Gennyzsákszem nappalija (nyitott, bárki bejöhet)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek
al
alf
ko
alf
ho
alf
lt
isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

... 1753 1754 1755 1756 1757 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#13989   2007. 10. 28. vasárnap 20:57
Szoni Szoni
ahaaa..Mindenesetre most erössen halvany pofad van...es szemed sincs,legalabb is üresbe nez mit nem szeretek...Az igyenes jobb... smile
(Ez egy válasz yanek77 üzenetére (2007. 10. 28. vasárnap 20:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 28. vasárnap 20:51
hát nem látom a saját pofámot, te értetlen smile te ott látod hogy a fejem zombis, én meg aki beállitottam, nem látom itt és az a sanda gondolatom hogy ejisze kéne jelezzek a chat problémáknál de egye fene, visszaváltok nyakas szamárra. smile
#13988   2007. 10. 28. vasárnap 20:51
yanek77 yanek77 VIP
hát nem látom a saját pofámot, te értetlen smile te ott látod hogy a fejem zombis, én meg aki beállitottam, nem látom itt és az a sanda gondolatom hogy ejisze kéne jelezzek a chat problémáknál de egye fene, visszaváltok nyakas szamárra. smile
(Ez egy válasz Szoni üzenetére (2007. 10. 28. vasárnap 20:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 28. vasárnap 20:44
en sem ertem,hogy te mit nem latol... szomoru1
Talan fordulatbol megkönyökölt az izmos...(Ohh...ha ilyen felsötestem lenne !!!) Vagy megszoritott a combikaival,es levegöritkulast okozott valahol.... vigyor2 wave
#13987   2007. 10. 28. vasárnap 20:44
Szoni Szoni
en sem ertem,hogy te mit nem latol... szomoru1
Talan fordulatbol megkönyökölt az izmos...(Ohh...ha ilyen felsötestem lenne !!!) Vagy megszoritott a combikaival,es levegöritkulast okozott valahol.... vigyor2 wave
(Ez egy válasz yanek77 üzenetére (2007. 10. 28. vasárnap 20:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 28. vasárnap 20:41
ezt én nem értem hogy nállam egy szürke palacsinta arc jelenik meg itt mind amikor nincs avatárom bejelölve, és ti mégis látjátok és én nem! boxer a fene enné meg levele
#13986   2007. 10. 28. vasárnap 20:41
yanek77 yanek77 VIP
ezt én nem értem hogy nállam egy szürke palacsinta arc jelenik meg itt mind amikor nincs avatárom bejelölve, és ti mégis látjátok és én nem! boxer a fene enné meg levele
(Ez egy válasz Szoni üzenetére (2007. 10. 28. vasárnap 20:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 28. vasárnap 20:29
Mi lett a fejeddel baszki...???? Erössen zombis lettel. Mire jo ez ? A nyakas szamar jobban alt neked,meg is szoktuk...most egy halovany szellem..nem jo nooo... confused wow1 shakehead
#13985   2007. 10. 28. vasárnap 20:35
gazosgyuri gazosgyuri
Beszélgetést minél gyorsabban befejezni...és húzni a tetthelyről...kb.ennyi...de inkább a munkám során találkozom ilyesmiwel ami elkerülhetetlen...de sok éwi rutin segít...egész másfelé írányitani a tudatod...érthetőbben a fül és az agy bezár arra a röwid időre... wink
(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2007. 10. 28. vasárnap 20:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 28. vasárnap 20:20
Mindig körbe járom alaposan a "wadat" mint a jó wadász!
Soha nm elsőre...persze wan kiwétel...ilyenek a plázacicák...ott előgyün belőlem a gyalog kakukk effektus... wink
#13984   2007. 10. 28. vasárnap 20:29
Szoni Szoni
Mi lett a fejeddel baszki...???? Erössen zombis lettel. Mire jo ez ? A nyakas szamar jobban alt neked,meg is szoktuk...most egy halovany szellem..nem jo nooo... confused wow1 shakehead
(Ez egy válasz yanek77 üzenetére (2007. 10. 28. vasárnap 20:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 28. vasárnap 20:22
noerre kiváncsi vagyok hogy ez a bipbip efektus nállad mit is jelent? smile
#13983   2007. 10. 28. vasárnap 20:22
yanek77 yanek77 VIP
noerre kiváncsi vagyok hogy ez a bipbip efektus nállad mit is jelent? smile
(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2007. 10. 28. vasárnap 20:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 28. vasárnap 20:20
Mindig körbe járom alaposan a "wadat" mint a jó wadász!
Soha nm elsőre...persze wan kiwétel...ilyenek a plázacicák...ott előgyün belőlem a gyalog kakukk effektus... wink
#13982   2007. 10. 28. vasárnap 20:20
gazosgyuri gazosgyuri
Mindig körbe járom alaposan a "wadat" mint a jó wadász!
Soha nm elsőre...persze wan kiwétel...ilyenek a plázacicák...ott előgyün belőlem a gyalog kakukk effektus... wink
(Ez egy válasz yanek77 üzenetére (2007. 10. 28. vasárnap 20:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 28. vasárnap 20:05
már mért bántana? smile nekem kimondottann szimpi a mosolya! smile



és imponálló a megjelenése! smile



és pozicionálisson és kirakatilag is naonn helyes smile



charlottot utánozva(utólagoss engedélyével) egy kérdés:
kerdes
mi számitt első benyomásotokbann egy hölgyről vagy úrról, a kinézetel, megjelenés és ha igen, ez milyen mértékbenn, vagy megvárjátok amig megismeritek és lelki vonássait is figyelembe veszitek, ha persze érdekel titeket a személye?ebben hogyann befolyásol a divat, az általánossan elfogadott pilanatnyi divat normák? kerdes
#13981   2007. 10. 28. vasárnap 20:15
Jenó Jenó
de még az egész nappali + a megye se !!! nyes
(Ez egy válasz Szoni üzenetére (2007. 10. 28. vasárnap 20:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 28. vasárnap 20:11
Te ! ezt ketten se vernenk meg..... wow1
#13980   2007. 10. 28. vasárnap 20:14
yanek77 yanek77 VIP
sztem nem is nagyonn akarnánk smile
(Ez egy válasz Szoni üzenetére (2007. 10. 28. vasárnap 20:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 28. vasárnap 20:11
Te ! ezt ketten se vernenk meg..... wow1
#13979   2007. 10. 28. vasárnap 20:11
Szoni Szoni
Te ! ezt ketten se vernenk meg..... wow1
(Ez egy válasz yanek77 üzenetére (2007. 10. 28. vasárnap 20:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 28. vasárnap 20:05
már mért bántana? smile nekem kimondottann szimpi a mosolya! smile



és imponálló a megjelenése! smile



és pozicionálisson és kirakatilag is naonn helyes smile



charlottot utánozva(utólagoss engedélyével) egy kérdés:
kerdes
mi számitt első benyomásotokbann egy hölgyről vagy úrról, a kinézetel, megjelenés és ha igen, ez milyen mértékbenn, vagy megvárjátok amig megismeritek és lelki vonássait is figyelembe veszitek, ha persze érdekel titeket a személye?ebben hogyann befolyásol a divat, az általánossan elfogadott pilanatnyi divat normák? kerdes
#13978   2007. 10. 28. vasárnap 20:05
yanek77 yanek77 VIP
már mért bántana? smile nekem kimondottann szimpi a mosolya! smile



és imponálló a megjelenése! smile



és pozicionálisson és kirakatilag is naonn helyes smile



charlottot utánozva(utólagoss engedélyével) egy kérdés:
kerdes
mi számitt első benyomásotokbann egy hölgyről vagy úrról, a kinézetel, megjelenés és ha igen, ez milyen mértékbenn, vagy megvárjátok amig megismeritek és lelki vonássait is figyelembe veszitek, ha persze érdekel titeket a személye?ebben hogyann befolyásol a divat, az általánossan elfogadott pilanatnyi divat normák? kerdes
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 10. 28. vasárnap 19:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621) VIP
2007. 10. 28. vasárnap 19:49
Ma este másodszor ijesztenek meg, először Tom, aztán meg te. Nem bánt a néni?
#13977   2007. 10. 28. vasárnap 19:49
gazosgyuri gazosgyuri
Naaaa neeem....ezt nekem neeem!!!
Ááááá...ilyet csinálol welem...hááá bántottalak én...brrrr idiota
(Ez egy válasz yanek77 üzenetére (2007. 10. 28. vasárnap 19:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 28. vasárnap 19:44
jól gondold meg smile

#13976   2007. 10. 28. vasárnap 19:49
X Törölt felhasználó (94621) VIP
Ma este másodszor ijesztenek meg, először Tom, aztán meg te. Nem bánt a néni?
(Ez egy válasz yanek77 üzenetére (2007. 10. 28. vasárnap 19:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 28. vasárnap 19:44
jól gondold meg smile

#13975   2007. 10. 28. vasárnap 19:44
yanek77 yanek77 VIP
jól gondold meg smile

(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2007. 10. 28. vasárnap 19:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 28. vasárnap 19:35
Úúúúúúúh...ez igen...kettő rendel...ma nagy az étwágyam... eljen finom
#13974   2007. 10. 28. vasárnap 19:35
gazosgyuri gazosgyuri
Úúúúúúúh...ez igen...kettő rendel...ma nagy az étwágyam... eljen finom
#13973   2007. 10. 28. vasárnap 19:20
yanek77 yanek77 VIP
válasszál nagyuram, a hölgyek előállottak smile



upsz még eggy kicsi igazittás smile



óhajtásodra leborulni készenn smile



smile
(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2007. 10. 28. vasárnap 19:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 28. vasárnap 19:05
Na...na...csak a csajok boruljanak le elöttem... hehe
#13972   2007. 10. 28. vasárnap 19:05
gazosgyuri gazosgyuri
Na...na...csak a csajok boruljanak le elöttem... hehe
(Ez egy válasz yanek77 üzenetére (2007. 10. 28. vasárnap 18:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 28. vasárnap 18:40
hé csak nem te vagy a sötétnemes jeddirend főnemesi Dark Water-je? leborulunk előtted ó nemes lovag! smile

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#13971   2007. 10. 28. vasárnap 19:04
gazosgyuri gazosgyuri
Nah...meg szenilis is Jenó barátom... wink

De hajlott korodra waló tekintettel ezt is elnézzük neked... hehe ...I.Jenó pápa!
(Ez egy válasz Jenó üzenetére (2007. 10. 28. vasárnap 18:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 28. vasárnap 18:05
És én, velem mi van... pór paraszt ?!

Ja nem, eszembe jutott, én a pápa vok !! nyes nyes
#13970   2007. 10. 28. vasárnap 18:40
yanek77 yanek77 VIP
hé csak nem te vagy a sötétnemes jeddirend főnemesi Dark Water-je? leborulunk előtted ó nemes lovag! smile

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2007. 10. 28. vasárnap 17:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 28. vasárnap 17:30
A nemesi származásunk tök egyértelmű wolt idáig is... hehe eljen

Őrgróf...hmm tetszik...bár a szith lowagrendre nm cserélem el az mán az enyém...darthgazos gyuri nagyúr... eplus2
 
... 1753 1754 1755 1756 1757 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: GG-ufsz GG-ufsz
Nyitás ideje: 2007. 03. 30. péntek
Üzenetek: 49069db
Utolsó üzenet: ma 06:26
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!