalat megléte,hiánya ...stb ),valamint felhívni magára a figyelmet , felkelteni maga irányába a " célszemély " figyelmét! Ebből következik,hogy mindenkinek csiszolódnia kell értelmi és érzelmi területen,ami nívósabb érdeklődő levelekhez,és - még nemleges válasz esetén is - viszontválaszhoz vezetne,amik szetény véleményem szerint civilizációs minimumok lennének! Így jelentősen megnövekszik a megfelelő partner megtalálásának esélye! Kb : 35-40 %-ra teszem az arányt. Jópár alkalommal volt sikeres,és remélem,hogy minden kommenttársnak is ez lesz az osztályrésze!!
Nem igazán lehet találni itt csak a nagy szövegek vannak,rengetek kamú ember.
Igen, sikerült már párszor partnert, partnereket találni.
Házaspárt is és egyedülálló nőt, férfit egyaránt.
Igaz, hogy sok időbe telt mire a sok sok kamu profilbol a valós partner is fel bukkant.
És persze volt olyan is hogy, az egyik naturista campingben pihentem én is, és egy kedves házaspár is.
Ők irtak az egyik fórumba , hogy 3-asra keresnek. Írtam nekik, és este taliztunk is!!
Jó lette volna többször is talizni velük, de máskor nem találtam rájuk itt az oldalon, sajnos.
Házaspárt is és egyedülálló nőt, férfit egyaránt.
Igaz, hogy sok időbe telt mire a sok sok kamu profilbol a valós partner is fel bukkant.
És persze volt olyan is hogy, az egyik naturista campingben pihentem én is, és egy kedves házaspár is.
Ők irtak az egyik fórumba , hogy 3-asra keresnek. Írtam nekik, és este taliztunk is!!
Jó lette volna többször is talizni velük, de máskor nem találtam rájuk itt az oldalon, sajnos.
Szia. Teljes mértékben igazad van valóban nem lehet tudni hogy mi az oka hogy eltüntek lehet hogy tényleg meggondolták és nem akarnak ismerkedni de egyéb oka is lehet ennek. Egyébként biztos hogy a partnerkeresők olvassák ezeket a hozzászólásokat véleményeket is és valószínűleg magukra ismernek és ezért szakad meg az ismerkedés a továbbiakban!
(Ez egy válasz puby09 üzenetére (2026. 05. 15. péntek 18:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 18:31
Szia. Igazad van,sok olyan ember van itt aki komolyan keres és sok az olyan is aki csak álmodozni,egot növelni vagy csak szorakozni jár ide. De az ilyen jellegü eltünésnek(mint amit te emlitesz) is több oka lehet. Az egyik :meggondolták magukat, másik : olyat dobott az élet amit nem kivánnak publikáli,harmadik : kiderül hogy a megkeresett személynek több profilja is van és amire ök irtak az nekik jó vagy belefér és amit találtak az már nekik sok vagy taszitó. stb Ezeket a dolgokat is tegyük bele a kalapba mert ugy illik. Azért szivesen megismerném az Ö álláspontjukat is ebben a témában. (Mert hiba lenne azt gondolni hogy Ök nem olvassák ezeket az írásokat)
Igen. Volt már pár találkozó, ami elég jól sikerült. Sajnos van sok kamu profil is, írsz és vissza sem ír....stb. Úgy, hogy Nekem vegyes tapasztalatom van, de Nekem pár alkalommal sikerült.
Igen valóban van olyan aki csak 1-2 alkalomra keres partnert de van olyan aki tartósan hosszabb távra és állandó partnert keres . Egyébként én is egy ilyen lehetőleg tartósan de laza kapcsolatra keresek partnert ami elég nehéz itt az oldalon főleg ha párt házaspárt keresel szerintem egy ilyen kapcsolatban a legfontosabb a kölcsönös bizalom a másikkal szemben. És valóban egy hármas kapcsolatban ez egy plusz a megszokott szexhez képest és ha megvan a kölcsönös bizalom akkor nagyon jól tud működni tartósan is ilyenkor nem az a lényeg hogy neked jó legyen hanem mindenki számára élvezetet nyújtson a szex ! Nekem ez a véleményem..
Ha 1-2 alkalomra kerestek, akkor ez valóban mehet így, de van aki nem szeretne minden alkalom előtt ismerkedni, keresgélni. Nekünk az a tapasztalat, hogy az első alkalomnál legfeljebb a többes feeling ami plusz a hétköznapi szexhez képest, minőségben meg sem közelíti. Ha már többes, akkor szeretnénk élvezni is.
(Ez egy válasz Tix-Hay üzenetére (2026. 05. 16. szombat 10:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 16. szombat 10:21
Nem igazán osztjuk a véleményeket, mert ha valóban csak egy – két alkalomra kerestek párt, pasit, és kizárólag egy jó közös pár órás erotikára, akkor szerintünk teljesen felesleges az előzetes kávézós-talizós köröket megfutni. Nekünk is volt már jó pár hasonló alkalmunk, de mi pár e-mail váltásból, a kölcsönös fotócseréből, valamint a bevontak hozzászólásainak elemzéséből mindig biztosra tudtunk menni. És mindig telibe is találtunk, sosem csalódtunk a bevont srácban, párban. A kicsit részletesebb mail váltásból és képcseréből rengeteget le lehet szűrni, de a legbiztosabb a korábbi hozzászólások átböngészése. Abból teljes képet lehet nyerni majd mindenkiről. Szóval mi az időt nem szúrjuk holmi előzetes ismerkedési bajlódással, kávézással. Persze természetesen válogatósak vagyunk mi is, szóval 10-ből 1 akit akiket valóban közel is engedünk magunkhoz.
Nem igazán osztjuk a véleményeket, mert ha valóban csak egy – két alkalomra kerestek párt, pasit, és kizárólag egy jó közös pár órás erotikára, akkor szerintünk teljesen felesleges az előzetes kávézós-talizós köröket megfutni. Nekünk is volt már jó pár hasonló alkalmunk, de mi pár e-mail váltásból, a kölcsönös fotócseréből, valamint a bevontak hozzászólásainak elemzéséből mindig biztosra tudtunk menni. És mindig telibe is találtunk, sosem csalódtunk a bevont srácban, párban. A kicsit részletesebb mail váltásból és képcseréből rengeteget le lehet szűrni, de a legbiztosabb a korábbi hozzászólások átböngészése. Abból teljes képet lehet nyerni majd mindenkiről. Szóval mi az időt nem szúrjuk holmi előzetes ismerkedési bajlódással, kávézással. Persze természetesen válogatósak vagyunk mi is, szóval 10-ből 1 akit akiket valóban közel is engedünk magunkhoz.
Igazatok van teljes mértékben. Nem véletlenül írtam, hogy sokan milyen szöveggel hirdetnek. Mindenben egyetértünk. Az olyan embereket meg sose tudom megérteni, hogy miért írják ki, hogy bárki írhat. Nektek nem is kell válaszolnotok az olyan embereknek, ha nem tudják értelmezni az adatlapotokat, hogy kit, vagy kiket kerestek. Én mindenkinek válaszolok, de döntő többségéről kiderül, hogy nem is akarnak találkozni, csak levélváltás közben jól kiverni és ennyi.
(Ez egy válasz puby09 üzenetére (2026. 05. 15. péntek 20:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 20:04
Szia. Igazad van. Nem vagyunk mi se szentek a válaszadás tekintetében. Sok esetben azért nem írunk vissza mert megnézzük az adat lapját és a kinálat nem egyezik a kereslettel vagy nem fér bele a mi vágyainkba. És persze van aki nem tudja,hogy mit akar plusz nincs tisztában a hova tartozásában. (Te tisztába vagy a tiéddel. tisztellek érte)Egy példa: valakivel írogattunk vágyak stb az ö nagy vágya álma 2in1 punciba írtuk oké,erre a válasz hogy jó de az ö farkához ne érjen hozzá másik farok. A végén mi voltunk hibásak,hogy nem tudtuk valora váltani az álmát.
Szia. Igazad van. Nem vagyunk mi se szentek a válaszadás tekintetében. Sok esetben azért nem írunk vissza mert megnézzük az adat lapját és a kinálat nem egyezik a kereslettel vagy nem fér bele a mi vágyainkba. És persze van aki nem tudja,hogy mit akar plusz nincs tisztában a hova tartozásában. (Te tisztába vagy a tiéddel. tisztellek érte)Egy példa: valakivel írogattunk vágyak stb az ö nagy vágya álma 2in1 punciba írtuk oké,erre a válasz hogy jó de az ö farkához ne érjen hozzá másik farok. A végén mi voltunk hibásak,hogy nem tudtuk valora váltani az álmát.
(Ez egy válasz térdelve üzenetére (2026. 05. 15. péntek 19:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 19:17
Ez is igaz, de sokan még csak nem is reagálnak. Olvasom a hirdetők többségénél: Bárki írhat, nem harapok. Ez nem fedi a valóságot. 99%-uk még csak nem is válaszol senkinek sem. Nem csak itt tapasztalom... Szóval a kommunikációkkal is nagy probléma van sokszor.
Ez is igaz, de sokan még csak nem is reagálnak. Olvasom a hirdetők többségénél: Bárki írhat, nem harapok. Ez nem fedi a valóságot. 99%-uk még csak nem is válaszol senkinek sem. Nem csak itt tapasztalom... Szóval a kommunikációkkal is nagy probléma van sokszor.
(Ez egy válasz puby09 üzenetére (2026. 05. 15. péntek 18:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 18:31
Szia. Igazad van,sok olyan ember van itt aki komolyan keres és sok az olyan is aki csak álmodozni,egot növelni vagy csak szorakozni jár ide. De az ilyen jellegü eltünésnek(mint amit te emlitesz) is több oka lehet. Az egyik :meggondolták magukat, másik : olyat dobott az élet amit nem kivánnak publikáli,harmadik : kiderül hogy a megkeresett személynek több profilja is van és amire ök irtak az nekik jó vagy belefér és amit találtak az már nekik sok vagy taszitó. stb Ezeket a dolgokat is tegyük bele a kalapba mert ugy illik. Azért szivesen megismerném az Ö álláspontjukat is ebben a témában. (Mert hiba lenne azt gondolni hogy Ök nem olvassák ezeket az írásokat)
Szia. Igazad van,sok olyan ember van itt aki komolyan keres és sok az olyan is aki csak álmodozni,egot növelni vagy csak szorakozni jár ide. De az ilyen jellegü eltünésnek(mint amit te emlitesz) is több oka lehet. Az egyik :meggondolták magukat, másik : olyat dobott az élet amit nem kivánnak publikáli,harmadik : kiderül hogy a megkeresett személynek több profilja is van és amire ök irtak az nekik jó vagy belefér és amit találtak az már nekik sok vagy taszitó. stb Ezeket a dolgokat is tegyük bele a kalapba mert ugy illik. Azért szivesen megismerném az Ö álláspontjukat is ebben a témában. (Mert hiba lenne azt gondolni hogy Ök nem olvassák ezeket az írásokat)
(Ez egy válasz Gyula196 üzenetére (2026. 05. 15. péntek 16:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 16:57
Igen ezzel egyetértek veletek hogy nagyon nagy a bizalmatlanság a másik iránt de a személyes találkozás is olyan dolog hogy te elmész a megbeszélt időpontban és helyre de a másik fél nem ezt úgy is lehet értelmezni hogy te komolyan gondolod a partner keresést ők nem és a személyes találkozásnál a kölcsönös szimpátia és bizalom fontos szerepet játszik egy ilyen kapcsolatban. Nekem sajnos nem sikerült összehozni a személyes találkozást pedig megbeszéltük de egyszerűen eltüntek és azóta amit akkor küldtem üzenetet még meg sem nézték ez egy hete volt. Szerintem sok partnerkeső van akik komolyan gondolják csak a komolytalan keresők miatt nincs meg a bizalmuk a másik iránt. Vagy tévedek ?
Igen ezzel egyetértek veletek hogy nagyon nagy a bizalmatlanság a másik iránt de a személyes találkozás is olyan dolog hogy te elmész a megbeszélt időpontban és helyre de a másik fél nem ezt úgy is lehet értelmezni hogy te komolyan gondolod a partner keresést ők nem és a személyes találkozásnál a kölcsönös szimpátia és bizalom fontos szerepet játszik egy ilyen kapcsolatban. Nekem sajnos nem sikerült összehozni a személyes találkozást pedig megbeszéltük de egyszerűen eltüntek és azóta amit akkor küldtem üzenetet még meg sem nézték ez egy hete volt. Szerintem sok partnerkeső van akik komolyan gondolják csak a komolytalan keresők miatt nincs meg a bizalmuk a másik iránt. Vagy tévedek ?
(Ez egy válasz enis123 üzenetére (2026. 05. 15. péntek 05:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 05:48
Mi teljesen egyetértünk veletek.
Nagyon sok a képgyűjtő. Nagyon nagy a bizalmatlanság.
Azok akik tényleg találkozni szeretnének megadják a másik félnek és maguknak is az esélyt egy személyes találkozóval. Így sokkal tovább jutnak mint azok akik egy fotó alapján eldöntik a másikról, hogy "nem is igazán jönnek be " .
Nagyon sok a képgyűjtő. Nagyon nagy a bizalmatlanság.
Azok akik tényleg találkozni szeretnének megadják a másik félnek és maguknak is az esélyt egy személyes találkozóval. Így sokkal tovább jutnak mint azok akik egy fotó alapján eldöntik a másikról, hogy "nem is igazán jönnek be " .
Mert egy abszolút diszkrét, szerintem normális pár vagytok. Pont ilyenre vágyom én is. És Dunaujvárosban lenne találka helyem is.
(Ez egy válasz Holdviola3740 üzenetére (2026. 05. 06. szerda 09:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 06. szerda 09:11
Nekünk van olyan visszajáró barátunk, 6 éve jön, de nem ismerjük egymás telefonszámát
Mi teljesen egyetértünk veletek.
Nagyon sok a képgyűjtő. Nagyon nagy a bizalmatlanság.
Azok akik tényleg találkozni szeretnének megadják a másik félnek és maguknak is az esélyt egy személyes találkozóval. Így sokkal tovább jutnak mint azok akik egy fotó alapján eldöntik a másikról, hogy "nem is igazán jönnek be " . (Ez egy válasz nyulipaar üzenetére (2026. 05. 08. péntek 18:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 08. péntek 18:23
Nagyon sok a képgyűjtő. Nagyon nagy a bizalmatlanság.
Azok akik tényleg találkozni szeretnének megadják a másik félnek és maguknak is az esélyt egy személyes találkozóval. Így sokkal tovább jutnak mint azok akik egy fotó alapján eldöntik a másikról, hogy "nem is igazán jönnek be " . (Ez egy válasz nyulipaar üzenetére (2026. 05. 08. péntek 18:23), amit ide kattintva olvashatsz)
A képküldést a sok kamus elhiteltelenítette egyrészt, másrészt egy arcos képen sokan óhatatlanul Barbit és Kent várják. Klubba sem úgy megyünk, hogy előre kérjük a résztvevők fotóját. Érdekes mikor arcos fotó ment, utána hetekig tartott a találkozó tervezése, míg el nem laposodott a beszélgetés....
Az a tapasztalatunk, hogy aki valós pár, a leírt paraméterek és arc nélküli fotó alapján benne van a találkozóban. Úgyis a személyes talin dől el, hogy lesz gabalyodás vagy sem, van kémia vagy nem.
Az a tapasztalatunk, hogy aki valós pár, a leírt paraméterek és arc nélküli fotó alapján benne van a találkozóban. Úgyis a személyes talin dől el, hogy lesz gabalyodás vagy sem, van kémia vagy nem.


























gyuszo20
