Kvíz - szoba
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 156 157 158 159 160 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1061   2007. 02. 04. vasárnap 16:30
X Törölt felhasználó (62015) VIP
hehe Balu elfoglalja az egész oldalt.....nézem de csak nem akar vége lenni nyes wave wave vigyor5 vigyor5
#1060   2007. 02. 04. vasárnap 16:29
Doctorbalu Doctorbalu
es mivel tuttam,h ennyire figyelmes vagy,lelepleztem en a titkot wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 04. vasárnap 16:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2007. 02. 04. vasárnap 16:28
Nahát, erre is gondolnom kellett volna, hogy hát megkérdik....Sajna, nincs felhatalmazásom a titok divulgálására! :))))))
#1059   2007. 02. 04. vasárnap 16:29
X Törölt felhasználó (7767)
Hát nem megelőztél???!!! Pedig feladványt akartam csinálni belőled! :))))
(Ez egy válasz Doctorbalu üzenetére (2007. 02. 04. vasárnap 16:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 04. vasárnap 16:27
ö en vagyok!
#1058   2007. 02. 04. vasárnap 16:28
X Törölt felhasználó (7767)
Nahát, erre is gondolnom kellett volna, hogy hát megkérdik....Sajna, nincs felhatalmazásom a titok divulgálására! :))))))
(Ez egy válasz Doctorbalu üzenetére (2007. 02. 04. vasárnap 16:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 04. vasárnap 16:23
#1057   2007. 02. 04. vasárnap 16:27
Doctorbalu Doctorbalu
ö en vagyok!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 04. vasárnap 16:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62015) VIP
2007. 02. 04. vasárnap 16:26
ki ő? nyes nyes nyes nyes wow2 wow2 wow2
#1056   2007. 02. 04. vasárnap 16:26
X Törölt felhasználó (62015) VIP
ki ő? nyes nyes nyes nyes wow2 wow2 wow2
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 04. vasárnap 16:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2007. 02. 04. vasárnap 16:24


Szerintem már most ezen morfondirozik! :))))
#1055   2007. 02. 04. vasárnap 16:26
X Törölt felhasználó (7767)
vigyor2 wave
(Ez egy válasz Doctorbalu üzenetére (2007. 02. 04. vasárnap 16:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 04. vasárnap 16:25
nem ér!
ki ez a marhajokepü fiatal legeny?
#1054   2007. 02. 04. vasárnap 16:25
Doctorbalu Doctorbalu
nem ér!
ki ez a marhajokepü fiatal legeny?
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 04. vasárnap 16:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2007. 02. 04. vasárnap 16:24


Szerintem már most ezen morfondirozik! :))))
#1053   2007. 02. 04. vasárnap 16:24
X Törölt felhasználó (7767)


Szerintem már most ezen morfondirozik! :))))
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 04. vasárnap 16:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62015) VIP
2007. 02. 04. vasárnap 16:21
azt elhiszem Balu innen szivesen inna nyes beka2 beka2 beka2 beka2
#1052   2007. 02. 04. vasárnap 16:23
Doctorbalu Doctorbalu
erre gondoltam
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 04. vasárnap 16:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2007. 02. 04. vasárnap 16:22
Ja, ha ott is űrtartalmat felez az a csaplyuk, akkor minden ok, hásze akkor duplán igazam van! Hujjéééé! vigyor2 wave
#1051   2007. 02. 04. vasárnap 16:22
X Törölt felhasználó (7767)
Ja, ha ott is űrtartalmat felez az a csaplyuk, akkor minden ok, hásze akkor duplán igazam van! Hujjéééé! vigyor2 wave
(Ez egy válasz Doctorbalu üzenetére (2007. 02. 04. vasárnap 16:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 04. vasárnap 16:19
en is aluminiumhordora gondoltam,henger alaku,egyik lapos vegen csaphellyel,ahova a csapot szoktak ütni,oldalan pedig a henger felenel 1ujabb csap. ha a hordot felallitjak,azaz a lapos reszere helyezik...most jönnek az altalad leirtak!
en igy gondoltam!
#1050   2007. 02. 04. vasárnap 16:21
X Törölt felhasználó (62015) VIP
azt elhiszem Balu innen szivesen inna nyes beka2 beka2 beka2 beka2
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 04. vasárnap 16:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2007. 02. 04. vasárnap 16:19
Aztán meg
ki
alf
is
alf
zi
alf
k
egy egész
ho
alf
rd
alf
ó
alf
sört
! :)))))
Aztán még egy dobozzal:

#1049   2007. 02. 04. vasárnap 16:19
Doctorbalu Doctorbalu
en is aluminiumhordora gondoltam,henger alaku,egyik lapos vegen csaphellyel,ahova a csapot szoktak ütni,oldalan pedig a henger felenel 1ujabb csap. ha a hordot felallitjak,azaz a lapos reszere helyezik...most jönnek az altalad leirtak!
en igy gondoltam!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 04. vasárnap 16:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2007. 02. 04. vasárnap 16:10
Én nem tudom, én olyan aluminiumhordókat láttam, amelyek a lapos felükre állítva felül, a másik laposukon rendelkeznek egy orificiummal, amibe a csapot szokták állítani. Na mostmár, ha "görgethetőre" állítják, akkor ez a luk "felezőnek" kerül ....Én így gondolom.
#1048   2007. 02. 04. vasárnap 16:19
X Törölt felhasználó (7767)
Aztán meg
ki
alf
is
alf
zi
alf
k
egy egész
ho
alf
rd
alf
ó
alf
sört
! :)))))
Aztán még egy dobozzal:

(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 04. vasárnap 16:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62015) VIP
2007. 02. 04. vasárnap 16:09
most is munkahelyen vagy? szomoru1
#1047   2007. 02. 04. vasárnap 16:12
Doctorbalu Doctorbalu
igen,de mar nem sokaig,marcsak 1ora 48perc idiota
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 04. vasárnap 16:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62015) VIP
2007. 02. 04. vasárnap 16:09
most is munkahelyen vagy? szomoru1
#1046   2007. 02. 04. vasárnap 16:12
X Törölt felhasználó (7767)
Vazze, de nehéz fogalmazni, ha az ember siet a megfejtéssel! :)))))
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 04. vasárnap 16:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2007. 02. 04. vasárnap 16:10
Én nem tudom, én olyan aluminiumhordókat láttam, amelyek a lapos felükre állítva felül, a másik laposukon rendelkeznek egy orificiummal, amibe a csapot szokták állítani. Na mostmár, ha "görgethetőre" állítják, akkor ez a luk "felezőnek" kerül ....Én így gondolom.
#1045   2007. 02. 04. vasárnap 16:10
X Törölt felhasználó (7767)
Én nem tudom, én olyan aluminiumhordókat láttam, amelyek a lapos felükre állítva felül, a másik laposukon rendelkeznek egy orificiummal, amibe a csapot szokták állítani. Na mostmár, ha "görgethetőre" állítják, akkor ez a luk "felezőnek" kerül ....Én így gondolom.
(Ez egy válasz Doctorbalu üzenetére (2007. 02. 04. vasárnap 16:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 04. vasárnap 16:06
vagyis felallitjak!
#1044   2007. 02. 04. vasárnap 16:09
X Törölt felhasználó (62015) VIP
most is munkahelyen vagy? szomoru1
(Ez egy válasz Doctorbalu üzenetére (2007. 02. 04. vasárnap 16:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 04. vasárnap 16:07
csak sajnos van,amikor rossz helyen! szomoru1
#1043   2007. 02. 04. vasárnap 16:07
Doctorbalu Doctorbalu
csak sajnos van,amikor rossz helyen! szomoru1
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 04. vasárnap 16:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62015) VIP
2007. 02. 04. vasárnap 16:06
vigyázztok mert Balu jó kopogtatásban ám vigyor5 ravasz1 ravasz1
#1042   2007. 02. 04. vasárnap 16:06
Doctorbalu Doctorbalu
vagyis felallitjak!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 04. vasárnap 16:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2007. 02. 04. vasárnap 16:05
A hordút lefektetik oldalára, és ha a csaplyukon folyik
a
alf
alf
r
, akkor félig, vagy féligen felül van, ha nem folyik, akkor felénél kevesebb van benne.
 
... 156 157 158 159 160 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2007. 01. 30. kedd
Üzenetek: 4201db
Utolsó üzenet: 2011. 11. 19. szombat
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!