Hali. Zalaegerszegen keresek kedd, szerda, csütörtök este 9 után pasit, akit kényeztethetek.
Privátban keress!
Privátban keress!
Ma esti oezsgőzéshez keresek holgyet párt esetleg Győrben
Ha erdekel írj írjatok skorpio pasi
Ha erdekel írj írjatok skorpio pasi
Terhes hölgyet vagy terhes hölgytagú párt keresek szabadidő kellemes eltöltésére. Helyem van. Többit privátba.
50es bi pasi keres helyel rendelkező pasit vagy párt minden jóra Győri legyen.
Párral ismerkednék Sopronban, sok mindenre nyitottan.
Sziasztok . Hölgyel vagy párral ismerkednénk , komoly szándékkal szóval rövid beszélgetés után telefonos beszélgetés szeretnénk a két hölgy között . Képeket nem küldünk .
Esti játékokhoz keresnék hölgyet vagy párt is Győrben skorpió pasi
Sziasztok! Hölgyel, vagy párral ismerkednèk. Kizárólag hetero alapon.
60 év felett ritka az érdeklődés, a megkeresés - pedig volna rá igény, csak közeli korosztályból
Sziasztok.Zalaegerszegről valaki?
Sziasztok
Keszthely környékén valaki ma ?
Pàr, nő esetleg pasi?
Keszthely környékén valaki ma ?
Pàr, nő esetleg pasi?
Sziasztok PÁPAI ÉS KÖRNYÉKBELI csajok hölgyek,asszonyok! Ha egy kis érzéki kikapcsolódásra, kényeztetésre vágysz, vad, buja újdonságra, szenvedélyes, titkos és tabumentes együttlétre, vagy már unod az otthoni egyedüli masztizást akkor te engem keresel. Kedves,figyelmes 48 éves, nem független férfi vagyok. Tudok gyengéd lenni de be is tudok indulni. Mindenre nyitott vagyok, a vadabb dolgoktól sem zárkózom el, legyen az mélytorkos szopatása a nőnek, puncitágítás, öklözés, szexuális segédeszközök, játékszerek aktív használata, Imádok puncit nyalni, hosszasan, szenvedéllyel! Esetleg PÁROKHOZ IS csatlakoznék, kizárólag a hölgy örömére! Igényes lakásomon várlak kortól függetlenül (imádom az idősebb nőket is) de ha szeretnéd, meg is tudlak látogatni. Keress meg nyugodtan, nem fogod megbánni. Teljes diszkréció adott és elvárt! PRIVÁTBAN ÍRJ, hogy együtt megélhessük buja, tabumentes vad vágyaidat!
Sziasztok, párral hölggyel ismerkednék kor alkat nem számít Zala Vas megyéből kellemes időtöltéshez csatlakoznék hozzájuk. Kedves diszkrét 30-as éveimben járó pasi vagyok utazni tudok.
Ma délután vagy este vki leszopna vagy leszopatna, privizz!
Sziasztok.Kötöttségektől mentes szeretkezéshez keresek Győri vagy környéki elhanyagolt hölgyet vagy lányt.De párhoz is csatlakozom a hölgy örömére.Helyem az van. Masszázs is.
Zalaegerszegen ma este pasi?
Szia. Írok privátban
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 01. 24. kedd 11:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 24. kedd 11:05
Törölt felhasználó (4662240)
60 év felett ritka az érdeklődés, a megkeresés - pedig volna rá igény, csak közeli korosztályból
sziasztok Vasmegyében ismerkednék,közös faszverésre..
Keresem Pètert. Skype-on sokat dumáltunk, de törölték a skype-om így nem tudok már beszélni vele. Sok képet cseréltünk csajokról... KESZTHELY
Február 7-10,ig Szentgotthárdon leszünk a Gothardhotelben . Lánnyal vagy párral ismerkednénk





















vazelinator






márti és marci
Susi
