Mit tennél meg azért, hogy szülő lehess?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#154   2024. 03. 21. csütörtök 18:19
Paris Paris
Már késő. Nincs mit tenni. 50 felett vagyok és ...
És van három fiam.
#153   2012. 05. 09. szerda 16:58
atihajni atihajni
Én mindent megtennék! De előtte kellene egy hölgy, akibe fülig szerelmes vagyok.
#152   2012. 05. 03. csütörtök 08:38
X Törölt felhasználó (805295) VIP
Vannak az alap dolgok..Én.. hogy gondolom és miként tervezem.. lássuk.. Mikor már létezik ő az életemben akiben a gyermekem apját is látom.. Az esküvő után minimum 2-3 évet szeretnék önzően csak vele lenni kettesben gyermekáldás nélkül.. ... ismerkedni( lakva lehet a legjobban).. utazni.. szerelmeskedni .. kiélni az összes perverz vágyam.. tenni mind azt amire mindig is vágytam.. mikor már jól megismertük egymást és ismeri az összes bogaram.. és annak ellenére azt súgja ..édesem szeretnék tőled egy az az két édes kis lurkót..( kettőt szeretnék) akkor legyen jöhet a bébi project.. az anyagi háttér nálam adott és soha nem is lesz gond.. mentálisan testileg és lelkileg is elég érettnek tartom magam .. ahhoz hogy két kis lurkónak csodás életet biztosítsak.. persze a megfelelő partnerrel kéz a kézben de csakis úgy ahogy írtam.. abból nem engedek!!!!!!!! wink
#151   2012. 05. 03. csütörtök 00:54
Demona Demona VIP
Érdemes vissza olvasni vannak érdekes gondolatok.
Hozzám nagyon kegyes volt a sors, de akikhez nem, vajon azoknak meddig érdemes, kel, vagy szabad csatát vívni a természettel. Hol az a pont amikor bele kel törődni és elfogadni az elfogadhatatlant................?
#150   2007. 02. 23. péntek 15:21
biharos biharos
Úgy tűnik kifáradt, kimerült a téma. Ezennel bezárom a TOPIK-ot, ha már nincs további hozzászólás.

Mindenkinek jóegészséget.

B.
#149   2007. 02. 12. hétfő 23:23
R_adar R_adar
Ez egy jó fórum téma! Kicsit belelapozok, hogy miket írtok. Szeretem, ha nem ért mindenki egyet mindennel és lehet vitatkozni (nem veszekedni!).
#148   2007. 02. 12. hétfő 14:40
biharos biharos
Ha gyerekkel próbálnak házasságot menteni akkor ez az érzelmi zsarolás kategoriája. Lehet ez eszköz, ám a gyerek nem lehet eszköz, hanem cél. Cél a család létrehozásához, gazdagításáért. Lehet anyagiakat belekeverni a családalapításba, de sokan vagyunk akik tudják, hogy nem ez a fő akadálya a gyermek vállalásnak.

Vissza térek újból és újból az alap kérdéshez.

Vajon egyesek valóban mindent megtesznek ezért a célért? Nyilvánvalóan nem az eddigi hozzászólóknak szól ez a kérdés, hiszen eddig azt tapasztaltam, aki itt megszólalt az akart, akar gyereket.

#147   2007. 02. 09. péntek 23:52
new1 new1
Sokkal kevesebbet mintha már az vagy.
#146   2007. 02. 09. péntek 15:08
MmePrune MmePrune VIP
a kérdés az, hogy mire van szüksége a gyereknek?
#145   2007. 02. 09. péntek 14:50
DrAnthony DrAnthony VIP
Azt mondják, egy nő két dologért tenne meg bármit: Hogy legyen gyereke, és azért, hogy NE legyen gyereke. Innentől kezdve a dolog egyértelmű, lehet ragozni, akár azért, hogy legyen, akár azért, hogy ne elgyen bármit meg kell vagy lehet tenni.
#144   2007. 02. 09. péntek 14:09
Mr.Enigma Mr.Enigma
És mi van ha azt modnom, hogy egy házasságban azért jó a gyerek, mert az tartja össze. Másszóval a gyereknevelés egy pótcselekvés, ami összetartja a párt, mert a gyerek van foglalkozni kell vele, stb stb. Mi van ha valaki tökéletesen boldog gyerek nélkül és teljes életet él? Van akinek fontosabb az amit csinál minthogy gyereket neveljen.

Ja mielőtt mindenki nekem esik, hoyg micsoda egy gyerekutáló lelkiszegény marha vagyok közlöm, most csak az ördög ügyvédjét játszom, nem feltétlenül látom így a dolgokat, csak felvetettem egy másik álláspontot, vagy inkább nézőpontot!
(Ez egy válasz biharos üzenetére (2007. 02. 09. péntek 10:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 09. péntek 10:30
Ha a ÉLETNEK (nagy betüvel) van más célja mint a gyerekvállalás, örömmel olvasnék erről. Ahol a gyerek nem jön össze ott általában pótcselekvésekbe menekülnek. Legyen az házi állat, munka (önmegvalósítás), stb.
Elég megfigyelni azokat a családokat ahol pl. egy nagynéninek nincs gyereke, micsoda kötődés alakul ki a gyermekes családtagokkal. A család gyerek nélkül nem válik családdá, legfeljebb két ember szoros együttlétévé ahol az egyik fél a gyerek szerepét bevállalja ?!
Végül is mindegy milyen módon, de gyereknek kell a házaspárhoz kerülni. Csak ezáltal tud beteljesedni az ember élete.....
#143   2007. 02. 09. péntek 10:30
biharos biharos
Ha a ÉLETNEK (nagy betüvel) van más célja mint a gyerekvállalás, örömmel olvasnék erről. Ahol a gyerek nem jön össze ott általában pótcselekvésekbe menekülnek. Legyen az házi állat, munka (önmegvalósítás), stb.
Elég megfigyelni azokat a családokat ahol pl. egy nagynéninek nincs gyereke, micsoda kötődés alakul ki a gyermekes családtagokkal. A család gyerek nélkül nem válik családdá, legfeljebb két ember szoros együttlétévé ahol az egyik fél a gyerek szerepét bevállalja ?!
Végül is mindegy milyen módon, de gyereknek kell a házaspárhoz kerülni. Csak ezáltal tud beteljesedni az ember élete.....
#142   2007. 02. 07. szerda 18:03
X Törölt felhasználó (33028) VIP
Úgy gondolom én is, hogy (legalább) egy gyermeket mindenkinek tudnia kell vállalni!!!
Nekem nagyon sok ismerősöm azt mondja, h majd csak akkor lesz gyerek, ha lesz házuk, autó és .... bla-bla.
Én is és a tesóm is úgy születtünk, h a szüleink még albérletben laktak!! Igaz, nem mindig kaptuk meg a legújabb Tisza cipőt, de felnőttünk és örülök, hogy így alakult az életem! Ez em azt jelenti, h azonnal mindenkinek gyereket kell vállalnia és akárhova ne szüljön az ember lánya, de nem feltétlenül kell mindig vmi nagy célt a gyerek elé helyezni, mert aztán kifut az időből az illető és csak leshet...
(Ez egy válasz biharos üzenetére (2007. 02. 05. hétfő 16:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 05. hétfő 16:35
Rég rossz, ha a gyerekvállalásnál közgazdasági tanulmányokat kezdünk el végezni. Vélhetően, még a mai szerény magyar valóságban is egy teljes család vállalni tudna 2-3 gyereket. Aki azt kezdi el elemezni, hogy ez milyen lemondásokkal jár, hát...

Vitathatatlan, hogy a gyerekválallalás kihat az életszinvonalra az átlagosnál alacsonyabb vagy átlagos jövedelmüek esetén. De nem hiszem, hogy ez lenne a döntő, ha csak az egoizmus nem győzedelmeskedik..., vannak persze oly megközelitések is, inkább 1-nek mindent, mint 2-nek kevesebbebt avagy 3-nak alig.

Nekünk 1 lett csak sajnos, több nem lehetett de vállaltunk volna 3-t is, átlagos jövedelem mellett.
#141   2007. 02. 05. hétfő 16:35
biharos biharos
Rég rossz, ha a gyerekvállalásnál közgazdasági tanulmányokat kezdünk el végezni. Vélhetően, még a mai szerény magyar valóságban is egy teljes család vállalni tudna 2-3 gyereket. Aki azt kezdi el elemezni, hogy ez milyen lemondásokkal jár, hát...

Vitathatatlan, hogy a gyerekválallalás kihat az életszinvonalra az átlagosnál alacsonyabb vagy átlagos jövedelmüek esetén. De nem hiszem, hogy ez lenne a döntő, ha csak az egoizmus nem győzedelmeskedik..., vannak persze oly megközelitések is, inkább 1-nek mindent, mint 2-nek kevesebbebt avagy 3-nak alig.

Nekünk 1 lett csak sajnos, több nem lehetett de vállaltunk volna 3-t is, átlagos jövedelem mellett.
#140   2007. 02. 03. szombat 08:54
MmePrune MmePrune VIP
én nem mondanám, hogy összeomlik, csak jelentősen megváltozik, és ha nem is problémamentesen, de jó irányba:)
#139   2007. 02. 03. szombat 08:47
MmePrune MmePrune VIP
hát én is meglepődtem, mert nem szólt, bár az is tény, hogy a gyerek is előbb jött:) de már másodszorra szültem (volna) nála, és úgy látszik ő is "elégedett" velem, mert emlékszik rám:)
nem vitás, hogy nem kevés pénz, de ha szerencsés vagy, akkor vannak nagyszülők, meg egyéb rokonok, és vannak barátok, akik odaadják a használt ruhákat...valóban lehet komplett babszoba bútort venni több százezerért, de teljesen felesleges, a gyereknek nagyobb szüksége van az első 3 évben az anya közelségére és érzelmi biztonságot nyújtó hátterére, mint egy fullpuccos babaszobára fullpuccos babakocsival...a pelenka az bizony kemény költség...nem vitatom, nem egyszerű anyagi szempontból, lemondással jár a szülő szempontjából, de nekem eddig mind2x megérte:):)
#138   2007. 02. 02. péntek 22:09
MmePrune MmePrune VIP
bocs, kicsit le vagyok maradva:)
de: én tb rendelőbe jártam, és a terhes rendelésen sose adtam pénzt a dokinak...a szülés idején éppen nyaralt..akinél szültem 20e-t kapott, a dokimnak a 6hetes kontrollon adtam 10e-t, 2és fél éve nyáron...
és a gyerek tud aludni nem baldachinos nem 60e ftos ágyban is...nem kevés pénz a gyerek, de ha csak a szükséges dolgokat veszi meg az ember, akkor kibírható
#137   2007. 02. 02. péntek 20:25
X Törölt felhasználó (33028)
kicsivel több mint 20ezret kap... hát, sztem nem túl jó befektetés...
#136   2007. 02. 02. péntek 20:24
X Törölt felhasználó (33028)
az ilyen sztorik hallatán szoktam elszörnyűlködni, h miért van az, h nekik több is van, másnak meg egy sem lehet??!!.... persze, ez költői kérdés...
(Ez egy válasz biharos üzenetére (2007. 02. 02. péntek 16:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 02. péntek 16:56
Vélhetően a gyerekvállalás sokaknál nem költségvállalás kérdése...

Ha ez így volna akkor azt is figyelembe venni, hogy amíg a gyerek nem lesz önálló, mibe kerül, s ne csak az oktatást de az étkezéseit, a ruházkodását, az egészségügyi ellátását, a játékait, a miatta növekvő energiaköltségeket, stb. vedd figyelembe.

Anyagilag vélhetően rossz befektetés a gyerek... ám szerencsére a gyerekvállalás a többségünknél nem merkantilista megfontolás kérdése. Ugye?
#135   2007. 02. 02. péntek 20:16
X Törölt felhasználó (21812)
Viszont a példád azt igazolja, hogy a gyerekvállalás mégsem olyan súlyos anyagi teher, mert már a negyediket várják, és mind megszületett.
Sajnos valóban más kérdés, hogy milyen emberek lesznek ezekből a gyerekekből. Egyfelől az egészségüket, másfelől az erkölcsüket tekintve...
szomoru1
Nyáron otthon voltam anyukáméknál és miközben énekelve hintáztattam a lányomat azt hallom, hogy a szomszéd (kb. 25 éves, negyedik gyerekével a kórházból épp hazajött) lány azt kiabálja valamelyik kicsinek, hogy kitaposom a beled.
Olyan görcsbe szorult a gyomrom. Szegény kiskölykök :-x
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: biharos biharos
Nyitás ideje: 2007. 01. 23. kedd
Üzenetek: 154db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 21. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!