Komárom, Tata, szopatna valaki?
Sziasztok!Van olyan vastagf kíbáncsi úr,idősebb úr,srác aki imádná,ha egyoldalúan kényeztetnék orálisan??Nem fogsz csalódni,sőt.....keress bizalommal,privát üzenetben,diszkréció adott,elvárt!!
Sziasztok! 27-28-a délután 4 körül keresnénk megbízható partnert smile
Veszprémben szopatnék.
2 pár (mi és mégegy ffi+nő klasszikus pár) keres szilveszterre még egy párt,zene, tánc,szauna, buli egymás előtti, melletti sex.Érezzük jól magunkat,csak olyan történhet ami mindenkinek jó, épp ezért nem keresünk olyan párt akiknek ez nem elég, párcserét nem szeretnénk ez biztos, lightos lányos játékok beleférnek ha a lányok között van szimpátia, megtalálják a közös hangot. Győr és környéke, elsősorban mivel a bulit oda szervezzük.Korban 38-48 között mert mi is abba a korosztályba tartozunk, de természetesen ez nincs kőbe vésve.
Sziasztok ma késő este taliznek Dunaújváros es környékén holgyekkel parokkal bi parokkal is kolcsonos dolgokban szivesen benne lennek
Sziasztok! Igényes Párral-Hölgyel találkoznék ma! 37 éves és 191 magas vagyok
Fehervaron vki kalandozni?
Privizz....köszi
Privizz....köszi
Hello
Ma Ácson vagy Bábolnán, taliznék 17 órakor....
Ma Ácson vagy Bábolnán, taliznék 17 órakor....
Sziasztok
Székesfehérváron kukkolhato leszek ma kora este fele miközben masztizom!
Ha lenne kedve valakinek meglesni privátba megírom mikor és hol leszek!
Székesfehérváron kukkolhato leszek ma kora este fele miközben masztizom!
Ha lenne kedve valakinek meglesni privátba megírom mikor és hol leszek!
Sziasztok
Szilveszteri buliba mennénk
Vagy 1 Max 2 párt, - bi párt fogadnánk.
Szilveszteri buliba mennénk
Vagy 1 Max 2 párt, - bi párt fogadnánk.
Sziasztok
Hármasban tapasztalt pasas,PÁRRAL ismerkedne..
Moto
Hármasban tapasztalt pasas,PÁRRAL ismerkedne..
Moto
Ma este 10 körül Fehérváron lenne hölgy vagy pár? Puncit nyalnék és elveznek is egy jót!
Üdv.Párt,hölgyet keresek. Helyem van.Akár napközben is.
2 pár (mi és mégegy ffi+nő klasszikus pár) keres szilveszterre még egy párt,zene, tánc,szauna, buli egymás előtti, melletti sex.Érezzük jól magunkat,csak olyan történhet ami mindenkinek jó, épp ezért nem keresünk olyan párt akiknek ez nem elég, párcserét nem szeretnénk ez biztos, lightos lányos játékok beleférnek ha a lányok között van szimpátia, megtalálják a közös hangot. Győr és környéke, elsősorban mivel a bulit oda szervezzük.Korban 38-48 között mert mi is abba a korosztályba tartozunk, de természetesen ez nincs kőbe vésve.privát üzenetet várunk.
Tatabányán lány/nő titkos diszkrét kalandra?
Valaki délután Balatonalmádi?
Sziasztok
Mai napon, esetleg , laza kaland ?
Mai napon, esetleg , laza kaland ?
35/36 éves párként keressük szombat (dec. 2.) estére jó megjelenésű, fiatal (20-30 év közötti) alkalmi férfi partnerünket esztergomi wellnesshétvégénk feldobására. "Klasszikus" hármas és cuckold dolgok érdekelnének bennünket. Kérjük, vedd figyelembe, hogy nem "ottalvós" alapon, hanem csak egy párórás látogatás erejéig keressük a partnerünket.
Szép napot!Sportos, ápolt pasi(183.80.40)vagyok,kalandoznék most párral Pápán..






















vazelinator






naughtyk
Sonia


