Meddig vagy lent?
(Ez egy válasz peppa üzenetére (2026. 05. 28. csütörtök 20:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Gyertek szopssatok merre vagytok?
Itt vagy és sehol senki??? Ezt nem is értem
Szegeden tud valaki glory hole helyet ami létezik is
Már extra tűzesen vonaton ülve 19:00 tol lent vagyok hetero szoba
Na jottok ma hegedusbe nagyon ki vagyok éhezve délután gyertek szedjetek cafatokra ott leszek
Sziasztok ma délután 18:00-19:00 fele lesztek lent Hegedusben? Nagyon csajos ködben!
Sziasztok! A bartókon az objektum működik, lehet ott kabint bérelni ? Előre is köszi a válaszokat!
ez is csak 1 tiltogatós .....!
Sziasztok! Ma jönne pasi szopatni szexmoziban?
Nagyon ritkán
(Ez egy válasz Obrazsy üzenetére (2026. 05. 26. kedd 03:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok! Ma 11 körül Hegedűsbe szopatnèk! Ha van kedved írj üzenetet
Sziasztok.
Hegedűsbe szoktak lenni párok is?
Hegedűsbe szoktak lenni párok is?
Sziasztok. Kedde12-13 óra körül érdemes lemenni a Királyba? Esetleg ha valaki készül akkor priviben jelezhetné
Azt írták, hogy a Liget kávézónál van. Tapasztalatom még nincs.
(Ez egy válasz bi.ke.fi üzenetére (2026. 05. 23. szombat 19:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 23. szombat 19:18
Sziasztok!
Balatonalmádiban elvileg van GH, merre felé található?
Balatonalmádiban elvileg van GH, merre felé található?
Ma este nagyon szívesen behatolnék glory lyukon keresztül egy forró punciba 17/5-tel! Tervezi ma hölgy, pár valamelyik egységet? Glory café, Hegedűs...vagy más hely ahol van glory.
Hegedűs vagy a Glory. A Király az nagyon lepusztult, egy MÁV budi szintjén van (közönségben is).
(Ez egy válasz Fuckboy üzenetére (2026. 05. 24. vasárnap 17:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 24. vasárnap 17:23
Sziasztok.
Ki melyiket ajánlaná első alkalomra? Hegedűs vagy a Király utcai? Köszi ha segítesz
Ki melyiket ajánlaná első alkalomra? Hegedűs vagy a Király utcai? Köszi ha segítesz
Én magán lakàsba szoptatnèk.... ezért is keresem Budapesti helyel rendelkező partnerem....nekem igényesebb egy lakásba
Hello! Holnap 11körül valaki Hegedüsbe? Szopatnèk egy jòt! Írj privàtban ha ok!
Hello mindenki!
Mai napon, délelőtt 10-11 körül érek a Hegedűsbe, feltéve ha nyitva lesz.
Lányok, párok, travik társaságát élvezném.
Mai napon, délelőtt 10-11 körül érek a Hegedűsbe, feltéve ha nyitva lesz.
Lányok, párok, travik társaságát élvezném.





















vazelinator





suzicvatro






