Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 417 418 419 420 421 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1635   2015. 08. 06. csütörtök 21:39
sony1963 sony1963
sokat gondolkoztam írjak e.
Sok hölgynek párnak írtam arra sem vették döntő többsége , hogy annyit mondjon ne haragudj de nem téged keresünk vagy megtaláltuk!
#1634   2015. 08. 06. csütörtök 21:10
Grafenberg Grafenberg
Pontosan!
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 08. 06. csütörtök 11:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (901479)
2015. 08. 06. csütörtök 11:08
Szerintem már a helyesül írni nem tudás is elárul egysmást az illető(k)ről. (És persze nem arra gondolok, hogy most elgépel egy betűt).
#1633   2015. 08. 06. csütörtök 15:06
X Törölt felhasználó (875788)
Felkiáltójel a végén!
(Ez egy válasz goni13 üzenetére (2015. 08. 06. csütörtök 09:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 08. 06. csütörtök 09:52
Nektek inkább könyvtárba kellene járni, ha a helyesírást nézitek. ( remélem jól írtam)
#1632   2015. 08. 06. csütörtök 11:08
X Törölt felhasználó (901479)
Szerintem már a helyesül írni nem tudás is elárul egysmást az illető(k)ről. (És persze nem arra gondolok, hogy most elgépel egy betűt).
(Ez egy válasz goni13 üzenetére (2015. 08. 06. csütörtök 09:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 08. 06. csütörtök 09:52
Nektek inkább könyvtárba kellene járni, ha a helyesírást nézitek. ( remélem jól írtam)
#1631   2015. 08. 06. csütörtök 09:52
goni13 goni13
Nektek inkább könyvtárba kellene járni, ha a helyesírást nézitek. ( remélem jól írtam)
(Ez egy válasz Grafenberg üzenetére (2015. 08. 05. szerda 18:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 08. 05. szerda 18:31
Nem csak egyedülálló férfiaknak, de pároknak is nehéz az ismerkedés! Mi már annak is örülünk, ha helyesírási hibáktól mentes levelet kapunk.
#1630   2015. 08. 06. csütörtök 08:55
monilaci monilaci
mi egy strandon ismerkedtünk meg valakivel és kiderült itt is van de nem innen ismertük meg
#1629   2015. 08. 06. csütörtök 08:17
X Törölt felhasználó (1086932)
Lehet csatlakozni hozzátok???
(Ez egy válasz par50-52 üzenetére (2015. 08. 06. csütörtök 06:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 08. 06. csütörtök 06:50
Nomeg a fotok ! irja 22/5 a farka kuld fotot. egy tennyleg szep makkos eres fasz kepet . oke tali . volt 1 Kb 14 /3 as mony aztmondja veletlen a haverja farkat kuldte el ! Elhajtottuk a francba . ha nem hazudott volna bevettuk volna a jatekunkba ! ugy hogy fiuk lanyok csak oszintenn !
#1628   2015. 08. 06. csütörtök 06:50
par50-52 par50-52
Nomeg a fotok ! irja 22/5 a farka kuld fotot. egy tennyleg szep makkos eres fasz kepet . oke tali . volt 1 Kb 14 /3 as mony aztmondja veletlen a haverja farkat kuldte el ! Elhajtottuk a francba . ha nem hazudott volna bevettuk volna a jatekunkba ! ugy hogy fiuk lanyok csak oszintenn !
#1627   2015. 08. 06. csütörtök 06:41
par50-52 par50-52
Mi ma kaptunk egy levelet hogy talalkozna velunk .abibi . Miskolc -Györ . kozt . 1 iravan !! csak azt nem ertjuk minek ir rank !
#1626   2015. 08. 05. szerda 18:31
Grafenberg Grafenberg
Nem csak egyedülálló férfiaknak, de pároknak is nehéz az ismerkedés! Mi már annak is örülünk, ha helyesírási hibáktól mentes levelet kapunk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 08. 04. kedd 21:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (901479)
2015. 08. 04. kedd 21:37
Tiszta röhej ami itt "ismerkedés", vagy inkább társkeresés néven megy. Habár a hiba leginkább az emberekben van, a viselkedésükben. Az elmúlt pár nap során a társkeresőből szemezgetve kb. 15 szimpatikusnak tűnő párnak írtam levelet, akiknek persze megfelelek a keresési céljuk alapján. Nyilván nem az volt a célom, hogy mindenkivel találkozom, mert tudtam, hogy nem sokan fognak válaszolni, és ha vissza is írnak, valami úgyis közbejön (nem tudunk időpontot egyeztetni, nem vagyok szimpi kép alapján, stb. stb.) Tényleg csak normálisnak tűnő, igényes embereknek írok, és ami a fő, hogy normális, kulturált hangvételű levelet, nem ezt a "de megdugnálak" jellegűt! De azért arra nem számítottam, hogy senki nem válaszol!!!! Eddig legalább is aki olvasta a levelet, attól válasz nem jött. Évekkel ezelőtt sikerült itt háromszor is megismerkednem párokkal, akikkel aztán együtt is voltunk. Meg persze 1-2 nővel is találkoztam. Most meg? Tök esélytelennel látszik, hogy itt egy találkozó is összejöjjön valakivel.
#1625   2015. 08. 05. szerda 16:22
X Törölt felhasználó (901479)
Hát ja, ezzel is egyetértek. Csak sajna így meg a valós, valóban ismerkedni akaróknak esélye sem marad a sok hülyének hála.
(Ez egy válasz TomTailor üzenetére (2015. 08. 05. szerda 15:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 08. 05. szerda 15:43
Az a baj hogy a sok kanos jancsi minden létező nőnek akinek meg se felel ír valami baromságot. Nem csodálkozom ha hamar elmegy a kedve valakinek itt az ismerkedéstől
#1624   2015. 08. 05. szerda 15:43
TomTailor TomTailor
Az a baj hogy a sok kanos jancsi minden létező nőnek akinek meg se felel ír valami baromságot. Nem csodálkozom ha hamar elmegy a kedve valakinek itt az ismerkedéstől
#1623   2015. 08. 05. szerda 14:57
X Törölt felhasználó (901479)
Persze, nyilvánvaló, ezzel is tisztában vagyok, és emiatt nem is várom el, hogy azonnal választ kapok. De úgy 1-1,5 hét eltelte után már úgy vélem, ha eddig nem jött, nem is fog jönni válasz.
(Ez egy válasz TomTailor üzenetére (2015. 08. 05. szerda 14:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 08. 05. szerda 14:21
Azért azt is figyelembe kell venni hogy a párok/lányok tonnaszám kapják a leveleket és képtelenek mindenkinek válaszolni
#1622   2015. 08. 05. szerda 14:21
TomTailor TomTailor
Azért azt is figyelembe kell venni hogy a párok/lányok tonnaszám kapják a leveleket és képtelenek mindenkinek válaszolni
#1621   2015. 08. 04. kedd 21:37
X Törölt felhasználó (901479)
Tiszta röhej ami itt "ismerkedés", vagy inkább társkeresés néven megy. Habár a hiba leginkább az emberekben van, a viselkedésükben. Az elmúlt pár nap során a társkeresőből szemezgetve kb. 15 szimpatikusnak tűnő párnak írtam levelet, akiknek persze megfelelek a keresési céljuk alapján. Nyilván nem az volt a célom, hogy mindenkivel találkozom, mert tudtam, hogy nem sokan fognak válaszolni, és ha vissza is írnak, valami úgyis közbejön (nem tudunk időpontot egyeztetni, nem vagyok szimpi kép alapján, stb. stb.) Tényleg csak normálisnak tűnő, igényes embereknek írok, és ami a fő, hogy normális, kulturált hangvételű levelet, nem ezt a "de megdugnálak" jellegűt! De azért arra nem számítottam, hogy senki nem válaszol!!!! Eddig legalább is aki olvasta a levelet, attól válasz nem jött. Évekkel ezelőtt sikerült itt háromszor is megismerkednem párokkal, akikkel aztán együtt is voltunk. Meg persze 1-2 nővel is találkoztam. Most meg? Tök esélytelennel látszik, hogy itt egy találkozó is összejöjjön valakivel.
#1620   2015. 07. 29. szerda 01:07
X Törölt felhasználó (1080922)
Hali. Velem a következő a szitu. Találnék itt partnert de sajnos mikor komolyra fordul a helyzet ,egyszerűen " betojok " Nem tudom mi az oka. Természetesen írok a párnak,hogy sajnálom ne várjanak, nem ígérgetek, ebből a szempontból korrekt vagyok,de nem tudom mi az oka ,hogy meghátrálok. Mindig is izgatott a 3-as szex amióta az eszemet tudom,de egyszerűen nem tudom mitől ijedek így meg. 37 éves (párkapcsolatban élő ) férfi vagyok. Elvileg nem vagyok csúnya sem. Olyan párokat kerestem mindig ahol nem a nyalás-csók a simi a lényeg hanem maga a szex. (a többi a feleségemé otthon ) . Találtam is volna pár normális párt akik szintén ilyesmire vágynak,ilyen pasit keresnek, de sajnos beijedtem. Ez van. :( . Talán majd egyszer
#1619   2015. 07. 28. kedd 18:02
X Törölt felhasználó (1027102)
Igen. smile Több sorozata is van feltöltve, nagyon megtetszett a farka. Képek alapján egy viszonylag kicsi farokra számítottam,de csalókák a képek. Egy sokkal nagyobb, vastagabb,de az átlagnál egy kicsit valóban kisebb farkat pillantottam meg. smile Nem szeretem a túl nagyot, szóval teljesen elégedett voltam a látottakkal.

Az együttlétet is leírom,ha találok megfelelő topikot. wink Legközelebb szerintem már kattogni fog a fényképezőgép is.
Talán egy harmadik személyt is beveszünk (lányt!!!). wink
#1618   2015. 07. 13. hétfő 09:37
X Törölt felhasználó (35318)
Sziasztok.Elmondanám az én kis történetemet.Mit is mondjak,itt valamit is találni,nekem még nem sikerült!!!Nagyon sok kamus hirdetés között,és képgyüjtő között soha nem volt akivel kontaktust tudtam volna létrehozni.Találkozni meg szinte senki nem mer,utazni tudok,több ingatlanom van az ország pontján,több megyében probálkoztam és semmi!Hihetetlen de engem pont emiatt megerősít h tovább folytassam majd talán 1x, csak sikerül.Mindenki csak képcserét szeretne,de találkozni,telefonon esetleg pár szót váltani h van-e szimpátia,ahh semmi.Másik dolog pedig. h nagyon sok esetben még választ sem kapsz a leveledre,amit már megírásnál tudsz h felesleges.Lehet h vannak akiknek jó tapasztalatik vannak,de nekem még nem voltak.Én inkább maradok a Balcsin és előben keresgélek sokkal nagyobb sikerrel!
Üdv mindenkinek
#1617   2015. 07. 07. kedd 21:08
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
Mindenki másképp használja az internetet, ezt az oldalt is. A kapcsolatra jelölés megfelelhet afféle "bökésnek" is, ami például Facebookon van/volt, illetve néhány más közösségi oldalon is. Ha megtörténik a visszajelölés, akkor tekinthető úgy, hogy tetszenek egymásnak a felek, és kezdődhet az ismerkedés. Valaki így használja, valaki meg ettől csak a száját húzza. Már ezekre az apró momentumokra is igaz, hogy olyan embert kell találni, akivel az ilyen dolgok is egyeznek. Nem könnyű.
(Ez egy válasz Hans Regenkurt üzenetére (2015. 07. 04. szombat 22:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 04. szombat 22:33
Egy rövid észrevételt / észrevételeket tennék, eme témában. Érdekes, hogy a hímek milyen trükkökhöz folyamodnak ( mert nem tudom elhinni, hogy ez csak véletlen ) a társkeresőn.
Miközben bogarásztam a női hirdetéseket, jó néhány találatnál ilyen-olyan fütykös jelenik meg profilképnél ( bár van ahol rendes profilkép ),az adataim rovatban hölgy az illető és a magamról már mint férfi szerepel. Az ilyenek miben reménykednek? Jön esetleg egy biszex vagy leszbikus hölgy, aki rögtön rájön, hogy neki egy farok kell nem is punci? Vagy ennyire nem figyelnek alapvető dolgokra? De akkor az ilyen ember hogyan figyel a partnerére?

Illetve amin még mindig rendre megrökönyödök: Itt a fórumon ezek az egymondatos ( szopatnék , cumiznék stb.... ) partner keresések. Bár a kedvenceim az Extrém társkereső-ben vannak. Gondolom csak úgy tolonganak rá a hölgyek.
Plussz amivel nem tudok még mit kezdeni ( bár az is igaz, hogy kezdő vagyok a társkeresési dolgokban ), a kapcsolati megjelölés mindenféle szöveg nélkül. Ezt most komolyan gondolják?
#1616   2015. 07. 07. kedd 16:07
X Törölt felhasználó (404317)
találtam partnert
kitartás és alapvető ismerkedési szándék kellett hozzá worship
 
... 417 418 419 420 421 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9995db
Utolsó üzenet: ma 08:00
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!