ÉSZAK-ALFÖLD Régió (Hajdú-Bihar, Szolnok, Szabolcs)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása


ÉSZAK-ALFÖLD Régió

Megyék: Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nagyobb városok: Debrecen, Szolnok, Nyíregyháza


INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#11154   ma 10:10
diszkrétbarátság diszkrétbarátság
Sziasztok. Csatlakoznék egy helyes, kedves párhoz.
#11153   ma 10:05
Szex3 Szex3
Sziasztok ma Tiszafüreden szopni imádot keresek aki mer is talizni nem csak igérgetni
#11152   ma 09:17
Mutiapuncid Mutiapuncid
Hetkoznap napkozben raero lanyt, part keresek. Bi ferfitagu PAROK jelentkezeset is szivesen fogadom. Tapadztalatom mindket teren van, imadom! Irjatok batran. Szep hetveget mindenkinek!
#11151   ma 09:08
KisHuncut97 KisHuncut97
Sziasztok holnap jön valaki a Ceglédi Strandok Éjszakájàba ?
#11150   ma 09:06
cuki fiuka cuki fiuka
Nyíregyházán idősebb kicsit domináns párt keresek.Diszkrét vékony fiú vagyok.
#11149   ma 08:40
jps jps
Abádszalókon valaki valakik ma napközben?
#11148   ma 08:11
Szekszelő Szekszelő
Szopok szoptatok és még is dughatsz
#11147   ma 08:09
Szekszelő Szekszelő
Szopok ,szoptatok és még is dughatsz Nyírbátorban leszek szerdán
#11146   ma 07:22
Szekszelő Szekszelő
#11145   ma 06:05
siorac69 siorac69
Szolnok kke
50+ hapsi értelmes, igényes emberekkel
/ L & F párral barátkozna
finom
(Ez egy válasz siorac69 üzenetére (2024. 07. 24. szerda 08:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 07. 24. szerda 08:03
Szolnok - Tiszakécske
50+ hapsi értelmes, igényes emberekkel
/ L & F párral barátkozna
#11144   tegnap 22:13
Inszignia76 Inszignia76
Sziasztok! Én hiszem van itt egy olyan Nyiregyi vagy környéki nő vékony vagy telt aki ténleg átgondolva szeretne egy tartós normális diszkrét viszonyt.
#11143   tegnap 19:32
Mutiapuncid Mutiapuncid
Van akit rajtam kivul atvert ez a srac? Nekem mar 2 profilomnal jatszotta el ugyan azt: a talalkozo napjan eltunt “csaladi okok miatt”. Valaki az eletben talalkozott mar a gyonyoru, valoszinuleg nem letezo baratnojevel? Ha igen, bocs haver, de valahogy ketlem.
(Ez egy válasz Ioniq üzenetére (2024. 07. 25. csütörtök 22:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 07. 25. csütörtök 22:17
Ma este valaki feleségnek? finom
#11142   tegnap 19:28
szomoru szamuraj szomoru szamuraj
Szep napot nektek olyan nyitott párokkal ismerkednek ahol a ferfi tagot izgatja s kedveli ha a felesege massal sexel s ezt vegig is nezi esetleg késobb be is szalna! Hely az jo lenne ha tudnatok fogadni szivesen utazom általaban 7végén ráéro párokat keresnek! Viber jo lenne vagy mas folyamatos chat csatorna ahol ismerkedni tudnank! Várom a választ kedves emberektol
#11141   tegnap 19:06
geniuska geniuska
kecskeméten leszek este valaki megszopatna?
#11140   tegnap 19:05
viktor026 viktor026
Sziasztok! Kukkolható párt keresek,lehetőleg napközben. Jóképűnek mondott nem független pasi vagyok. Diszkréció adott és elvárt. Köszönöm.
#11139   tegnap 16:02
bi pasi párt bi pasi párt
Sziasztok
Lányt vagy párt keresek.
Csak az írjon aki komolyan is gondolja.
Ha kapcsolatra jelölsz, írj pár sort mellé.
#11138   tegnap 14:38
kiss jános70 kiss jános70
Tiszafüreden ki jön velem bicajozni a tó körül útközben közös maszti meztelen bicajozás szex bármi lehet,írj és küldöm a számom
#11137   tegnap 12:54
Szex3 Szex3
Mainap keresek Tiszafüreden szopni imado pasit vagy párt.de ha csak kivernéd a farkam az is oke
#11136   tegnap 12:34
debcocksucker debcocksucker
Debrecenben elhanyagolt vagy kíváncsi pasit , vagy ha csak szeretnél egy jót cumiztatni, bő nyállal orálisan kényeztetnék ( én szopnék) , ápoltság diszkréció adott és elvárt. Én férfias mackós 30-as szőrös pasi vagyok.
#11135   tegnap 12:26
bbbaaa1987 bbbaaa1987
Sziasztok.. Nyiregyi vagy debreceni, pár vagy lány aki, akik találkoznának ma? 37 éves nyiregyi srác vagyok..
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2013. 11. 21. csütörtök
Üzenetek: 11154db
Utolsó üzenet: ma 10:10
 

Hírek

2024. 07. 22. hétfő 13:52
Videó feltöltés hiba javítva! Kedves amatőrök! Sajnos az utóbbi időszakban, nagyon sok "álló módban", (vagyis amikor a telefont függőlegesen tartottátok) felvett videónál volt olyan hiba, hogy a kódolás során a képaránya torz lett, mert az álló formátumú videó 16:9-es... Tovább
2024. 07. 10. szerda 16:46
Sex Clowns 2 Az élet egy nagy móka. Nem szabad komolyan venni. Igaz ez a szexre is. Nem kell túl agyalni. Csak élvezni. És ha úgy esik jól, hogy bohócnak öltözve megdugsz egy csajt, hát tedd úgy! Letöltés - Sex Clowns 2 Tovább
2024. 06. 28. péntek 16:40
Szexjelentetekkel díszített kocsit találtak Pompejiben Krisztus után 79-ben megsemmisítő természeti katasztrófa tette a földdel egyenlővé Pompeji városát, a Vezúv kitörése 3000 emberi életet követelt. Mára Pompeji a világ egyik legegyedülállóbb régészeti helyszínévé vált, és évente kétmillió... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!