Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 4 5 6 7
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#40   2014. 05. 06. kedd 10:18
Oroszlány Oroszlány
Mint azt írtam, minden ember más és más. Azon, hogy ki mit érez, kár vitatkozni. Azon is ki mit szeret. Amíg a másik ember érzéseit nem tudjuk átvinni más emberre valamilyen módon, addig kár arról beszélni vitatkozni, valójában ki mit érez.
Én tudom, tapasztalom, hogy nekem más a hüvelyi orgazmus, mint a csiklós. Ezt vagy elfogadja valaki, vagy nem, azaz feltételezi, hogy hazudok. És persze minden nő hazudik, aki állítja, hogy van különbség.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 06. kedd 10:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (54313)
2014. 05. 06. kedd 10:12
Ezzel a témával foglalkozó NŐI szexuálpszichológusok, doktorok s.t.b-k is a szó szerinti hüvelyi orgazmus tényét vonják kétségbe! Tehát sem a csikló, sem a "G" pont izgatásával elért orgazmust nem sorolják ide. Saját tapasztalat alapján a "G" pont és a csikló egyidejű izgatása adja a legtöbb nőnek a legteljesebb kielégülést.
#39   2014. 05. 06. kedd 10:18
X Törölt felhasználó (54313)
"bennem mozog egy élő, lüktető farok" a lüktetésből nem sokat érzel! Hacsak nem állandóan elélvez a partnered megállás nélkül! smile
(Ez egy válasz Oroszlány üzenetére (2014. 05. 06. kedd 08:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 06. kedd 08:28
Az első amit szeretnék a tudomásodra hozni, nem hiszem, hogy ezt a fórumot a másik ember csesztetésére hozták létre, hanem vélemények megosztására.

Egyrészt minden ember más, a nők szexuális szokásai, kielégülési módja, orgazmusaik fajtája meg különösen.
Én azt írtam le, számomra mi a teljesítmény. Persze lehet bármivel csiklós orgazmust elérni, ehhez nem kell farok, sőt férfi sem, de az meg sem közelíti a tiszta hüvelyi orgazmust, amelynek eléréséhez már kell egy jól teljesítő, kemény, kitartó szerszám. A nyelv, meg a kéz nem fárad el olyan könnyen, de hosszan keményen tartani a péniszt és dolgozni vele, az a teljesítmény. Persze Te férfiként, sőt a nők nagy része nőként sem tudhatja, milyen óriási különbség van a csiklós és a hüvelyi orgazmus között. Számomra az első a menzakaja, a második pedig egy minőségi vacsora, így aztán az esetek 99 %-ban szeretem ezt elérni.
És miért baj, ha szeretem, hogy egy pasi sokáig dug engem? (Azt a maliciózus megjegyzésed, hogy a férfiakat eszközként kezelem és helyettesítsem őket szexgéppel, most ignorálom.) Van, aki azt szereti, ha nyalják, simogatják én meg, ha bennem mozog egy élő, lüktető farok. Persze a pasi rajtam fontos. Velem együtt mozog, érzi a reakcióimat, én az övét. Mindez erősíti az élményt.
Azt sem szégyellem bevallani, hogy nekem általában egy, esetleg kettő orgazmusom van, de az, ha hüvelyi, akkor az egész testemet átjáró robbanás. Ha jól sikerül. Ha nem, akkor pechem van.
A teljesítményre, a "Ki meddig bírjá"-ra visszatérve: a legrosszabb, ha a pasi az orgazmusom előtt, a hüvelyem erősödő szorítása miatt, annyival előbb elmegy, hogy lelankad és az én csúcsom előtt, abbahagyja, mert kiesik a farka.
Szumma szummarum, nem a nyaláshoz, a maszatoláshoz kell a teljesítményt kötni, hanem a pénisszel való aktív munkához.
#38   2014. 05. 06. kedd 10:12
X Törölt felhasználó (54313)
Ezzel a témával foglalkozó NŐI szexuálpszichológusok, doktorok s.t.b-k is a szó szerinti hüvelyi orgazmus tényét vonják kétségbe! Tehát sem a csikló, sem a "G" pont izgatásával elért orgazmust nem sorolják ide. Saját tapasztalat alapján a "G" pont és a csikló egyidejű izgatása adja a legtöbb nőnek a legteljesebb kielégülést.
(Ez egy válasz Oroszlány üzenetére (2014. 05. 06. kedd 09:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 06. kedd 09:44
A helyes link ez.
A mellett, hogy a Femina egy köztudottan tudományos szempontból megbízható forrás, a cikk sem tagadja a kétfajta orgazmus létezését. Persze férfiak döntenek ebben is, hogy van-e vagy nincs. Ha nincs, akkor a "maga csak úgy érezte" szindróma lép fel, de nekem így is jó.
#37   2014. 05. 06. kedd 09:44
Oroszlány Oroszlány
A helyes link ez.
A mellett, hogy a Femina egy köztudottan tudományos szempontból megbízható forrás, a cikk sem tagadja a kétfajta orgazmus létezését. Persze férfiak döntenek ebben is, hogy van-e vagy nincs. Ha nincs, akkor a "maga csak úgy érezte" szindróma lép fel, de nekem így is jó.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 06. kedd 09:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (54313)
2014. 05. 06. kedd 09:23
Nem igazán kellene itt "doktori disszertációt" írni a hüvelyi és a csiklón keresztüli orgazmusról mindaddig, amíg a tudósok sem tudják eldönteni, hogy létezik e a hüvelyi orgazmus! smile Lásd : http://www.femina.hu/kapcsolat/letezik_egyaltalan_a_huvelyi_or- gazmus
#36   2014. 05. 06. kedd 09:26
Oroszlány Oroszlány
Látni nem látom, mert nem jön be, de tőlem bárki írhat bármit, azok a nők, akiknek van hüvelyi orgazmusuk, tudják mi a különbség. Szerintem ezen kár vitatkozni. Olyan mintha a színvaknak akarnád elmagyarázni, mi a különbség a zöld és a piros között.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 06. kedd 09:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (54313)
2014. 05. 06. kedd 09:23
Nem igazán kellene itt "doktori disszertációt" írni a hüvelyi és a csiklón keresztüli orgazmusról mindaddig, amíg a tudósok sem tudják eldönteni, hogy létezik e a hüvelyi orgazmus! smile Lásd : http://www.femina.hu/kapcsolat/letezik_egyaltalan_a_huvelyi_or- gazmus
#35   2014. 05. 06. kedd 09:23
X Törölt felhasználó (54313)
Nem igazán kellene itt "doktori disszertációt" írni a hüvelyi és a csiklón keresztüli orgazmusról mindaddig, amíg a tudósok sem tudják eldönteni, hogy létezik e a hüvelyi orgazmus! smile Lásd : http://www.femina.hu/kapcsolat/letezik_egyaltalan_a_huvelyi_or- gazmus
#34   2014. 05. 06. kedd 09:14
Oroszlány Oroszlány
Ilyen előfordulhat. Persze, ha az ember ismeri a partnerét, akkor tudja ő hol tart, mennyit bír ki miután elmegy.
Én segíteni szoktam, ha közel az orgazmusom és a partneré is, akkor mondom, hogy ne hagyd abba, így csináld, stb. A vége egy hatalmas közös orgazmus lesz. A megduzzadó makk, a még keményebb fütyi fokozza a hatást.
A gond ott van, ha véletlenül, vagy nemtörődömségből megy el, a nő meg úgy marad. A véletlen elélvezés persze bántja a pasit, több eset után már fél. Ezen lehet segíteni kis praktikával visszaadni az önbizalmát, pláne, ha már előzőleg volt sikeres együttlét több is.
(Ez egy válasz Fülig Jimmy üzenetére (2014. 05. 06. kedd 08:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 06. kedd 08:47
Hát ilyen partnerem orgazmusa előtti orgazmust már én is produkáltam sajnos... Nem vagyok büszke rá, de sztem már sokakkal előferdült ilyen...?? Viszont ilyenkor azzal kompenzáltam, hogy nem lankadtam le, hanem megállás nélkül "toltam" tovább! Aztán a végén ebből fergeteges orgazmusok is születtek! Mondjuk némi állóképesség kell hozzá...
#33   2014. 05. 06. kedd 08:53
greatom greatom
Köszönöm a felvilágosítást, asszonyom... kissé talán merevnek teccik lenni... ingerültnek. De megértem, itt ez a paraszt troll, aki nem átallott reagálni nagysád kinyilatkoztatására, amiben maszatolássá degradálta a nyalifalizó férfiak tevékenységét, kvázi alacsonyabb rendűvé minősítette a csikló ingerléséből származó orgazmust.
Persze, ez elfogadható, hiszen nem személyeskedés, pusztán a férfiak elég jelentős csoportjának lefitymálása, akik számára a szex sokrétűbb és változatosabb tevékenység, mint végeláthatalan (monoton...) dugattyúzós erőpróba (jobb esetben segéderők és váltótársak bevonásával.)
Szomorú, hogy a véleményére adott reakciót rögtön csesztetésnek (trollkodásnak) minősíti, de hát kegyed ilyen érzékeny teremtés. Majd hamut szórok a fejemre, és megyek feljelentem magam a moderátornál.
(Ez egy válasz Oroszlány üzenetére (2014. 05. 06. kedd 08:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 06. kedd 08:28
Az első amit szeretnék a tudomásodra hozni, nem hiszem, hogy ezt a fórumot a másik ember csesztetésére hozták létre, hanem vélemények megosztására.

Egyrészt minden ember más, a nők szexuális szokásai, kielégülési módja, orgazmusaik fajtája meg különösen.
Én azt írtam le, számomra mi a teljesítmény. Persze lehet bármivel csiklós orgazmust elérni, ehhez nem kell farok, sőt férfi sem, de az meg sem közelíti a tiszta hüvelyi orgazmust, amelynek eléréséhez már kell egy jól teljesítő, kemény, kitartó szerszám. A nyelv, meg a kéz nem fárad el olyan könnyen, de hosszan keményen tartani a péniszt és dolgozni vele, az a teljesítmény. Persze Te férfiként, sőt a nők nagy része nőként sem tudhatja, milyen óriási különbség van a csiklós és a hüvelyi orgazmus között. Számomra az első a menzakaja, a második pedig egy minőségi vacsora, így aztán az esetek 99 %-ban szeretem ezt elérni.
És miért baj, ha szeretem, hogy egy pasi sokáig dug engem? (Azt a maliciózus megjegyzésed, hogy a férfiakat eszközként kezelem és helyettesítsem őket szexgéppel, most ignorálom.) Van, aki azt szereti, ha nyalják, simogatják én meg, ha bennem mozog egy élő, lüktető farok. Persze a pasi rajtam fontos. Velem együtt mozog, érzi a reakcióimat, én az övét. Mindez erősíti az élményt.
Azt sem szégyellem bevallani, hogy nekem általában egy, esetleg kettő orgazmusom van, de az, ha hüvelyi, akkor az egész testemet átjáró robbanás. Ha jól sikerül. Ha nem, akkor pechem van.
A teljesítményre, a "Ki meddig bírjá"-ra visszatérve: a legrosszabb, ha a pasi az orgazmusom előtt, a hüvelyem erősödő szorítása miatt, annyival előbb elmegy, hogy lelankad és az én csúcsom előtt, abbahagyja, mert kiesik a farka.
Szumma szummarum, nem a nyaláshoz, a maszatoláshoz kell a teljesítményt kötni, hanem a pénisszel való aktív munkához.
#32   2014. 05. 06. kedd 08:47
Fülig Jimmy Fülig Jimmy
Hát ilyen partnerem orgazmusa előtti orgazmust már én is produkáltam sajnos... Nem vagyok büszke rá, de sztem már sokakkal előferdült ilyen...?? Viszont ilyenkor azzal kompenzáltam, hogy nem lankadtam le, hanem megállás nélkül "toltam" tovább! Aztán a végén ebből fergeteges orgazmusok is születtek! Mondjuk némi állóképesség kell hozzá...
(Ez egy válasz Oroszlány üzenetére (2014. 05. 06. kedd 08:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 06. kedd 08:28
Az első amit szeretnék a tudomásodra hozni, nem hiszem, hogy ezt a fórumot a másik ember csesztetésére hozták létre, hanem vélemények megosztására.

Egyrészt minden ember más, a nők szexuális szokásai, kielégülési módja, orgazmusaik fajtája meg különösen.
Én azt írtam le, számomra mi a teljesítmény. Persze lehet bármivel csiklós orgazmust elérni, ehhez nem kell farok, sőt férfi sem, de az meg sem közelíti a tiszta hüvelyi orgazmust, amelynek eléréséhez már kell egy jól teljesítő, kemény, kitartó szerszám. A nyelv, meg a kéz nem fárad el olyan könnyen, de hosszan keményen tartani a péniszt és dolgozni vele, az a teljesítmény. Persze Te férfiként, sőt a nők nagy része nőként sem tudhatja, milyen óriási különbség van a csiklós és a hüvelyi orgazmus között. Számomra az első a menzakaja, a második pedig egy minőségi vacsora, így aztán az esetek 99 %-ban szeretem ezt elérni.
És miért baj, ha szeretem, hogy egy pasi sokáig dug engem? (Azt a maliciózus megjegyzésed, hogy a férfiakat eszközként kezelem és helyettesítsem őket szexgéppel, most ignorálom.) Van, aki azt szereti, ha nyalják, simogatják én meg, ha bennem mozog egy élő, lüktető farok. Persze a pasi rajtam fontos. Velem együtt mozog, érzi a reakcióimat, én az övét. Mindez erősíti az élményt.
Azt sem szégyellem bevallani, hogy nekem általában egy, esetleg kettő orgazmusom van, de az, ha hüvelyi, akkor az egész testemet átjáró robbanás. Ha jól sikerül. Ha nem, akkor pechem van.
A teljesítményre, a "Ki meddig bírjá"-ra visszatérve: a legrosszabb, ha a pasi az orgazmusom előtt, a hüvelyem erősödő szorítása miatt, annyival előbb elmegy, hogy lelankad és az én csúcsom előtt, abbahagyja, mert kiesik a farka.
Szumma szummarum, nem a nyaláshoz, a maszatoláshoz kell a teljesítményt kötni, hanem a pénisszel való aktív munkához.
#31   2014. 05. 06. kedd 08:28
Oroszlány Oroszlány
Az első amit szeretnék a tudomásodra hozni, nem hiszem, hogy ezt a fórumot a másik ember csesztetésére hozták létre, hanem vélemények megosztására.

Egyrészt minden ember más, a nők szexuális szokásai, kielégülési módja, orgazmusaik fajtája meg különösen.
Én azt írtam le, számomra mi a teljesítmény. Persze lehet bármivel csiklós orgazmust elérni, ehhez nem kell farok, sőt férfi sem, de az meg sem közelíti a tiszta hüvelyi orgazmust, amelynek eléréséhez már kell egy jól teljesítő, kemény, kitartó szerszám. A nyelv, meg a kéz nem fárad el olyan könnyen, de hosszan keményen tartani a péniszt és dolgozni vele, az a teljesítmény. Persze Te férfiként, sőt a nők nagy része nőként sem tudhatja, milyen óriási különbség van a csiklós és a hüvelyi orgazmus között. Számomra az első a menzakaja, a második pedig egy minőségi vacsora, így aztán az esetek 99 %-ban szeretem ezt elérni.
És miért baj, ha szeretem, hogy egy pasi sokáig dug engem? (Azt a maliciózus megjegyzésed, hogy a férfiakat eszközként kezelem és helyettesítsem őket szexgéppel, most ignorálom.) Van, aki azt szereti, ha nyalják, simogatják én meg, ha bennem mozog egy élő, lüktető farok. Persze a pasi rajtam fontos. Velem együtt mozog, érzi a reakcióimat, én az övét. Mindez erősíti az élményt.
Azt sem szégyellem bevallani, hogy nekem általában egy, esetleg kettő orgazmusom van, de az, ha hüvelyi, akkor az egész testemet átjáró robbanás. Ha jól sikerül. Ha nem, akkor pechem van.
A teljesítményre, a "Ki meddig bírjá"-ra visszatérve: a legrosszabb, ha a pasi az orgazmusom előtt, a hüvelyem erősödő szorítása miatt, annyival előbb elmegy, hogy lelankad és az én csúcsom előtt, abbahagyja, mert kiesik a farka.
Szumma szummarum, nem a nyaláshoz, a maszatoláshoz kell a teljesítményt kötni, hanem a pénisszel való aktív munkához.
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 05. 06. kedd 06:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 06. kedd 06:27
Akkor megint oda jutunk, hogy a nagy liberalizmusban mindenki úgy definiál fogalmakat, ahogy neki tetszik. Gondolom lesz, aki ('a' biszexek) a szopás megkezdését fogja aktusnak mondani smile
Nekem lényegében mindegy, bár nekem az aktusba az is bőven belefér, hogy a saját élvezetem mellett (azt fokozva, kiegészítve, fenntartva) a partneremet a lehető legtöbb élvezethez (orgazmushoz) juttatom. Ez nyilván megoldható kézzel-lábbal-nyelvvel-fasszal-miegyébbel. Még azt sem vitatom, hogy a legtöbb nő számára a partner péniszének befogadása jelenti a tetőpontot, az adja összességében a legnagyobb kéjt. Ám az, hogy a dugattyúzást tekintenénk szigorúan és kizárólagosan 'aktusnak', no, az kicsit rideg megközelítésnek tűnik.
Még azt sem vitatom,hogy számodra ez órákig elviselhető (bár furcsállom, őszintén) de ez már kicsit gépiesnek hat. Nem gondolkodtál még ehhez optimalizált szexmasín beszerzésén? Hiszen már így is kissé eszköként használod a partner(eke)t.
#30   2014. 05. 06. kedd 07:34
X Törölt felhasználó (69371)
Így van. De ezt egy másik helyen le is írtam már, mint tanács. Én ennek tudom be, azt is, hogy szabályozni tudom magamnak. Nem ismételném, ha érdekel megkeresed, lehet pont ebben a topic-ban írtam erről csak visszább.
Nekem korábban úgy volt, hogy sokáig bírtam a szexet, magát a kefélést, a cumizást nem, pár perc és végem volt. Aztán jött egy szünet csajok tekintetében, ugye csak a kezem volt, bár korábban is. Alkalmi dolgokba bonyolódtam. Volt egy csaj, talán kicsit bele is szerettem. Korábban is fűztem, hogy szexeljünk,de barátja miatt nem akarta. Később pár hónapra rá megint szóba került és össze is jött, mindig szabadtéri helyszínen. Magas, vékony, model alkatú lány volt. Az első alkalommal, igaz járókelők is bezavartak, de szerintem egy percig bírtam, igaz utána még löktem rajta, hogy egy picit neki is jó legyen. Összesen kb. 10 alkalom volt vele, formás fenék, de mindig csak szex, semmi más, még csók se. A leghosszabb aktus vele max 10 perc lehetett, mert olyanokot nyögött, hogy nem bírtam. Nem megjátszotta, elmondta, hogy nagyon vastag számára a műszerem (közben kiderült más is vastagnak érzi), és ennyire élvezte. Sosem ment el, de mégis élvezte. Aztán kezdtem többet érezni, de más felé is kacsingatott, így vége lett. Aztán egy másik ismeretlen lány is volt, kb. fél napos ismertség után elvittem megszopatni. Igaz feltétele volt, hogy nyaljam ki. Annyira nem esett jól nekem. Ő 45 percig cumizott, ügyesen, de nem tudtam elélvezni. Pedig mint írtam, korábban az ellenkezője volt. Utána összejöttem jelenlegi párommal, akivel az elsőnél nagyon féltem, hogy nem fogom bírni a szexet, be fogok égni, miylen kínos lesz. de nem. Több mint 3 órán át szeretkeztünk, ebből 2 óra maga kefélés volt, a többi csók és ujjazás. Később is voltak ilyen maraton aktusaink, voltak rövidek is. Például reggel munkába menet előtt, mindketten elélveztünk, egy 5-10 perc alatt. De mint írtam korábban, általában 1-1,5 óra szokott lenni. Különleges helyszínek, szabadban, vagy egyéb rizikósabb helyeken kevesebb, vagy han agyon be vagyunk indulva. De én addig húzom, amíg Ő el nem élvez. A sok év alatt 5-10x lehetett olyan, hogy nem tudott elélvezni, mert problémái voltak.
Egyébként bármennyire is szexmániás vagyok nem kívánom minden nap a szexet. De Ő sem igényli. Előfordul olyan, többségben, hogy csak lecumizik, én pedig olykor csak kinyalom, bár azt egymás után 2x, néha 3x, addig, amíg nem tud már megmaradni. Van olyan, hogy egy héten csak egyszer szexelünk. de volt hosszabb kihagyás is, ami egyéb közrejátszó dolgok miatt volt. De a hosszú kihagyások ellenére is ugyanúgy bírtam magam tartani. Ennek oka pedig az edzés, amit maszturbálás formájában művelek. Az utóbbi időben (1-2 hete) felhagytam vele, sűrűbb is lett a cucc, de nem tüzelek hamarabb. Ez nem szégyen, az a szégyen aki tagadja. Nincs ferdítés a történetben, ez így volt. Még hagytam is ki részleteket, de nem akartam közelebbi dolgokat mondani.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 05. hétfő 19:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (846377)
2014. 05. 05. hétfő 19:25
Igaz az ha valaki elnyújtja a maszturbálás idejét, akkor tovább fogja bírni éles helyzetben? Vagy ez csak városi legenda?
Egyszer egy srác a tévében, azt javasolta a fiúknak, hogy húzzák el az önkielégítést 1 teljes órára, mert ebben segít.
Így lenne?
#29   2014. 05. 06. kedd 06:27
greatom greatom
Akkor megint oda jutunk, hogy a nagy liberalizmusban mindenki úgy definiál fogalmakat, ahogy neki tetszik. Gondolom lesz, aki ('a' biszexek) a szopás megkezdését fogja aktusnak mondani smile
Nekem lényegében mindegy, bár nekem az aktusba az is bőven belefér, hogy a saját élvezetem mellett (azt fokozva, kiegészítve, fenntartva) a partneremet a lehető legtöbb élvezethez (orgazmushoz) juttatom. Ez nyilván megoldható kézzel-lábbal-nyelvvel-fasszal-miegyébbel. Még azt sem vitatom, hogy a legtöbb nő számára a partner péniszének befogadása jelenti a tetőpontot, az adja összességében a legnagyobb kéjt. Ám az, hogy a dugattyúzást tekintenénk szigorúan és kizárólagosan 'aktusnak', no, az kicsit rideg megközelítésnek tűnik.
Még azt sem vitatom,hogy számodra ez órákig elviselhető (bár furcsállom, őszintén) de ez már kicsit gépiesnek hat. Nem gondolkodtál még ehhez optimalizált szexmasín beszerzésén? Hiszen már így is kissé eszköként használod a partner(eke)t.
(Ez egy válasz Oroszlány üzenetére (2014. 05. 05. hétfő 19:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 05. hétfő 19:18
Sok pasi mondja, hogy meddig bírja, pedig közben maszatol. Nálam a nyali-fali, egyebek, nem számítanak bele.
A lényeg számomra, mennyit tud egyfolytában dugni megállás nélkül. Pár másodperc persze nem számít, vagy egy-egy pillanatnyi kihúzás. De mindig is azt élveztem, ha sokáig, megállás nélkül mozog bennem egy kemény farok. Ezt szó szerint órákig elviselem.
#28   2014. 05. 06. kedd 06:14
greatom greatom
Fuss neki te, nemi aktus de jó lenne, ha nem felületesen tennéd... mielőtt megint nagy arccal támadsz.
A biztonság kedvéért egy részt kiemelnék a betűtengerből:
A nemi aktus testi, lelki és viselkedésbeli történéseit három szakaszra szokták osztani. Ez persze kisség mesterkélt felosztás, hiszen e történések egyetlen eseménynek, a nemi aktusnak a folyamatos ívét adják. Az első szakasz a már említett előjáték. Ez a szexuális izgalom kölcsönös felkeltésének és fokozásának eseményeit, a lelki egymásra hangolódást, az egymással való azonosulását és a szervezet élettani felkészülését jelenti. A partnerek személyiséghatárai fellazulnak, összeolvadnak, személyiségükben szinte eggyé válnak. A fokozódó belső feszültséget kísérő - már említett - testi változások ( a női nemi szerv nedvesedése, a hüvelybemenet izomgyűrűjének ellazulása, a férfi meo szerv megduzzadása, majd megmerevedése) előkészítik a nemi szerveknek a következő szakaszon bekövetkező egyesülését, a hímvesszőnek a hüvelybe való bejutását.
(Ez egy válasz maarimar üzenetére (2014. 05. 05. hétfő 19:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 05. hétfő 19:04
Hát fuss neki újra
Az eleve a behatolástól kezdődik ez alap nem
Már bocs de nézz utána
#27   2014. 05. 06. kedd 05:05
X Törölt felhasználó (823869)
Igazad van,nálam is így van
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 06. kedd 04:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (894040)
2014. 05. 06. kedd 04:55
Szerintem igen. (saját tapasztalat) De amúgy meg ezzel is vigyázni kell! Mert ha pl azt szokod meg, hogy úgy élvezel el, hogy gyorsan csinálod magadnak, akkor élesben elég nehezen tudsz majd elmenni. (persze korán kell kezdeni, hogy így szokd meg) Nálam ez van "sajnos", hogy elég nehezen élvezek el. De engem ez nem zavar, sőt örülök is ennek. Csak néha a partnerem hiszi azt, hogy ő vele van baj, hogy nem tud kielégíteni engem. ...és ez meg bizony nem jó érzés. De meglehet beszélni szerencsére és rálehet gyakorolni, úgymond "összeszokni" és azért jó lesz nekem is.

Persze nem mintha a szexben csak a végkifejlet számítana. Nálam főleg nem. Az út odáig már eleve csodás. A vége csak részletkérdés. (persze az is fontos, de számomra inkább a partneremnek. és azért a nők is így gondolkoznak, ezért érthető a fentebbi problémám, hogy azt hiszik, nem jók számomra)
#26   2014. 05. 06. kedd 04:55
X Törölt felhasználó (894040)
Szerintem igen. (saját tapasztalat) De amúgy meg ezzel is vigyázni kell! Mert ha pl azt szokod meg, hogy úgy élvezel el, hogy gyorsan csinálod magadnak, akkor élesben elég nehezen tudsz majd elmenni. (persze korán kell kezdeni, hogy így szokd meg) Nálam ez van "sajnos", hogy elég nehezen élvezek el. De engem ez nem zavar, sőt örülök is ennek. Csak néha a partnerem hiszi azt, hogy ő vele van baj, hogy nem tud kielégíteni engem. ...és ez meg bizony nem jó érzés. De meglehet beszélni szerencsére és rálehet gyakorolni, úgymond "összeszokni" és azért jó lesz nekem is.

Persze nem mintha a szexben csak a végkifejlet számítana. Nálam főleg nem. Az út odáig már eleve csodás. A vége csak részletkérdés. (persze az is fontos, de számomra inkább a partneremnek. és azért a nők is így gondolkoznak, ezért érthető a fentebbi problémám, hogy azt hiszik, nem jók számomra)
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 05. hétfő 19:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (846377)
2014. 05. 05. hétfő 19:25
Igaz az ha valaki elnyújtja a maszturbálás idejét, akkor tovább fogja bírni éles helyzetben? Vagy ez csak városi legenda?
Egyszer egy srác a tévében, azt javasolta a fiúknak, hogy húzzák el az önkielégítést 1 teljes órára, mert ebben segít.
Így lenne?
#25   2014. 05. 05. hétfő 21:11
X Törölt felhasználó (905674)
változó,ha csak leszopnak 5-15perc.ma csak leszopott egy milf az 5perc volt.
#24   2014. 05. 05. hétfő 19:25
X Törölt felhasználó (846377)
Igaz az ha valaki elnyújtja a maszturbálás idejét, akkor tovább fogja bírni éles helyzetben? Vagy ez csak városi legenda?
Egyszer egy srác a tévében, azt javasolta a fiúknak, hogy húzzák el az önkielégítést 1 teljes órára, mert ebben segít.
Így lenne?
#23   2014. 05. 05. hétfő 19:18
Oroszlány Oroszlány
Sok pasi mondja, hogy meddig bírja, pedig közben maszatol. Nálam a nyali-fali, egyebek, nem számítanak bele.
A lényeg számomra, mennyit tud egyfolytában dugni megállás nélkül. Pár másodperc persze nem számít, vagy egy-egy pillanatnyi kihúzás. De mindig is azt élveztem, ha sokáig, megállás nélkül mozog bennem egy kemény farok. Ezt szó szerint órákig elviselem.
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 05. 05. hétfő 16:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 05. hétfő 16:14
Kezdjük ott, hogy az 'aktus' mint olyan sincs definiálva. Honnan kezdődik és meddig tart? A nemi szervek első érintkezésétől számítandó, vagy az első nyelvcsapástól? Vagy honnan? Az első pajzán gondolattól? Mert a két perc még akkor is nagyon kevés, ha az ember álló fasszal és felspanolt aggyal lép a tettek mezejére. A nőknek méginkább necces, és az nyilván nem 'aktus', ha csak nekem jó. Az inkább kitárazás (a nő csak bio-díszlet)
Az átlag GG poszter viszont heti 8 alkalommal, 1-2órás aktusokról tud beszámolni.
Szerintem az angol tudósoknak érdemes lenne azt vizsgálni, hogy a szexuális tevékenység időtartama mennyiben függ attól, hogy az alany orgazmusában mekkora szerepe van az agyi tevékenységnek és mekkora a fizikai ingerlésnek. Szerintem azok, akik szellemi síkon is mélyebben élik át a szexet, azok képesek a hosszabb aktusokra, sőt, igénylik és több élvezetet is lelnek abban.
#22   2014. 05. 05. hétfő 19:04
maarimar maarimar VIP
Hát fuss neki újra
Az eleve a behatolástól kezdődik ez alap nem
Már bocs de nézz utána
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 05. 05. hétfő 16:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 05. hétfő 16:14
Kezdjük ott, hogy az 'aktus' mint olyan sincs definiálva. Honnan kezdődik és meddig tart? A nemi szervek első érintkezésétől számítandó, vagy az első nyelvcsapástól? Vagy honnan? Az első pajzán gondolattól? Mert a két perc még akkor is nagyon kevés, ha az ember álló fasszal és felspanolt aggyal lép a tettek mezejére. A nőknek méginkább necces, és az nyilván nem 'aktus', ha csak nekem jó. Az inkább kitárazás (a nő csak bio-díszlet)
Az átlag GG poszter viszont heti 8 alkalommal, 1-2órás aktusokról tud beszámolni.
Szerintem az angol tudósoknak érdemes lenne azt vizsgálni, hogy a szexuális tevékenység időtartama mennyiben függ attól, hogy az alany orgazmusában mekkora szerepe van az agyi tevékenységnek és mekkora a fizikai ingerlésnek. Szerintem azok, akik szellemi síkon is mélyebben élik át a szexet, azok képesek a hosszabb aktusokra, sőt, igénylik és több élvezetet is lelnek abban.
#21   2014. 05. 05. hétfő 16:14
greatom greatom
Kezdjük ott, hogy az 'aktus' mint olyan sincs definiálva. Honnan kezdődik és meddig tart? A nemi szervek első érintkezésétől számítandó, vagy az első nyelvcsapástól? Vagy honnan? Az első pajzán gondolattól? Mert a két perc még akkor is nagyon kevés, ha az ember álló fasszal és felspanolt aggyal lép a tettek mezejére. A nőknek méginkább necces, és az nyilván nem 'aktus', ha csak nekem jó. Az inkább kitárazás (a nő csak bio-díszlet)
Az átlag GG poszter viszont heti 8 alkalommal, 1-2órás aktusokról tud beszámolni.
Szerintem az angol tudósoknak érdemes lenne azt vizsgálni, hogy a szexuális tevékenység időtartama mennyiben függ attól, hogy az alany orgazmusában mekkora szerepe van az agyi tevékenységnek és mekkora a fizikai ingerlésnek. Szerintem azok, akik szellemi síkon is mélyebben élik át a szexet, azok képesek a hosszabb aktusokra, sőt, igénylik és több élvezetet is lelnek abban.
 
... 4 5 6 7
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: harcpet harcpet
Nyitás ideje: 2014. 04. 20. vasárnap
Üzenetek: 140db
Utolsó üzenet: 2023. 10. 21. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!