Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#72   2007. 04. 26. csütörtök 16:03
X Törölt felhasználó (69371)
(Moderálva. Megmondtuk, hogy írjon ő az ügyfélszolgálatra, ne legyél fogadatlan prokátor. Téma lezárva. Törté-Net)
(Ez egy válasz Törté-Net üzenetére (2007. 04. 23. hétfő 23:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törté-Net VIP Admin
2007. 04. 23. hétfő 23:39
Írjon ő egy levelet az ügyfélszolgálatra, és akkor meg lesz beszélve vele.
Szólj neki, ha annyira jó ismerősöd.
#71   2007. 04. 24. kedd 16:21
X Törölt felhasználó (69371)
írtam történetnek nézd meg! ha nem törlitek nem érdekel tovább!
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2007. 04. 24. kedd 16:18), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2007. 04. 24. kedd 16:18
ne igy akard már meg védeni ismerősőd, hogy kőzlőd mit nézenek meg smile a tőbbiek is.. nem csak mi látjuk, olvasuk.
#70   2007. 04. 24. kedd 16:18
vazelinator vazelinator VIP Admin
ne igy akard már meg védeni ismerősőd, hogy kőzlőd mit nézenek meg smile a tőbbiek is.. nem csak mi látjuk, olvasuk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 04. 23. hétfő 17:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2007. 04. 23. hétfő 17:30
az elcsípett képek (sorozat számok kimoderálva vazelinator)-ason lévő csajt ismerem! a képek egy disco-ban készültek, és a disco oldalán is láthatóak voltak! de azt a csaj onnan töröltette, így itt én kérlek meg benneteket, hogy töröljétek ezt a 2 sorozatot! a csaj nagyon jó ismerősöm! és nem örülne neki ha itt látná magát!
#69   2007. 04. 23. hétfő 23:39
Törté-Net Törté-Net VIP Admin
Írjon ő egy levelet az ügyfélszolgálatra, és akkor meg lesz beszélve vele.
Szólj neki, ha annyira jó ismerősöd.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 04. 23. hétfő 17:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2007. 04. 23. hétfő 17:30
az elcsípett képek (sorozat számok kimoderálva vazelinator)-ason lévő csajt ismerem! a képek egy disco-ban készültek, és a disco oldalán is láthatóak voltak! de azt a csaj onnan töröltette, így itt én kérlek meg benneteket, hogy töröljétek ezt a 2 sorozatot! a csaj nagyon jó ismerősöm! és nem örülne neki ha itt látná magát!
#68   2007. 04. 23. hétfő 17:30
X Törölt felhasználó (69371)
az elcsípett képek (sorozat számok kimoderálva vazelinator)-ason lévő csajt ismerem! a képek egy disco-ban készültek, és a disco oldalán is láthatóak voltak! de azt a csaj onnan töröltette, így itt én kérlek meg benneteket, hogy töröljétek ezt a 2 sorozatot! a csaj nagyon jó ismerősöm! és nem örülne neki ha itt látná magát!
(Ez egy válasz Törté-Net üzenetére (2007. 04. 23. hétfő 17:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törté-Net VIP Admin
2007. 04. 23. hétfő 17:14
Nem, nem lehet megnézni, nem véletlenül lett levéve.
#67   2007. 04. 23. hétfő 17:14
Törté-Net Törté-Net VIP Admin
Nem, nem lehet megnézni, nem véletlenül lett levéve.
#66   2007. 04. 22. vasárnap 19:12
Desageric Desageric
És azt nem gondoljátok hogy gimis korban még nem kéne felrakni képet/videót? végülis sok rosszindulatú ember van...
#65   2007. 02. 20. kedd 19:32
X Törölt felhasználó (24620)
Orvosi okokból anno feltettem én is néhány képet a szerszámomról (aki ismer, annak nem kell magyaráznom, mi volt az ok).
Aztán egy szilveszteri bulin odahajol hozzám a haver és súg; "Azért a netre nem tenném fel"
Nézünk egymásra, aztán hatalmas röhögés. :D

Egy (leszbikus) osztálytársnőm is megtalálta a fotókat. Azt mondta: "Hát, megleptél... Nem néztem volna ki ekkorát belőled." :D:D:D
#64   2007. 02. 20. kedd 00:58
zimmi zimmi VIP
Hogyan lehet nem felismerhető az ember?
Fej nélkül,vagy elfordított fejjel kell fotózni az alanyt.Mi így csináljuk erre,1 barátunk felismert,és csak annyit mondott,bátrak,és bevállalósok vagytok,valamint,hogy tetszett neki.
Tehát,ha kúlturált emerekről van szó,és nem csak faszt verő,pofázni tudó,ugyan akkor nulla "sárgarépa" emberekről van szó,még jobb kedvvel töltöget fel az ember képeket.
Miért?Mert megnézheti más is,mi is másét,illetve még ismerkedni is lehet.Sőt mások szexkúltúrájába is beleshetünk,amit el tudunk mi is sajátítani.Ja és a negatív vélemények is csak erősíteni tudják azt,hogy mennyi farokverő kúltúrbunkó van.Sajnos a magyaroknak még nincs kialakúlva a szexuális kúltúrája,illetve ugat a gép mögött,de igazi nővel képtelen ismerkedni.Így kb.ennyi jutott hírtelen eszembe.
#63   2007. 01. 31. szerda 13:54
gorgh0 gorgh0
szerintem rosszul írtad, mert az uttrgrettgre
#62   2007. 01. 31. szerda 12:25
Verdasrác Verdasrác
szia mi ujság veled miért nem vagy fent az msnen hiányzol!!!!!!!!!!
#61   2007. 01. 31. szerda 11:19
X Törölt felhasználó (39156)
uttrgretgre


(ezért a betűkavalkádért minden esetben és mindenkinek tiltás jár! el is nyerted jutalmadat!)
#60   2007. 01. 30. kedd 21:15
gorgh0 gorgh0
ezek szerint jól álcáztad magad!
(Ez egy válasz Rambika14 üzenetére (2007. 01. 30. kedd 19:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 01. 30. kedd 19:38
most jut eszembe az előző sorozatom felrakáskor kaptam egy emilt miszerint vki felismert bennem egy bizonyos szűcs monit...na,de legalább tévedett:)))
#59   2007. 01. 30. kedd 19:38
Rambika14 Rambika14 VIP
most jut eszembe az előző sorozatom felrakáskor kaptam egy emilt miszerint vki felismert bennem egy bizonyos szűcs monit...na,de legalább tévedett:)))
#58   2007. 01. 25. csütörtök 19:46
pedropedro pedropedro
Emlékszik valaki a rendőrcsaj esetére aki beküldte a képeit egy újságba a kollégái meg felismerték ? Még ki is akarták rúgni a csajt, lehet csak azért mert azt hitték hogy könnyen kapható, de nem feküdt nekik . A képeket ő is szórakozásból csinálta meg egy kis plussz izgalomért ! Én azt mondom, ha valaki ide teszi fel a képeit nem baj ha eltakarja az arcát, maradjon meg a találgatás, hátha pont a szomszédot vagy a kolleganőd van rajta. Ez ad egy kis plusszt annak is aki éppen nézi ezeket a képeket !
#57   2007. 01. 25. csütörtök 11:11
denoni denoni VIP
Szerintem,az a baj,hogy az emberek nem mindig a legjobb módon állnak a dolgokhoz.PLD: ha egy lányt felismernek aki a gg-n van a párjával és szeretkeznek ,vagy .......,,,, azt egyből aki felismeri megakarja d...i,és azt hiszi ettől a lány könnyen kapható.Tisztelet a kivételnek.Az emberek nem mindig fogják fel,hogy szorakozásból és saját maga izgatására és a gg-t nézök izgatására is lehet feltölteni képet ,úgy,hogy a lány csak a párját kívánja ettől még,és nem akar mindenkivel ágyba bújni aki felismeri esetleg.
#56   2007. 01. 24. szerda 21:48
X Törölt felhasználó (33028)
ebben mondjuk egyetértek!
én még így nem találkoztam magammal, de sosem lehet tudni... és nem biztos, h megköszönném az arccal ellátott képeket!
(Ez egy válasz Mjollnir üzenetére (2007. 01. 19. péntek 22:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 01. 19. péntek 22:43
De amúgy szerintem nem lenne rossz, ha lenne egy topik itt "etikai" kérdésekről. Pl. hogy kinek mi a véleménye arról, hogy egyesek exekről töltenek fel képeket a tudtuk nélkül, jópárszor méghozzá arccal. levele

Engem ez utóbbi pl. kifejezetten zavar. És ez is aggályos. wave wave
#55   2007. 01. 24. szerda 21:45
husband35 husband35 VIP
Az a probléma ha felismernek nem tudják vagy nem akarják tolerálni ezt a tevékenységet.Kinek megítélése szerint jó vagy rossz.Persze az ember magamutogató,de ezért nem kell megjegyzést tenni senkire.Én még szerencsére nem jártam ilyen cipőben.
#54   2007. 01. 23. kedd 10:25
X Törölt felhasználó (18603) VIP
Szerintem aki ide képeket rak fel magáról vagy a párjáról, az exhibicionista, legalább 1 kicsit, így izgatja az , ha esetleg felismerik. Ez is benne van, szerintem.
#53   2007. 01. 21. vasárnap 19:28
Vanek Vanek
Ráadásul nem az számít, hogy a képeken szereplő illető jelenleg elmúlt-e 18; hanem az, hogy a képek születésének időpontjában teljesült-e ez a feltétel.
(Ez egy válasz para11 üzenetére (2007. 01. 21. vasárnap 06:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 01. 21. vasárnap 06:46
Tévedsz,mert addig a félévig(a mostani nyilt bevallásod után)a GG szerkesztöit IS(!)felelösségre vonhatják!!!!
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: lip lip
Nyitás ideje: 2007. 01. 16. kedd
Üzenetek: 92db
Utolsó üzenet: 2011. 07. 13. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!