Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Van aki két nővel, van aki két pasival, van aki az anyósával stb...fantáziál!"
"Kinek az anyós, kinek a szomszéd felesége...izgatja a fantáziáját mi a különbség, ha egy kívánatos nőről van szó!! "
"az ember tudja hogy nem szabad, és ellen áll, de olykor oly erős a vágy minden porcikáddal azt szeretnéd, hogy már csak a gondolattól is izgalmi állapotba kerülsz és ha ez párosul a tisztelettel, udvarias közeledéssel. mhhhh "

Az eddigi hozzászólások

... 2 3 4 5 6 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1681   2023. 12. 07. csütörtök 03:10
nogradisrac nogradisrac
Sajnos nem. Alkalom sem akad mostanság. Viszont a múltkori eset okán, és egyéb részletekből azt gyanítom, hogy valaki beelőzött.
(Ez egy válasz gate555 üzenetére (2023. 12. 05. kedd 08:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 05. kedd 08:34
Jutottál azóta valamire ?
#1680   2023. 12. 06. szerda 17:11
Porthos61 Porthos61
Na ennek a végéből egy szót sem értek.
(Ez egy válasz Adrián30 üzenetére (2023. 12. 06. szerda 07:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 06. szerda 07:28
Sziasztok. Igaz nem anyós hanem a szomszéd. Hogyan adjam tudtára hogy szexelni akarok vele? Privátban elmondása mi az ami miatt így döntöttem csak nemtudom miképp jelezzem ezt neki.
#1679   2023. 12. 06. szerda 07:28
Adrián30 Adrián30
Sziasztok. Igaz nem anyós hanem a szomszéd. Hogyan adjam tudtára hogy szexelni akarok vele? Privátban elmondása mi az ami miatt így döntöttem csak nemtudom miképp jelezzem ezt neki.
#1678   2023. 12. 05. kedd 08:34
gate555 gate555
Jutottál azóta valamire ?
(Ez egy válasz nogradisrac üzenetére (2023. 10. 03. kedd 22:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 03. kedd 22:20
Az egész sztori röviden...
Egyszer találtam cicis képeket anyukáról. Hát ezek után én elkezdtem udvarolni...majd jött egy buli, ahol rövid időre kettesben maradtunk. Mindketten picit italosan, ami azt eredményezte, hogy megcsókoltam. A heves csókolózás közben csúszott be az ujjam a punciba. Ezek után úgy tettünk mintha semmisem történt volna. 1 honap múlva még egy buli... kihívtam, csókok simogatás, kedves szavak. Itt már após, aki szinten ott volt a buliban már gyanakodott. Az ezt követő hónapokban még el-el csattant néhány csók, de egyre elutasitobb lett anyósom. Most pár hónap (kb fél év) udvarlás és csókok nélkül. Aztán egyszer csak azt látom hogy egy számomra idegen férfinak írogat. Nem bírtam ki és rákérdeztem. Próbált tagadni és kamuzni. A beszélgetés végen elkezdtem közeledni, próbáltam csókolni, de csak puszikat sikerült adnom. Mondhatni elutasított.
Nemtudom hogyan tovább...
Udvarlós üzenetekre nem igazán reagál.
Már ott tartok, hogy amikor egyedül van otthon este, meglátogatom és leteperem. nyes
Fújjogásra és kioktatásra nincs szükség, tanácsokra annal inkabb!
Köszi, hogy elolvastad.
#1677   2023. 10. 03. kedd 22:25
Indy27 Indy27
Hello! Nem tudom, hogy jó ötlet-e a letámadás. Lehet, hogy elszalasztottad a lehetőséget és ezért is állt tovább. Ahogy leírtad egy tartással rendelkező nő lehet, aki nem adja magát egykönnyen. Ez alapján lehet várakozó állásba helyezkednék, persze kedveskednék. Aztán ha adódik a lehetőség, akkor ott kell lenni. Mert nem minden affér tart egy életen át.
(Ez egy válasz nogradisrac üzenetére (2023. 10. 03. kedd 22:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 03. kedd 22:20
Az egész sztori röviden...
Egyszer találtam cicis képeket anyukáról. Hát ezek után én elkezdtem udvarolni...majd jött egy buli, ahol rövid időre kettesben maradtunk. Mindketten picit italosan, ami azt eredményezte, hogy megcsókoltam. A heves csókolózás közben csúszott be az ujjam a punciba. Ezek után úgy tettünk mintha semmisem történt volna. 1 honap múlva még egy buli... kihívtam, csókok simogatás, kedves szavak. Itt már após, aki szinten ott volt a buliban már gyanakodott. Az ezt követő hónapokban még el-el csattant néhány csók, de egyre elutasitobb lett anyósom. Most pár hónap (kb fél év) udvarlás és csókok nélkül. Aztán egyszer csak azt látom hogy egy számomra idegen férfinak írogat. Nem bírtam ki és rákérdeztem. Próbált tagadni és kamuzni. A beszélgetés végen elkezdtem közeledni, próbáltam csókolni, de csak puszikat sikerült adnom. Mondhatni elutasított.
Nemtudom hogyan tovább...
Udvarlós üzenetekre nem igazán reagál.
Már ott tartok, hogy amikor egyedül van otthon este, meglátogatom és leteperem. nyes
Fújjogásra és kioktatásra nincs szükség, tanácsokra annal inkabb!
Köszi, hogy elolvastad.
#1676   2023. 10. 03. kedd 22:20
nogradisrac nogradisrac
Az egész sztori röviden...
Egyszer találtam cicis képeket anyukáról. Hát ezek után én elkezdtem udvarolni...majd jött egy buli, ahol rövid időre kettesben maradtunk. Mindketten picit italosan, ami azt eredményezte, hogy megcsókoltam. A heves csókolózás közben csúszott be az ujjam a punciba. Ezek után úgy tettünk mintha semmisem történt volna. 1 honap múlva még egy buli... kihívtam, csókok simogatás, kedves szavak. Itt már após, aki szinten ott volt a buliban már gyanakodott. Az ezt követő hónapokban még el-el csattant néhány csók, de egyre elutasitobb lett anyósom. Most pár hónap (kb fél év) udvarlás és csókok nélkül. Aztán egyszer csak azt látom hogy egy számomra idegen férfinak írogat. Nem bírtam ki és rákérdeztem. Próbált tagadni és kamuzni. A beszélgetés végen elkezdtem közeledni, próbáltam csókolni, de csak puszikat sikerült adnom. Mondhatni elutasított.
Nemtudom hogyan tovább...
Udvarlós üzenetekre nem igazán reagál.
Már ott tartok, hogy amikor egyedül van otthon este, meglátogatom és leteperem. nyes
Fújjogásra és kioktatásra nincs szükség, tanácsokra annal inkabb!
Köszi, hogy elolvastad.
#1675   2023. 10. 03. kedd 04:51
Porthos61 Porthos61
Küldj neki Te is szivecskéket és kedves szavakat, és kiderül hogy hogyan reagál rá. Abból már fogod tudni hogy mehetsz tovább vagy nem. Bár ha már a punciba volt az ujjad szinte biztos a siker.
#1674   2023. 10. 02. hétfő 19:43
nogradisrac nogradisrac
Hogy mondjad meg az anyósomnak, hogy láttam amint mellette ültem, hogy egy férfivel beszél, aki nem az apósom, es szíveket es kedves szavakat küld neki, becézgeti.
A lényeg, meg akarom dugni! nyes korábban már elég kozel kerültünk egymáshoz. Volt csók, tapi. Egyszer az ujjam a punciba is becsuszott... segitsetek nyes
#1673   2023. 08. 13. vasárnap 05:32
Porthos61 Porthos61
Na? Sikerült becserkészned a mamát?
(Ez egy válasz Vitézúr29 üzenetére (2023. 07. 25. kedd 00:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 25. kedd 00:26
17 éves koromban sokat aludtam a csajomnál! ez 13 éve volt. Akkor volt az anyja 50 éves! Véletlenül, elcsúszott hálóing okán láttam meg először a szőrös pináját ! amúgy is nagyon izgató jelenség volt számomra, de ez a látvány után teljesen "beleszerettem". Szeretett hajnalban kávézni a konyhában, és főrdeni is mielött a család felkel. Mondanom sem kell rendszeressé vált hogy véletlen énis felébredtem és kimentem hozzá egy kv-ra....és nyilván többször kiosontam az alvó csajom mellől mikor hallottam hogy hajnalban engedi a vizet magának...a fürdő ajtaján alul volt egy szellőzőrács . nesztelenül kúsztam manovereztem oda hogy láthassam. nagyon vágytam a ráncos seggére és a szőrös pinájára... majdnem le is buktam, már gyanús lett a viselkedésem a csajomnak is anyosomnak is... aztán ultoljára mielott szétmentünk a csajommal egy családi bulin igen alaposan betintáztam és állítólag )nem emlékszem sajna) felhúztam a szoknyáját és jó telitenyérrel alányúltam kb a fél család elött...

Mostanában elkezdte minden fotóm bejegyzésem kedvelni az arcos oldalon, na erre meg én az övéit. aztán ráírtam hogy a hogyléte felől érdeklődjek, illetve a tudtára adtam hogy még mindig megdugnám.
Meglepően örömmel fogadta, a héten lehet hogy találkozunk is egy kv-ra...
tul a 60on meg mindig simán megcsinálnám
#1672   2023. 07. 25. kedd 08:34
gate555 gate555
Szia!
Kíváncsian várjuk a fejleményeket!
(Ez egy válasz Vitézúr29 üzenetére (2023. 07. 25. kedd 00:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 25. kedd 00:26
17 éves koromban sokat aludtam a csajomnál! ez 13 éve volt. Akkor volt az anyja 50 éves! Véletlenül, elcsúszott hálóing okán láttam meg először a szőrös pináját ! amúgy is nagyon izgató jelenség volt számomra, de ez a látvány után teljesen "beleszerettem". Szeretett hajnalban kávézni a konyhában, és főrdeni is mielött a család felkel. Mondanom sem kell rendszeressé vált hogy véletlen énis felébredtem és kimentem hozzá egy kv-ra....és nyilván többször kiosontam az alvó csajom mellől mikor hallottam hogy hajnalban engedi a vizet magának...a fürdő ajtaján alul volt egy szellőzőrács . nesztelenül kúsztam manovereztem oda hogy láthassam. nagyon vágytam a ráncos seggére és a szőrös pinájára... majdnem le is buktam, már gyanús lett a viselkedésem a csajomnak is anyosomnak is... aztán ultoljára mielott szétmentünk a csajommal egy családi bulin igen alaposan betintáztam és állítólag )nem emlékszem sajna) felhúztam a szoknyáját és jó telitenyérrel alányúltam kb a fél család elött...

Mostanában elkezdte minden fotóm bejegyzésem kedvelni az arcos oldalon, na erre meg én az övéit. aztán ráírtam hogy a hogyléte felől érdeklődjek, illetve a tudtára adtam hogy még mindig megdugnám.
Meglepően örömmel fogadta, a héten lehet hogy találkozunk is egy kv-ra...
tul a 60on meg mindig simán megcsinálnám
#1671   2023. 07. 25. kedd 00:26
Vitézúr29 Vitézúr29 VIP
17 éves koromban sokat aludtam a csajomnál! ez 13 éve volt. Akkor volt az anyja 50 éves! Véletlenül, elcsúszott hálóing okán láttam meg először a szőrös pináját ! amúgy is nagyon izgató jelenség volt számomra, de ez a látvány után teljesen "beleszerettem". Szeretett hajnalban kávézni a konyhában, és főrdeni is mielött a család felkel. Mondanom sem kell rendszeressé vált hogy véletlen énis felébredtem és kimentem hozzá egy kv-ra....és nyilván többször kiosontam az alvó csajom mellől mikor hallottam hogy hajnalban engedi a vizet magának...a fürdő ajtaján alul volt egy szellőzőrács . nesztelenül kúsztam manovereztem oda hogy láthassam. nagyon vágytam a ráncos seggére és a szőrös pinájára... majdnem le is buktam, már gyanús lett a viselkedésem a csajomnak is anyosomnak is... aztán ultoljára mielott szétmentünk a csajommal egy családi bulin igen alaposan betintáztam és állítólag )nem emlékszem sajna) felhúztam a szoknyáját és jó telitenyérrel alányúltam kb a fél család elött...

Mostanában elkezdte minden fotóm bejegyzésem kedvelni az arcos oldalon, na erre meg én az övéit. aztán ráírtam hogy a hogyléte felől érdeklődjek, illetve a tudtára adtam hogy még mindig megdugnám.
Meglepően örömmel fogadta, a héten lehet hogy találkozunk is egy kv-ra...
tul a 60on meg mindig simán megcsinálnám
#1670   2023. 07. 09. vasárnap 00:27
Bz1979 Bz1979
Mi jövő hétvégén indulunk közös nyaralásra, a párom azt mindta simán monokinizik a szülei előtt, sőt a bikini alsót is szívesen levenné.Hát kíváncsian várom az anyós a bikini felsőt leveszi-e?
Egész csinos alkat, de kiváncsi vagyok bevállalja-e?
#1669   2023. 07. 08. szombat 18:32
Indy27 Indy27
Nagyon jó a téma vigyor2
#1668   2023. 07. 08. szombat 08:29
Porthos61 Porthos61
Ne várj az alkalomra! Csinálj Te alkalmat. Az hamarabb lehet.
(Ez egy válasz nogradisrac üzenetére (2023. 07. 07. péntek 23:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 07. péntek 23:44
Az én anyósom sem egy bombázó, viszont olyan vágyat érzek iránta, amilyet még soha!
Csók, tapi, simogatás már megvolt. Egy buliban részegen...ő egy padon ült, melléálltam és megcsókoltam, közben az egyik kezem ujja a punciba is becsúszott. Hihetetlen érzés volt az az adrenalin löket. Leírhatatlan. Kesőbb még próbálkoztam, egy másik buliban intettem, hogy jöjjön utánam. Ő pedig jött. Újra csókolózztunk. Sajnos ezután az após már kapizsgált valamit és kérdőre vonta őt. Ezek után mar nagyon elutasi volt, így egy jóideje nem próbálkoztam. Mostanában, nagyon kedves velem. Lehet itt az ideje a tettek mezejére lépni. Csak egy jó alkalom kellene hozzá!
#1667   2023. 07. 07. péntek 23:44
nogradisrac nogradisrac
Az én anyósom sem egy bombázó, viszont olyan vágyat érzek iránta, amilyet még soha!
Csók, tapi, simogatás már megvolt. Egy buliban részegen...ő egy padon ült, melléálltam és megcsókoltam, közben az egyik kezem ujja a punciba is becsúszott. Hihetetlen érzés volt az az adrenalin löket. Leírhatatlan. Kesőbb még próbálkoztam, egy másik buliban intettem, hogy jöjjön utánam. Ő pedig jött. Újra csókolózztunk. Sajnos ezután az após már kapizsgált valamit és kérdőre vonta őt. Ezek után mar nagyon elutasi volt, így egy jóideje nem próbálkoztam. Mostanában, nagyon kedves velem. Lehet itt az ideje a tettek mezejére lépni. Csak egy jó alkalom kellene hozzá!
#1666   2023. 07. 07. péntek 04:48
Porthos61 Porthos61
Úgy is van. Arról nem is beszélve hogy a családban marad... crazya
(Ez egy válasz Mentek üzenetére (2023. 07. 06. csütörtök 08:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 06. csütörtök 08:51
Nem tetszik, nem tetszik... Nincs fontosabb mint a jó kapcsolat az anyóssal. Összeszorított foggal jól meg kell rakni! Enyém sem top10-es, de csak megdugnám az anyóst! nyes
#1665   2023. 07. 06. csütörtök 12:20
X Törölt felhasználó (4705510)
Dugd meg az anyósod! Viheted az enyémet is! smile De aztán nincs reklamáció! nyes
(Ez egy válasz Mentek üzenetére (2023. 07. 06. csütörtök 08:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 06. csütörtök 08:51
Nem tetszik, nem tetszik... Nincs fontosabb mint a jó kapcsolat az anyóssal. Összeszorított foggal jól meg kell rakni! Enyém sem top10-es, de csak megdugnám az anyóst! nyes
#1664   2023. 07. 06. csütörtök 08:51
Mentek Mentek
Nem tetszik, nem tetszik... Nincs fontosabb mint a jó kapcsolat az anyóssal. Összeszorított foggal jól meg kell rakni! Enyém sem top10-es, de csak megdugnám az anyóst! nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 07. 06. csütörtök 08:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4705510)
2023. 07. 06. csütörtök 08:44
Ez nem bátorság kérdése. Ha nem tetszik valaki, bármilyen bátor lehetek. smile
#1663   2023. 07. 06. csütörtök 08:44
X Törölt felhasználó (4705510)
Ez nem bátorság kérdése. Ha nem tetszik valaki, bármilyen bátor lehetek. smile
(Ez egy válasz feherkalman1 üzenetére (2023. 07. 05. szerda 19:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 05. szerda 19:34
Dehogy lenne kellemetlen, csak szedd össze a bátorságod.
#1662   2023. 07. 05. szerda 19:34
feherkalman1 feherkalman1
Dehogy lenne kellemetlen, csak szedd össze a bátorságod.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 07. 01. szombat 10:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4705510)
2023. 07. 01. szombat 10:11
Sajnos nem az esetem. Kellemetlen lenne.
 
... 2 3 4 5 6 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: men27 men27
Nyitás ideje: 2007. 02. 11. vasárnap
Üzenetek: 1741db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 20. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!