Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 357 358 359 360 361 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#2868   2016. 10. 07. péntek 20:15
tintapatron tintapatron VIP
Az hogy te egyik forumozot le nyapicoztal mert itt irta a magaet mivel jobb?

Olvass a sorok kozott...Miert gyerekes a viselkedes?
Amint magad is lathatod ezekert mert olyan emberek adnak akarnak tanacsot adni akik nem keresnek.Minden ferfit bunkonak tartanak...Ugye ezt sem en irtam.Szemelyeskednek mert valaki beszolt es nem tudjak elfogadni a kritikat csak akkor jo ha azt ok teszik...Soroljam vagy esetleg te is belatod?

De mint irtam nem nagyon erdekel a dolog csak neha jo hozzaszolni valamihez.Mert ugye lehet nekem es masnak is velemenye.Es ezeknek nem feltetlen kell egyezni a masikeval...Viszont ha mar ennyire a temanal kellene maradni itt senki nem tud okos lenni csak esetleg okoskodni...Koztuk mi is...

Nekunk hogyan sikerult??? Ismerkedtunk leveleztunk ha elertuk a megfelelo szintet a talalkozashoz akkor talalkoztunk.Szimpatia eseten pedig szexeltunk...Nekunk igy sikerult...Neked vagy nektek?

Lehet ezt ennel tovabb ragozni?
Level formalyaban lehet a lelki betegeken segiteni akik csak szurken latjak a vilagot???
Szerintunk nem. Es ezt hiaba ragozzuk...
Igazan felnott gondolkodas akkor lehetne ha mindenki akinek epp3n beszolnak az nem a m3gmagyarazassal hireskedne hanem hogy tul tud lepni dolgokon.De sajnos pont ez nem megy a mai vilagban.

Nem ettol leszek boldogabb hogy itt talalok e valakit a parom vagy magunk melle es ezt te is tudod.
Szerintem ennek a topiknak mar reg nincs ertelme.Ez mar nem arrol szol amiert nyitva lett...


Tovabbi jo lelkizest mindenkinek....
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 10. 07. péntek 19:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (465100)
2016. 10. 07. péntek 19:41
Ez mondjuk szörnyű a kultúránkban, ha valaki vitatkozni mer lenézzük gyerekesnek tartjuk.

Megmondanátok, hogyan lehet előre jutni olyan témákban, amit nem beszélünk ki, mert félünk, hogy megítélnek?
Ez kicsit túl mutat a topicon, az ország azért olyan istenverte tré hely ami, mert így gondolkodunk... :(
#2867   2016. 10. 07. péntek 19:47
Pesti pár Pesti pár
Igazad van,egyetértünk veled....
(Ez egy válasz tintapatron üzenetére (2016. 10. 07. péntek 19:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 07. péntek 19:34
Olyan keleti kerdest csinal mar lassan ebbol mindenki hogy az mar faj...Sajnos szekalhatjuk egymast de senki nem tud erre valaszt sot meg megoldast sem.Teny hogy ezt a topikot csak parr ember viszi.Szinte ezen az oldalon elve es rogton egy egy hozzaszolast megvalaszolva.

Kerdem en...Lehet tanacsot adni hogy kibe szeressunk bele ki legyen a parunk a baratunk? Megmondom...NEM...Hozza magaval az elet.
Lehet velemenyt adni de sajnos senki nem a tooikhoz merten teszi mert ez abba a akategoriaba tartozik amit nem lehet megvalaszolni.

Probalkozzon mindenki es huzzon magaban egy mercet.Kinek mi az elvarasa es annak megfeleloen keressen.
Ha nem sikerul...Hat nem ettol lesz az elet...

Es most hogy ki hogy haragszik meg ram nem erdekel de teny hogy csak 3-4 ember akar tanacsot adni de azok is ha maskeppen gondolkodnanak akkor nem hagynak magukat kizokkenteni a tema valos okatol.

Gyerekes...es most en is az voltam mert hozzaszoltam.


Sok sikert mindenkinek.
#2866   2016. 10. 07. péntek 19:45
Pesti pár Pesti pár
Ne röhögtess,dehogy nőttél fel,de talán ami ennél is nagyobb baj,meg sem nagyon nőttél nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 10. 07. péntek 19:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1245022)
2016. 10. 07. péntek 19:15
Esetleg, ha te tudsz a témához hozzászólni, akkor tedd azt és akadjatok le rólam. Ha nem tetszik, amiket írok, ha nem tetszik a véleményem, akkor nem kell foglalkozni vele/velem. Nem fogok megsértődni, ha senki sem reagál az írásaimra. Felnőttem már ahhoz, hogy túl lépjek ilyen dolgokon, de látom sokan nem.
#2865   2016. 10. 07. péntek 19:41
X Törölt felhasználó (465100)
Ez mondjuk szörnyű a kultúránkban, ha valaki vitatkozni mer lenézzük gyerekesnek tartjuk.

Megmondanátok, hogyan lehet előre jutni olyan témákban, amit nem beszélünk ki, mert félünk, hogy megítélnek?
Ez kicsit túl mutat a topicon, az ország azért olyan istenverte tré hely ami, mert így gondolkodunk... :(
(Ez egy válasz tintapatron üzenetére (2016. 10. 07. péntek 19:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 07. péntek 19:34
Olyan keleti kerdest csinal mar lassan ebbol mindenki hogy az mar faj...Sajnos szekalhatjuk egymast de senki nem tud erre valaszt sot meg megoldast sem.Teny hogy ezt a topikot csak parr ember viszi.Szinte ezen az oldalon elve es rogton egy egy hozzaszolast megvalaszolva.

Kerdem en...Lehet tanacsot adni hogy kibe szeressunk bele ki legyen a parunk a baratunk? Megmondom...NEM...Hozza magaval az elet.
Lehet velemenyt adni de sajnos senki nem a tooikhoz merten teszi mert ez abba a akategoriaba tartozik amit nem lehet megvalaszolni.

Probalkozzon mindenki es huzzon magaban egy mercet.Kinek mi az elvarasa es annak megfeleloen keressen.
Ha nem sikerul...Hat nem ettol lesz az elet...

Es most hogy ki hogy haragszik meg ram nem erdekel de teny hogy csak 3-4 ember akar tanacsot adni de azok is ha maskeppen gondolkodnanak akkor nem hagynak magukat kizokkenteni a tema valos okatol.

Gyerekes...es most en is az voltam mert hozzaszoltam.


Sok sikert mindenkinek.
#2864   2016. 10. 07. péntek 19:37
X Törölt felhasználó (465100)
Nyomtál egy nagy ledorongolást. Sajnos azonban a ledorongolásod leginkább a saját ledorongolásodra érvényes. nyes
(Ez egy válasz limzsi üzenetére (2016. 10. 07. péntek 17:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 07. péntek 17:23
Kedves Nata!
Ha nem tudsz hozzátenni akkor legalább ne vegyél el belöle...! mások hangulatából..
Te mindenkire és mindenre reflektálni akarsz-mindenkinek (be)válaszolni és közben szánalmassá teszed az egész topikot persze ebben van 1-2 partnered is.
Kérlek benneteket akkor inkább ha nincs építö jellegű hozzászólásotok akkor inkább ne írjatok.
Várom a sztorikat - esetleg képes netán videós illusztrációkkal, amint már azt néhányan megtették - sajnos nekem nincs:(
További szép napot minden fórumozónak!
#2863   2016. 10. 07. péntek 19:34
tintapatron tintapatron VIP
Olyan keleti kerdest csinal mar lassan ebbol mindenki hogy az mar faj...Sajnos szekalhatjuk egymast de senki nem tud erre valaszt sot meg megoldast sem.Teny hogy ezt a topikot csak parr ember viszi.Szinte ezen az oldalon elve es rogton egy egy hozzaszolast megvalaszolva.

Kerdem en...Lehet tanacsot adni hogy kibe szeressunk bele ki legyen a parunk a baratunk? Megmondom...NEM...Hozza magaval az elet.
Lehet velemenyt adni de sajnos senki nem a tooikhoz merten teszi mert ez abba a akategoriaba tartozik amit nem lehet megvalaszolni.

Probalkozzon mindenki es huzzon magaban egy mercet.Kinek mi az elvarasa es annak megfeleloen keressen.
Ha nem sikerul...Hat nem ettol lesz az elet...

Es most hogy ki hogy haragszik meg ram nem erdekel de teny hogy csak 3-4 ember akar tanacsot adni de azok is ha maskeppen gondolkodnanak akkor nem hagynak magukat kizokkenteni a tema valos okatol.

Gyerekes...es most en is az voltam mert hozzaszoltam.


Sok sikert mindenkinek.
#2862   2016. 10. 07. péntek 19:34
tintapatron tintapatron VIP
Olyan keleti kerdest csinal mar lassan ebbol mindenki hogy az mar faj...Sajnos szekalhatjuk egymast de senki nem tud erre valaszt sot meg megoldast sem.Teny hogy ezt a topikot csak parr ember viszi.Szinte ezen az oldalon elve es rogton egy egy hozzaszolast megvalaszolva.

Kerdem en...Lehet tanacsot adni hogy kibe szeressunk bele ki legyen a parunk a baratunk? Megmondom...NEM...Hozza magaval az elet.
Lehet velemenyt adni de sajnos senki nem a tooikhoz merten teszi mert ez abba a akategoriaba tartozik amit nem lehet megvalaszolni.

Probalkozzon mindenki es huzzon magaban egy mercet.Kinek mi az elvarasa es annak megfeleloen keressen.
Ha nem sikerul...Hat nem ettol lesz az elet...

Es most hogy ki hogy haragszik meg ram nem erdekel de teny hogy csak 3-4 ember akar tanacsot adni de azok is ha maskeppen gondolkodnanak akkor nem hagynak magukat kizokkenteni a tema valos okatol.

Gyerekes...es most en is az voltam mert hozzaszoltam.


Sok sikert mindenkinek.
#2861   2016. 10. 07. péntek 19:15
X Törölt felhasználó (1245022)
Esetleg, ha te tudsz a témához hozzászólni, akkor tedd azt és akadjatok le rólam. Ha nem tetszik, amiket írok, ha nem tetszik a véleményem, akkor nem kell foglalkozni vele/velem. Nem fogok megsértődni, ha senki sem reagál az írásaimra. Felnőttem már ahhoz, hogy túl lépjek ilyen dolgokon, de látom sokan nem.
(Ez egy válasz Pesti pár üzenetére (2016. 10. 07. péntek 19:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 07. péntek 19:01
Arról nem is szólva,hogy teljesen kiforgatod a többség véleményét,hiszen itt nem az a téma,hogy ki olvassa és ki nem ezt a fórumot!
Persze,hogy olvassuk,csak ahogy itt az előttünk szólók,véleményéből látjuk,nem erre vagyunk kíváncsiak,nem erről kellene szólnia a fórumnak!
De sajnos az élet az téged és a cinkosodat igazolja,hiszen minket is, a fórumhoz hozzászólókat is,magatokkal rántottatok.
Viselkedésetekből az is kiderül,hogy magatoknak érzitek ezt a fórumot,pedig nem a tiétek,ahogy a miénk sem nyílván.
Ennyi negatív megnyilvánulása után,érdemes lenne átgondolnotok,hogy nem érdekes,és nem szórakoztató a hozzászólásotok,és ezáltal elmaradnak az igazán izgalmas történetek.
Senki sem tökéletes,de az önkritika gyakorlása,többé tehetne titeket.
Sok sikert hozzá.....
#2860   2016. 10. 07. péntek 19:13
X Törölt felhasználó (1245022)
Örülök, hogy ez a véleményed. Legalább az van, mert hogy a topik címéhez még mindíg egy szót sem tudtál hozzászólni, csak velem foglalkozol.
Igazad van, hogy nem az enyém és nem a tiéd a fórum. Igazad van, hogy nem erről kellene szólnia a fórumnak.DE! Abban nincsen igazad, hogy történetek, story-k kellenének ide, hiszen arra van egy különálló topik. (ajánlom a figyelmedbe, ha szaftos történeteket szeretnél olvasni).
Van egy konkrét kérdés, amire így vagy úgy lehet válaszolni. Ti akik támadtok, szépen feltettem két embernek ugyanezt a kérdést, de válasz helyett teljesen másról írtok és megpróbáljátok beállítani, mint ha beszólnék mindenkinek. Hidd el én sem vagyok kivi senkinek sem a nyomorára, csak az adott téma véleményére, amit egyikőtök sem tud megfogalmazni. Vajon miért? Talán mert ennyire vagytok képesek? Talán mert azért írtok, hogy csak valakinek írjatok? Hát talán nektek kellene magatokba szállnotok, hogy egy értelmes kérdésre esetleg megtanuljatok válaszolni. Ha pedig nem tetszik, akkor lehet tovább kattintani. Senki nem kötelez senkit, engem sem, hogy itt olvassak, írjak, így téged sem. Pá!
(Ez egy válasz Pesti pár üzenetére (2016. 10. 07. péntek 19:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 07. péntek 19:01
Arról nem is szólva,hogy teljesen kiforgatod a többség véleményét,hiszen itt nem az a téma,hogy ki olvassa és ki nem ezt a fórumot!
Persze,hogy olvassuk,csak ahogy itt az előttünk szólók,véleményéből látjuk,nem erre vagyunk kíváncsiak,nem erről kellene szólnia a fórumnak!
De sajnos az élet az téged és a cinkosodat igazolja,hiszen minket is, a fórumhoz hozzászólókat is,magatokkal rántottatok.
Viselkedésetekből az is kiderül,hogy magatoknak érzitek ezt a fórumot,pedig nem a tiétek,ahogy a miénk sem nyílván.
Ennyi negatív megnyilvánulása után,érdemes lenne átgondolnotok,hogy nem érdekes,és nem szórakoztató a hozzászólásotok,és ezáltal elmaradnak az igazán izgalmas történetek.
Senki sem tökéletes,de az önkritika gyakorlása,többé tehetne titeket.
Sok sikert hozzá.....
#2859   2016. 10. 07. péntek 19:01
Pesti pár Pesti pár
Arról nem is szólva,hogy teljesen kiforgatod a többség véleményét,hiszen itt nem az a téma,hogy ki olvassa és ki nem ezt a fórumot!
Persze,hogy olvassuk,csak ahogy itt az előttünk szólók,véleményéből látjuk,nem erre vagyunk kíváncsiak,nem erről kellene szólnia a fórumnak!
De sajnos az élet az téged és a cinkosodat igazolja,hiszen minket is, a fórumhoz hozzászólókat is,magatokkal rántottatok.
Viselkedésetekből az is kiderül,hogy magatoknak érzitek ezt a fórumot,pedig nem a tiétek,ahogy a miénk sem nyílván.
Ennyi negatív megnyilvánulása után,érdemes lenne átgondolnotok,hogy nem érdekes,és nem szórakoztató a hozzászólásotok,és ezáltal elmaradnak az igazán izgalmas történetek.
Senki sem tökéletes,de az önkritika gyakorlása,többé tehetne titeket.
Sok sikert hozzá.....
#2858   2016. 10. 07. péntek 18:52
Pesti pár Pesti pár
Sziasztok!
A mi észrevételeinek a következőek:Nata sajnos valóban vontatott és fórum gyilkos vagy bohoc
#2857   2016. 10. 07. péntek 17:47
X Törölt felhasználó (1245022)
Kedves limzsi!
Azt hiszem egy fórum arról szól, hogy annak szóljak, akinek csak kedvem tartja. Ha ez neked vagy egyeseknek nem tetszik, tehettek egy szívességet!
Annyira mégsem szánalmas a topik, ha olvasod smile
Vagy úgy gondolod, hogy nekem beszólhatnak, viszont én nem reagálhatok? Tévedsz! Te sem a témához szólsz hozzá, így te sem hozzáadtál, maradjunk ennyiben. Ha nem tetszik amit látsz, akkor ne nézd, ne olvasd. Bár mivel olvasod, így ez sem igaz smile
Pá!
(Ez egy válasz limzsi üzenetére (2016. 10. 07. péntek 17:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 07. péntek 17:23
Kedves Nata!
Ha nem tudsz hozzátenni akkor legalább ne vegyél el belöle...! mások hangulatából..
Te mindenkire és mindenre reflektálni akarsz-mindenkinek (be)válaszolni és közben szánalmassá teszed az egész topikot persze ebben van 1-2 partnered is.
Kérlek benneteket akkor inkább ha nincs építö jellegű hozzászólásotok akkor inkább ne írjatok.
Várom a sztorikat - esetleg képes netán videós illusztrációkkal, amint már azt néhányan megtették - sajnos nekem nincs:(
További szép napot minden fórumozónak!
#2856   2016. 10. 07. péntek 17:23
limzsi limzsi
Kedves Nata!
Ha nem tudsz hozzátenni akkor legalább ne vegyél el belöle...! mások hangulatából..
Te mindenkire és mindenre reflektálni akarsz-mindenkinek (be)válaszolni és közben szánalmassá teszed az egész topikot persze ebben van 1-2 partnered is.
Kérlek benneteket akkor inkább ha nincs építö jellegű hozzászólásotok akkor inkább ne írjatok.
Várom a sztorikat - esetleg képes netán videós illusztrációkkal, amint már azt néhányan megtették - sajnos nekem nincs:(
További szép napot minden fórumozónak!
#2855   2016. 10. 07. péntek 15:33
X Törölt felhasználó (1245022)
Szia.
Ne írj ilyen csúnyákat, mert megsértődnek az emberek, ha nem azt olvassák, amit ők szeretnének. vigyor3 vigyor2
Vigyázz! Unalmassá ne válj!
Félre téve a viccet, jól mondod smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 10. 07. péntek 14:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (465100)
2016. 10. 07. péntek 14:36
Ha unalmas, miért olvasod?

Vagy az a fontos, hogy belerúgj egy-két emberbe? Nagyon gáláns ismerkedési módszer. nyes
#2854   2016. 10. 07. péntek 14:38
X Törölt felhasználó (465100)
Bocsi! Egy kicsit dadogott a fórum motor. smile
#2853   2016. 10. 07. péntek 14:36
X Törölt felhasználó (465100)
Ha unalmas, miért olvasod?

Vagy az a fontos, hogy belerúgj egy-két emberbe? Nagyon gáláns ismerkedési módszer. nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 10. 07. péntek 08:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1405682)
2016. 10. 07. péntek 08:30
Hogy ti mennyire unalmassá tettétek ezt a fórumot,kedves Nata0444 ês dako84 boxer
#2852   2016. 10. 07. péntek 14:32
X Törölt felhasználó (465100)
Lehetséges, hogy tök jókat gondolsz, az is lehet, hogy abban akár igazad is van, most azonban semmi egyebet nem tettél csak lehülyéztél néhány embert. :P

Ez az ismerkedési módszered? nyes

Mi lenne ha legközelebb információ tartalma is lenne annak, amit írsz?
(Ez egy válasz dundiego1 üzenetére (2016. 10. 07. péntek 06:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 07. péntek 06:15
confused köszi a felvilágositást a szabályokról!Rendes tőled.csak az a gond hogy te használsz sértő szavakat ez viszont téged minősit.Szóval most kiderült milyen kulturált vagy okoska!!!!! levele
#2851   2016. 10. 07. péntek 14:28
X Törölt felhasználó (465100)
smile
(Ez egy válasz dundiego1 üzenetére (2016. 10. 07. péntek 06:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 07. péntek 06:15
confused köszi a felvilágositást a szabályokról!Rendes tőled.csak az a gond hogy te használsz sértő szavakat ez viszont téged minősit.Szóval most kiderült milyen kulturált vagy okoska!!!!! levele
#2850   2016. 10. 07. péntek 14:28
X Törölt felhasználó (465100)
Meglehet, hogy igazad van, az is lehet, hogy tök jókat gondolsz, de ebből sajnos semmit nem tudtunk meg, mert megelégedtél azzal, hogy jól leoszd a bandát. Utána pedig nyekeregtél egy párat, teljesen információ mentes módon. Ez nem visz előre.
Mintha céloztál volna arra, hogy összejött valami. Talán az érdekesebb lenne, ha megosztanád tapasztalataid!

Vagy fontosabb, hogy lehülyézz mindenkit, akit érsz? Biztos van, akinek pont ez az izgalmas. smile
(Ez egy válasz dundiego1 üzenetére (2016. 10. 07. péntek 06:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 07. péntek 06:15
confused köszi a felvilágositást a szabályokról!Rendes tőled.csak az a gond hogy te használsz sértő szavakat ez viszont téged minősit.Szóval most kiderült milyen kulturált vagy okoska!!!!! levele
#2849   2016. 10. 07. péntek 13:46
X Törölt felhasználó (1245022)
Hát látom, hogy egy-két szó, ne adj isten egy-két mondat erejéig mindenki képes valamit büfögni, de értelmesen hozzászólni nem. Azonban ha valaki a témáról beszél, fórumozik, akkor az unalmas.
Ezért nem lehet találni az oldalon normális pasit, mert ennyi telik tőlük itt, akkor mit is tudhatnak máshol....
Szájkarate, az nagyon megy drágáim! Jobban mondva még az sem vigyor2 vigyor3 vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 10. 07. péntek 11:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1245022)
2016. 10. 07. péntek 11:34
Szia.
Minden bántás nélkül! Szerinted miről kellene írni ebben a fórumban?
Azt mondod, hogy unalmasan boncolgatjuk a témát....
Kérlek szépen tegyél hozzá valamit, hogy a téma ne legyen unalmas, mert a téma nem változik, hiszen ez a címe.
Bár már is tettetek valamit, hiszen véleményt formáltatok, még ha nem is témáról. Ezek szerint mégsem olyan nagyon unalmas.
Te találtál már szexpartnert az oldalon? Ha igen, hogyan kell?
Remélem nem voltam negatív....
 
... 357 358 359 360 361 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 10028db
Utolsó üzenet: ma 03:37
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!