Szolnok
50+ hapsi biszex érdeklődésű partnert keres
siorac69@citromail.hu
50+ hapsi biszex érdeklődésű partnert keres
siorac69@citromail.hu
Találkozásra hölgyet keresek!
Sziasztok! Rendszeres, szenvedélyes, tabumentes együttlétekre keresek egy magányos hölgyet Nyíregyháza-Debrecen környékén. Ha egyedül vagy és nem szégyelled megélni vágyaidat, akkor várom a leveledet. Ötvenes, gyengéd, figyelmes férfiként mindenre nyitott vagyok. Ha csak pettinget szeretnél, örömmel veszek benne részt. Maximális diszkrécióra számíthatsz.
házi buliban részt vennénk
Kellemes párt keresek Hajdúból ahol a hölgy imád szopni.
Pár házaspár ma? hely ok privire
Debrecen és környékén cuccoldra párt vagy szoló nőt.
Sziasztok Hajdu Borsod Szabolcs keresünk párokat pasikat helyünk van utazó is tudunk spriccelős punci
Sziasztok Hajdu Borsod Szabolcs keresünk párokat pasikat helyünk van utazó is tudunk spriccelős punci
Szia!
35 , sportos, diplomás férfi. Tudnod kell hogy házas vagyok. Hosszú tavon ismerkednék
hasonló helyzetben lévő kizárólag heteroszexuális párral, lánnyal.Többit megbeszéljük szimpatia esetén
Anyagi problémakkal nem küzdök. Ha látsz benne fantáziát, jelezz vissza





Nyíregyházán kedves párokat keresek.Vékony diszkrét fiú vagyok.

Debrecenben férfias pasival masztiznék kényeztetném orálisan kölcsönösen is lehet, ha csak megcumiztatnál és mindenki megy a dolgára oké. Kor alkat mindegy csak ápolt legyél. Diszkréció adott és elvárt.
Keddre keresek egy kis kalandot Nyiregyen
Helyem nincs, de elfogadok bármilyen megoldást,

Ma este-----------Aktív havert szeretnék, 35 év felett. Egy jó 50-es daddy-nek is örülnék! Kezdő bi is lehetsz, de csak aktív! Heves megye és környéke
Sziasztok.Bi férfi tagu párhoz csatlakoznék,de írhat bárki,aki szeret szopni.Viszonzom is.
Holnap délután nyiregyen szopatnék
Sziasztok.Csatlakoznék egy helyes,kedves párhoz.
Jövőhét péntek lecsófesztiválon ki csábítaná el a feleségem? 18-25 éves valóban joképü sportos srácot keresünk üzenetet privátba kérünk.
Cuckoldra nyitott párok vannak-e itt akiket szinten izgatná ha dugas közben nyalhatnek?Hely kellene utazni tudok!
Sziasztok! Ma estére keresünk potens srácot 35 éves korig, a hölgy örömére. Debrecentől 10 km-re élünk, tehát utazást meg kell oldanod. Kérünk, ha a ma este nem jó neked, vagy csak beszélgetni szeretnél, ne rabold az időnket! Köszi, hogy elolvastad, sikeres társkeresést kívánunk mindenkinek!