Gennyzsákszem nappalija (nyitott, bárki bejöhet)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

... 2280 2281 2282 2283 2284 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#2096   2007. 04. 19. csütörtök 08:32
X Törölt felhasználó (21812) Admin
NYILAS (november 23. -december 21.)

A nyilas nagyon gyors észjárású, dinamikus jegy. Rendkívül jó humorérzéke van, és sokszor meglepően őszinte. Közvetlenségét könnyű összekeverni a szerelemmel, ezért alaposan ki kell puhatolni szándékait mielőtt azt hinnénk, sínen van a kapcsolat. A Nyilast nehéz megbántani, de ő mély sebet üthet partnerén. Könnyen továbblép egy szerinte nem működő kapcsolaton, és nem kell hozzá túl sok, hogy kiábránduljon. Szereti a kalandokat, és élvezni a szerelmet.

A Nyilas erogén zónái: A combja és csípője környéke, illetve szereti, ha beletúrnak hajába

Kedvenc póza: Finom gyönyöröket lágyan, hátulról behatolva élvezi a legjobban




BAK (december 22.- január 20.)

A Bak nagyon szereti, ha neki lehet igaza. Nem tűr ellentmondást, és ha vitatkoznak vele. Hallgasd szeretettel és figyelemmel, vedd komolyan tanácsait. A Bak pontos, ragaszkodik szokásaihoz és kissé konzervatív. A komoly programokat keresi és szeret elmélyedni magában. Nem túlzottan társaságkedvelő, ezért jobban érzi magát egy meghitt romantikus estén. Nagyon gyakorlatias jellem, szereti a gyors és egyszerű megoldásokat.

A Bak erogén zónái: A térde, a hajlatai, hasa, háta

Kedvenc póza: Hátulról átölelve a nőt, hogy melleihez minél jobban hozzáférjen



VÍZÖNTŐ (január 21. -február 19.)

A Vízöntő nagyon művelt, érdeklődik az irodalom, a zene és a képzőművészet iránt, ezért legjobban ezekben a körökben érzi magát. Érdekli az ezotéria és az okkult tudományok. Valójában mindenre nyitott, rendkívül érdeklődő. A szerelemben is inkább a szellemi kontaktus híve. A testiség a szerelem egyik velejárója, ezért mindenképpen keresi a megfelelő intellektuális képességekkel rendelkező partnert.

A Vízöntő erogén zónája: egész teste rendkívül érzékeny, hiszen bőrét szinte bárhol érinted, számára óriási gyönyört okoz. Leginkább lábai, főleg bokája érzékeny.

Kedvenc póza: Legszívesebben megfigyelő álláspontból szemlélné, ahogy partnernője kielégíti magát. Ő az, aki imádja az erotikus filmeket, még saját magáról is szívesen készítene erotikus videót. Tükör mellett, a lehető legizgalmasabb pózokban szeretkezik


HALAK (február 20. -március 20.)

A Halak különös, érdekes ember hírében áll, aki nagyon mélyen éli meg a párkapcsolatokat. Gyakran panaszkodik, és jól esik neki, ha figyelmesen végighallgatják. Szereti a művészetet, a zenét, érdeklődő egyéniség, fontos számára a tájékozottság. Mint partnert nehéz megtartani, ezért nem szabad túlságosan lekötni. A szerelmet nagy becsben tartja, ezért igen megértő, romantikus és figyelmes. Sokszor bizonytalan, gátlásokkal küzd és kétségek közé taszítja magát.

A Halak erogén zónája: Ujjai és ujjhegyei még lábain is nagyon érzékenyek.

Kedvenc póza: A Halak igazi játékos. Ő az, aki benne van mindenféle szexuális játékban, akár meg is bilincselheted. Szereti az izgalmas helyszíneket és pózokat, például, ha partnernője fehérneműben az ölébe ül.

(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 04. 19. csütörtök 08:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 04. 19. csütörtök 08:30
Jó reggelt!

Nemrég olvastam egy jellemzést, amelyben csillagjegyek szerint elemzik a szerelmi életet. Arra a következtetésre jutottam, hogy nem vagyok tipikus szűz smile

Bemásolom ide az egyes csillagjegyek jellemzését, ha van kedvetek, gondolkozzatok el rajta és írjátok meg, hogy igaz-e rátok vagy nem.
#2095   2007. 04. 19. csütörtök 08:31
X Törölt felhasználó (21812) Admin
OROSZLÁN (június 22- augusztis 22.)

Az Oroszlánok nagyon büszkék arra, amilyenek, és mindenre, amit tesznek. Nagy önbizalommal rendelkeznek, ezért elvárják, hogy elismerjék őket. Ezért, ha valakit ők kiválasztanak, ugyanolyan tökéletesnek tartják, mint saját magukat. A végtelenségig képesek párjukat kényeztetni és roppant büszkék választottjukra. Imád bizonyítani, és úgy szeretkezni, hogy partnerét a mennyekbe juttassa.

Az Oroszlán erogén zónái: A karjai, a háta, és szereti ha hajába túrnak

Kedvenc póza: Lovagló pozíció




SZŰZ (augusztus 23. - szeptember 23.)

Szűz az egyik leggátlásosabb jegy, emiatt elég tartózkodó. Nagyon kifinomult, és óriási igénye van a becézgetésre, a szeretetre. Talán sokkal fontosabb számára a szeretet, mint a testi kapcsolat. A Szűz köztudottan rendmániás és gyakorlatilag alig képes felengedni egy rendetlen hálószobában. Hűséges, odaadó társ, gyakorlatias, előrelátó és nagyon gondosan ügyel a környezetére.

A Szűz erogén zónái: A hasa, a medencéje, a feneke

Kedvenc póza: Szereti, ha gyorsan kielégülhet, többnyire hátulról, guggoló pózban, majd kizárólag partnerére koncentrál, hogy a legnagyobb gyönyörben részesíthesse




MÉRLEG (szeptember 24.- október 23.

Szereti, ha el akarják csábítani, és ezt sokszor hagyja is. Nagy kanállal falja az élvezeteket, bár a Mérleg mértéktartó és hűvös, előbb a körülményeit szeretné tökéletesíteni. Nem szereti a konfliktusokat, jobban szeret békében élni. Rendkívül kedves és vidám természet, szereti a vicceket, és hasonló társat keres maga mellé. Hűséges tud maradni, de nem veti meg az új kalandokat sem.

A Mérleg erogén zónái: A fenék, az arc, a hát, csípő

Kedvenc póza: Mivel nagyon szereti, ha fenekét izgatják, legszívesebben hátulról szeretkezik




SKORPIÓ (október 24. - november 22.)

A Skorpió szenvedélyes, magával ragadó szerető. Rendkívül erős éleslátású, nem lehet neki hazudni, hiszen azonnal rájön, ha valaki át akarja verni. Ráadásul megbocsáthatatlan számára, ha nem veszik komolyan. Nagyon tud szeretni, de ha megbántják képes a bosszúállásra is. A testiség nagyon fontos számára, felejthetetlen szerető és nagy csábító.

A Skorpió erogén zónái: Nemi szerve és környéke a legizgathatóbb pontja, de imádja ha a fenekét, vagy a melleit simogatják

Kedvenc póza: Akár állva is szívesen szeretkezik, ha épp úgy adódik. Legszívesebben bárhol és bármikor fejest ugrana egy gyors menetbe


(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 04. 19. csütörtök 08:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 04. 19. csütörtök 08:30
Jó reggelt!

Nemrég olvastam egy jellemzést, amelyben csillagjegyek szerint elemzik a szerelmi életet. Arra a következtetésre jutottam, hogy nem vagyok tipikus szűz smile

Bemásolom ide az egyes csillagjegyek jellemzését, ha van kedvetek, gondolkozzatok el rajta és írjátok meg, hogy igaz-e rátok vagy nem.
#2094   2007. 04. 19. csütörtök 08:31
X Törölt felhasználó (21812) Admin
KOS (március 21. - április 20.)

A Kosok tüzes szeretők. Imádják a szexet, minden mennyiségben. Számukra a végeredmény sokkal fontosabb, mint a módszer. Szeretnek gyorsan kielégülni, de újra és újra át akarják élni ezt az élményt. Imádják az új hódításokat, szeretnek küzdeni a célért és úgy érezni, ők irányítanak. Ha szerelmes, mindent megtesz a kapcsolatért, és nagyon önzetlen tud lenni, ám ha elveszíti érdeklődését, gyorsan tovább áll.

Erogén zónái: Imádja, ha a fejét birizgálod! Cirógasd a homlokát, túrj a hajába, suttogj a fülébe!

Kedvenc póza: Leginkább hátulról, vadul, és gátlástalanul szereti élvezni a szexet




BIKA (április 21. - május 21.)

A Bikák nagyon romantikusak, imádják a szerelmet. Életük egyik nagy célja, hogy szerethessenek és viszont. Rendkívül szenvedélyesek, és érzékiek az ágyban. A Bikák erotikus kisugárzása a legerősebb a csillagjegyek között. Ragaszkodóak, hűségesek és nagyon szeretnek adni. Nem szeretik a felületességet, az igénytelenséget, a káoszt. Legjobban akkor érzik magukat, ha szexuális életük intenzív.

A Bika erogén zónái: Legérzékenyebb pontja a nyaka, de szereti ha talpát, fülét, vagy lábfejét simogatják. Imád csókolózni, ezért erre különösen nagy hangsúlyt fektet.

Kedvenc póza: Oldalról szeret a legjobban szeretkezni, és imádja orálisan kényeztetni partnerét




IKREK (május 22. - június 21.)

Az Ikrek jegyűek hajlamosak kicsapongó életet élni, gyakran váltogatni partnereiket. Kreatívak, szeretik a változatosságot, ezért elég nagy fantáziával vetik bele magukat az erotikába. Szeretik az új élményeket, az izgalmakat, és ez az ágyban is erőteljesen megmutatkozik. Sokat beszél, és bármilyen játékba hajlandó belemenni.

Az Ikrek erogén zónái: A karok, a vállak, a kezek, a talpa, a combja mind-mind érzékeny a simogatásra. Különösen combja belső felének izgatásával pörgetheted fel.

Kedvenc póza: Változatosságra törekszik, ezért szinte nincs kedvence. Mindig mást részesít előnyben




RÁK (május 22. - június 21.)

A Rák odavan a romantikáért, de nem szereti, ha ajtóstul rontanak a házába. Ő az átlagnál konzervatívabb, lassabban oldódó típus. Eleinte nehéz lesz rávenni arra, hogy kísérletezzen, szigorúan az ágyban fekve, az esti órákban szeretkezne, ezért türelemmel kell hozzá közelíteni.

A Rák erogén zónái:
a mellek, a mellkas, az ujjai

Kedvenc póza: Misszionárius

(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 04. 19. csütörtök 08:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 04. 19. csütörtök 08:30
Jó reggelt!

Nemrég olvastam egy jellemzést, amelyben csillagjegyek szerint elemzik a szerelmi életet. Arra a következtetésre jutottam, hogy nem vagyok tipikus szűz smile

Bemásolom ide az egyes csillagjegyek jellemzését, ha van kedvetek, gondolkozzatok el rajta és írjátok meg, hogy igaz-e rátok vagy nem.
#2093   2007. 04. 19. csütörtök 08:30
X Törölt felhasználó (21812) Admin
Jó reggelt!

Nemrég olvastam egy jellemzést, amelyben csillagjegyek szerint elemzik a szerelmi életet. Arra a következtetésre jutottam, hogy nem vagyok tipikus szűz smile

Bemásolom ide az egyes csillagjegyek jellemzését, ha van kedvetek, gondolkozzatok el rajta és írjátok meg, hogy igaz-e rátok vagy nem.
#2092   2007. 04. 19. csütörtök 08:19
Moncy Moncy
Jóóóó reggelt nappalisok!
Már akik nem lettek hűtlenek...

wave wave
#2091   2007. 04. 18. szerda 10:10
new1 new1
Te tom ,ez az egy topic emlékeztet csak a régi fórumra,ez gettós egy kicsit.itt maradt a pörgés,ne bánts minket.
#2090   2007. 04. 18. szerda 10:09
CPT CPT
Na pá Édeseim, én 1 nap gondolkodási időre tiltom magamat. Ez itt uncsi.

Jah és szeretek gyerekes lenni smile
#2089   2007. 04. 18. szerda 10:04
surdapapa surdapapa
értsd már meg! én nem azért írtam, mert meg lettek volna vonva a pontjaink!

de tényleg nem folytatom addig, míg azt a hsz-ed el nem olvasod, amire az előbb felhívtad a figyelmem!

írtam privit, talán így kicsit világosabb.
#2088   2007. 04. 18. szerda 10:02
new1 new1
Ilyen volt már egyáltalán a nappali történetében,?ilyen hülyeséget így felfújni.Még dolgozni se mentem. fiuk,lányok! VILÁGBÉKE!!! smile
#2087   2007. 04. 18. szerda 09:57
surdapapa surdapapa
bocs!
én közben írtam, mikor betetted az előbbit, de amit a 2162-ben írtam nem Szilvának szántam (csak mivel Ő figyelmeztetett Neki válaszoltam) hanem úgy általában Nektek Adminoknak!

CPT! tényleg nem Szilva tehet róla, Ő csak dolgozik!

és Tom próbáld meg légyszives értelmezni is amit írtam, semmi rosszindulat nem volt benne, pláne nem Szilva felé!

Szilvával nekem mifenéért lenne bajom??? Én IMMMÁÁÁDDDOOOMMMM Őt!!!

tanácsoljatok a GG-nolyan helyet, ahol mindezt változatlan formában folytathatjuk.

azaz most építitek fel az új GG-t keressetek a nappalinknak megfelelő helyet!
ez olyan, mint az építkezésnél a tervezés. ha nem vagyunk itt jó helyen tegyetek át bennünket másübe! a tervezők Ti vagytok!!!
#2086   2007. 04. 18. szerda 09:55
MmePrune MmePrune VIP Admin
az a baj, hogy sértettségetekben- hogy valaki rátok szólt- egyszerűen nem figyeltek arra, amit írtunk...olvasd el te is és surdi is azt, amit kértünk...szerintem teljesen világos és érthető...és már ne is haragudjatok, de ez az "akkor elmegyünk majd másik oldalra fórumozni" szöveg gyerekes és nevetséges
(Ez egy válasz CPT üzenetére (2007. 04. 18. szerda 09:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 18. szerda 09:52
Oké, rendben, bár leszálltunk róla. Neked szól tom, csak és kizárólag neked.

Egyetértek veled, neked ez a munkád, bocsánat, nektek. HA ezért még fizetnek is tenni kell a dolgotokat.

De Surdival is egyetértek abban, hogy legfeljebb elhúzzuk a rohadt belünket innen máshova, ha nem látnak itt így ahogy vagyunk szívesen.

Természetesen hálásak lehetünk azért, hogy van ez a lehetőség, csak a furcsa az, hogy amikor napi 1000 hsz volt, akkor valahogy a kutyát se zavart a dolog, most meg ha véletlenül van napi 100-150 hsz, akkor rögtön le leszünk ugatva. Ez pedig uncsi kezd lenni. Személy szerint már néha emiatt nem írok ide szívesen.

És akkor ez a hozzászólás hangsúlyozom ismét, csak és kizárólag neked szólt tom.
#2085   2007. 04. 18. szerda 09:52
CPT CPT
Oké, rendben, bár leszálltunk róla. Neked szól tom, csak és kizárólag neked.

Egyetértek veled, neked ez a munkád, bocsánat, nektek. HA ezért még fizetnek is tenni kell a dolgotokat.

De Surdival is egyetértek abban, hogy legfeljebb elhúzzuk a rohadt belünket innen máshova, ha nem látnak itt így ahogy vagyunk szívesen.

Természetesen hálásak lehetünk azért, hogy van ez a lehetőség, csak a furcsa az, hogy amikor napi 1000 hsz volt, akkor valahogy a kutyát se zavart a dolog, most meg ha véletlenül van napi 100-150 hsz, akkor rögtön le leszünk ugatva. Ez pedig uncsi kezd lenni. Személy szerint már néha emiatt nem írok ide szívesen.

És akkor ez a hozzászólás hangsúlyozom ismét, csak és kizárólag neked szólt tom.
#2084   2007. 04. 18. szerda 09:45
surdapapa surdapapa
na jó!
Szilva elolvastam, amire felhívtad a figyelmem!
kicsit rágódom rajta (és a reggelin is), de így első körbe: szarok a pontokra (de ezt mindannyian tudjátok), és az igaz, amit bikuci írt! ide barátkozni jövünk, nem pontokat gyűjteni.
mivel este nem tudok lenni ilyenkor tudok reagálni az általatok leírtakra!

és azt hiszem azt már korábban is írtam, h akár egyszavas válasz is lehet érdemi hsz. ha pedig összefoglalva válaszolok az elhangzottakra elveszíti az egésznek az élét.

ergó én nem változtatok, ugyanúgy fogom csinálni, mint eddig. felhatalmazva benneteket, h a pontjaim töröljétek.
vagy esetleg csináljatok vmi külön szabályt a nappalira, vagy a pontrendszert úgy meghatározni, h ne hsz-ek számához, hanem karakterszámhoz kötődjön. stb stb stb!

tehát a labda a Ti térfeleteken pattog.

ha pedig (a szabályok szerint jogosan) tiltotok előbb utóbb megúnom és nem jövök közétek! amit nagyon sajnálnék, mert kiváló embereket ismertem itt meg, közületek (is) sok embert barátomnak érzek. ...

úgy látom nem rágódtam rajta!
vigyor3
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 04. 18. szerda 09:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 18. szerda 09:28
most látom csak!

néztem!
#2083   2007. 04. 18. szerda 09:43
Valaki aki vad Valaki aki vad VIP
Ugye mondtam!
#2082   2007. 04. 18. szerda 09:39
new1 new1
.A benyelésről van más ötletem circling
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 04. 18. szerda 09:36), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 04. 18. szerda 09:36
akkor most tegyünk pontot a dolog végére: tegnap írtam egy nagyon kulturált, elég kedves, és még humorosnak is mondható figyelmeztetést...megerősített benne vazi, tom, majd később charlotte is...erre nekem estek, hogy fennség-eskedem, és ez nem az első eset volt a nappalilakók bizonyos tagjaitól...nincs paprikás hangulatom, egyszerűen kiálltam az igazamért, és akár tetszik, akár nem a jövőben ugyanezt fogom tenni...kaptatok egy kellemes intést egy admintól...ennyire nehéz benyelni???
#2081   2007. 04. 18. szerda 09:39
Valaki aki vad Valaki aki vad VIP
Szerintem szívesebben vennék, ha Te nyelnéd be nekik smile
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 04. 18. szerda 09:36), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 04. 18. szerda 09:36
akkor most tegyünk pontot a dolog végére: tegnap írtam egy nagyon kulturált, elég kedves, és még humorosnak is mondható figyelmeztetést...megerősített benne vazi, tom, majd később charlotte is...erre nekem estek, hogy fennség-eskedem, és ez nem az első eset volt a nappalilakók bizonyos tagjaitól...nincs paprikás hangulatom, egyszerűen kiálltam az igazamért, és akár tetszik, akár nem a jövőben ugyanezt fogom tenni...kaptatok egy kellemes intést egy admintól...ennyire nehéz benyelni???
#2080   2007. 04. 18. szerda 09:36
MmePrune MmePrune VIP Admin
akkor most tegyünk pontot a dolog végére: tegnap írtam egy nagyon kulturált, elég kedves, és még humorosnak is mondható figyelmeztetést...megerősített benne vazi, tom, majd később charlotte is...erre nekem estek, hogy fennség-eskedem, és ez nem az első eset volt a nappalilakók bizonyos tagjaitól...nincs paprikás hangulatom, egyszerűen kiálltam az igazamért, és akár tetszik, akár nem a jövőben ugyanezt fogom tenni...kaptatok egy kellemes intést egy admintól...ennyire nehéz benyelni???
(Ez egy válasz new1 üzenetére (2007. 04. 18. szerda 09:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 18. szerda 09:32
Mai hsz-eid .de magadra vetted véleményeinket,itt ülsz velünk is,és ez nekünk jó(na hol a segged) crazya finom
#2079   2007. 04. 18. szerda 09:33
new1 new1
Na megyek,Csövi wave
#2078   2007. 04. 18. szerda 09:32
new1 new1
Tetuti nyes
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 04. 18. szerda 09:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 18. szerda 09:26
Gyerekek! Én is függő vagyok! kerdes

elfelejtettem reggelizni!
#2077   2007. 04. 18. szerda 09:32
new1 new1
Mai hsz-eid .de magadra vetted véleményeinket,itt ülsz velünk is,és ez nekünk jó(na hol a segged) crazya finom
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 04. 18. szerda 09:26), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 04. 18. szerda 09:26
new1 #2086| tegnap 23:38

Többet ereszkedj le közénk ,Fennség ,...Kicsit tényleg megválltoztál

hiszen csak annyit írtam én is erre, hogy new is beszólt...hol érezted a paprikás hangulatot? smile
 
... 2280 2281 2282 2283 2284 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: iNfeSter iNfeSter
Nyitás ideje: 2007. 03. 30. péntek
Üzenetek: 47716db
Utolsó üzenet: tegnap 22:09
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!