KÖNYVEK (erotikus momentumok az irodalomban)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#154   2006. 09. 28. csütörtök 23:43
mia w. mia w.
óóó köszönöm ezt az eligazítást, először nem értelmeztem rendesen hogy mit is írtál be, így meg már olvasható is!! ezer köszönet!!! wave
#153   2006. 09. 24. vasárnap 22:00
BigJoe23 BigJoe23 VIP
Szia Mia :-D
(Ez egy válasz mia w. üzenetére (2006. 09. 24. vasárnap 21:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 24. vasárnap 21:50
köszi a belinkelést, abban esetleg nem tudnál (tudnátok) segíteni, hogyan lehetne olvashatóvá varázsolni?????? a részletek nagyon felkeltették az érdeklődésemet vigyor2
#152   2006. 09. 24. vasárnap 21:50
mia w. mia w.
köszi a belinkelést, abban esetleg nem tudnál (tudnátok) segíteni, hogyan lehetne olvashatóvá varázsolni?????? a részletek nagyon felkeltették az érdeklődésemet vigyor2
#151   2006. 09. 23. szombat 21:27
X Törölt felhasználó (38040)
Ezaz ezaz:D Közben lekerestem a polcról is:D Nagyon jó könyv:D
#150   2006. 09. 23. szombat 21:26
X Törölt felhasználó (21812)
Szabad-ötletek jegyzéke
JÓZSEF ATTILA
(részlet)

mért féltékeny az ember?
azért mert ugy érzi, a nő bármikor kaphat férfit, de a férfi nem kaphat bármikor nőt
a férfinak nő kell, teljes egészében, a nőnek pedig csak fasz kell
meg pénz és geci
az utóbbi nem illik ide
a koitusz homoszexuális aktus is
ha a nőt az ember fizikai erővel nem kényszeritheti megadásra, akkor -- kiterjesztve ezt az egész női nemre -- megadásra kényszerítheti azzal, hogy szarik rá, azaz homoszexuálizmussal
rém buta voltam, hogy adtam anyámra, hogy bedőltem egész perverz lelkiségének és nem követtem a fiukat
igaz viszont, hogy akkor kiközösitettek volna a fiuk, hiszen az a buta Jobbágy Gábor oly kárörvendő volt a Sztruhalával való viszonyom miatt
hiszen ha mindezt odaadnám egy hozzám hasonló koru fiatalembernek, nemhogy barátra tennék szert, hanem inkább abban lelné az az örömét, hogy köznevetség tárgyává tenne
meg kell tanulni (tagadni: akartam írni) hazudni és titkolódzni, amikor alulkerülök és őszintének lenni, amikor én vagyok felül
fel-ül
fel-áll
fel-ál
felsál
fals, ál
fasz áll
fasz-ál
faszol
kifaszol
kifaszolsz
kifaszoltok
pina, picsa, fasz, segg, baszni, gecizni, kiverni -- mindezt -- nyalni -- a lehető legtermészetesebb képpel el lehet mondani olyanok társaságában, akik nem tehetnek ellene semmit
érdekes, én a cselekvésbeli motorikus levezetést tudtam belé e szavakba s azért nem használtam őket, mert szavakkal nem elégülhet ki az ember s azért nem elégitettek ki a cselekvések, mert szavak nélkül sem eléglhet ki az ember
ennek csak az lehet az eredete, hogy e szavak miatt megvertek -- ez tehát a verő számára motorikus kielégülés volt
valaki egyszer csupa ilyen szavakat irt össze egy papirra és azt nagyon megverték
nem a Gyömrőinek gyógyulok meg, hanem magamnak
egyszer én magam is ráfirkáltam egy hirdető oszlopra, hogy pina fasz, együtt basz
akkor nagyon féltem, a klozetokban dühös voltam, hogy ilyesmit firkálnak oda felnőttek is
most majd kipótolom a gyerekkort s igy elmondhatom: én ezt és ezt csináltam, senki sem kérdezheti, hogy mikor
én hülye állat, hogy akartam segiteni a Gyömrőinek meg a mamának
a mama a gyermek számára nem anya, hanem maga a nő
seggbe fogom baszni a Juditot itt fekszik az ágyon, a háta meztelen
(...)
a kulturában minden nő kurva, mennél öntudatosabb, annál inkább
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 23. szombat 21:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (38040)
2006. 09. 23. szombat 21:19
A témához rebegve pedig:D József Attilának van egy könyve. A címe nem ugrik be, de talán Szabad gondolatok? Vga yilyesmi, ha valaki netántalán ismerné, javítson ki bátran:D Ebben elég zavarosan ír, de egy kis részlet megteccet:D "Pina-fasz együtt basz":D
#149   2006. 09. 23. szombat 21:26
X Törölt felhasználó (21812)
Hú, ezt még nem is hallottam. Rákerestem. Megtaláltam. Bemásolok ide belőle részleteket, mert nagyon nagy!!!

Szabad-ötletek jegyzéke
JÓZSEF ATTILA

[részletek] a kulturában minden nő kurva, mennél öntudatosabb, annál inkább
(...)

milyen szép erekcióm volt akkor, mikor a fiuknak mutattam
milyen nagy, milyen kemény, milyen erős
mikor elsült a konyhában, megvizsgáltam az ondót: ugy véltem, fölfedeztem benne a gyereket, az "embriót"
briós
Briand
a vicc szerint a francia nők köpködnek, ugy vetélnek el
mért nem költött föl a mama -- siránkoztam
bizony mért nem keltett föl a homoszexualitásból
amilyenből "lett a gyerek" olyan került az anyámba is, olyanból lettem
nem szarból
de én ezzel is úgy bántam mint a szarral -- nem tudtam visszatartani magam az onániától
borzasztó idegen, kenetteljes hangon irom mindezt nagyon hazug ember vagyok
talán még jobban gyülölöm mint amennyire szeretem magamat
a nők szépek meztelenül -- ezzel azt akarta mondani a Jolán, hogy viszont a férfiak nem szépek
a Jolán nemi beteg lett a férjétöl -- Elemér bácsi -- ezt eltitkolták előttem
az Eszti nemi beteg lett -- bár inkább gyereke lett volna mondták előttem -- nem nekem -- a konyhában
fölcsinálni
lecsinálni
becsinálni
Becsuána
néger
a néger nők lueszesek
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 23. szombat 21:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (38040)
2006. 09. 23. szombat 21:19
A témához rebegve pedig:D József Attilának van egy könyve. A címe nem ugrik be, de talán Szabad gondolatok? Vga yilyesmi, ha valaki netántalán ismerné, javítson ki bátran:D Ebben elég zavarosan ír, de egy kis részlet megteccet:D "Pina-fasz együtt basz":D
#148   2006. 09. 23. szombat 21:19
X Törölt felhasználó (38040)
A témához rebegve pedig:D József Attilának van egy könyve. A címe nem ugrik be, de talán Szabad gondolatok? Vga yilyesmi, ha valaki netántalán ismerné, javítson ki bátran:D Ebben elég zavarosan ír, de egy kis részlet megteccet:D "Pina-fasz együtt basz":D
#147   2006. 09. 23. szombat 21:18
X Törölt felhasználó (21812)
És ha már Rejtő, íme egy idézet a Piszkos Fred közbelépből (nem mellékes tényező a kiragadott részben szereplő hölgy keresztneve!!! :-))

"A fiatalember ugyanis milliomos volt. Egyénisége három pregnánsan jellemző együtthatóból állt, ú.m.: szeplős arc, vörös haj és mélységes előítélet mindenféle tevékenységgel szemben; szóval hiába akarom szépíteni az ügyet, valljuk be férfiasan: ez a fiatalember roppant lusta volt.
Különben kellemes ifjúnak mondták. Szüntelenül vidám arca, felületes életfilozófiái, széles válla, derűs kék szeme jóízűen rokonszenvessé tették, és külseje még az esetben is előnyösnek számított, ha hölgyismerősei azt játszották, hogy melyikük szeretné Theót, amennyiben nem volnának milliói.
Legutóbb azonban menyasszonya keletkezett, egy váratlan, heveny lelki életből kifolyólag, éspedig Charlotte Dusan, a Franciaországból importált elsőrangú művésznő, ki a Broadway egyik előkelő orfeumában Haláltánc néven eljárt agóniájával olyan művészi érdeklődést keltett, hogy szereplésétől az üzem pezsgőfogyasztása mintegy harminc százalékkal fellendült.
Mr. Theo, a Pacific Ocean Trust vezérigazgatójának fiaként született, és ezt úgy értelmezte, hogy elegendő napi működés számára, ha unalmának elűzését tűzi ki élete céljául. Eleinte csak az unaloműzés vezette Charlotte Dusanhoz, később azonban egészen komoly és heves éjszakázássá fajultak érzelmei a művésznő következtében.
- Charlotte! Elveszem feleségül magát! - mondta egy napon a milliomos. De a művésznő rácáfolva a könnyen elképzelhető feleletre, így szólt:
- Mit kezdjek egy emberrel, aki csupán milliomos? Azt hiszi, hogy ez minden?
- Igen - felelte őszintén a fiatalember, mivel csakugyan azt hitte.
- Téved! Az én férjemre ne mondják, hogy pénzeszsák. Legyen tekintélye és pozíciója! Dolgozzon valamit!
- Nem tehetem - felelte Mr. Theo. - Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját.
- Akkor ne is álmodjon rólam!"
#146   2006. 09. 23. szombat 21:16
X Törölt felhasználó (38040)
Érdekes:D Rejtő könyveit leponyvázni...:D Az irodalmon belül(Is) a definíció, az definíció. Olyanról tudunk, hogy egy könyvet adott korszakban sokkal jobban reprezentáltak a tömegeke felé, és a megítélése más volt. Mind szemszögből nézve, mind politikai tartalom ,mind vallás stb. De! Egy regény, formailag regény. Annak készül, az is marad. A novella, az novella. Még az Egri csillagok is:D Ami eredetileg szemelvényekből állt:D Folytatásos regény:) Gárdonyit soronként fizették ki. Ezért vannak benne oilyan vontatott, néha érthetetlenül rövid szavakból álló párbeszédek. Legyen bármily hihetetlen, a ponyva is egy műfaj. Azokat a könyveket nevezték ponyvaregénynek, ami könnyed, szórakoztató, nincs túlbonyolított cselekménye. A nevét meg onnan kapta, hogy ponyváról árulták a vásárban. Rejtőnek egy könyvét sem:) Ráadásul ő még a maga korában is elismert író volt. A ponyvaregények utódai nálunk amúgy a filléres könyvek voltak, mai megfelelője pedig a Júlia, vagy a Szívhang meg az ilyenek. Szval nem nehéz eldönteni mi volt ponyva mi nem. Rejtő légiósai pediglen sohasem. Béke.
#145   2006. 09. 23. szombat 20:50
X Törölt felhasználó (21812)
Nem fogom elrondítani ezt a topicot azzal, hogy most vitába szálljak veled, de Rejtőt hasonlítani némelyik beszúrt írásodhoz elég meredek...
Ha folytatni akarod ezt a párbeszédet, kérlek az offtopicban válaszolj!
#144   2006. 09. 23. szombat 19:19
BigJoe23 BigJoe23 VIP
Háát talán, de ha átéled többet tanulsz belőle :-)
(Ez egy válasz mia w. üzenetére (2006. 09. 23. szombat 19:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 23. szombat 19:17
valamit JOBB csak olvasni, s nem pedig átélni személyesen...talán........
#143   2006. 09. 23. szombat 19:17
mia w. mia w.
valamit JOBB csak olvasni, s nem pedig átélni személyesen...talán........
(Ez egy válasz BigJoe23 üzenetére (2006. 09. 23. szombat 19:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 23. szombat 19:06
Olvasni sokmindent jó, de megélni jobb :-)
#142   2006. 09. 23. szombat 19:06
BigJoe23 BigJoe23 VIP
Olvasni sokmindent jó, de megélni jobb :-)
#141   2006. 09. 23. szombat 19:04
mia w. mia w.
már kb 6szor elolvastam , és még mindig lenyűgöz!!!!!!!! valószínüleg életem legnagyobb hibáját többek között neki (már akönyvnek) köszönhetem...ettől függetlenül is húúúúúúúúdejóóóóóóóóóóóó olvasni!!! wave
#140   2006. 09. 23. szombat 19:03
BigJoe23 BigJoe23 VIP
A viág és a történetek, történések addig ismétlik magukat, ameddig nem tanulunk belőle :-D
#139   2006. 09. 23. szombat 18:55
mia w. mia w.
mert hogy nekünk nőknek is jogunk van az orgazmusra, mondja a bölcselő. az orgazmus századában élünk, mondja. mindegy, hogy egy férfi vagy egy fecskendő révén szerezzük be, egyre megy. hovatovább a férfiaknak is mindegy, hová fecskendeznek. jobban szeretnek ölni, mint ölelni.

DÉRY TIBOR: KÉPZELT RIPORT EGY AMERIKAI FILMFESZTIVÁLRÓL worship worship worship worship 77éves korában írta meg ezt a könyvet DT, ami első olvasásra szerintem egy heroinos álmokfutásnak tűnik.... :)))))
#138   2006. 09. 23. szombat 18:49
mia w. mia w.
nem taktikából álltam charlotte pártjára meg sem fordult a fejemben hogy érdekből álljak bárki mellé is!!!!!!!!! nem szívesen szólok bele a kettőtök párbeszédébe, csak azért tettem meg mégis mert megláttam a nevemet a hozzászólásokban (finoman utalva: topiknyitó----mintha hájjal kenegetnének hehe ) jajj most megint hozzászóltam.... szomoru1
#137   2006. 09. 23. szombat 15:15
mia w. mia w.
én tényleg nem akarok kötözködni, és nagyon örülök neki ha sokan megosztják az erotikusabb olvasmány élményeiket!!!!! worship úgyhogy csak bátran, ízlésről ugye nem nagyon érdemes vitatkozni...
#136   2006. 09. 23. szombat 15:12
mia w. mia w.
óóó anna frank nagyon jó!!!!!! úgy hallottam az első kiadásokból az apa kérésére "kivágták" az erotikusabb részeket és csak nem olyan régen tették közzé az egész naplót!!!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 23. szombat 14:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2006. 09. 23. szombat 14:20
1944. április 17, hétfő

Drága Kittym!

Gondolod, hogy apa és anya helyeselnék, ha megtudnák, hogy alig tizenöt éves lányuk a díványon együtt ül és csókolózik egy tizenhét és fél éves fiúval? Azt hiszem, nem; így hát magamnak kell döntenem ebben a kérdésben. Oly megnyugtató és biztonságos a karjai közt feküdni és álmodozni, oly izgató az arcát az enyém mellett érezni, úgy boldogít a tudat, hogy valaki vár reám. De azért aggódom is kissé, mert nem tudom, Peter megelégszik-e majd ennyivel? Bár nem felejtettem el, hogy mit ígért, de... mégiscsak fiú!

Tudom, igen korán kezdem. Egészen önálló vagyok, pedig még nem is töltöttem be a 15. évemet. Ezt bizony elég nehezen értik meg az emberek. Majdnem bizonyos, hogy Margot sosem csókolna meg egy fiút, csak ha eljegyzésről vagy házasságról volna szó. Ilyen tervei azonban nincsenek sem Peternek, sem nekem. Anyámnak sem volt köze apán kívül egyetlen férfihoz sem. Mekkorát néznének a barátnőim, ha megtudnák, hogy Peter karjában feküdtem, szívem a mellén, fejem a vállán, s ő ráhajtotta a fejét a fejemre!

Mondd, nagy szégyen ez? Márpedig őszintén szólva, én nem szégyellem. Itt ülünk a világból kirekesztve, s különösen az utóbbi időben csupa gond és rettegés az életünk. Mi, akik annyira szeretjük egymást, miért tagadjuk meg ezt magunktól? Miért várjunk addig, amíg idősebbek leszünk? Minek kérdezgessünk annyit?

Megfogadtam, hogy vigyázok magamra, Peter pedig nem akar nekem szomorúságot vagy fájdalmat okozni, miért ne kövessem hát szívem sugallatát, miért ne tegyem boldoggá mindkettőnket? De azért kételyeim is vannak, édes Kittym. Lehet, hogy a becsületérzés harcol bennem a kétszínűség ellen. Gondolod, hogy kötelességem volna mindenről beszámolni apának? Minek közöljük titkunkat egy harmadikkal? Hiszen szerelmünk így sokat veszítene szépségéből. De akkor talán visszaszerezném a lelki nyugalmamat. Ezt majd előbb megbeszélem "Vele".

Igen, nekünk még sok mindenről kell beszélnünk. Úgy sincs értelme az örökös enyelgésnek. Ahhoz, hogy a gondolatainkat kicseréljük, kölcsönös bizalomra van szükség, s mihelyt ezt megtaláljuk egymásban, biztos, hogy mindketten szilárdabban állunk a lábunkon.

Anned

(Anne Frank naplója)
#135   2006. 09. 23. szombat 14:24
édespille édespille
ez nagyon-nagyon-nagyon szomorú volt. szürkebarát! nem akarok pityeregni!
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: mia w. mia w.
Nyitás ideje: 2006. 07. 26. szerda
Üzenetek: 194db
Utolsó üzenet: 2021. 09. 10. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!