Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Érdekes és izgalmas lenne egy úgynevezett feleség csere, mint ahogy a neve is mutatja természetesen megismerkedés , és kellő szimpátia után a párok hölgy tagja elmenne a másik fél pasijához, akár egy órára , akár egy éjszakára...


Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző tiltást is kaphat!. VAN PARTNERKERESŐ!

Az eddigi hozzászólások

... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#107   2018. 09. 12. szerda 08:36
somkesz somkesz
Aki a neten érdeklődik, az tudja, a Cseheknél, egy hétre cserélnek feleséget. kapnak kamerát. Le kell filmezni, az aktust is. A felvétel ott kezdődik amikor megbeszélik, majd a párok hölgytagjai átülnek. Aztán ahogy a hölgyek megérkeznek, berendezkednek, és beszélgetés Kávé stb. persze én semmit nem értek belőle. Fürdőszoba, kis elő játékkal, majd dugás, a hálószobában.
A probléma, hogy a férfi általában filmez, így egyí kezével tartja a a kamerát. Időnként azonban készül olyan felvétel is amikor a kamera le van téve.
Aztán, miután az idő letelik, ugyan ott ahol a kamerát kapták vissza cserélik.
Én szeretem nézni, mert ez valóban az élet, nincs benne semmi mesterkéltség.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 01. 09. csütörtök 15:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (899398)
2014. 01. 09. csütörtök 15:43
Csak érdekességképpen jutott eszembe ez a feleség csere, kíváncsi vagyok más mit szólna hozzá, és egyáltalán életképes, izgató e egy ilyen helyzet? Temrészetesen nem muszáj házasnak lenni hozzá, lehetne hölgycsere is de így jobban hangzik smile
#106   2018. 05. 14. hétfő 21:30
káró káró
eljen
#105   2018. 05. 14. hétfő 14:01
Mission Impossible Mission Impossible
Mindkettő izgató tud lenni. Viszont ha Neked ez abszolút nem okoz örömet illetve izgalmat, akkor semmiképpen ne menj bele csak a férjed kedvéért. Későbbiekben ebből szintén gond lehet, mivel majd ezt fogod a fejéhez vágni ha úgy alakul, hogy Te még ezt is megtetted az Ő kedvéért. Ha a férjed semmiképp ezt a dolgot nem akarja (tudja) elengedni, s Téged meg nem vonz ez a dolog, akkor igen, ki lehet mondani, hogy az igényeitek megváltoztak (ami valahol normális az évek alatt) s vagy meg tudjátok beszélni s közös nevezőre jutni valahogy vagy pedig barátságban egymást elengedni. Tudom durván hangzik, s ne haragudj ezért, csak a véleményem írom segítő szándékkal...
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 05. 14. hétfő 12:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3366372)
2018. 05. 14. hétfő 12:33
Szia Szerinted akkor büszke vagy azért, hogy más pasival amit látsz is egyben azt csinálja amit eddig együtt elértetek?? Mi izgató, a látvány vagy a tudat????)
#104   2018. 05. 14. hétfő 12:33
X Törölt felhasználó (3366372)
Szia Szerinted akkor büszke vagy azért, hogy más pasival amit látsz is egyben azt csinálja amit eddig együtt elértetek?? Mi izgató, a látvány vagy a tudat????)
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 05. 11. péntek 11:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (895050)
2018. 05. 11. péntek 11:30
Én még nem próbáltam.De engem is izgat.Az,hogy azt látom ,hogy más pasi hogy gerjed a nőmre.Ez büszkeséggel kevert izgalmat okozhat.
#103   2018. 05. 14. hétfő 11:11
X Törölt felhasználó (895050)
bocs,nem neked akartam írni.
#102   2018. 05. 14. hétfő 10:51
goboti goboti
Az exem fojton kérdezgette az utcán jobbnál jobb csajokról....S ha nem azt válaszoltam amit ő hallani akart fojton a fejemhez vágta...
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 05. 14. hétfő 09:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3366372)
2018. 05. 14. hétfő 09:02
Szia Vizsgáztatás? Egy társ gondolod csinálna ilyet? Ha nem megyek át akkor az a probléma, hogy ő nem csinál valami jót velem. Ha viszont élvezem és ezt látja, akkor ez is okozhat bajt!!!!
#101   2018. 05. 14. hétfő 09:02
X Törölt felhasználó (3366372)
Szia Vizsgáztatás? Egy társ gondolod csinálna ilyet? Ha nem megyek át akkor az a probléma, hogy ő nem csinál valami jót velem. Ha viszont élvezem és ezt látja, akkor ez is okozhat bajt!!!!
(Ez egy válasz goboti üzenetére (2018. 05. 11. péntek 12:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 05. 11. péntek 12:54
Szia! Mi van ha csak arra kíváncsi hogy te meddig mész el....hogy viselkedsz más pasival....egy fajta vizsgáztatás....
#100   2018. 05. 14. hétfő 00:02
Szmille Szmille
"Mi van ha csak arra kíváncsi hogy te meddig mész el....hogy viselkedsz más pasival....egy fajta vizsgáztatás...."
Na ez egy elég gusztustalan húzás lenne tőle.....Megásatna veled egy gödröt és bele is lökne....
#99   2018. 05. 11. péntek 12:54
goboti goboti
Szia! Mi van ha csak arra kíváncsi hogy te meddig mész el....hogy viselkedsz más pasival....egy fajta vizsgáztatás....
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 05. 11. péntek 12:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3366372)
2018. 05. 11. péntek 12:11
Igen, de én nem akarom ő igen, mégis bele megyek, csak azért mert ő kéri és szeretné látni. De viszont ahogy írtam, észben viszont nem szeretné. Csak a látvány foglalkoztatná. Később az lesz ha ezzel meg volt mással miért ne kefélne félre!!! Erre írtam a véget!!!
#98   2018. 05. 11. péntek 12:11
X Törölt felhasználó (3366372)
Igen, de én nem akarom ő igen, mégis bele megyek, csak azért mert ő kéri és szeretné látni. De viszont ahogy írtam, észben viszont nem szeretné. Csak a látvány foglalkoztatná. Később az lesz ha ezzel meg volt mással miért ne kefélne félre!!! Erre írtam a véget!!!
#97   2018. 05. 11. péntek 11:46
X Törölt felhasználó (3366372)
Akkor is igaz ez ha viszont ez a kapcsolat végét jelentené?????)
#96   2018. 05. 11. péntek 11:30
X Törölt felhasználó (895050)
Én még nem próbáltam.De engem is izgat.Az,hogy azt látom ,hogy más pasi hogy gerjed a nőmre.Ez büszkeséggel kevert izgalmat okozhat.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 05. 10. csütörtök 18:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3366372)
2018. 05. 10. csütörtök 18:27
Lehet nem ebbe tartozna, de megkérdezem, mert itt elég sok tapasztalt pasi és nő társ van. Mi jó abban ha férj, vagy szerető kéri azt, hogy szeretné nézni, hogy egy másik pasi, hogy dugja???? Mi a fene izgató ebben?? Most kapok kritikákat tudom. De viszont aki kéri nem biztos abban sem, hogy szeretné, de közben elmélkedik róla!!! Lehet ez a kapcsolat végét is jelentheti?????
#95   2018. 05. 11. péntek 11:26
X Törölt felhasználó (895050)
Én még nem próbáltam.De engem is izgat.Az,hogy azt látom ,hogy más pasi hogy gerjed a nőmre.Ez büszkeséggel kevert izgalmat okozhat.
#94   2018. 05. 11. péntek 11:11
X Törölt felhasználó (3366372)
Konkrétan választ nem kaptam amit kérdeztem!( 3-mast írtál, feleség le cseréli a férjet szintén. De épp arra, hogy dugják a nődet, nem)).
(Ez egy válasz albes üzenetére (2018. 05. 10. csütörtök 21:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 05. 10. csütörtök 21:08
Lehet hogy hölgyek is cserélnének szívesen férjet csak nem merik felvállalni ,nem hiszem hogy nincs itt olyan nő aki szívesen lecserélnék egy éjszakára nem szeretnek hogy picit jobban oda figyeljenek rá bokot kapni stb lehetne sorolni .egy hármas ba is mindig többet tesznek az emberek mint amit általában szoktak ez saját tapasztalatból mondom meg akarnak felelni az új partner nek a férj is meg akarja mutatni hogy ő a Jób a pasi vagy lány az megint azért annyira jó izgalmas ez a fajta kapcsolat mert többet tesznek belé mint othon .En így gondolom de lehet hogy tévedek ,Az élet oly rövid kar el pazarolni nem át élni a vágyainkat hanem csak álmodni rolla???!!!
#93   2018. 05. 10. csütörtök 21:08
albes albes
Lehet hogy hölgyek is cserélnének szívesen férjet csak nem merik felvállalni ,nem hiszem hogy nincs itt olyan nő aki szívesen lecserélnék egy éjszakára nem szeretnek hogy picit jobban oda figyeljenek rá bokot kapni stb lehetne sorolni .egy hármas ba is mindig többet tesznek az emberek mint amit általában szoktak ez saját tapasztalatból mondom meg akarnak felelni az új partner nek a férj is meg akarja mutatni hogy ő a Jób a pasi vagy lány az megint azért annyira jó izgalmas ez a fajta kapcsolat mert többet tesznek belé mint othon .En így gondolom de lehet hogy tévedek ,Az élet oly rövid kar el pazarolni nem át élni a vágyainkat hanem csak álmodni rolla???!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 05. 10. csütörtök 18:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3366372)
2018. 05. 10. csütörtök 18:27
Lehet nem ebbe tartozna, de megkérdezem, mert itt elég sok tapasztalt pasi és nő társ van. Mi jó abban ha férj, vagy szerető kéri azt, hogy szeretné nézni, hogy egy másik pasi, hogy dugja???? Mi a fene izgató ebben?? Most kapok kritikákat tudom. De viszont aki kéri nem biztos abban sem, hogy szeretné, de közben elmélkedik róla!!! Lehet ez a kapcsolat végét is jelentheti?????
#92   2018. 05. 10. csütörtök 20:33
colamatyi colamatyi
Nem lenne rossz a változatosság gyönyörködtet.
#91   2018. 05. 10. csütörtök 18:27
X Törölt felhasználó (3366372)
Lehet nem ebbe tartozna, de megkérdezem, mert itt elég sok tapasztalt pasi és nő társ van. Mi jó abban ha férj, vagy szerető kéri azt, hogy szeretné nézni, hogy egy másik pasi, hogy dugja???? Mi a fene izgató ebben?? Most kapok kritikákat tudom. De viszont aki kéri nem biztos abban sem, hogy szeretné, de közben elmélkedik róla!!! Lehet ez a kapcsolat végét is jelentheti?????
#90   2018. 05. 09. szerda 22:54
X Törölt felhasználó (867924)
Bocsánat! Szép álmokat! Jó éjt!
#89   2018. 05. 09. szerda 22:52
X Törölt felhasználó (867924)
Nem kell félteni, a nejem ledolgozza rajtam a galuskákat, mert ő viszont nagyon szeret lovagolni. smile
#88   2018. 05. 09. szerda 22:42
X Törölt felhasználó (867924)
Nem is kell tervezgetni, jön az magától. Főleg, ha félpucéran megyünk a cukiba. smile
Igazat szólt a dako84 úriember, tényleg gyűjtöm a skalpokat, de a mai lekopaszított világban már az is körülményes. szomoru1
 
... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2014. 01. 09. csütörtök
Üzenetek: 227db
Utolsó üzenet: 2023. 06. 06. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!