Fiatalos 25-ös pár keres max 40ig mindkettejük örömére lányt. Női alapon bi elfogadott tapasztalatunk hármasban még nem volt de nyitottak vagyunk bármire. Férfiak ne is próbálkozzanak tiltjuk őket azonnal.
Mostanában kalandoznék.
XI. Kerületben igényes bi pasi? XL
Valakit Győrben leszopni? Helyem van.
Ma délután 2 körül egyoldalúan cumiznék Debrecenben hely van a belvárosban.
Sziasztok. Meg estère keresünk a párommal ópusztaszer közelèben pasit mindkettőnk örömère. Autós kalandra.
Sziasztok!
Vasárnap estére keresek párt, hölgyet Budapest és környékén.
Vasárnap estére keresek párt, hölgyet Budapest és környékén.
Most szopnek 4.kerulet...
Régi vágyam , egy középkorú párocskánál harmadiknak lenni... Úgy.... Hogy a picike feleséggel 69-ezünk , miközben a párja kutya pózban dugja ! Közben nyalnám a szép puncit és a férj tojásait...és a kicsusszanó farkát is... Aztán , ha teleélvezte a párját , akkor tisztára nyalnám a szép csupasz puncit !
Sziasztok! Mai napra keresnék egy kedves pàrt, akivel meg lehetne ismerkedni és kellemesen eltolteni az időt. Normális, igényes 35 éves pasi vagyok. Szívesen utazom ha kell.
Sziasztok! Budapesten élő, magára igényes fiatal srácként keresném párok társaságát a mai nap. Helyem van a IX. kerületben - de természetesen utazni is tudok, és van már tapasztalatom a többes terén. Ha szimpatikusnak találtok, írjatok nyugodtan üzenetet, és beszéljük meg a részleteket.
Sziatok!!! Fiatal egyedül álló ként keresek Elhanyagolt hölgyeket keresek kapcsolatra, valamint párokhoz akár harmadiknak, a pár női tagjának örömére szívesen csatlakoznék! Utazni, bizonyos távolságon belül tudok. Igényesség és diszkréció részemről adott és elvárt
Ma este fogadnék idősebb aktívat. Bármiben benne vagyok.
Sziasztok.Sportos, ápolt, 30 körüli férfi vagyok. Ma (aug. 2.) Szolnok környékén szívesen csatlakoznék diszkrét, nyitott párokhoz vagy egy hölgyhöz kizárólag alkalmi, kötetlen találkozó céljából.
Csak személyes találkozó érdekel, üzenetváltgatás nélkül. Kulturált, igényes, tiszta vagyok ugyanezt keresem a másik oldalon is.
Ha szimpatikus vagyok, írj privátban, és egyeztessünk.
Csak személyes találkozó érdekel, üzenetváltgatás nélkül. Kulturált, igényes, tiszta vagyok ugyanezt keresem a másik oldalon is.
Ha szimpatikus vagyok, írj privátban, és egyeztessünk.
Hali!
Ózd környékén valaki méretes kemény farokkal?
Mackós tetovált kezdő passzív vagyok.
Helyem van.
Ózd környékén valaki méretes kemény farokkal?
Mackós tetovált kezdő passzív vagyok.
Helyem van.
Sziasztok! Kecskeméti pár vagyunk. Ma estére keresünk párt közös hancúrhoz, esetleg férfi beszállót harmadiknak.
Sziasztok, izgalmas estét. Párral, hölggyel találkoznék és akinek lenne kedve, vele, velük szívesen ismerkednék, randiznék velük.
Sziasztok. Balatonfüreden talalkoznék izgalmas párral vagy hölggyel
sziasztok! Hellyel rendelkező fiatal srácként kalandoznék ma Budapesten
Vasárnap délelőtt hajdúszoboszlón cumiznék diszkrét ápolt macis pasi vagyok.






















naphal







Hana B
