ÉSZAK-ALFÖLD Régió (Hajdú-Bihar, Szolnok, Szabolcs)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

ÉSZAK-ALFÖLD Régió

Megyék: Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nagyobb városok: Debrecen, Szolnok, Nyíregyháza

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#23787   tegnap 22:03
PacsiDb PacsiDb
Komolyan nem érdekel senkit ma este egy potya dugás?!!! smile
#23786   tegnap 20:23
csinosszőke csinosszőke
Rengetet van. Carpediem meg egy jó tanács. Ne dumáljon aki beszéd hibás.
(Ez egy válasz tyrion xxx üzenetére (tegnap 05:57), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 05:57
Rengetet ember van arra is erre is smile
#23785   tegnap 18:57
Cuckoldpasi45 Cuckoldpasi45
Ma estére keresek bevállalós párt
BI CUCKOLD játékokra
48 éves vastag farkú pasi vagyok.
Debrecen+100 km.Utazni tudok
#23784   tegnap 18:35
PacsiDb PacsiDb
Sziasztok! Debreceni párként keresünk párt vagy férfi beszállót, ma esti szabadtéri kalandra. Férfi beszállót max 35 éves körig keresünk. Ha nem érsz rá ma este, vagy nem tudsz utazni, vagy értelmesen kommunikálni, kérlek ne írj! Kellemes estét mindenkinek!
#23783   tegnap 18:33
Panel Picasso Panel Picasso
Tiszta szánalmas emberek vannak itt, olyan elvárásokkal, hogy emberi minőségben nulla. Mindenki hatalmas perverzitásokkal áll elő,valami nem tetszik,meg megy a szájtépés... Rendeljetek darkWeb-ről kutyára idomított partnereket a negyed annyit sem érő ' szexuális életetekbe' :P
#23782   tegnap 17:39
Kovacspeti1971 Kovacspeti1971
Sziasztok! Párt keresek ma edtére, akiket izgat, ha meglesi őket egy pasi! Minden megoldás érdekel! Priviben üzenj!
#23781   tegnap 17:34
valakit78 valakit78
Sziasztok!
Nyíregyházi ismerkedni akaró?
#23780   tegnap 16:25
szabolcsipar67 szabolcsipar67
A majdnemtől is messze van az 1 év,ne azt nézd te szerencsétlen mi van kiírva,számold meg,ja és ki is savazta őket,írd már le.A névcserét majd meglátjuk.Ja,te köcsög
(Ez egy válasz Csilimppadre üzenetére (tegnap 16:15), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 16:15
Az, hogy nem tudsz olvasni, az csak is téged minősít! Azt írtam MAJDNEM egy éve! Tanuld meg a számokat is 13 hozzászólás! Kezeltesd az üldözési mániádat is, mert nem szoktam 2 havonta nevet cserélni, majd meglátod! Továbbá az ilyen szőrszálhasogatásaidban nem veszek részt, nem levelezni vagyok itt! Ez az én tapasztalatom volt, ha neked máshogy volt velük, akkor az meg a te tapasztalatod! De azért az is megérne egy misét, hogy te próbálod megcáfolni helyettük! Nyaló gép!
#23779   tegnap 16:15
Csilimppadre Csilimppadre
Az, hogy nem tudsz olvasni, az csak is téged minősít! Azt írtam MAJDNEM egy éve! Tanuld meg a számokat is 13 hozzászólás! Kezeltesd az üldözési mániádat is, mert nem szoktam 2 havonta nevet cserélni, majd meglátod! Továbbá az ilyen szőrszálhasogatásaidban nem veszek részt, nem levelezni vagyok itt! Ez az én tapasztalatom volt, ha neked máshogy volt velük, akkor az meg a te tapasztalatod! De azért az is megérne egy misét, hogy te próbálod megcáfolni helyettük! Nyaló gép!
(Ez egy válasz szabolcsipar67 üzenetére (tegnap 12:33), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 12:33
Hm,csak 12 hozzászólásuk van,novemberbe regisztráltak az mesze van az 1 évtől,ha az összes többi adatodban is csak ennyi valótlanság van akkor is kamu,jók az ilyen társkeresők akik 2-3 havonta jönnek új névvel
#23778   tegnap 15:06
sasis2016 sasis2016
sziastok! 33 éves debreceni pár vagyunk lányos játékokra lányt keresünk estére!
#23777   tegnap 15:06
sasis2016 sasis2016
sziastok! 33 éves debreceni pár vagyunk lányos játékokra lányt keresünk estére!
#23776   tegnap 14:40
csaga19741980 csaga19741980
Sziasztok!
Szombat azaz ma esti kellemes időtöltéshez keresünk partnert,egy hetero fiú személyében aki tud utazni.
#23775   tegnap 14:21
s.loeb s.loeb
Sziasztok.

Lenne kedve Hölgynek vagy Párnak ma este találkozni Velem Szabolcs,Hajdú vagy Borsod megyében? A főbb adatok és pár kép megtalálható rólam a társkereső adatlapomon,de privátban minden kérdésre szívesen válaszolok.

Mindenkinek sikeres keresést!
#23774   tegnap 13:20
sasis2016 sasis2016
sziasztok! lányt keresnénk estére!
#23773   tegnap 13:04
csak egy nyiregyi pasi csak egy nyiregyi pasi
Ma estére lányt, vagy párt keresek, Nyíregyházán. Hely van.
#23772   tegnap 12:57
b4477 b4477
06.15 este, hellyel rendelkező, bisex hölgytagú h.párt keresünk
#23771   tegnap 12:33
szabolcsipar67 szabolcsipar67
Hm,csak 12 hozzászólásuk van,novemberbe regisztráltak az mesze van az 1 évtől,ha az összes többi adatodban is csak ennyi valótlanság van akkor is kamu,jók az ilyen társkeresők akik 2-3 havonta jönnek új névvel
(Ez egy válasz Csilimppadre üzenetére (tegnap 09:59), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 09:59
Ezen az oldalon 2 hónapja vagyok fent, de kb 10 év tapasztalatom van online partnerkeresésbe! Írtam nekik, visszaírtak! Váltottunk pár levelet majd léptem egyet és megadtam a számomat! Azóta semmi! Azon kívül, ha megnézed a 13 hozzászólásukat, már más is megtámadta! Na szóval én erre alapoztam a véleményemet! Te(Ti) mire?
#23770   tegnap 10:07
Lady Cat Lady Cat
Párok? Pasi? wave
#23769   tegnap 09:59
Csilimppadre Csilimppadre
Ezen az oldalon 2 hónapja vagyok fent, de kb 10 év tapasztalatom van online partnerkeresésbe! Írtam nekik, visszaírtak! Váltottunk pár levelet majd léptem egyet és megadtam a számomat! Azóta semmi! Azon kívül, ha megnézed a 13 hozzászólásukat, már más is megtámadta! Na szóval én erre alapoztam a véleményemet! Te(Ti) mire?
(Ez egy válasz szabolcsipar67 üzenetére (2019. 06. 14. péntek 20:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 06. 14. péntek 20:53
De te,aki már két egész hónapja regisztráltál ezt biztos jól tudod
#23768   tegnap 08:51
nyiregyiigenyespar nyiregyiigenyespar
Ma del -14h kornyekere keresunk csinos part parcserere. Nyiregyhaza. Helyunk van.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2013. 11. 21. csütörtök
Üzenetek: 23787db
Utolsó üzenet: tegnap 22:03

Hírek

tegnap 13:48
A seggbedugott háziasszonyok! Ezeket a dögös háziasszonyokat mindig foglalkoztatta milyen lehet az amikor jó keményen seggbebasszák őket. Amit nem mertek otthon kipróbálni, két vadidegennel gátlások nélkül megteszik. Letöltés - Anal Milf 3 Tovább
2019. 06. 13. csütörtök 18:09
Övön alul - keressük a GG legszebb alvázát! Reméljük, nem ér benneteket "övön alul" a júniusi téma... De a férfiak megőrülnek egy jó popsitól és a formás lábaktól. Lehet az a virgács hosszú és vékony vagy sportosan izmos, tenyérnyi popsival; esetleg nőiesen telt, formás combok jó,... Tovább
2019. 06. 12. szerda 00:31
18 éves a TORTE-NET.hu Kedves Látogatóink! Testvérlapunk, a Törté-Net születésnapja alkalmából olvassátok itt a születésnapos rövid köszönetét az innen érkező sok olvasónak és írónak is! És aki nem ismerné, látogasson el a Törté-Net-re, ahogy a legtöbb magyar... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!