Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 376 377 378 379 380 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#2447   2016. 06. 12. vasárnap 14:52
X Törölt felhasználó (1245022)
Moderátori bejegyzésre.
Ezért mondtam, hogy nem vélt sérelmek alapján.
Egyébként tökéletesen igazad van! Ez lehetetlen, de jól hangzik, mert a 99% felejtős.
#2446   2016. 06. 12. vasárnap 14:06
lucky88 lucky88
Fa*zom se talált párt ! wow3
#2445   2016. 06. 12. vasárnap 09:42
X Törölt felhasználó (1245022)
Jó volna igazán, ha a szerkesztőség létrehozna egy olyan topikot, ahol vélt sérelmek nélkül meg lehetne azoknak a felhasználónevét adni, akik nem jelentek meg a találkozón, csak szórakoznak a társkeresőben....Így azért másoknak is sokkal könnyebb volna a partnerkeresés, nem futnának az illetővel felesleges köröket.

Moderátori bejegyzés

Az ötleted jó de gondold végig, hogy lehetne azt igazolni, hogy valaki tényleg nem ment el mondjuk épp a Ti randitokra. Bárkit le lehet járatni vagy épp lehet sztárolni.
Szinte lehetetlen megvalósítani, hogy bosszú, dac vagy épp akár önreklám ne legyen a dolgok mögött.
#2444   2016. 06. 09. csütörtök 17:22
X Törölt felhasználó (1270462)
Vagy-"bocs nem téged keresünk",ami nagy divat szöveg itt.
#2443   2016. 06. 08. szerda 09:22
X Törölt felhasználó (1350152)
Nem akartam ismét okoskodni... nem lehetetlen azért találni partnert. Nem azt mondom, hogy százával kaptam szóló pasiként leveleket, de párokkal is nőkkel is tudtam nem egyszer találkozni. Párként is találtunk innen pasit... sőt, lehetett volna akár több, ha a fiúk nem csak nethuszárkodtak volna és mernek tovább is lépni, mint egy-két levél.
#2442   2016. 06. 07. kedd 22:56
Master_D007 Master_D007
Én 4x találtam itt, úgyhogy fel a fejjel! smile Ugyanakkor sok csalódás is ért. Rengeteg a kamus, unalomból itt lévő vagy kép gyűjtögető. Nem tudják mit akarnak, megijednek vagy épp ellenkezőleg annyira konkrét elképzelésük van, hogy nem ismerik fel azt, hogy az lehetetlen. Eszükbe sem jut, hogy akár egy máshogy kinéző, idősebb, vagy fiatalabb is kielégitheti a legtitkosabb fantáziájukat. Szerintem az emberek fejében kellene először rendet rakni.
#2441   2016. 06. 07. kedd 21:59
Franciakulcs Franciakulcs
Nem hiszem hogy az admin örülne ha itt más oldalakat reklámozna valaki. Privátban...! nyes
(Ez egy válasz portas71 üzenetére (2016. 06. 07. kedd 21:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 07. kedd 21:47
Szia!
Milyen oldalakon találtál?
#2440   2016. 06. 07. kedd 21:47
portas71 portas71
Szia!
Milyen oldalakon találtál?
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 06. hétfő 12:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1094782)
2016. 06. 06. hétfő 12:06
Itt, sehogy. Más oldalon azonban könnyebben megy. Évek óta vagyok itt, máshol próbálkoztam és teljesen korrekt párral sikerült megismerkednem. Úgyhogy itt már jó ideje nem keresek senkit.. Nincs értelme...
#2439   2016. 06. 07. kedd 21:43
Franciakulcs Franciakulcs
Való igaz, sokan "árulnak" itt, de csak az alapos ismerkedés lehet a megoldás ! ELŐRE.... Akinek beleférsz az elvárásaiba és utána privátban képet kér, utána "nem rád gondoltam" választ ad az tutti hogy csak nagyon ráér ! Főleg ha kép nélkül van itt...
#2438   2016. 06. 06. hétfő 12:25
X Törölt felhasználó (1133892)
itt partnert á sok a kamus és hitegető ha mégis egyből anyagi dolgokrol kezdenek beszélni
#2437   2016. 06. 06. hétfő 12:06
X Törölt felhasználó (1094782)
Itt, sehogy. Más oldalon azonban könnyebben megy. Évek óta vagyok itt, máshol próbálkoztam és teljesen korrekt párral sikerült megismerkednem. Úgyhogy itt már jó ideje nem keresek senkit.. Nincs értelme...
#2436   2016. 06. 03. péntek 19:01
X Törölt felhasználó (69371)
Ezekről beszélek már mióta.
Csak engem mindig lehordtak, mikor a kis lelkükbe gázoltam az igazsággal. Magukra ismertek páran.
#2435   2016. 06. 03. péntek 16:10
egysportospasi egysportospasi
Igen, ez így van. Az ilyen "szexbaráti" kapcsolat nem nagyon preferált a nők körében. Egyesek pénzért hirdetik magukat, amikor kielégítik a férfiak igényeit, akár naponta többet, ami szerintem nem jó. De gyakorlatilag ha egy férfi nem érzelmeken és kötöttségen alapuló kapcsolatot keres, hanem szexet, alig van más lehetősége. Az ilyen oldalakat, ami valamiféle szex társkereső, a nők többsége messze elkerüli. Helyettük megjelennek azok, akik különféle trükkökkel, vagy más módon anyagi hasznot akarnak húzni abból, hogy sok férfi szeretne szexpartnert és akit tudnak megpróbálnak átverni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 02. csütörtök 08:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1350152)
2016. 06. 02. csütörtök 08:39
Személyes tapasztalataim is azok, hogy sok nő, nem "szextársat" keres itt magának, hanem fizetős szolgáltatást nyújt. De találkoztam ilyen párokkal is... ami nem gáz, csak ne itt reklámozzák magukat. Vannak erre külön weboldalak, ez egy "privát" partner kereső oldalnak kellene legyen. Lehet szemét vagyok, én ha ilyenbe botlottam, jeleztem az adminok felé. Más kérdés, hogy semmi változást nem láttam, mert egy ilyen "k"-t sem töröltek.
#2434   2016. 06. 02. csütörtök 16:54
goni13 goni13
Mi sem találtunk eddig. lookaround
#2433   2016. 06. 02. csütörtök 08:39
X Törölt felhasználó (1350152)
Személyes tapasztalataim is azok, hogy sok nő, nem "szextársat" keres itt magának, hanem fizetős szolgáltatást nyújt. De találkoztam ilyen párokkal is... ami nem gáz, csak ne itt reklámozzák magukat. Vannak erre külön weboldalak, ez egy "privát" partner kereső oldalnak kellene legyen. Lehet szemét vagyok, én ha ilyenbe botlottam, jeleztem az adminok felé. Más kérdés, hogy semmi változást nem láttam, mert egy ilyen "k"-t sem töröltek.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2016. 06. 01. szerda 23:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 01. szerda 23:53
Annak ellenére hogy tisztában vagyok vele hogy egy hozzám hasonló paraméterekkel és célokkal bíró férfi iránt nem nagyon van kereslet, azért nekem is vannak igényeim. Nem itt de volt már rá példa hogy én nem preferáltam bizonyos dolgokat valakinél. Szóval csak akkor ha kölcsönös a dolog és lényeges hogy mindenki számára jó legyen a dolog, aki részt vesz benne. Márpedig akik itt vannak a neten, hát én is kevés potenciális jelöltet látok. Ilyenek vannak mint az ancsika25 akit itt is emlegetnek, gondolom telefonon akar pénzt kicsalni a kamozni kívánó emberekből, vagy hasonló.
#2432   2016. 06. 01. szerda 23:53
egysportospasi egysportospasi
Annak ellenére hogy tisztában vagyok vele hogy egy hozzám hasonló paraméterekkel és célokkal bíró férfi iránt nem nagyon van kereslet, azért nekem is vannak igényeim. Nem itt de volt már rá példa hogy én nem preferáltam bizonyos dolgokat valakinél. Szóval csak akkor ha kölcsönös a dolog és lényeges hogy mindenki számára jó legyen a dolog, aki részt vesz benne. Márpedig akik itt vannak a neten, hát én is kevés potenciális jelöltet látok. Ilyenek vannak mint az ancsika25 akit itt is emlegetnek, gondolom telefonon akar pénzt kicsalni a kamozni kívánó emberekből, vagy hasonló.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 01. szerda 16:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1350152)
2016. 06. 01. szerda 16:36
Ebben egyetértünk, de azt gondolom, van esély. Van akinek több, van akinek kevesebb. Az életben is így van.
#2431   2016. 06. 01. szerda 22:20
daf500 daf500
ancsika 25 egy büdös nagy kamus fasz
ha valakit érdekel hogyan veri át az embereket priviben szivesen leirom
és elküldöm a telefonszámát is hogy tudd kit nem szabad felhini
#2430   2016. 06. 01. szerda 16:36
X Törölt felhasználó (1350152)
Ebben egyetértünk, de azt gondolom, van esély. Van akinek több, van akinek kevesebb. Az életben is így van.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2016. 06. 01. szerda 00:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 01. szerda 00:21
Ez a másik dolog, sokan keresnek tökéletes alakú, nagy mérettel rendelkező, fiatal sportos fiúkat. Így nekik sokkal jobb esélyeik vannak, mint mondjuk egy 50 körüli pasinak, aki azért mégsem úgy néz ki általában mint egy huszonéves. A távolságról már többször volt szó. A net sajátossága hogy az ember általában olyanokkal "találkozik", akik több száz, esetleg ha a külföldieket is idevesszük több ezer km távolságra vannak.
#2429   2016. 06. 01. szerda 00:21
egysportospasi egysportospasi
Ez a másik dolog, sokan keresnek tökéletes alakú, nagy mérettel rendelkező, fiatal sportos fiúkat. Így nekik sokkal jobb esélyeik vannak, mint mondjuk egy 50 körüli pasinak, aki azért mégsem úgy néz ki általában mint egy huszonéves. A távolságról már többször volt szó. A net sajátossága hogy az ember általában olyanokkal "találkozik", akik több száz, esetleg ha a külföldieket is idevesszük több ezer km távolságra vannak.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 05. 31. kedd 18:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1350152)
2016. 05. 31. kedd 18:18
Erre is kitértem a múltkor. Nézze meg azt is, kit keres a másik. Ha mi fiatal srácot keresünk, egy ötvenes férfi ne csodálkozzon, hogy nem kap választ, vagy maximum egy nemet. Magas, sportos srácot keresnénk. Egy 170 centis 65 kilós emberke, az nem az. Ha megkérdezem, hogy mit sportol, esetleg sakkozik, megsértődik. Párok írkálnak, meg néha nők... Nekünk aztán különösen kirészletezve ott van az adatlapon, pont ezért, hogy kiket keresünk. -De nem számít, bepróbál.
Meg mikor vidékiek jelentkeznek. Minek fárasztjuk egymást, mikor mindenki tudja, nem fog felutazni X száz kilométert. Illetve lehet, ha olyan hülye, mint én voltam egyszer, és leutaztam bajára, még szóló pasiként. 50-80 kilométert elautózgattam anno, de néha az is macera volt. Viszont az ilyen pasi, szerintem 0,1%, ahogy most látjuk... valaki írta a napokba, hogy pont sose ér rá senki, mikor nekik megfelelne. Mi is kezdjük azt látni, hogy ott tartunk, mintha a pasik tennénk szívességet, hogy eljönnek.
#2428   2016. 05. 31. kedd 23:50
egysportospasi egysportospasi
Úgy gondolom hogy azért helyesen írni én is tudok és a sport miatt a testalkatommal sincs problémám. De még egyszer köszönöm az észrevételedet, megfontolom hogy változtatok a képen.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 05. 31. kedd 17:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1350152)
2016. 05. 31. kedd 17:51
Amint látod, nekünk is van fent fényképünk, de erről nem nagyon ismerni fel minket... Remélem smile
Mi sem teszünk ki arcképes fotót, nekünk is van egy "hétköznapi" életünk, munkánk, stb. Üres, alig kitöltött adatlap és rossz fénykép... az itteni pasik 80% így van fent, és duzzog, hogy nem lehet partnert találni. Érdekes, nekem sikerült szóló pasiként is. Nem egyszer és nem igénytelen nyomorékokhoz járkáltam. Csak annyi, volt fent rólam néhány normális fénykép, és nagyjából tudok helyesen írni. -Mert sokaknak ez is nehezére esik. Az is igaz, a sok évnyi sport miatt a testalakatommal szerencsém van, de teszek érte nem keveset a mai napig is.
 
... 376 377 378 379 380 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9987db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 06. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!