ÉSZAK-ALFÖLD Régió (Hajdú-Bihar, Szolnok, Szabolcs)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

ÉSZAK-ALFÖLD Régió

Megyék: Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nagyobb városok: Debrecen, Szolnok, Nyíregyháza

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#17969   tegnap 23:15
finom40 finom40
Sziasztok nyaralásunk a tóTisza tó nál.
merre van nudista strand,
Köszi
#17968   tegnap 21:25
dmv83 dmv83
Szolnokon július 24-én szopnék. Helyem van.
#17967   tegnap 20:26
kiss jános70 kiss jános70
Sziasztok hétfőn dél körül Debrecenbe leszek szivesen kukkolnék párokat vagy hölgyeket maszti közben
#17966   tegnap 20:22
gyugyu gyugyu
Sziasztok!
Írtam nektek.
(Ez egy válasz harmas3333 üzenetére (tegnap 17:41), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 17:41
Ma éjszakára pasi beszálló keresünk hetero alapon! Hajdú Bihar
#17965   tegnap 20:13
NormalMen82 NormalMen82
Sziasztok!
Kíváncsi nőcit keresnék, akit izgatna ha megnézne skype-on, miközben elélvezek....
Kipróbálnád vagy izgat a leskelődés? Vegyél fel skype-ra. Pasik NE! Csak hölgyek!
#17964   tegnap 19:45
cuki fiuka cuki fiuka
Nyíregyházán párokat,többes lehetőséget keresek.Én kicsi fiúka vagyok,elérhetőséget írjatok. finom
#17963   tegnap 18:00
atiagi92 atiagi92
Szíasztok fiatal házaspár vagyunk fiút lányt ill párt keresnénk Tiszafüred mellet van helyünk! Ill. Olyas valakit is keresnénk aki szalast vagy albit keres!
#17962   tegnap 17:41
harmas3333 harmas3333
Ma éjszakára pasi beszálló keresünk hetero alapon! Hajdú Bihar
#17961   tegnap 16:21
Gábor001 Gábor001
Szia,sziasztok !
Ezúton ismerkednék hölggyel,párral !
Gyengéd,diszkrét, ffi részről hetero kapcsolatra !
Ha van szimpátia,utazás nem gond ! wave
#17960   tegnap 12:47
Leppard Leppard
Sziasztok!Debrecenben,van most, úgy egy orán belül, hellyel rendelkező, bi férfi,egy kellemes együttlétre.Maszti, aztán a továbbiakat majd látjuk.Intelligens, ápolt,nős,bi èrdeklődèsű férfi vagyok.
S nem vagyok kamus!!!
Köszönöm!
#17959   tegnap 09:28
Mickey104 Mickey104
Szép napot Mindenkinek!Ápolt,igényes,intelligens (190/100/42 19/6) férfiként keresek egy szexi Hölgytagú,kellően exhibicionista PÁR-t autótokban ill. akár szabadban,természetben
,amennyiben megoldható Nektek Cegléd-Szolnok útbaejtése.Hármas,cuckold-játékok bármely formája, illetve akár csak végignézni Titeket,bármilyen feltétellel.KOMOLY, valós PÁR
megkeresését várom!
#17958   tegnap 08:53
clausz clausz VIP
Holnap este egy par hajduban kihez lehetne csatlakozni?
#17957   tegnap 08:45
Bulls Bulls
Helló. Szopásra vágyó fiatal lányt, fiút keresek. Anyagi megoldhato.
#17956   tegnap 08:41
byboy byboy
Sziasztok. Debreceni hetreo 32 éves pasi vagyok. Erősen érdeklődök a bi után. Ismerkednék debrecen vagy közeli bi vagy szintén hetero pasival. Vagy ilxen párral. Közös hoki elsőkörben.
#17955   tegnap 08:06
vipvipcsaba82 vipvipcsaba82
Noi rucist szopatnek
#17954   tegnap 03:00
Leppard Leppard
Sziasztok!
Ma napon,Debrecenben, úgy 12.00 óra után, egy ápolt, normális, intelligens bi férfival közösen masztiznèk. Aztán a továbbiakat majd látjuk. Normális, ápolt nős bi èrdeklődèsű férfi vagyok. Hely az kellene.
#17953   tegnap 02:59
sexymaci74 sexymaci74
Sziasztok. Mi egy duci pár vagyunk. Keresünk Nyíregyházán hellyel rendelkező fogadni tudó pasit pasikat vagy párt többes élvezetekre mindenki örömére. Hétvégente érünk rá napközbeni talihoz. Szombat délután vagy Vasárnap délután.
#17952   2018. 07. 19. csütörtök 21:37
skorpio74 skorpio74
írtunk
(Ez egy válasz Reactive üzenetére (2018. 07. 18. szerda 11:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 07. 18. szerda 11:17
Üdv!
Csinos vagy csinosan telt hölgyet, keresek kortól függetlenül alkalmi, de nem egyszeri alkalomra Szabolcs-Hajdú-Borsod megyéből! Én egy nyíregyházi, diszkrét, ápolt,sportos szeximádó férfi vagyok. Házaspárhoz is csatlakoznék, de kizárólag csak a hölgy örömére! Búvóhelyem van, de akár utazni is tudok !
Nudizmus,swinger is érdekel!
Elérhetőségem: sexpuzzle@citromail.hu
További szép napot!
Sexpuzzle wave
#17951   2018. 07. 19. csütörtök 20:14
Kovacspeti1971 Kovacspeti1971
Igényes hölgyet kényeztetnék! Írj privátban! Alkalmazkodni, utazni tudó igényes, diszkrét pasi vagyok!
#17950   2018. 07. 19. csütörtök 19:47
panadol panadol
Sziasztok holnap reggel és délután miskolcrol beregszászba tartok párok csajok szivesen taliznák ápolt normális pasi vagyok jo mérettel irj privit

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2013. 11. 21. csütörtök
Üzenetek: 17969db
Utolsó üzenet: tegnap 23:15

Hírek

2018. 07. 17. kedd 16:16
Vizes kaland - Versenyfelhívás!!! Kedves Versenyzők! Sajnos az időjárás a hónap első felében egyáltalán nem volt kegyes a versenytémánkhoz. Ezért a "Vizes kaland" versenyünket 2 hónaposra bővítjük. Így mindenkinek, aki szeretne indulni a témában, bőven lesz ideje egy jó kis... Tovább
2018. 07. 12. csütörtök 15:33
Tiniszex 3 Hogy mi az a tini koktél? Ha megtudod, máris ilyet akarsz szürcsölni te is! Kell hozzá finom zsenge tinipuncus - természetesen duplán - mert a csajok nem csak WC-re járni, de dugni is párosan szeretnek! És mivel a tinik mindennél jobban nyitottak az... Tovább
2018. 07. 06. péntek 14:14
Privát DVD 63 13 magyar amatőr jelenet a 7 éve csúcson lévő Privát sorozatból. Huncut, szeximádó lányok és pajkos feleségek, akik nem tesznek lakatot a pinájukra, ország-világ előtt bátran bevállalják a szereplést. Kukkants be nedves réseikbe a Privát sorozat újabb... Tovább
Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Szexpartner kereső, Budapest szexpartner, vidék szexpartner
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!