ÉSZAK-ALFÖLD Régió (Hajdú-Bihar, Szolnok, Szabolcs)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

ÉSZAK-ALFÖLD Régió

Megyék: Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nagyobb városok: Debrecen, Szolnok, Nyíregyháza

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#20258   ma 19:12
csakkivancsi csakkivancsi
Elnézésedet kérem ....
Valóban nem nekem jutott először eszembe hogy tenni kellene valamit ....
A link már nem működik !
A topic nem található .....
Sőt hasonlót sem találni az egész oldalon
Ez arra enged következtetni hogy ha valaki / valakik próbálkoztak valamit tenni ugyan úgy el lett távolítva
Nem szerettem volna babérokra törni pláne nem máséra smile
Megpróbáltam és az első félóra után zsákutcába futottam !
(Ez egy válasz szexycsajszi82 üzenetére (tegnap 16:39), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 16:39
Bocsi de bisztosan a te kezdeményezésed?
#20257   ma 16:49
vipvipcsaba82 vipvipcsaba82
Nyiregyhazan not keresek laza tartos kapcsolatra.
#20256   ma 12:23
punci imádó jani punci imádó jani
SZIASZTOK! JANI VAGYOK, . SZÍVESEN CSATLAKOZNÉK HOZZÁTOK, A HÖLGY ÖRÖMÉRE!!
(Ez egy válasz nyíregyí pár üzenetére (ma 10:48), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 10:48
Párt pasit keresünk hármas négyes szex re űzi
#20255   ma 10:48
nyíregyí pár nyíregyí pár
Párt pasit keresünk hármas négyes szex re űzi
#20254   ma 10:39
boy1975 boy1975
Sziasztok ! Szolnoki hölgyet keresek szexkapcsolatra nem egy alkalomra! 45 é ff.
sex.75@freemail.hu
#20253   ma 10:04
swapping7140 swapping7140
Sziasztok !
Keleti régióból megy valaki Ballószögre 24.-én ?
Két nő, egy pasi csatlakozna.
#20252   ma 09:57
justy88 justy88
Sziasztok! Bi aktiv férfiakkal ismerkednék! Diszkrécio adott es elvárt! Többit privátba
#20251   ma 07:47
steven.84 steven.84
Sziasztok!
Igènyes fèrfit keresünk a felesèg örömère.
#20250   ma 06:15
kálmán68 kálmán68
Hparokat keresünk egymaselotti erotikus játékokhoz!nyiregy és környéke!mi 50hpar vagyunk!
#20249   tegnap 22:16
dbildi85 dbildi85
Sziasztok.
Hamarosan újra otthon leszek és ismét keresnék debreceni ápolt,normális pasikat titkos találkákra.
#20248   tegnap 17:39
andrás8228 andrás8228
Debreceni hölgyet keresek közös lepedő gyűrésre ! smile
#20247   tegnap 17:26
heveskeresgelo heveskeresgelo
Heves megy és környék bi aktív férfias pasit keresek, lehet kezdő is és idősebb is
#20246   tegnap 16:41
Infernooo Infernooo
Szia Szexycsajszi, ismerkedünk? Én nyiregyi vagyok!
(Ez egy válasz szexycsajszi82 üzenetére (tegnap 16:39), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 16:39
#20245   tegnap 16:39
szexycsajszi82 szexycsajszi82
(Ez egy válasz csakkivancsi üzenetére (tegnap 16:16), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 16:16
Az írásodon felbuzdulva létrehoztam egy csoportot ahol mindenki megoszthatja a tapasztalatait !
Nem szex történeteket várok oda !
Annak meg van a maga helye smile
Elgondolásom szerint az aktívan keresők örömmel fogadják a kezdeményezésemet !
Nyilván lesznek akik nem üdvözlik smile ..........miattuk jött létre smile
Az alábbi linken megtalálható !
https://www.goldengate.hu/forum/tema/553572-Tapasztalatok
#20244   tegnap 16:16
csakkivancsi csakkivancsi
Az írásodon felbuzdulva létrehoztam egy csoportot ahol mindenki megoszthatja a tapasztalatait !
Nem szex történeteket várok oda !
Annak meg van a maga helye smile
Elgondolásom szerint az aktívan keresők örömmel fogadják a kezdeményezésemet !
Nyilván lesznek akik nem üdvözlik smile ..........miattuk jött létre smile
Az alábbi linken megtalálható !
https://www.goldengate.hu/forum/tema/553572-Tapasztalatok
(Ez egy válasz szexycsajszi82 üzenetére (tegnap 15:40), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 15:40
Sziasztok. Úgy gondolom ki kellene szűrni azokat akik nem valós szándékkal vannak az oldalon. Ilyenek a kamusok. Az nem baj ha kinyilvánítjuk a véleményünk esetleges kalandjainkat ugyanis így a többieknek segítünk a későbbiekben hogy ki az akit nem szabad komolyan venni. De ugyanakkor azt is is kiírhatjuk hogy ki megbízható korrekt partner. Itt senki nem függ senkitől és hamar ki tudjuk zárni a kamusokat. Kezdem én. Talpigról szeretnék információt kapni. Valaki vélemény?
#20243   tegnap 15:40
szexycsajszi82 szexycsajszi82
Sziasztok. Úgy gondolom ki kellene szűrni azokat akik nem valós szándékkal vannak az oldalon. Ilyenek a kamusok. Az nem baj ha kinyilvánítjuk a véleményünk esetleges kalandjainkat ugyanis így a többieknek segítünk a későbbiekben hogy ki az akit nem szabad komolyan venni. De ugyanakkor azt is is kiírhatjuk hogy ki megbízható korrekt partner. Itt senki nem függ senkitől és hamar ki tudjuk zárni a kamusokat. Kezdem én. Talpigról szeretnék információt kapni. Valaki vélemény?
#20242   tegnap 10:57
tomasman tomasman
sziasztok bekes megyei,gyomai igenyes pasi vagyok,not,part,keresek,helyem,van de utazok is
#20241   tegnap 10:36
mivagyunk12 mivagyunk12
Ma késő délután Hajdúszoboszlón séta és egy kis sütizés. smile Lányok és nagyon szimpatikus párok társaságát keressük!!!! wink
#20240   tegnap 07:20
Gábor001 Gábor001
Szia,sziasztok !
Ezúton ismerkednék hölggyel,párral !
Gyengéd,diszkrét, ffi részről hetero kapcsolatra !
Ha van szimpátia,utazás nem gond ! wave
#20239   2018. 11. 17. szombat 18:54
cuki fiuka cuki fiuka
Nyíregyházán párokat,többes lehetőséget keresek.Kicsi fiúka vagyok. finom

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2013. 11. 21. csütörtök
Üzenetek: 20258db
Utolsó üzenet: ma 19:12

Hírek

2018. 11. 15. csütörtök 10:49
Szerelmes lányok 1 A férfimentes gyönyör, vagyis az egymást faló lányok kedvelőinek ajánljuk ezt a filmet, amelyben hazai leszbi puncikák nyalják és ujjazzák egymást, méghozzá a szabadban. Hegyek, rétek, napraforgótáblák, és lucskos puncijú lányok, akik közt Lolita... Tovább
2018. 11. 06. kedd 11:53
A hugi rosszkislány lett Az édes kis hugi nemrég még copfos hátulgombolós volt, és elcsente a nyalókádat, de mióta 18 éves nagylány lett, külön utakon jár, és már nem cukorkát szeretne szopogatni. Carmen például egy igencsak kalandvágyó tini, aki egyszerűen nem tud betelni a... Tovább
2018. 10. 30. kedd 12:59
Várjuk csábító domborulataitokat! :) Minden csajnak van valami receptje a tökéletes csábításra. Van, aki a popsiját veti be. Van, akinek a cicije az, amitől megőrülnek a férfiak. Valamint ne becsüljük le a szép lábakat sem! Van, aki ettől izgul fel igazán. Természetesen egy szexi bugyi, egy... Tovább
Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!