Igen,volt pár élményem!
pasit nemnehéz, ha van hely , volt hogy az napra összejött egy faszverés szabadban
Óóóó houdini-ből és ígérgetőből sok van itt...
(Ez egy válasz veszpremxxx üzenetére (2026. 06. 24. szerda 10:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 24. szerda 10:55
Kétszer kerestetek minket, és kétszer el is tűntetek. Szóval lehet igazatok van.
Az az érdekes, hogy annak idején fotó, videó, stb., nélkül egyszer nekem is sikerült viszonylag hamar. (Nos, vannak még csodák...)
(Ez egy válasz Naturlich üzenetére (2026. 06. 15. hétfő 18:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 15. hétfő 18:28
(Ez egy válasz Naturlich üzenetére (2026. 06. 15. hétfő 18:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Hát,mit mondjak. Alig egy hónapja vagyok itt fent. És már 2- alkalom összejött
Kétszer kerestetek minket, és kétszer el is tűntetek. Szóval lehet igazatok van.
(Ez egy válasz Pinksweet üzenetére (2026. 06. 23. kedd 16:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 23. kedd 16:40
Sajnos nem, de lehet, hogy velünk van a baj.
Elég határozott elképzeléseink vannak az ideális jelöltről, és ezekből nem szeretnénk engedni.
Elég határozott elképzeléseink vannak az ideális jelöltről, és ezekből nem szeretnénk engedni.
Talán egy valamin lenne érdemes elgondolkodni lazítás szempontjából - a távolság kritérium. Budapest esetén nem csökkennek radikálisan az esélyek, azzal, ha a közelből kerestek, de vidéken már igen. Tény, hogy a távolság nem akadály általában megdől, de azért vannak kivételek. Nekünk akadt azért hosszabb kapcsolat 150km távolságból is. Aki akar találkozni, annak nem lesz gond.Ha nem ti utaztok, akkor sokat nem kockáztattok.
(Ez egy válasz Pinksweet üzenetére (2026. 06. 23. kedd 16:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 23. kedd 16:40
Sajnos nem, de lehet, hogy velünk van a baj.
Elég határozott elképzeléseink vannak az ideális jelöltről, és ezekből nem szeretnénk engedni.
Elég határozott elképzeléseink vannak az ideális jelöltről, és ezekből nem szeretnénk engedni.
Nem egyszerű az biztos. Bár néha kicsit lazítani kell az elvárásokon, és “próbálkozni” kell. Mivel a lényeg csak élesben derül ki, így lehet hogy a 80%-ra értékelt jelentkező ér a legtöbbet. És akire meg azt gondoltad, hogy az elvárásoknak teljesen megfelel az meg nem működött élesben. 10-ből 1-2 akire azt tudjuk mondani, hogy igazán jó volt. Pont mint a valódi párválasztásnál. Sok sikert!
(Ez egy válasz Pinksweet üzenetére (2026. 06. 23. kedd 16:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 23. kedd 16:40
Sajnos nem, de lehet, hogy velünk van a baj.
Elég határozott elképzeléseink vannak az ideális jelöltről, és ezekből nem szeretnénk engedni.
Elég határozott elképzeléseink vannak az ideális jelöltről, és ezekből nem szeretnénk engedni.
Nem hinném hogy veletek van a baj, hanem azokkal akik azt
2026. 06. 23. kedd 16:40
hi
hogy majd az ő kedvéért változtattok. De ez így helyes, van egy elképzelésetek, hogy kiket kerestek, ezeket az ember nem adja fel, csak hogy legyen már valami. Persze ennek az alf
sz alf
iker
érdeklődő örülne a legjobban. Az elképzelés és a kínálat nagyon nehezen tud azonnal összejönni. Türelem kell. Mi is vártunk , vártunk, és sok esetben megéri várni. De már számunkra is egyre nehezebb, mint 6 évvel ezelőtt. Lassan az ember feladni készül, hogx ennyi volt ebből ennyit lehetett kihozni. De még most is keresünk de tudjuk hogy ez már egyre nehezebb, de Ti még fiatalok vagytok.
(Ez egy válasz Pinksweet üzenetére (2026. 06. 23. kedd 16:40), amit ide kattintva olvashatsz)
alf
ős alf
za alf
kos
Sajnos nem, de lehet, hogy velünk van a baj.
Elég határozott elképzeléseink vannak az ideális jelöltről, és ezekből nem szeretnénk engedni.
Elég határozott elképzeléseink vannak az ideális jelöltről, és ezekből nem szeretnénk engedni.
Igazatok lehet!
Aki nem köt kompromisszumot az nehezen talál.
Nekünk sikerült. (Ez egy válasz Pinksweet üzenetére (2026. 06. 23. kedd 16:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 23. kedd 16:40
Aki nem köt kompromisszumot az nehezen talál.
Nekünk sikerült. (Ez egy válasz Pinksweet üzenetére (2026. 06. 23. kedd 16:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Sajnos nem, de lehet, hogy velünk van a baj.
Elég határozott elképzeléseink vannak az ideális jelöltről, és ezekből nem szeretnénk engedni.
Elég határozott elképzeléseink vannak az ideális jelöltről, és ezekből nem szeretnénk engedni.
Natürlich
(Ez egy válasz Kalatsch1981 üzenetére (2026. 06. 23. kedd 10:03), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz Kalatsch1981 üzenetére (2026. 06. 23. kedd 10:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Nem könnyű, de igen lehet. Én a legszuperebb pasit találtam itt meg aki most már 2 éve a házibarátunk.
Sajnos nem, de lehet, hogy velünk van a baj.
Elég határozott elképzeléseink vannak az ideális jelöltről, és ezekből nem szeretnénk engedni.
Elég határozott elképzeléseink vannak az ideális jelöltről, és ezekből nem szeretnénk engedni.
és hogy csináltad?
(Ez egy válasz Naturlich üzenetére (2026. 06. 15. hétfő 18:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 15. hétfő 18:28
Hát,mit mondjak. Alig egy hónapja vagyok itt fent. És már 2- alkalom összejött
Van az a régi vicc, hogy egy fickó rendszeresen imádkozik, hogy "Édes jó Istenem, hagy nyerjek a lottón!". Néhány hét múlva választ kap az imádságára: "Könnyítsd meg egy kicsit a dolgom, vegyél már egy rohadt szelvényt!" Na az itteni regisztráció az a lottószelvény...
(Ez egy válasz Arteon 80 üzenetére (2026. 06. 20. szombat 20:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Nem lehet partnert találni, de sajna máshol sem,csak szöveg van sok a kamus ember.
Néha - ritkán megpróbáljuk Évek alatt semmi nem változott Legutóbbi randi Szombaton tali Aztán el kellett utaznom Jövő hét el kell utaznom Siralmas Csak verik, verik, verik
De ugy hogy lehet hozzá állni ?? Akkir minek vagyunk itt ???
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2026. 06. 15. hétfő 18:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 15. hétfő 18:57
A te leveleddel együtt 100 hasonlót kapnak. Nem fognak mindenkinek válaszolni, pláne, ha már belefutottak egy-két fickóba, aki nehezen viselte a visszautasítást...
EZZEL EGYET ÉRTEK !!!!
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2026. 06. 15. hétfő 18:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 15. hétfő 18:57
A te leveleddel együtt 100 hasonlót kapnak. Nem fognak mindenkinek válaszolni, pláne, ha már belefutottak egy-két fickóba, aki nehezen viselte a visszautasítást...
EZZEL EGYET ÉRTEK !!!!
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2026. 06. 15. hétfő 23:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Miért van az hogy megdicserek valakit Semmi nem akarok Bunkon sem irok és már ott járunk DE CSAK ezen az oldalon hogy már vissza sem válaszolnak az emberek ???? Milyen kibaszot világ ez ???






























Natalli Diangelo





