Gennyzsákszem nappalija (nyitott, bárki bejöhet)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek
al
alf
ko
alf
ho
alf
lt
isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

... 1759 1760 1761 1762 1763 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#13870   2007. 10. 27. szombat 08:36
surdapapa surdapapa
jajjjj de beteg vaok énnn!

tőccs nékem is kérlek!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 10. 27. szombat 07:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621) VIP
2007. 10. 27. szombat 07:07
Jó kis HP egy korty belőle, igazi gyógyszer.

#13869   2007. 10. 27. szombat 08:34
X Törölt felhasználó (94621) VIP
Üdv neked surda. Mit keresel te szombaton a munkahelyeden? Büntetésben vagy?
Ma nem vitatkozom veled, biztosan igazad van, mert már reggel elvették a kedvem. Ha lehet kerüljél, mert ilyenkor ami a kezem ügyébe kerül azt csapom hozzád.
nyes
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 10. 27. szombat 08:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 27. szombat 08:21
no ez egy érdekes vita!
a diszlexikonos vitatkozik a diszgráfiással!

hipp vazze! legalább nézd meg mit is írtál:
hipp[VIP]

#14085

| 2007.10.25
Válasz hipp üzenetére
Hozzászólás jelentése az adminoknak
Üdv neked BigJoe ha lehetne kérnem valami ilyen "könnyebb" piával, most nagyon meginnám. Igaz van itthon Henessym, még bontatlan, lehet ma elveszem a szűzességét.
#13868   2007. 10. 27. szombat 08:33
surdapapa surdapapa
legalább távol tartja a tejzabálókat!

tom tom!
azt hiszed a macskásembör tennap ráért! eplus2

tom is és macskoszman is ... és még Ő kéri, h ne lopitikázzunk ... eplus2 mf2


pillécske!
jer gyakrabban!
hiányzol a nappaliból!!!
(Ez egy válasz édespille üzenetére (2007. 10. 26. péntek 18:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 26. péntek 18:15


ej-ej! sziasztok! mit keres ez a
ku
alf
ty
alf
a
a nappaliban??? hoztam neki kis labdácskákat, tom, kérlek csalogasd át a jeromosba... kacsint
#13867   2007. 10. 27. szombat 08:21
surdapapa surdapapa
no ez egy érdekes vita!
a diszlexikonos vitatkozik a diszgráfiással!

hipp vazze! legalább nézd meg mit is írtál:
hipp[VIP]

#14085

| 2007.10.25
Válasz hipp üzenetére
Hozzászólás jelentése az adminoknak
Üdv neked BigJoe ha lehetne kérnem valami ilyen "könnyebb" piával, most nagyon meginnám. Igaz van itthon Henessym, még bontatlan, lehet ma elveszem a szűzességét.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 10. 25. csütörtök 18:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621) VIP
2007. 10. 25. csütörtök 18:32
Zellikém a hitelesség kedvéért a Tennessee az wiszki,
ko
alf
ny
alf
ak
alf
ról
nem hallottam.
(A középső üveg, amit még előbb raktam be képet)

#13866   2007. 10. 27. szombat 08:15
surdapapa surdapapa
igeeeeeennnnnnnn

én hiszek a szelemben! hehe

hiszek!
de a vízérrő áttetettem a zágyam az unkokatesómmal Aloe Verával, aki pusztán az akaraterejável mozdította arrább aztaqrva ágyat!



ááááááááá
Ti nők miért vagytok fogékonyabbak ilyen faszságra????? confused

egyébként jó reggelt mindenkinek!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 10. 25. csütörtök 16:36), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 10. 25. csütörtök 16:36
jah..tudom...volt az a tiltás dolog...a mai napig fogalmam sincs, hogy akkor mi történt smile vannak természetfeletti események amikre nincs magyarázat...ti hisztek a szellemekben??
#13865   2007. 10. 27. szombat 08:07
zelli zelli
Szép jó reggelt Neked is Drága Hippem!
Néha Nekem is kell dorbézolni! Stresszlevezetés gyanánt! Annyit itattatok minket az utóbbi napokban virtuálisan, hogy rábeszéltetek! wink crazya
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 10. 27. szombat 08:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621) VIP
2007. 10. 27. szombat 08:01
Szervusztok leányzók!
Zelli, love is
al
alf
ko
alf
ho
alf
l
is? mi ez a nagy dorbézolás? két végén égeted a gyertyát?
Molly örülök, hogy te is benézel néha, az előjáték topicban kifejthetnéd a véleményed te is, ugyebár velem együtt neked is van tapasztalatod a dolgokról, csak neked a másik oldalról.
#13864   2007. 10. 27. szombat 08:01
X Törölt felhasználó (94621) VIP
Szervusztok leányzók!
Zelli, love is
al
alf
ko
alf
ho
alf
l
is? mi ez a nagy dorbézolás? két végén égeted a gyertyát?
Molly örülök, hogy te is benézel néha, az előjáték topicban kifejthetnéd a véleményed te is, ugyebár velem együtt neked is van tapasztalatod a dolgokról, csak neked a másik oldalról.
#13863   2007. 10. 27. szombat 07:46
zelli zelli
Szép jó reggelt Mindenkinek! Hát ez is, az is!
Nem jól vagyok összerakva. hehe Mármint Love és némi
al
alf
ko
alf
ho
alf
l
! Lazítottam!
Sokszor csak Én értem Magam! crazya Vagy Én se! wow2 eplus2
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 10. 27. szombat 06:05), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 10. 27. szombat 06:05
jóregg smile
olvasgatom zelli tegnap esti hszeit...kicsit káoszosnak tűnnek...a válaszok mások hszeire...meg, amiket ír...te zelli! tegnap este beittál vagy totál szerelmes vagy??? hehe esetleg úgy megdugtak, hogy zsongott az egész fejecskéd? nyes
#13862   2007. 10. 27. szombat 07:40
X Törölt felhasználó (94621) VIP
Szia Gyuri! "gázos" egy munkahelyed van neked hallod, ennyit dolgozni, nem irigyellek.
Akkor jó munkát, és jó napot neked is!
(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2007. 10. 27. szombat 07:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 27. szombat 07:29
Jó reggelt!

Hipp!Ez most jól esne...HP...de nm lehet...talán majd este...bár az sem mert wasárnap is muszáj mennem...a sok(k) ünnep miatt feltorlódok...

Amúgy kellemes 7wégét mindenkinek! wave
#13861   2007. 10. 27. szombat 07:31
yanek77 yanek77 VIP
jóregg smile

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#13860   2007. 10. 27. szombat 07:29
gazosgyuri gazosgyuri
Jó reggelt!

Hipp!Ez most jól esne...HP...de nm lehet...talán majd este...bár az sem mert wasárnap is muszáj mennem...a sok(k) ünnep miatt feltorlódok...

Amúgy kellemes 7wégét mindenkinek! wave
#13859   2007. 10. 27. szombat 07:07
X Törölt felhasználó (94621) VIP
Jó kis HP egy korty belőle, igazi gyógyszer.

#13858   2007. 10. 27. szombat 06:47
X Törölt felhasználó (94621) VIP
alf
li
alf
nk
alf
ás
szép szombat reggelt mindenkinek!

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#13857   2007. 10. 27. szombat 06:05
MmePrune MmePrune VIP Admin
jóregg smile
olvasgatom zelli tegnap esti hszeit...kicsit káoszosnak tűnnek...a válaszok mások hszeire...meg, amiket ír...te zelli! tegnap este beittál vagy totál szerelmes vagy??? hehe esetleg úgy megdugtak, hogy zsongott az egész fejecskéd? nyes
#13856   2007. 10. 26. péntek 23:04
zelli zelli
Tényleg jó a hangulat, jó a háttér! wink
De Én vágyom az állandó kényeztetést! smile
És jó éjt Kedveseim! wave
#13855   2007. 10. 26. péntek 22:31
zelli zelli
Segítsek, Gyurcikám? hehe
Alig tudtam követni! eplus2
(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2007. 10. 26. péntek 22:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 26. péntek 22:14
Mennyi sok hsz...hűha...holnapig csak olwashatok... eplus2
#13854   2007. 10. 26. péntek 22:14
gazosgyuri gazosgyuri
Mennyi sok hsz...hűha...holnapig csak olwashatok... eplus2
#13853   2007. 10. 26. péntek 21:01
zelli zelli
Ekkora érdeklődés mellett be is fogok kumni! hehe Ebbe a jólfűtött,
ku
alf
ty
alf
a
-macska barátságos, grande familiába! A lökött Bétóven meg csak kalimpáljon Bözsikének a szomszéd hehe crazya , most már városba! (Sírni-nevetni smájli) ravasz1
#13852   2007. 10. 26. péntek 19:59
zelli zelli
Szia Willy!
Már késő! 2,5 évesen elrendeztem a frizurámat cikkcakkosra! hehe
Aztán a nagymamám! Edényt tett az unokák fejére, hogy vonal mentén vágjon, csak egy bibi volt, ferdén állt az edény! eplus2
Amúgy imádnivaló, nagyon bene a nappali! eljen
A
ku
alf
ty
alf
a
-macska barátságát! eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 10. 26. péntek 19:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2007. 10. 26. péntek 19:47
Nah, titeket is figyelmeztetlek, hogy soha, de SOHA ne nyírjatok magatoknak hajat, félálomban... (biztosan sűrűn előfordul veletek nyes )
itt megnézhetitek, hogy mi lett belőlem a hajnyíróval megesett baleset után. (csak mert voltak akik kérték a blogomon)
#13851   2007. 10. 26. péntek 19:47
X Törölt felhasználó (24620)
Nah, titeket is figyelmeztetlek, hogy soha, de SOHA ne nyírjatok magatoknak hajat, félálomban... (biztosan sűrűn előfordul veletek nyes )
itt megnézhetitek, hogy mi lett belőlem a hajnyíróval megesett baleset után. (csak mert voltak akik kérték a blogomon)
 
... 1759 1760 1761 1762 1763 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: GG-ufsz GG-ufsz
Nyitás ideje: 2007. 03. 30. péntek
Üzenetek: 49070db
Utolsó üzenet: ma 12:19
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!