Tuning topic (autók, motorok, csajok)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 41 42 43 44 45 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1746   2007. 07. 17. kedd 10:24
surdapapa surdapapa
na ez nehogy kimaradjon:





GYORSASÁGI MOTORKERÉKPÁROS VB-SOROZAT, NÉMET NAGYDÍJ (SACHSENRING)
125 KCM, A 27 KÖRÖS VERSENY (99,117 km) EREDMÉNYE, ÉLCSOPORT:
1. Talmácsi Gábor magyar Aprilia 32:30,802 perc
2. Kojama Tomojosi japán KTM + 3,532 mp
3. Hector Faubel spanyol Aprilia + 3,610
4. Simone Corsi olasz Aprilia + 4,444
5. Randy Krummenacher svájci KTM + 11,851
6. Lukas Pesek cseh Derbi + 11,920
7. Sandro Cortese német Aprilia + 17,271
8. Bradley Smith brit Honda + 19,484
9. Pablo Nieto spanyol Aprilia + 20,950
10. Michael Ranseder osztrák Derbi + 22,628

A PONTVERSENY ÉLCSOPORTJA:
1. Talmácsi Gábor magyar Aprilia 156 pont
2. Hector Faubel spanyol Aprilia 154
3. Kojama Tomojosi japán KTM 118
4. Lukas Pesek cseh Derbi 113
5. Simone Corsi olasz Aprilia 110

Talma istenkirály volt a hétvégén!

ha vki megtalálná a győzelmi dobogós képet megköszönném, ha betenné!
#1745   2007. 07. 16. hétfő 18:51
oooooooo oooooooo
Vazzeg 2028-ban nincs bent,hogy mért ezt hozom fel példaként?Vagy két hozászólásnál többet nem bírsz visszaolvasni? gonosz2
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 16. hétfő 17:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (729)
2007. 07. 16. hétfő 17:31
Ja, '83-ból...
#1744   2007. 07. 16. hétfő 17:31
X Törölt felhasználó (729)
Ja, '83-ból...
(Ez egy válasz oooooooo üzenetére (2007. 07. 14. szombat 19:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 14. szombat 19:12
Dobok egy linket,hogy ne csak a suzukisok biztonságáért aggódj!
Bogár és golf 2 törésteszt.
#1743   2007. 07. 16. hétfő 16:45
numlOck numlOck VIP
Mi értelme ...
Járjon mindenki SUV-okkal és akkor nem lesz gond. nyes
#1742   2007. 07. 14. szombat 19:12
oooooooo oooooooo
Dobok egy linket,hogy ne csak a suzukisok biztonságáért aggódj!
Bogár és golf 2 törésteszt.
#1741   2007. 07. 13. péntek 17:58
oooooooo oooooooo
'a mentôsök statisztikái"-a mentősöknek sosem voltak ilyen statisztikái!A swift kb. 85-ben készült,egy akkori fiesta,v. corsa sem biztonságosabb semmivel.A golf 2-es is megbukna minden mai teszten,mégsem tartod RETTENETES SZERKEZET-nek. 'teljesítményéhez képest nevetséges a fékrendszere"-Ez teljességgel hülyeség,semmi alapja nincsen,a tipusbizonyítványt sem kapta volna meg!Azt azért ne felejtsd el hogy ezt az autót még ma is használják japánban és sok helyen a világon!

Ha nem értek veled egyet,az csak azt jelentheti szerinted hogy nem értem meg az okfejtésed.Hát akkor nem bírom felfogni.Ez van!Azt hiszem kitárgyaltuk a témát!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 12. csütörtök 13:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (729)
2007. 07. 12. csütörtök 13:41
Ez nem hiszem, hogy gyűlölet lenne azért...
Arról is beszéljünk, ha már a Suzuki a téma, hogy a mentôsök
statisztikái szerint két olyan típus van, ami általában úgy törik
össze, hogy alig-alig vesznek ki belôle embert ÉLVE. Na
kitaláljátok, mi az egyik?! A másik a Daewoo Matiz, amit asszem
szerencsére már nem gyártanak.
Szóval mi is az élet és a biztonság ára?!
Akkor már annyi pénzbôl én is inkább egy régebbi, de
biztonságos típust vennék, nem új Suzukit! És máris nincsenek
elôítéletek velem szemben. És van rajta fék, meg tudok állni vele
és nem törik annyira össze, hogy meghaljak benne. Sôt, még
légzsák is van benne, pedig mondjuk 13 éves!
Az tény, hogy a Swiftnél a teljesítményéhez képest nevetséges a
fékrendszere! A kaszniban alig van angyag, a belsô műanyag és
általában a kialakítás igénytelen, csörög-zörög és nélkülöz
mindenéfele egyéniséget. Más nagy hibáról nem tudok. De nem
vagyok szakértô. Szerencsére...
#1740   2007. 07. 13. péntek 12:45
X Törölt felhasználó (729)
Akkor olvasd el a 2016-os hozzászólásom.
Ha úgy se érted, akkor tarts korlátoltnak és ne beszélgessünk...
(Ez egy válasz oooooooo üzenetére (2007. 07. 12. csütörtök 18:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 12. csütörtök 18:18
Ezt a fék dolgot nem tudom honnan veszed?Ugyanolyan fék van rajta,mint bármelyik másik autón,sőt belenéznénk egy-két másik japán kocsiba,ugyanezt a munkahengert találnánk.A hugom 2 évig járt swifttel,a fék semmivel sem volt gyengébb mint egy másik kocsin.

'sajnálom, hogy erre telik csak"-a suzukisoknak-'Most Citroën Xantia 2.0i. Régi, de szerintem még ma is szép"-téged is sajnáljunk?Én sajnállak,de nem az autód hanem a korlátoltságod miatt.

Nem bírod elképzelni hogy valakinek jó választás a swift?Neked a Xantia,neki a Swift.Újonann vette,megtfelel az igényeinek,és a legolcsóbb fenntartani.Neki sima közlekedési eszköz,arra használja amire való.Értelmesebb dolog v8-as terepjáróban állni a pest dugóban?Ők nem hülyék,csak a swiftesek?

'Rettenetes szerkezetek"- wow2 wow2 wow2 -tudnád milyen bődületes hülyeségeket írsz!
#1739   2007. 07. 12. csütörtök 23:01
oooooooo oooooooo
#1738   2007. 07. 12. csütörtök 19:28
tom1019 tom1019 VIP Admin
a topic offolása és fórumozótársad durva megsértése mitt 24 óra gondolkozási idő (pihi)!
(olvasd az Intézkedések topicot!)
ejnye1
(Ez egy válasz Satyak üzenetére (2007. 07. 12. csütörtök 10:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 12. csütörtök 10:31
Suzuki a ti autótok. xxxxxxxxxx

( a hsz. többi része kimoderálva!):tom
#1737   2007. 07. 12. csütörtök 18:18
oooooooo oooooooo
Ezt a fék dolgot nem tudom honnan veszed?Ugyanolyan fék van rajta,mint bármelyik másik autón,sőt belenéznénk egy-két másik japán kocsiba,ugyanezt a munkahengert találnánk.A hugom 2 évig járt swifttel,a fék semmivel sem volt gyengébb mint egy másik kocsin.

'sajnálom, hogy erre telik csak"-a suzukisoknak-'Most Citroën Xantia 2.0i. Régi, de szerintem még ma is szép"-téged is sajnáljunk?Én sajnállak,de nem az autód hanem a korlátoltságod miatt.

Nem bírod elképzelni hogy valakinek jó választás a swift?Neked a Xantia,neki a Swift.Újonann vette,megtfelel az igényeinek,és a legolcsóbb fenntartani.Neki sima közlekedési eszköz,arra használja amire való.Értelmesebb dolog v8-as terepjáróban állni a pest dugóban?Ők nem hülyék,csak a swiftesek?

'Rettenetes szerkezetek"- wow2 wow2 wow2 -tudnád milyen bődületes hülyeségeket írsz!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 12. csütörtök 14:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (729)
2007. 07. 12. csütörtök 14:39
Visszatérve az „eredeti" témára:
Ha jól meggondolom, igazából sajnálom a suzukisokat. Vagyis
leginkább a régi Swift-eseket meg a wagon R+osokat.
Rettenetes szerkezetek.
Egyrészt sajnálom, hogy erre telik csak.
Másrészt mert annyi pénzbôl autót is vehetne, amin van fék és
kevesebb eséllyel hal meg benne, ráadául jóval komfortosabb is.
Igaz, nem ô az elsô, aki belefingik az ülésbe. smile
Bár a használt Suzukira ez sem igaz.
#1736   2007. 07. 12. csütörtök 16:33
menyus 100 menyus 100
worship worship Hát igen ez az igazí!!!Te tudod mi az ut az én szívemhez!!!! wink
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2007. 07. 12. csütörtök 07:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 12. csütörtök 07:22
Perszeeee.... Neked is találtam egy extra nagy tojásban: crazya wave


#1735   2007. 07. 12. csütörtök 14:39
X Törölt felhasználó (729)
Visszatérve az „eredeti" témára:
Ha jól meggondolom, igazából sajnálom a suzukisokat. Vagyis
leginkább a régi Swift-eseket meg a wagon R+osokat.
Rettenetes szerkezetek.
Egyrészt sajnálom, hogy erre telik csak.
Másrészt mert annyi pénzbôl autót is vehetne, amin van fék és
kevesebb eséllyel hal meg benne, ráadául jóval komfortosabb is.
Igaz, nem ô az elsô, aki belefingik az ülésbe. smile
Bár a használt Suzukira ez sem igaz.
#1734   2007. 07. 12. csütörtök 13:52
Moncy Moncy
Látod.. ilyen a nép... Én meg csak Gyurkának akartam képekkel kedveskedni...
(Ez egy válasz oooooooo üzenetére (2007. 07. 12. csütörtök 12:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 12. csütörtök 12:41
A magyar autós társadalmat úgy látszik csak a gyűlölet mozgatja,megemlítettem a suzukit,egyből felpörgött a topic.

Mindjárt belinkelek egy Swiftet,aztán jól meghányatlak benneteket! hehe
#1733   2007. 07. 12. csütörtök 13:47
X Törölt felhasználó (729)
Igen, ôk is megszokták, Ti is. Viszont nálatok van egy olyan
tényezô, hogy ugye a turistákból éltek. Ott amúgy is lassan az élet,
a tempó. És igen, a jó példa ragadós. De a rossz is. Ha senki sem
enged be 10 percig és felhúznak, akkor legközlebb lehet, hogy Te
sem tudsz olyan jó indulatú lenni.
(Ez egy válasz oooooooo üzenetére (2007. 07. 12. csütörtök 13:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 12. csütörtök 13:41
Nem vagyok bölcs,és rengeteget hibázok én is,mint ahogy más is.
Akit kétszer háromszor beengednek a sorba dugóban az utána előzékenyebb lesz,persze a rossz példa is ragadós.Én a balatonparton lakom ahol sok a német kocsi,vánszorognak nem tudják merre kell menni,viszont megszokták hogy ezt a többi autós tolerálja.A helyiek talán emiatt sokkal előzékenyebbek mint máshol,mert a németek igen türelmesek hozzánk képest,és ránk is ragad valami.Budapest más világ,ott nem lepődők meg semmin.
#1732   2007. 07. 12. csütörtök 13:44
X Törölt felhasználó (729)
Talán mert német volt és az ottani közlekedési kultúrában
nevelkedett. Példa (láttam is ilyet):
Iszonyú dugó a német autópályán. Mercis köcsög a leállósávban
törekszik a nyugodtan, beletörôdve váró normális emberek elé,
mint Magyarországon.
De: a sor elején ott áll a motoros zsaru és szó nélkül visszakíséri
a sor végére!!!!! Szerinted legközelebb is megteszi a szarjankó?!

(Ez egy válasz Dömidú üzenetére (2007. 07. 12. csütörtök 13:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 12. csütörtök 13:30
Volt egy kevés kivétel. Pl.:egy német rendszámos vadiúj Passat. Még le is fékezett az egyenesben, hogy elengedjen. Olyan is volt, hogy én engedtem el hasonlóan v.kit mert nem siethettem utas vagy csomag miatt. Vagy Audi S4 volt. Na az meglepett a gyorsaságával. smile
#1731   2007. 07. 12. csütörtök 13:41
oooooooo oooooooo
Nem vagyok bölcs,és rengeteget hibázok én is,mint ahogy más is.
Akit kétszer háromszor beengednek a sorba dugóban az utána előzékenyebb lesz,persze a rossz példa is ragadós.Én a balatonparton lakom ahol sok a német kocsi,vánszorognak nem tudják merre kell menni,viszont megszokták hogy ezt a többi autós tolerálja.A helyiek talán emiatt sokkal előzékenyebbek mint máshol,mert a németek igen türelmesek hozzánk képest,és ránk is ragad valami.Budapest más világ,ott nem lepődők meg semmin.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 12. csütörtök 13:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (729)
2007. 07. 12. csütörtök 13:30
Mert Te már bölcs vagy...
Persze mindig ismerni és pontosan tudni kell az autód és saját
magad teljesítményét és határait, korlátait!
#1730   2007. 07. 12. csütörtök 13:41
X Törölt felhasználó (729)
Ez nem hiszem, hogy gyűlölet lenne azért...
Arról is beszéljünk, ha már a Suzuki a téma, hogy a mentôsök
statisztikái szerint két olyan típus van, ami általában úgy törik
össze, hogy alig-alig vesznek ki belôle embert ÉLVE. Na
kitaláljátok, mi az egyik?! A másik a Daewoo Matiz, amit asszem
szerencsére már nem gyártanak.
Szóval mi is az élet és a biztonság ára?!
Akkor már annyi pénzbôl én is inkább egy régebbi, de
biztonságos típust vennék, nem új Suzukit! És máris nincsenek
elôítéletek velem szemben. És van rajta fék, meg tudok állni vele
és nem törik annyira össze, hogy meghaljak benne. Sôt, még
légzsák is van benne, pedig mondjuk 13 éves!
Az tény, hogy a Swiftnél a teljesítményéhez képest nevetséges a
fékrendszere! A kaszniban alig van angyag, a belsô műanyag és
általában a kialakítás igénytelen, csörög-zörög és nélkülöz
mindenéfele egyéniséget. Más nagy hibáról nem tudok. De nem
vagyok szakértô. Szerencsére...
(Ez egy válasz oooooooo üzenetére (2007. 07. 12. csütörtök 12:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 12. csütörtök 12:41
A magyar autós társadalmat úgy látszik csak a gyűlölet mozgatja,megemlítettem a suzukit,egyből felpörgött a topic.

Mindjárt belinkelek egy Swiftet,aztán jól meghányatlak benneteket! hehe
#1729   2007. 07. 12. csütörtök 13:35
Dömidú Dömidú
Addig csináltam én is így, amig rendszeres nem lett, hogy utána az előbb leírt módon feltartott.
És nem csak a jól ismert utakon járok így. Nyaraláskor az ország másik végén is. A tudás nélküli janiskodás általános. Nem mint ha én profi lennék.
(Ez egy válasz oooooooo üzenetére (2007. 07. 12. csütörtök 13:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 12. csütörtök 13:25
Én is öreg kocsival járok,és a településről kiérve gyorsítok,de nem várják meg hogy felvegyem az országuti tempót,hanem egyből kivágnak mellém.Ilyenkor visszaveszem a gázt,megtanultam passzívan vezetni,nem reagálok semmi negatív dologra.33 évesen már megbírom állni hogy ne vegyem fel a kesztyűt.Pedig mikor 1.4-es 1.6-os kocsikkal csinálják tudom hogy eséjük sem lenne a 2.0-es mazdához képest.
#1728   2007. 07. 12. csütörtök 13:34
X Törölt felhasználó (729)
Tök igaz, amit a Suzuki gyárról írsz! Egyetértek.
Nem jópofiból hozták ide a gyárat, hanem jól felfogott komoly
anyagi érdekbôl! Ne tudd meg, mennyi anyagi támogatást
kaptak, pl évekig nem kell adót fizetniük! Persze nekünk is jó,
munkahely, stb... De ôk is csak ugyanolyan geci kizsákmányoló
munkaadók, mint a legtöbb multi.
Akkor miért is a „mi autónk"? Mert magyar kéz rakta össze
innen-onnan ideszállított alkatrészekbôl? Bedôltél a jó
szlogennek, ami az érzelmeifre próbált hatni (sikeresen)...
(Ez egy válasz Dömidú üzenetére (2007. 07. 12. csütörtök 13:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 12. csütörtök 13:16
Azt kifelejtettem, hogy amióta a Suzukinál állandósultak a tüntetések és a munkaügyi szabály megszegések annyira már nem szimpatikusak.
Nem a "suzukisokkal" és a lassan közlekedőkkel van a baj. Inkább az indexkarhiányos, janiskodó, megmutatomén típussal. Rengeteget járok hegyi szerpentinen egy öreg, 68 lovas, diesel Audival. Ha valakit utolérek aki úgy gondolja, hogy egy öreg sz@r őt pedig nem előzheti meg akkor rögtön el kezdi nyomni neki. Annyit ér el vele, hogy éppen csak megelőzni nem tudom, de minden kanyarban erősen feltart. Aztán mikor megelőzöm az első kanyarnál lemarad. Olyan is volt már aki - tükörből láttam - majdnem korlátot fogott.
#1727   2007. 07. 12. csütörtök 13:30
X Törölt felhasználó (729)
Mert Te már bölcs vagy...
Persze mindig ismerni és pontosan tudni kell az autód és saját
magad teljesítményét és határait, korlátait!
(Ez egy válasz oooooooo üzenetére (2007. 07. 12. csütörtök 13:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 12. csütörtök 13:25
Én is öreg kocsival járok,és a településről kiérve gyorsítok,de nem várják meg hogy felvegyem az országuti tempót,hanem egyből kivágnak mellém.Ilyenkor visszaveszem a gázt,megtanultam passzívan vezetni,nem reagálok semmi negatív dologra.33 évesen már megbírom állni hogy ne vegyem fel a kesztyűt.Pedig mikor 1.4-es 1.6-os kocsikkal csinálják tudom hogy eséjük sem lenne a 2.0-es mazdához képest.
 
... 41 42 43 44 45 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2007. 02. 09. péntek
Üzenetek: 2586db
Utolsó üzenet: 2012. 11. 05. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!