Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 3 4 5 6 7
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#60   2014. 09. 20. szombat 21:39
losza losza
Nagyon sokáig zavart, hogy 5-10 perc után feladom. De azután egyre kötetlenebbül beszélgettem ismerősökkel és volt egy elég "tapasztalt" barátnőm, aki azt mondta, hogy ez normális.

És a legfurcsább az egészben, hogy egyszer volt egy barátnőm - én voltam a titkos 3. - és vele valamiért fél óráig is simán bírtam. Nem lankadt, nem fájt, de volt, hogy mennie kellett volna és nem szeretett volna otthagyni szárazon, de bárhogy szerettem volna, nem ment. Azelőtt és azóta 5-10 perc között mozgok. Bár úgy látom, hogy ez elég is. Ha meg folytatás kell, akkor szájjal segítek a helyzeten.
#59   2014. 07. 07. hétfő 15:44
1sexmániás 1sexmániás
Én személyszerint nem bírom sokáig pedig nagyon szeretném mondjuk 1,2 perctöl 5 percig átlag efölött rekordnak számit confused
#58   2014. 07. 07. hétfő 13:01
Fülig Jimmy Fülig Jimmy
Én viszont szeretem, ha a partneremnek pinaszaga van! wink
(Ez egy válasz Oroszlány üzenetére (2014. 06. 01. vasárnap 15:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 06. 01. vasárnap 15:50
Én nem szeretem, ha a partneremnek piaszaga van.
#57   2014. 06. 19. csütörtök 16:57
valentin11 valentin11
Szerintem azis fug menyire vagy faradt,menyi kedved van hozza.mit hoz ki a partner belolled,sok mindentol fug
#56   2014. 06. 01. vasárnap 15:56
keresnék keresnék
én is igy tartom vissza,h megállok egy picit kétszer és utána már birom sokáig!!!!
(Ez egy válasz Oroszlány üzenetére (2014. 05. 08. csütörtök 08:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 08. csütörtök 08:56
Már amikor összekerültünk 14 éve, akkor is sokáig bírta. Ő 31 éves volt. Akkor néha megállt pár másodpercre, de nem vette ki. Azt mondta, hogy ilyenkor közel van a csúcs. Volt, hogy egy cseppet belém is engedett és folytatta tovább. Ezt egy hosszú dugásnál, legtöbbször két-háromszor kellett megcsinálnia. Később képes lett a száraz orgazmusra, azaz megáll, és úgy van orgazmusa, hogy nem enged ki semmit. Ez pár mp. Egy ilyen után akár meddig bírja. Egyébként ma már minden ilyen variálás nélkül is megy neki hosszan.
#55   2014. 06. 01. vasárnap 15:50
Oroszlány Oroszlány
Én nem szeretem, ha a partneremnek piaszaga van.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 31. szombat 00:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233340)
2014. 05. 31. szombat 00:45
Enyhén ittasnak kell lenni szex előtt ugy tuti smile
#54   2014. 05. 31. szombat 00:45
X Törölt felhasználó (233340)
Enyhén ittasnak kell lenni szex előtt ugy tuti smile
#53   2014. 05. 30. péntek 22:14
chikago chikago
Jólenne nekeis én hamar elmegyek
(Ez egy válasz Oroszlány üzenetére (2014. 05. 08. csütörtök 08:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 08. csütörtök 08:56
Már amikor összekerültünk 14 éve, akkor is sokáig bírta. Ő 31 éves volt. Akkor néha megállt pár másodpercre, de nem vette ki. Azt mondta, hogy ilyenkor közel van a csúcs. Volt, hogy egy cseppet belém is engedett és folytatta tovább. Ezt egy hosszú dugásnál, legtöbbször két-háromszor kellett megcsinálnia. Később képes lett a száraz orgazmusra, azaz megáll, és úgy van orgazmusa, hogy nem enged ki semmit. Ez pár mp. Egy ilyen után akár meddig bírja. Egyébként ma már minden ilyen variálás nélkül is megy neki hosszan.
#52   2014. 05. 30. péntek 10:32
Fülig Jimmy Fülig Jimmy
Persze, ha már jól ismered a partnerded az már teljesen más, akkor már egy rezdüléséből tudod, hogy hol tart. Persze azért mi férfiak olyan büszkék vagyunk, de azért néha elkel egy kis megerősítés... wink
Ha meg nemtörtődöm a pali, akkor le kell pattintani! vigyor5
(Ez egy válasz Oroszlány üzenetére (2014. 05. 06. kedd 09:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 06. kedd 09:14
Ilyen előfordulhat. Persze, ha az ember ismeri a partnerét, akkor tudja ő hol tart, mennyit bír ki miután elmegy.
Én segíteni szoktam, ha közel az orgazmusom és a partneré is, akkor mondom, hogy ne hagyd abba, így csináld, stb. A vége egy hatalmas közös orgazmus lesz. A megduzzadó makk, a még keményebb fütyi fokozza a hatást.
A gond ott van, ha véletlenül, vagy nemtörődömségből megy el, a nő meg úgy marad. A véletlen elélvezés persze bántja a pasit, több eset után már fél. Ezen lehet segíteni kis praktikával visszaadni az önbizalmát, pláne, ha már előzőleg volt sikeres együttlét több is.
#51   2014. 05. 09. péntek 12:59
Gabriel25 Gabriel25
Ha akarnám 1-2óráig is simán. de szeretek gyorsan vadul kefélni.. kb félóráig szoktam de annyi bőven elég a lányoknak is jópár orgazmusra. aki ennyi idő alatt nem tud elmenni nem fog ha órákig töcskölitek akkor sem.
#50   2014. 05. 08. csütörtök 08:56
Oroszlány Oroszlány
Már amikor összekerültünk 14 éve, akkor is sokáig bírta. Ő 31 éves volt. Akkor néha megállt pár másodpercre, de nem vette ki. Azt mondta, hogy ilyenkor közel van a csúcs. Volt, hogy egy cseppet belém is engedett és folytatta tovább. Ezt egy hosszú dugásnál, legtöbbször két-háromszor kellett megcsinálnia. Később képes lett a száraz orgazmusra, azaz megáll, és úgy van orgazmusa, hogy nem enged ki semmit. Ez pár mp. Egy ilyen után akár meddig bírja. Egyébként ma már minden ilyen variálás nélkül is megy neki hosszan.
#49   2014. 05. 07. szerda 12:42
Tapsihapsi Tapsihapsi
És mi a titka a férjednek? Hosszan dugónak született vagy képezte magát valamilyen spéci módszerrel mint dako84 barátunk?

Oszd meg velünk a módszerét (ha van), hadd fejlesszük magunkat a hölgyek örömére (és a saját örömünkre is...)

(amúgy a fotóid alapján jó csaj vagy...)
(Ez egy válasz Oroszlány üzenetére (2014. 05. 06. kedd 14:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 06. kedd 14:14
Nem hiszem, hogy beképzelném a hüvelyi orgazmust, sőt tudom, hogy nem. Hogy honnan tudom, azt is leírom.
Elöljáróban: én egyértelműen érzem magamban a farkat. Azt is érzem, ha a makkja megduzzad. Ha keményebb bennem. Bizonyára különbözőek vagyunk, ki mit érez, mit szeret, de azért mert az átlagostól eltérek, nem azt jelenti, hogy nem lehet igaz a dolog. Azt sem mondom, hogy jobb nekem, mert sok mindent nem élvezek, amit más nő. Sőt zavar sokszor.
A hüvelyi orgazmusról:
Egyetemen elég sok pasim volt. Úgy mentem el mindig, hogy valamilyen módon ingerelték a csiklómat. Azt hittem ez az egyetlen orgazmus van. Aztán negyedikben novemberben összejöttem a férjemmel. Ő idősebb 10 évvel nálam és elég kitartóan tud dugni. Mikor rájöttem, hogy hosszan tud, nem is engedtem, hogy kézzel, szájjal kielégítsen, csak élveztem orgazmus nélkül a hosszú dugásokat. Kis borzongásaim voltak, amik egyre erősödtek, míg júliusban, azaz sok hónap múlva egy jó hosszú dugás végén olyan erős orgazmusom volt, amilyen soha. Üvöltöttem, szétkapartam a hátát. Teljesen más érzés volt, mint az addigiak. És nem azért volt, mert olvastam, hogy van hüvelyi meg csiklós orgazmus. Ilyenekkel akkor nem foglalkoztam.
Szóval nekem lényegtelen ki mit mond, e két orgazmus nekem tök más.
#48   2014. 05. 06. kedd 14:29
greatom greatom
Jó, nem feszegetem tovább, bár nem teljesen éreztem úgy, hogy arra válaszoltál volna,illetve cáfoltad volna amit írtam.
De...azt pl. tapasztaltuk a feleségemmel (meg előtte egy-két barátnőmmel) hogyha jó sokáig sikerül késleltetni-lebegtetni magukat az orgazmus határán (az ingerlés módja lehet tetszőleges) akkor a végül bekövetkező élvezés valami elementáris erővel söpör rajta végig. A kis halál elnevezés is ebből fakadhat, mert akkor percekig azt sem nagyon tudja, hogy hol van, reszket, alig kap levegőt, szóval olyan félájult állapotban van. Osztán ezzel nagyjából be is fejeződött a mutatvány arra az estére. Viszont van sokszor, hogy inkább a többszöri kisebb-nagyobb orgazmusokat választja, de a befejezés akkor is kiütés jellegű, pedig lehet, hogy éppen a popsija kerül terítékre.
Mint férfi annyit tudnék ehhez tenni, hogy én is jobban kedvelem a hosszabb lepedőgyűréseket, pedig a végére szinte sajog és majd szétdurran a fakam, de totál önkívületi állapotban érek a tetőpontra és szint súlytalannak érzem magam. Ehhez nem kell, hogy állandóan a partner testében legyek, sőt nyilván így könnyebb is késleltetni a befejezést, de messze jobb, mint egy csitt-csatt pár perces reszelés és spricc.
(Ez egy válasz Oroszlány üzenetére (2014. 05. 06. kedd 14:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 06. kedd 14:14
Nem hiszem, hogy beképzelném a hüvelyi orgazmust, sőt tudom, hogy nem. Hogy honnan tudom, azt is leírom.
Elöljáróban: én egyértelműen érzem magamban a farkat. Azt is érzem, ha a makkja megduzzad. Ha keményebb bennem. Bizonyára különbözőek vagyunk, ki mit érez, mit szeret, de azért mert az átlagostól eltérek, nem azt jelenti, hogy nem lehet igaz a dolog. Azt sem mondom, hogy jobb nekem, mert sok mindent nem élvezek, amit más nő. Sőt zavar sokszor.
A hüvelyi orgazmusról:
Egyetemen elég sok pasim volt. Úgy mentem el mindig, hogy valamilyen módon ingerelték a csiklómat. Azt hittem ez az egyetlen orgazmus van. Aztán negyedikben novemberben összejöttem a férjemmel. Ő idősebb 10 évvel nálam és elég kitartóan tud dugni. Mikor rájöttem, hogy hosszan tud, nem is engedtem, hogy kézzel, szájjal kielégítsen, csak élveztem orgazmus nélkül a hosszú dugásokat. Kis borzongásaim voltak, amik egyre erősödtek, míg júliusban, azaz sok hónap múlva egy jó hosszú dugás végén olyan erős orgazmusom volt, amilyen soha. Üvöltöttem, szétkapartam a hátát. Teljesen más érzés volt, mint az addigiak. És nem azért volt, mert olvastam, hogy van hüvelyi meg csiklós orgazmus. Ilyenekkel akkor nem foglalkoztam.
Szóval nekem lényegtelen ki mit mond, e két orgazmus nekem tök más.
#47   2014. 05. 06. kedd 14:14
Oroszlány Oroszlány
Nem hiszem, hogy beképzelném a hüvelyi orgazmust, sőt tudom, hogy nem. Hogy honnan tudom, azt is leírom.
Elöljáróban: én egyértelműen érzem magamban a farkat. Azt is érzem, ha a makkja megduzzad. Ha keményebb bennem. Bizonyára különbözőek vagyunk, ki mit érez, mit szeret, de azért mert az átlagostól eltérek, nem azt jelenti, hogy nem lehet igaz a dolog. Azt sem mondom, hogy jobb nekem, mert sok mindent nem élvezek, amit más nő. Sőt zavar sokszor.
A hüvelyi orgazmusról:
Egyetemen elég sok pasim volt. Úgy mentem el mindig, hogy valamilyen módon ingerelték a csiklómat. Azt hittem ez az egyetlen orgazmus van. Aztán negyedikben novemberben összejöttem a férjemmel. Ő idősebb 10 évvel nálam és elég kitartóan tud dugni. Mikor rájöttem, hogy hosszan tud, nem is engedtem, hogy kézzel, szájjal kielégítsen, csak élveztem orgazmus nélkül a hosszú dugásokat. Kis borzongásaim voltak, amik egyre erősödtek, míg júliusban, azaz sok hónap múlva egy jó hosszú dugás végén olyan erős orgazmusom volt, amilyen soha. Üvöltöttem, szétkapartam a hátát. Teljesen más érzés volt, mint az addigiak. És nem azért volt, mert olvastam, hogy van hüvelyi meg csiklós orgazmus. Ilyenekkel akkor nem foglalkoztam.
Szóval nekem lényegtelen ki mit mond, e két orgazmus nekem tök más.
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 05. 06. kedd 10:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 06. kedd 10:51
Tök komolyan kérdem.... hogyan tudod szétválasztani a testedet érő ingereket, azt, hogy melyik mennyiben felelős a gyönyör érzéséért? Nem tudom (honnan tudhatnám...) hogy téged hogyan szoktak megkefélni, így próbálok a saját tapasztalataimra hagyatkozni... de! Egy átlagos dugaszolás közben inger éri a méhszájat, a belső nemi szervekben és a környezetükben lévő idegeket, a hüvelyt, a g-foltot, aztán (ha csak nem innen a GG-ről van partner fél méteres pöccsel) a külső nemi szerveket (kisajkak, nagyajkak, csikló) néha a mellbimbókat és mindezen ingerek az agyban futnak össze és egyesülnek a az agyban futó film képeivel, a gondolatokkal és a szemen keresztül is jön inger... ja... többesben a száj-torok, meg úgy nagyjából minden idegvégződés stimulálva van.
Halál komolyan kérdem, ebből hogyan lehet összeválogati a hüvelyi orgazmusra való stimulust? nem lehet, hogy kell az is, hogy arra gondolj,-néha a körben araszoló nagymutatóra pillantva- Nnnna, most alaposan meg vagyok döngetve és azt hiszem igazi hüvelyi orgazmusom lesz!!! Egy orgazmus, mindenek felett!!!
#46   2014. 05. 06. kedd 10:53
greatom greatom
Uhh... kihagytam... a popsi is remekül ingerelhető, és van aki kifejezetten díjazza, ha némi manuális ingerrel segítem az orgazmus kialakulását...
#45   2014. 05. 06. kedd 10:51
greatom greatom
Tök komolyan kérdem.... hogyan tudod szétválasztani a testedet érő ingereket, azt, hogy melyik mennyiben felelős a gyönyör érzéséért? Nem tudom (honnan tudhatnám...) hogy téged hogyan szoktak megkefélni, így próbálok a saját tapasztalataimra hagyatkozni... de! Egy átlagos dugaszolás közben inger éri a méhszájat, a belső nemi szervekben és a környezetükben lévő idegeket, a hüvelyt, a g-foltot, aztán (ha csak nem innen a GG-ről van partner fél méteres pöccsel) a külső nemi szerveket (kisajkak, nagyajkak, csikló) néha a mellbimbókat és mindezen ingerek az agyban futnak össze és egyesülnek a az agyban futó film képeivel, a gondolatokkal és a szemen keresztül is jön inger... ja... többesben a száj-torok, meg úgy nagyjából minden idegvégződés stimulálva van.
Halál komolyan kérdem, ebből hogyan lehet összeválogati a hüvelyi orgazmusra való stimulust? nem lehet, hogy kell az is, hogy arra gondolj,-néha a körben araszoló nagymutatóra pillantva- Nnnna, most alaposan meg vagyok döngetve és azt hiszem igazi hüvelyi orgazmusom lesz!!! Egy orgazmus, mindenek felett!!!
(Ez egy válasz Oroszlány üzenetére (2014. 05. 06. kedd 10:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 06. kedd 10:25
Valóban te tudod mit érzek. Köszönöm a felvilágosítást.
Szeretem, amikor pasik magyarázzák el mi kell egy nőnek. Mi a szabvány. MSZ hányas szól erről?
#44   2014. 05. 06. kedd 10:28
X Törölt felhasználó (54313)
Nem magyaráztam el semmit! Pusztán csak annyit tettem, hogy nem csak és kizárólag a Te véleményed létezik! smile Pláne arról, hogy érzed a lüktetést smile
Csinos, dekoratív vagy a képeid alapján! eljen Csak, hogy jót is írjak! smile
(Ez egy válasz Oroszlány üzenetére (2014. 05. 06. kedd 10:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 06. kedd 10:25
Valóban te tudod mit érzek. Köszönöm a felvilágosítást.
Szeretem, amikor pasik magyarázzák el mi kell egy nőnek. Mi a szabvány. MSZ hányas szól erről?
#43   2014. 05. 06. kedd 10:25
Oroszlány Oroszlány
Valóban te tudod mit érzek. Köszönöm a felvilágosítást.
Szeretem, amikor pasik magyarázzák el mi kell egy nőnek. Mi a szabvány. MSZ hányas szól erről?
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 06. kedd 10:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (54313)
2014. 05. 06. kedd 10:18
"bennem mozog egy élő, lüktető farok" a lüktetésből nem sokat érzel! Hacsak nem állandóan elélvez a partnered megállás nélkül! smile
#42   2014. 05. 06. kedd 10:24
X Törölt felhasználó (54313)
Sajnos még mindig nem vetted észre a lényeget! A "G" pont! Ha ennek a pontnak az izgatása is elmarad, akkor vonják kétségbe a hüvelyi orgazmust!
(Ez egy válasz Oroszlány üzenetére (2014. 05. 06. kedd 10:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 06. kedd 10:18
Mint azt írtam, minden ember más és más. Azon, hogy ki mit érez, kár vitatkozni. Azon is ki mit szeret. Amíg a másik ember érzéseit nem tudjuk átvinni más emberre valamilyen módon, addig kár arról beszélni vitatkozni, valójában ki mit érez.
Én tudom, tapasztalom, hogy nekem más a hüvelyi orgazmus, mint a csiklós. Ezt vagy elfogadja valaki, vagy nem, azaz feltételezi, hogy hazudok. És persze minden nő hazudik, aki állítja, hogy van különbség.
#41   2014. 05. 06. kedd 10:21
X Törölt felhasználó (54313)
Csak, hogy ne térjek el a topiktól! smile 20-25 perctől 3-4 óra. Partner, hangulat, helyszín, vágy függvénye.
 
... 3 4 5 6 7
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: harcpet harcpet
Nyitás ideje: 2014. 04. 20. vasárnap
Üzenetek: 140db
Utolsó üzenet: 2023. 10. 21. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!