Gennyzsákszem nappalija (nyitott, bárki bejöhet)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek
al
alf
ko
alf
ho
alf
lt
isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

... 1482 1483 1484 1485 1486 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#19420   2008. 03. 26. szerda 19:18
Szoni Szoni
(nem volt jo na....varjal a 30 000-ig
Egy kicsit tulbuzgo voltal.
vigyor2 hehe (nem röhögök !!!)
(Ez egy válasz Bandur üzenetére (2008. 03. 26. szerda 19:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 26. szerda 19:09
Miért mi lett volna a jutalom????
Én nem is tudtam hogy itt van próbaidő confused
Erről valaki felvillanyozhatná az agytekervényeimet
#19419   2008. 03. 26. szerda 19:09
Bandur Bandur
Miért mi lett volna a jutalom????
Én nem is tudtam hogy itt van próbaidő confused
Erről valaki felvillanyozhatná az agytekervényeimet
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 03. 26. szerda 14:48), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 03. 26. szerda 14:48


Kicsit erőltetett volt a
kerek szám kiharcolása...
eplus2
(jutalom nem jár érte, mert még próbaidős vagy... hehe )
#19418   2008. 03. 26. szerda 18:09
Bandur Bandur
Nem pontogat akarok gyűjteni,csak a 20000hsz akartam elvinni,de hát sennki nem volt élelmes csak én hehe
Az aktomall meg miért akarod büntetni a többieket,mert lassuak voltak? ravasz1
Szerintem önkét válalnának egy napot GG nélkül mint hogy engem lássanak puucccéran nyes
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 03. 26. szerda 17:40), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 03. 26. szerda 17:40
nah...gratulálok a 20ezreshez hehe
bandur! csak nem pontokat gyűjtögetsz? ravasz1
akkor rakhatom be az aktodat? wink
#19417   2008. 03. 26. szerda 17:40
MmePrune MmePrune VIP Admin
nah...gratulálok a 20ezreshez hehe
bandur! csak nem pontokat gyűjtögetsz? ravasz1
akkor rakhatom be az aktodat? wink
#19416   2008. 03. 26. szerda 16:10
T-A-M T-A-M
...erre a "büntetésre" énis beszállok... nyes
Én is akarok Veled bűnhődni! nyes
#19415   2008. 03. 26. szerda 15:56
erdokerulo erdokerulo
Arra nem is gondolsz, hogy Neked milyen súlyos büntetés lett volna? eplus2

Na, mennem kő. Kufircoljátok szét a nappalit az éjjel. Majd reggel a Madám kitakarít hehe
#19414   2008. 03. 26. szerda 14:55
X Törölt felhasználó (24620)
jóvanna, há' már vagy 2006 óta itt dekkolhatok, amúgy meg nem magamról beszéltem.
(Ez egy válasz Bandur üzenetére (2008. 03. 26. szerda 14:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 26. szerda 14:16
Te mint régi bútor nyes
Nkem meg amugy is azt igérte prunne hogy ha a régiek előtt megcsipem a 20000hsz küld viszont aktot nekem crazya
#19413   2008. 03. 26. szerda 14:55
T-A-M T-A-M
azé...szerintem legyen a szám...azaz a szája kerek...ÓÓÓÓÓÓÓ nyes
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 03. 26. szerda 14:48), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 03. 26. szerda 14:48


Kicsit erőltetett volt a
kerek szám kiharcolása...
eplus2
(jutalom nem jár érte, mert még próbaidős vagy... hehe )
#19412   2008. 03. 26. szerda 14:48
tom1019 tom1019 VIP Admin


Kicsit erőltetett volt a
kerek szám kiharcolása...
eplus2
(jutalom nem jár érte, mert még próbaidős vagy... hehe )
(Ez egy válasz Bandur üzenetére (2008. 03. 26. szerda 13:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 26. szerda 13:54
Remélem a nő a képen te vagy nyes
#19411   2008. 03. 26. szerda 14:42
surdapapa surdapapa
a faxom kötözi ki!

ipari tűzőgéppel feltűzzük a rekaméjára! eplus2

vagy 100as szeggel a rozsdásabb fajtából! hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 03. 26. szerda 14:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2008. 03. 26. szerda 14:13
nno, azé'...
azé' több tiszteletet a régebbi bútoroknak... gonosz3
Surda, szólj Tomnak! Addig mink kikötözzük a galádot...
#19410   2008. 03. 26. szerda 14:16
Bandur Bandur
Te mint régi bútor nyes
Nkem meg amugy is azt igérte prunne hogy ha a régiek előtt megcsipem a 20000hsz küld viszont aktot nekem crazya
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 03. 26. szerda 14:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2008. 03. 26. szerda 14:13
nno, azé'...
azé' több tiszteletet a régebbi bútoroknak... gonosz3
Surda, szólj Tomnak! Addig mink kikötözzük a galádot...
#19409   2008. 03. 26. szerda 14:13
Bandur Bandur
Könyörgk legyen akkor a 20000hsz off vagy pontvadász vagy tudom is én mi.NEM AKAROM HOGY SEGGBE BASSZON TOM nyes
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2008. 03. 26. szerda 14:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 26. szerda 14:11
most már elárulhatjuk a 20000. jutalma az, hogy tom meg fogja dugni! eplus2 hehe
#19408   2008. 03. 26. szerda 14:13
X Törölt felhasználó (24620)
nno, azé'...
azé' több tiszteletet a régebbi bútoroknak... gonosz3
Surda, szólj Tomnak! Addig mink kikötözzük a galádot...
(Ez egy válasz Bandur üzenetére (2008. 03. 26. szerda 14:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 26. szerda 14:04
Inkább gratulálnál mf2 milyen élelmes vagyok.
Na eredj sirj egyet tom válán hogy OFF és pontvadász gyanus worship
Mert más külömben bekell tartanom az igéretem és ugye srácok nem akarjátok vigyor
#19407   2008. 03. 26. szerda 14:12
surdapapa surdapapa
ogazmust színlelsz a kamera kedvéért! és a magömlést hogyan színleled?

jah, hogy kirágod a zsákod kerdes felkialtas eplus2
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2008. 03. 26. szerda 12:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 26. szerda 12:56
oké...én szívesen eljátszom ebből a sorozatból a férfi tagot...még orgazmust is színlelek a kamera kedvéért... nyes
#19406   2008. 03. 26. szerda 14:11
surdapapa surdapapa
most már elárulhatjuk a 20000. jutalma az, hogy tom meg fogja dugni! eplus2 hehe
(Ez egy válasz Bandur üzenetére (2008. 03. 26. szerda 13:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 26. szerda 13:54
Remélem a nő a képen te vagy nyes
#19405   2008. 03. 26. szerda 14:04
Bandur Bandur
Inkább gratulálnál mf2 milyen élelmes vagyok.
Na eredj sirj egyet tom válán hogy OFF és pontvadász gyanus worship
Mert más külömben bekell tartanom az igéretem és ugye srácok nem akarjátok vigyor
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2008. 03. 26. szerda 13:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 26. szerda 13:59
Gratulálok...két egysorossal lenyúltad a húszezeresset... boxer

Pedig hogy ügyeltem hogy ne off-olással legyen az enyém... nyes

...és nem is lett... nyes
#19404   2008. 03. 26. szerda 14:03
X Törölt felhasználó (24620)
Höhö, tudatlan újonc... apropó, megkapta ő is a.... BEAVATÁST? eplus2
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2008. 03. 26. szerda 13:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 26. szerda 13:59
Gratulálok...két egysorossal lenyúltad a húszezeresset... boxer

Pedig hogy ügyeltem hogy ne off-olással legyen az enyém... nyes

...és nem is lett... nyes
#19403   2008. 03. 26. szerda 13:59
T-A-M T-A-M
Gratulálok...két egysorossal lenyúltad a húszezeresset... boxer

Pedig hogy ügyeltem hogy ne off-olással legyen az enyém... nyes

...és nem is lett... nyes
(Ez egy válasz Bandur üzenetére (2008. 03. 26. szerda 13:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 26. szerda 13:54
Remélem a nő a képen te vagy nyes
#19402   2008. 03. 26. szerda 13:54
Bandur Bandur
Remélem a nő a képen te vagy nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 03. 26. szerda 12:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 03. 26. szerda 12:52
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#19401   2008. 03. 26. szerda 13:54
Bandur Bandur
confused na ezt egy férfi hogy tudja confused
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2008. 03. 26. szerda 13:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 26. szerda 13:52
nem az ejakulációt játszom el...az orgazmust... nyes
 
... 1482 1483 1484 1485 1486 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: GG-ufsz GG-ufsz
Nyitás ideje: 2007. 03. 30. péntek
Üzenetek: 49080db
Utolsó üzenet: tegnap 05:40
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!