BDSM (dominancia-alávetettség és S/M)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

BDSM jelentése: kötözés-fegyelmezés, dominancia-alávetettség és szadizmus-mazochizmus

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


[I]!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#4687   2024. 03. 24. vasárnap 17:10
cuki fiuka cuki fiuka
Nyíregyházán idősebb domináns szimpatikus párt keresek.Vékony aranyos fiú vagyok.
#4686   2024. 03. 24. vasárnap 07:59
castiel28 castiel28
Sziasztok

Sub vagy sub világ felé nyitni vágyó nőt, feleséget, barátnőt keresek (párja tudtával, vagy tudta nélkül). Írj és találkozzunk
#4685   2024. 03. 23. szombat 14:27
perverz42 perverz42
Szia olyat keresek a ki heti egy alkalommal diszkréten és hosszú távon használná minden jóra , sub vagyok
#4684   2024. 03. 22. péntek 15:18
Pumika Pumika
Domina hölgyet keresek aki bisexre használna, parancsára szopnék.
#4683   2024. 03. 22. péntek 08:02
yamaha yamaha
Barátnőmnek keresek erősen domináns hölgyet, a barátnőm sub, mazohista ! Lehet idősebb, duci, bármilyen megoldás érdekes lehet !
#4682   2024. 03. 22. péntek 07:23
Pegginglover2024 Pegginglover2024
Ma delkorul holgy aki tagitana, esetleg straponnal dugna?
#4681   2024. 03. 21. csütörtök 20:19
Hamut Hamut
Sub nőt keresek!
#4680   2024. 03. 21. csütörtök 14:00
mr.tom1973 mr.tom1973
Sziasztok PÁPAI ÉS KÖRNYÉKBELI csajok hölgyek,asszonyok! Ha egy kis érzéki kikapcsolódásra, kényeztetésre vágysz, vad, buja újdonságra, szenvedélyes, titkos és tabumentes együttlétre, vagy már unod az otthoni egyedüli masztizást, akkor te engem keresel! Kedves,figyelmes 48 éves, nem független férfi vagyok. Tudok gyengéd lenni de be is tudok indulni. Mindenre nyitott vagyok, a vadabb dolgoktól sem zárkózom el ... Hmmm, Te is arra gondolsz ? smile Imádok puncit nyalni, hosszasan, szenvedéllyel! Esetleg PÁROKHOZ IS csatlakoznék, kizárólag a hölgy örömére! Igényes lakásomon várlak kortól függetlenül (imádom az idősebb nőket is) de ha szeretnéd, meg is tudlak látogatni. Keress meg nyugodtan, nem fogod megbánni. Teljes diszkréció adott és elvárt! PRIVÁTBAN ÍRJ, hogy együtt megélhessük buja, tabumentes vad vágyaidat!
#4679   2024. 03. 21. csütörtök 13:29
Szopathato23 Szopathato23
Fiatal(23), vékony, igényes bi srác vagyok. Férfiakat keresek akik szopatnának. Élvezés mehet arcra, szájba. Kényszerfrancia is ok. Anyagiaktól mentes. Helyem nincs, autoskalandra tudtok vinni.
110% diszkrécio adott, elvárt.
Helyileg Debrecen
#4678   2024. 03. 21. csütörtök 12:49
egylövetűgyorsbébirpéa egylövetűgyorsbébirpéa
Kis pöcsű srácot alázna valaki Budapesten?
#4677   2024. 03. 21. csütörtök 08:34
Hunter.Sz Hunter.Sz
Szép reggelt! Szegeden vannak érdeklődők?
#4676   2024. 03. 19. kedd 13:59
Mokamaci Mokamaci
Olyan hölgyet keresnék aki szivesen felvenné a kétvégű felcsatolható kis játékszerem
#4675   2024. 03. 18. hétfő 20:34
Pegginglover2024 Pegginglover2024
Kifejezetten bi harmasra keresek csinos part. Tapasztalatom van. Szivesen szopnek, nyalnek, spermas puncit /popof is. Igen eseten dughato is vagyok akar a Holgy akar a ferditag altal is! Tapasztalatom van boven, helyem is ha kell, de csak a hajnali orakban es napkozben munkaidoben erek ra.
#4674   2024. 03. 18. hétfő 12:12
egylövetűgyorsbébirpéa egylövetűgyorsbébirpéa
Sziasztok!
Olyan partnereket keresnék, akiket izgat, ha alázhatják a kis fütyimet. Főként Budapesten, anyagiaktól mentesen.
#4673   2024. 03. 18. hétfő 10:59
Brian71 Brian71
Bi uni férfi vagyok. A párom jelenlétében kényeztetlek, az ő domináns parancsára, akivel szex kizárt. Viszont megsimogathatod, ő is megsimogat, de ha akarod meg is büntet, akár szóbeli, akár tettbéli fenyítést alkalmazva, s a végén éreztetve dominanciáját, a farkadat megmarkolja és jól a számba nyomja, ahova a végén bele is élvezhetsz.
#4672   2024. 03. 18. hétfő 09:09
Husospuncit Husospuncit
Sziasztok 60 pluszos Zala megyei nőt nyalnek legyen nagy puncid és természetes vagy fazon
#4671   2024. 03. 17. vasárnap 14:44
Giuseppe Giuseppe
Dorogon keresek valakit,aki kézzel vagy valamilyen eszközzel elverné a seggem.Elsősorban idősebb úr személyében.
#4670   2024. 03. 17. vasárnap 04:09
MolnárKároly MolnárKároly
Szép napot kívánok !
Keresem uramat parancsolómat érett férfi személyében, akinek a toalett szolgája lehetnél szájjal nyelvvel ,kaki szexen kívül mindent megtennék ,fenyíthet, megbilincselhet ,pálcázhat , intim gyertyát csepegtet bárhová testemre ,intim testrészek nyalása szopása akár előtte való fürdés nélkül is ,szeretném érezni az illatát a rajta lévő ízeket zamatokat ,szeretnék kiszolgáltatott helyzetben lenni több órán keresztül meztelenül megbilincselve ,mindenemtől megfosztva ,pár vadonatúj eszközöm van ,pálca, szemmaszk, szájpecek nyakörv póráz ,kéz boka bilincs ,csipeszek ,análkampó és plug ,amit parancsra magamba helyeznék miután átadtam minden személyes tárgyamat egy táskában miután meztelenre vetkőztem ,arcomra számba pisilhet ,talpat lábujjat nyalok szopok ,mindent nyelek amit a számba engedne uram ! Vulgáris szavaknak örülnék a szolgaságom ideje alatt és uramat magáznám végig !Helyem sajnos nincs e célra ,de bármilyen hely megfelelne ,melléképület ,pince ,mellékhelység ahová akár kiszolgáltatottan bezárhatnának ,ahol izgatottan várnám a további alázásomat megbilincselve meztelenül térdelve !Idősebb nem túl magas testes szigorú férfi előnyben !Teljesen kezdő vagyok ,nem tehetek róla de erre vágyom !Akár két férfi szolgája is lennék !Viszonzás és dugás nélkül mindenre hajlandó vagyok ! Távolság nem gond ,de szeretnék több órán keresztül alázott lenni !
#4669   2024. 03. 17. vasárnap 01:56
X Törölt felhasználó (4345682)
Siófokon benne lennék minden jóba! Írj majd
#4668   2024. 03. 16. szombat 22:29
shadoe shadoe
Lábfétis, talpnyalás, pisi, bdsm témák, ehhez keresek partnert.
 
... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2015. 05. 23. szombat
Üzenetek: 4767db
Utolsó üzenet: ma 03:22
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!