KÖZÉP-MAGYARORSZÁG Régió (Budapest, Pest)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

KÖZÉP-MAGYARORSZÁG Régió

Megyék: Budapest és Pest megye
Nagyobb városok: Budapest, Érd

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#19637   ma 18:28
lkbeat1973 lkbeat1973
Szia
Írtam smile
(Ez egy válasz Ninacska35 üzenetére (ma 17:57), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 17:57
Pentek napkozben (9 es du 3 kozott erek ra) kinek lenne kedve nyalni ujjazni?
Hely kell.
puszi
#19636   ma 17:57
Ninacska35 Ninacska35
Pentek napkozben (9 es du 3 kozott erek ra) kinek lenne kedve nyalni ujjazni?
Hely kell.
puszi
#19635   ma 17:09
bekesipar74 bekesipar74
Sziasztok 7végente ráérö enyhe bi dolgokra is nyitott párokkal ismerkednenk akiknek lenne helye es tudna minket fogadni! Viber vagy messengeres elérhetoség jo lenne! Várjuk válaszotokat!
#19634   ma 16:38
berbarian berbarian
Egy ideje már regisztrálva vagyok az oldalon, volt egy találkozom is egy nálamnál idősebb hölggyel, de most valami újat próbálnék ki, szivesen csatlakoznék párhoz. csak BUDAPEST. nyitott vagyok új dolgokra, es ezen a téren abszolút kezdő vagyok. sose voltam még párral.
Köszönöm a leveleket, CSAK PÁROKNAK VÁLASZOLOK!!
#19633   ma 16:02
kemeny20 kemeny20
Sziasztok!

Intelligens, megbízható, diszkrét, kényeztetni is imádó pasi csinos szeretőjét keresi Budapesten vagy Pest megyében. Privátot küldj, ha felkeltettem az érdeklődésedet. Köszönöm smile
#19632   ma 15:51
bonbon18x5 bonbon18x5
Sziasztok ! Holnapi / Szerda /napra keresnék partnert napközbeni swinger partira . lewy74@freemail.hu
#19631   ma 14:40
Kaland13 Kaland13
Tartalmas idötöltést keresek ma estére Budapesten.
#19630   ma 13:04
Ldelta Ldelta
Ma este Aszodon szivesen vendegul latnek egy kellemes part kellemes idotoltesre vagy egy Holgyet kettesben romantikazni.
Helyem van, akar ottalvos megoldassal is.
#19629   ma 12:43
David91Bp David91Bp
Sziasztok!

Újra regisztráltam az oldalra. (Régebben hosszú ideig voltam már tag)

Remélem most kicsit nagyobb sikerrel fogok járni!

Budapesti srác vagyok. Keresem a megfelelő partnert ismét smile

Akinek van kedve nyugodtan olvasson adatlapot és jelezze, ha volna kedve ismerkedni!

Szép napot és jó keresgélést mindenkinek!!!
#19628   ma 07:39
kalandosfiu kalandosfiu
Sziasztok. Hölgyek vagy párok jelentkezését várom.
Mivel már itt a jó idő gondoltam izgalmas lenne egy kis kellemes esti játékhoz a szabadban!
Pl.: párral orális játék, vagy csak ráélvezés a hölgyre, vagy csak ha a hölgy kipróbálná milyen két farkat fogni verni akkor abban is benne vagyok de csak nézőként is részt vennék,meghallgatom más piszkos fantáziát is tőletek hogy mit szeretnétek.Fotózni is lehet részemről de nem kötelező!
Útvonal: Szécsény-Balassagyarmat-Rétság-Vác-Dunakeszi útvonalon.
Ha érdekel benneteket Írjatok üzenetet és megbeszéljük a részleteket.
Szép napot!
#19627   ma 07:23
heveskeresgelo heveskeresgelo
Eger és környéke bi aktív férfiasat keresek, kezdő is.
#19626   ma 06:15
Jószerető76 Jószerető76
Sziasztok! Ma vagy holnap napközben ráérő és fogadni tudó nőt vagy párt keresek bpn! Ápolt, normális potens férfi vagyok! Sziasztok!
#19625   tegnap 23:29
2 pasi 2 pasi
2 pasi keres Budapesti vagy utazni tudó Hölgyet vagy párt.
Dupla punci=Dupla gyönyör smile
#19624   tegnap 21:26
gabikaxxx gabikaxxx
Sziasztok smile

Tapasztalatlan még szűz srácként keresem kedves és türelmes hölgyek társaságát smile Én 22 éves még egyetemista, önmagára igényes fiú vagyok smile Ha esetleg lenne kedved ismerkedni szívesen várom leveled smile
#19623   tegnap 20:15
atexxx88 atexxx88
30 éves egyedülálló srác • Hármas és Többes szexben (is) tapasztalt • ápolt és tiszta, egészséges • átlagos sportos testalkatú (180/70) • NEM dohányzó • keresek 18-55 közötti párokat / lányokat / nőket / hölgyeket / csakis kölcsönös szimpátia alapján • ápolt, csupasz, kellemes lefelé ívelő méretekkel rendelkezem • minden megvan és működik, ami szükséges • elvárom ugyanazt a színtű diszkréciót és tiszteletet Tőled, amit ÉN is nyújtok majd • ha bunkó vagy és igénytelen, nem Én vagyok a Partnered • FIÚK ÉS BISEX FIÚK KIZÁRT • KAMUSOK KERÜLJETEK • csakis SZEX, semmi más vagy több!!!
#19622   tegnap 19:43
bpparos bpparos
Sziasztok!Holnap napközben fogadni tudó igényes pasit keresünk
#19621   tegnap 17:06
merevfarok bp merevfarok bp
Sziasztok! Nőkkel,párokkal ismerkednék, találkoznék Budapesten!! Részleteket privátban itt vagy a merev0809@citromail.hu - n
#19620   tegnap 16:03
Gusztáv Gusztáv
Sziasztok,hölgyet vagy párt keresek 04.01-én délután vagy este!
#19619   tegnap 15:25
ádeeeka ádeeeka
Sziasztok! Budapesten foleg delpest/csepel kornyeki igenyes normalis megbizhato apolt partnert keresek hellyel. Enyhen bi 28eves 184 80 15cm fiu vagyok es tolem idosebbet keresek. Egyenlore egyszeri talalkozasra mivel neha jon ram ez a dolog, es olyan partner levelet varom aki aktiv beallitottsagu
#19618   tegnap 13:07
Hapsy Hapsy
Hölgyem!
Kereslek egy kellemes együttlétre Én ápolt férfi vagyok helyem van.
69elefant@gmail.com

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2013. 11. 21. csütörtök
Üzenetek: 19637db
Utolsó üzenet: ma 18:28

Hírek

2019. 03. 20. szerda 16:43
Köntöst le! Egy szétnyíló szexi köntös sokunk fantáziáját beindítja, legyen az buja selyem, kacéran átlátszó, romantikus csipke vagy hétköznapi fürdőköntös. Vajon kiről hogyan kerül le a köntös, mivel csábít majd ebben a hónapban? Zuhany után, maszti közben,... Tovább
2019. 03. 18. hétfő 21:44
Ázsiai tinicsajok Ázsiai tinik buknak a fehér farokra. Ázsiai tini csajok, pici cicikkel, szűk puncikkal várják a kényeztetést. Amit meg is kapnak, egy kiadós keféléssel együtt Letöltés - Asian lollipops 3 Tovább
2019. 03. 13. szerda 13:16
Nagyseggű gagbang Duci csajok - nagy kufferbe jó pakolni! Hatalmas ringó mellek, duci, zsíros, rezgő popsik. Aki még nem próbálta duci csajjal, az nem is tudja, milyen odaadók a szexben. Nincs amit meg ne tenne, amit meg ne tehetnél vele. A persze egy ilyen nőhöz neki kell ám... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!