ÉSZAK-ALFÖLD Régió (Hajdú-Bihar, Szolnok, Szabolcs)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

ÉSZAK-ALFÖLD Régió

Megyék: Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nagyobb városok: Debrecen, Szolnok, Nyíregyháza

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#9524   ma 22:17
kiss15 kiss15
Sziasztok. 38 èves 180cm 90 kg enyhèn biszex srác keres biszex párt minden jóra.
#9523   ma 21:56
Kingsman Kingsman
Sziasztok,hármashoz keresünk férfit Szabolcs megyéből,aki ráér hétköznap napközben,és tud utazni,csakis a hölgy örömére.Max.18 cm-es intimmel.A részleteket privát üzenetben.Esetleg párokat,de arra kicsi az esély.
#9522   ma 15:51
Gaggingboy01 Gaggingboy01
Sziasztok! SzSzB megyéből , illetve Románia Szatmár és Bihar megyéből keresek pasit, elsősorban kemény orálra. Ha tudsz utazni, máshonnan is jöhetsz. Több infó az adatlapomon és priviben. Puszicsá.
#9521   ma 14:58
krawczyksearch krawczyksearch
Biszex fiatal fiú nap közben Nyíregyházán?Bevonnám egy hármasba smile
#9520   ma 14:24
Renovator Renovator
Üdv! Ápolt sportos Nyíregyházi 40-es HETERO férfi vagyok. Ápolt vidám elhanyagolt Hölgyet (NŐT!!!) keresek kortól alkattól függetlenül szabadidőnk kellemes eltöltésére Szabolcs-Hajdú megyéből. Alkalmi de hosszútávú diszkrét kötetlen kapcsolatot szeretnék igényes szeretkezéssel fűszerezve. Napközben, esténként, vagy akár hétvégén is ráérek. Ha magadra ismertél várom leveled! Elérhetőségem: Privát Üzenetben! wave
#9519   ma 13:01
albatrosz76 albatrosz76
Debrecenbe lenne kedve valakinek találkozni egy bi pasival?
#9518   ma 11:46
norma84 norma84 VIP
Autós kalandozókat keresek Debrecen és környékéről smile
Fő az izgalom smile
#9517   ma 10:49
lanybsx lanybsx
Tudjátok, hogy rengetegen nem tudnak olvasni , értelmezni ? Biztos tapasztalta már sok ember ezt itt, ha kiírom hogy pasik nem,.- nos ennek ellenére már csak azért is ír privátban- és így kezdi pld: tudom hogy pasik nem de ha mégis akkor . . .

HIHETETLEN mennyi analfabéta van sokszor . . .
#9516   ma 10:41
lanybsx lanybsx
keresnénk párokat, hölgyet pld egymás előtti masztira smile PASIK NEM ! SZSZB megye
#9515   ma 10:34
Manna Ventura Manna Ventura
Biztos nagyon sok jelentkező lesz. Csak győzd elolvasni amit priviben küldenek.
(Ez egy válasz Budapestsrác89 üzenetére (tegnap 13:12), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 13:12
Szolnokon keresek part akar ma este is raerek!irj privit
#9514   ma 05:02
Edinajani Edinajani
Szombat estére keresünk HELYEL RENDELKEZŐ nagy farkú pasit!
#9513   tegnap 18:58
40es házaspár 40es házaspár
Hétvégi játszadozáshoz keresünk és fogadnánk, biszex lányt, vagy bisex női tagú párt. Több infó privátban.
#9512   tegnap 13:12
Budapestsrác89 Budapestsrác89
Szolnokon keresek part akar ma este is raerek!irj privit
#9511   tegnap 11:27
Mokamaci Mokamaci
Kora delutan debrecenben kikapcsolodasra partnert keresnek
#9510   tegnap 11:26
Canpi Canpi
Jászberényi hölgyel ismerkednék!
#9509   tegnap 11:25
Mokamaci Mokamaci
Kora delutan debrecenben kikapcsolodasra partnert keresnek
#9508   tegnap 08:57
goldmansex goldmansex
Ma 15 óráig szexelnék hölgyel, párral, Miskolc+100 km-es körzetében. Én igényes, ápolt pasi vagyok. Tudok menni csak írj!
#9507   tegnap 07:16
torkoskocsog torkoskocsog VIP
MAI NAPRA keresem szopatómat, aki keményen torkoztatna, torkon kúrna! Exhibicionista vagyok, bárhol meztelenkedek, akár nyilvános helyeken is, pl. gyógyfürdők zuhanyzóiban, szaunákban, szabadban, vízpartokon.
Szeretném ha csinálnál rólam fotót és videót a telefonommal.
Fenekelhetsz, pofozhatsz, alázhatsz kedvedre. Párokhoz is szívesen megyek, teljesen biszex vagyok.
BORSOD, SZABOLCS, HAJDÚ, HEVES megyékbe tudok utazni
Minden mocskos ötletet várok. ÍRJ!
#9506   2024. 02. 19. hétfő 21:37
magomat vetem magomat vetem
Punciba élveznék, akár hosszú távon is! Pusztán az élvezetért, vagy ha szeretnéd, akár teherbe is ejtelek megbeszélés alapján. Lányok, párok, írjatok! Leszbikus párok is fordulhatnak hozzám, ha spermadonorra van szükségük.
#9505   2024. 02. 19. hétfő 20:25
cuki fiuka cuki fiuka
Nyíregyházán idősebb érzéki párt keresek.Aranyos vékony fiú vagyok.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2013. 11. 21. csütörtök
Üzenetek: 9524db
Utolsó üzenet: ma 22:17

Hírek

2024. 01. 15. hétfő 21:50
Szex a tanyán Ezen a tanyán csupa szexuálisan túlfűtött és fura vágyakkal rendelkező embert zártak össze. És ahogyan az lenni szokott egyszer csak elszabadulnak a vágyak. Két szénát pakoló legény elkapja a gazda feleségét, aki ímmel-ámmal tiltakozik ugyan de végül... Tovább
2024. 01. 07. vasárnap 18:02
Victoria és barátai 1 Victoria Swinger neve nem cseng ismeretlenül, a műfaj kedvelői számára. A sorozat első darabja mégis tud újat mutatni nekik. Olyan szerepekben láthatják Victoriát, amilyenekben eddig még sohasem. A film egy betestesült álom, hiszen Victoria a nézők előtt... Tovább
2023. 12. 31. vasárnap 14:26
Lesbian College Coeds 12 Habár a koleszos bulik javából kimaradnak, azért ezeket a fősulis csajokat sem kell félteni ha ereszd el a hajamról van szó. Az albérletben fergeteges leszbi partikat tartó lányok nem csoda, hogy a tanév végén bukásra állnak, hiszen a testi élvezeteket... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!