Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 12 13 14 15 16 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#215   2008. 11. 05. szerda 19:10
X Törölt felhasználó (364107)
Szia!
Én szívesen csatlakoznék!!!
*****************

(nem társkereső téma : vazelinator)
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 10. 22. szerda 22:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (32295)
2008. 10. 22. szerda 22:41
párom szeretné kipróbálni milyen is, ha egyszerre 2-3 pasit kell szopnia. hol lehet normális, diszkrét pasikat szerezni ehhez? tudnátok ebben segíteni? párom:37/160/51, csinos, filigrán NŐ
#214   2008. 11. 05. szerda 13:55
X Törölt felhasználó (379787)
A bukkake szerintem egyáltalán nem undorító, mondjuk gondolom itt nem is a férfi szemszögéből kérdéses a dolog. Én személy szerint az orális szexet imádom legjobban, és nagyon felizgat, ha a partnerem szájában vagy arcára mehetek el. Gondolom többen vagyunk ezzel így.
#213   2008. 10. 24. péntek 16:48
X Törölt felhasználó (137313)
Szerintem a társkereső-témakörben bőven találsz a párod igényeinek +felelő palikat.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 10. 22. szerda 22:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (32295)
2008. 10. 22. szerda 22:41
párom szeretné kipróbálni milyen is, ha egyszerre 2-3 pasit kell szopnia. hol lehet normális, diszkrét pasikat szerezni ehhez? tudnátok ebben segíteni? párom:37/160/51, csinos, filigrán NŐ
#212   2008. 10. 24. péntek 09:09
kukkolo35 kukkolo35
Swingerboy! Helyes, igényes, intelligens srác vagyok. Én beszállok hozzátok szívesen. Egyeztessünk, és bővebbet mail-ben. gate@freemail.hu

Üdv
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 10. 22. szerda 22:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (32295)
2008. 10. 22. szerda 22:41
párom szeretné kipróbálni milyen is, ha egyszerre 2-3 pasit kell szopnia. hol lehet normális, diszkrét pasikat szerezni ehhez? tudnátok ebben segíteni? párom:37/160/51, csinos, filigrán NŐ
#211   2008. 10. 23. csütörtök 20:17
Pepeba Pepeba
Szia Swingerboy!

Igényes, kétdiplomás pasi vagyok, szívesen csatlakoznék, persze, ha a Kedvesed is szimpatikusnak tart!

pepeba@citromail.hu
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 10. 22. szerda 22:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (32295)
2008. 10. 22. szerda 22:41
párom szeretné kipróbálni milyen is, ha egyszerre 2-3 pasit kell szopnia. hol lehet normális, diszkrét pasikat szerezni ehhez? tudnátok ebben segíteni? párom:37/160/51, csinos, filigrán NŐ
#210   2008. 10. 23. csütörtök 17:13
X Törölt felhasználó (25577)
én is itt lenné erre smile írjatok... mikorhol@freemail.hu
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 10. 22. szerda 22:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (32295)
2008. 10. 22. szerda 22:41
párom szeretné kipróbálni milyen is, ha egyszerre 2-3 pasit kell szopnia. hol lehet normális, diszkrét pasikat szerezni ehhez? tudnátok ebben segíteni? párom:37/160/51, csinos, filigrán NŐ
#209   2008. 10. 23. csütörtök 10:04
ceex ceex
Szia Swingerboy!

Én szívesen segítenék a probléma megoldásában, ha még aktuális. Email.: ceex@freemail.hu
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 10. 22. szerda 22:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (32295)
2008. 10. 22. szerda 22:41
párom szeretné kipróbálni milyen is, ha egyszerre 2-3 pasit kell szopnia. hol lehet normális, diszkrét pasikat szerezni ehhez? tudnátok ebben segíteni? párom:37/160/51, csinos, filigrán NŐ
#208   2008. 10. 22. szerda 22:41
X Törölt felhasználó (32295)
párom szeretné kipróbálni milyen is, ha egyszerre 2-3 pasit kell szopnia. hol lehet normális, diszkrét pasikat szerezni ehhez? tudnátok ebben segíteni? párom:37/160/51, csinos, filigrán NŐ
#207   2008. 10. 06. hétfő 15:34
mertezigyjo mertezigyjo
igen mert végülis igy kerek a történet.mi abban a páláne hogy szopom valaki faszát de a végén amikor élvez kikapom és valahova eresztetem vele ugy biztos kisebb lenne a gyönyöre
#206   2008. 10. 04. szombat 17:59
nimfolanyka nimfolanyka
en soha nem nyelem le,de azt imädom ha a testemre,arcomra elveznek.mindig szetkenem az arcomon es a cicimen az anyagot.....
#205   2008. 10. 04. szombat 16:04
bazijoe19 bazijoe19
Gratulálok! Arra még nem gondoltál hogy kipróbálnád milyen lenne egyszerre dugni 2 férfival a 4 közül? Az is nagyon élvezetes tud lenni mindegyik félnek. Szerintem is az a legjobb ha a végén a nő szájába/arcára élveznek. Le is nyeled az anyagot a végén?
(Ez egy válasz mertezigyjo üzenetére (2008. 10. 04. szombat 00:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 10. 04. szombat 00:52
sziasztok ma megint összehoztuk elötte megbeszéltük hogy ha közben meggondolom magam nem eröltetjük a férjem és még 3 fiut hivtunk ugy kezdtük hogy ellazuljak elkezdtek maszirozni elöszor a férjem farkát kaptam be amikor megkeményedet féloldalt fektetet és belémhatolt ugy hogy az egyik lábamat felemelte a vállára vette és lassan dugni kezdet az elsö az aki a számba rakta az fiu volt aki a multkoriban is benne volt ö már keményen rakta a számba a másikat megfogtam bár kicsit kényelmetlen volt azt huzogattam kb 5 percenként cseréltek nem sültek el kb 4 szer került egy egy fasz a számba a férjemen kivül még egy dugot meg kb most is ugy 30 perc után már egymás után élveztek a számba de jutott böven az arcomra azt nem tudom filmekben hogy sikerül akár több hapsinak egyszerre is a nö arcára élvezni nekem egyszerre csak kettö fért az arcomhoz.most sem éreztem megalázást csak élvezetet mindenki részéröl.ha a partnerek ápoltak és megértöek és maximálisan egészségesek nagyon élvezhetö a szituácio és a fiukat sem zavarja a másik farka ill hogy elötte más élvezett a számba vagy a testemre.itt nincs szerelem csak tömény sex akik külön tudják választani akár mint házaspár nagyokat élvezhetnek és nem kell hazudozni a másiknak
#204   2008. 10. 04. szombat 00:52
mertezigyjo mertezigyjo
sziasztok ma megint összehoztuk elötte megbeszéltük hogy ha közben meggondolom magam nem eröltetjük a férjem és még 3 fiut hivtunk ugy kezdtük hogy ellazuljak elkezdtek maszirozni elöszor a férjem farkát kaptam be amikor megkeményedet féloldalt fektetet és belémhatolt ugy hogy az egyik lábamat felemelte a vállára vette és lassan dugni kezdet az elsö az aki a számba rakta az fiu volt aki a multkoriban is benne volt ö már keményen rakta a számba a másikat megfogtam bár kicsit kényelmetlen volt azt huzogattam kb 5 percenként cseréltek nem sültek el kb 4 szer került egy egy fasz a számba a férjemen kivül még egy dugot meg kb most is ugy 30 perc után már egymás után élveztek a számba de jutott böven az arcomra azt nem tudom filmekben hogy sikerül akár több hapsinak egyszerre is a nö arcára élvezni nekem egyszerre csak kettö fért az arcomhoz.most sem éreztem megalázást csak élvezetet mindenki részéröl.ha a partnerek ápoltak és megértöek és maximálisan egészségesek nagyon élvezhetö a szituácio és a fiukat sem zavarja a másik farka ill hogy elötte más élvezett a számba vagy a testemre.itt nincs szerelem csak tömény sex akik külön tudják választani akár mint házaspár nagyokat élvezhetnek és nem kell hazudozni a másiknak
#203   2008. 09. 27. szombat 20:55
Rönk Rönk
Szerintem meg azért gratulálni nem kell ehhez.

BisportosBp: Ha fizetsz pár tízezer Ft-ot elég sok profi hajlandó erre, és akkor az legalább spontán sem lesz. wink
#202   2008. 09. 25. csütörtök 08:37
BisportosBp BisportosBp
Sajnos kevés lány van benne, hogy több fiút is kielégítsen egyszerre, legalábis az én tapasztalatom szerint. Szinte csak spontán módon jön össze.
#201   2008. 09. 24. szerda 17:17
bazijoe19 bazijoe19
Gratulálok az estétekhez, biztos nagy buli volt neked is és a többi résztvevőnek is. A lényeg hogy te is élvezted, és ők is. Szerintem sincs semmi megalázó abban ha egy nő egyszerre 5 férfival van együtt, a lényeg hogy mindenki élvezze a dolgot és semmi kényszer ne legyen benne. Ebből is látszik hogy nem kell leragadni a megszokott dolgoknál, fő a változatosság. Még egyszer gratulálok és remélem hamarosan újra csináltok valami hasonlót!
(Ez egy válasz mertezigyjo üzenetére (2008. 09. 24. szerda 16:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 09. 24. szerda 16:57
szombaton részese voltam egy ilyen bulinak 37 éves duci asszony vok.a férjem és még 4 srác voltunk nem elöre megbeszélt dolog volt de ugy alakult hogy oldodott a hangulat elöször csak maszti rol volt szo de aztán a helyzet meghozta a kedvet meg a hangulatot ugy kezdödöt hogy a férjem meg a haverja kényeztet a többiek hokiznak de aztán csak hagy jöjjenek közelebb meg ilyenek és mikor már feleszméltem már mind matatott rajtam fogdostak és nyomták a számba meg a kezembe a minden mindegy alapon szoptam és vertem nekik a férjem dugot közben az elsö simán a számba ment el kb 10 perc után nem kaptam el a fejem csináltam tovább ezen felbuzdulva a többiek egymás után sültek el jutott a számba és az arcomra is kb 40 perc alatt tul volt mindegyik aztán feldobták hogy egyszerre rámverik másodszor az asztalra feküdtem ök körém álltak és kb szintén 8-10 perc után egymásután spricceltek rám.aztán egy alapos tusolás után megvacsoráztattam öket.nem volt kényes huzodozás csend dumáltunk hajnalig.a kis társaságbol 3 az én munkatársam a 4.-dika férjem haverje azota találkoztunk és semmi kinos dolog majd megejtjük még.a helyzet isteni de csak egészseges ápolt hapsikkal az igazi és csak igy menjen bele bárki akit izgat mint nö nem éreztem magam megalázzva söt élveztem a figyelmet
#200   2008. 09. 24. szerda 16:57
mertezigyjo mertezigyjo
szombaton részese voltam egy ilyen bulinak 37 éves duci asszony vok.a férjem és még 4 srác voltunk nem elöre megbeszélt dolog volt de ugy alakult hogy oldodott a hangulat elöször csak maszti rol volt szo de aztán a helyzet meghozta a kedvet meg a hangulatot ugy kezdödöt hogy a férjem meg a haverja kényeztet a többiek hokiznak de aztán csak hagy jöjjenek közelebb meg ilyenek és mikor már feleszméltem már mind matatott rajtam fogdostak és nyomták a számba meg a kezembe a minden mindegy alapon szoptam és vertem nekik a férjem dugot közben az elsö simán a számba ment el kb 10 perc után nem kaptam el a fejem csináltam tovább ezen felbuzdulva a többiek egymás után sültek el jutott a számba és az arcomra is kb 40 perc alatt tul volt mindegyik aztán feldobták hogy egyszerre rámverik másodszor az asztalra feküdtem ök körém álltak és kb szintén 8-10 perc után egymásután spricceltek rám.aztán egy alapos tusolás után megvacsoráztattam öket.nem volt kényes huzodozás csend dumáltunk hajnalig.a kis társaságbol 3 az én munkatársam a 4.-dika férjem haverje azota találkoztunk és semmi kinos dolog majd megejtjük még.a helyzet isteni de csak egészseges ápolt hapsikkal az igazi és csak igy menjen bele bárki akit izgat mint nö nem éreztem magam megalázzva söt élveztem a figyelmet
#199   2008. 09. 21. vasárnap 13:26
techno-boy techno-boy
én még sosem próbáltam de benne lennék
#198   2008. 09. 03. szerda 06:13
X Törölt felhasználó (347117)
Én személyesen ismertem olyan csajt aki szerette, a több pasi is foglalkozik vele, és a végén ráverik az anyagot, igaz nem feltétlen pont az arcára.
A barátnőm is néha direkt kéri, hogy verjem a szájába, és utána úgy csókolózzunk. Ami valamennyire engem is izgat.
Most lehet mondani, hogy undorító. De vajon van-e olyan pasi aki még nem kostolta meg saját anyagát? Valamint ha mi elvárhatjuk, hogy a lány lenyelje, akkor....
#197   2008. 08. 26. kedd 13:32
bjozefff bjozefff
szerintem amúgy simán élvezhető, bár a többi férfi farkának látványa hááát nem tudom, lehet "elcsüggesztene" [URL=http://(kimoderálva, idegen oldalról max. csak idézünk)]link[ /URL]
amúgy itt meg lehet egy csomó ilyen témájú cikket találni, ha beállítod kulcsszónak.
#196   2008. 08. 25. hétfő 13:48
X Törölt felhasználó (34131)
vááááááááááááááááu, ez az, amire mindig is vártam!!!
mikor, meddig, hol? vagy talán már élménybeszámoló is van? amúgy öt srác kezdetnek nem is rossz, aztán ha nem volt nagyon rossz az élmény, lehetnek majd többen is!
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 09. szombat 17:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (334182)
2008. 08. 09. szombat 17:20
Sziasztok ! Én egy sub nő vagyok Bukkake partit szervezünk budapesten.Uram parancsára adtam fel a hirdetést 5 férfit keresünk a partihoz!Ha bármilyen kérdésed van írj és válaszolok! E-mail címem:*****

ez nem társkereső topic:prune ejnye1
 
... 12 13 14 15 16 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: rakija rakija
Nyitás ideje: 2006. 09. 20. szerda
Üzenetek: 475db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 09. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!