Gennyzsákszem nappalija (nyitott, bárki bejöhet)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek
al
alf
ko
alf
ho
alf
lt
isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

... 1243 1244 1245 1246 1247 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#24196   2009. 01. 11. vasárnap 21:02
MmePrune MmePrune VIP Admin
itt vagyok édes szívem smile ha végeztem a macskával, akkor jössz te wink

(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 01. 11. vasárnap 20:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (20803) Admin
2009. 01. 11. vasárnap 20:02
És merre van Prune Domina kisasszony?
#24195   2009. 01. 11. vasárnap 20:02
X Törölt felhasználó (20803) Admin
És merre van Prune Domina kisasszony?
#24194   2009. 01. 11. vasárnap 19:59
X Törölt felhasználó (20803) Admin
Ki tudja merre van Tom a fömacsek?
#24193   2009. 01. 11. vasárnap 19:23
X Törölt felhasználó (24620)
Én ezt szoktam nézegetni, szinte rendszeresen...
elég gyász most a helyzet.
Időkép - szmogtérkép
(Ez egy válasz tablet üzenetére (2009. 01. 11. vasárnap 13:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 11. vasárnap 13:07
Gy
alf
er
alf
ek
alf
ek
ez a willy
gy
alf
er
alf
ek
tud ám valamit ! Hiszen most először szmogriadó van itt a Fővárosban.
Ilyen szmogriadó esetén különösen ajánlott valalmilyen maszk használata. Tényleg nem mindegy mit szuszogunk be, akár biciglin, akár gyalog, vagy a jármüvőkön.
Na szóval maszkot fel, ugyis mindjárt itt van a maszkos bálok időszaka !!

#24192   2009. 01. 11. vasárnap 13:07
tablet tablet
Gy
alf
er
alf
ek
alf
ek
ez a willy
gy
alf
er
alf
ek
tud ám valamit ! Hiszen most először szmogriadó van itt a Fővárosban.
Ilyen szmogriadó esetén különösen ajánlott valalmilyen maszk használata. Tényleg nem mindegy mit szuszogunk be, akár biciglin, akár gyalog, vagy a jármüvőkön.
Na szóval maszkot fel, ugyis mindjárt itt van a maszkos bálok időszaka !!

#24191   2009. 01. 10. szombat 21:36
MmePrune MmePrune VIP Admin
ezt itt:




egyébként azért bámulnak, mert mindenkinek a hannibal lecter jut az eszébe smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 01. 10. szombat 16:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2009. 01. 10. szombat 16:18
A mimet??? nyes
Az kérlek szépen egy biciklis maszk, hogy kicsit megszűrje a levegőt, amit beszuszogok, de nemsokára lehet, hogy lecserélem egy ikerszűrős csúnyább, gonoszabb külleműre. nyes

Amúgy vicces, hogy a felnőttek sokkal durvábban meg tudják bámulni, mint a
gy
alf
er
alf
ek
alf
ek
...
#24190   2009. 01. 10. szombat 16:18
X Törölt felhasználó (24620)
A mimet??? nyes
Az kérlek szépen egy biciklis maszk, hogy kicsit megszűrje a levegőt, amit beszuszogok, de nemsokára lehet, hogy lecserélem egy ikerszűrős csúnyább, gonoszabb külleműre. nyes

Amúgy vicces, hogy a felnőttek sokkal durvábban meg tudják bámulni, mint a
gy
alf
er
alf
ek
alf
ek
...
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2009. 01. 10. szombat 14:33), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2009. 01. 10. szombat 14:33
te wilika! mi az az izé ami eltakarja azt az édes kis húsos ajkadat? finom
#24189   2009. 01. 10. szombat 14:34
MmePrune MmePrune VIP Admin
miért nem jégkorizni mentek? az enyéim most arra vannak rázizzenve
(Ez egy válasz Fém_fatál üzenetére (2009. 01. 09. péntek 22:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 09. péntek 22:32
Mos' mé'?
Gy
alf
er
alf
ek
alf
eim
lököttebbik 2/3-a napok óta görkorizni akar - ergo anya kockásra fagyva szedegeti érett gyümölcsként hulló porontyait az aszfaltról. Ma végre a SZÁRAZ aszfaltról. Eddig a SÓS-HÓGENYÁS aszfaltról. Ehhez képest egy bicikli maga az Orient Expressz. smile
#24188   2009. 01. 10. szombat 14:33
MmePrune MmePrune VIP Admin
te wilika! mi az az izé ami eltakarja azt az édes kis húsos ajkadat? finom
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 01. 10. szombat 02:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2009. 01. 10. szombat 02:19
De... smile (amúgy, mint mondtam, szilveszterkor is kint tekeregtem az utcán (65km aznap) a fajtársakkal smile )
amúgy sokkal kevésbé fázom mint a bkv-n. wink és nem kell az ilyen járványos, náthás, akármilyenes időben egy kis zárt térben (pl. busz) azt a levegőt színom, amit már előttem legalább 40-en megforgattak a tüdejükben. :P (egy emberrel még szerettem ilyet játszani, de nem egy busznyi idegennel :O)










A sótól meg én is agyf_szt kapok, tennap vertem le egy nagyobb tömböt a fékeimről...
Állítólag már van egy sokkal jobb megoldás a só helyett, de valamiért még mindig ezt az átkot használják.
#24187   2009. 01. 10. szombat 02:26
X Törölt felhasználó (24620)
mellesleg vicces, nemrég olvastam egy cikket, hogy jó-jó, hogy a budapesti bringások hősöknek
hi
alf
sz
alf
ik
magukat, hogy télidőben is tekernek, (mindenféle spéci cuccban), de falun ilyenkor is a legtermészetesebb, hogy Józsi bácsi ezzel megy a
ko
alf
cs
alf
alf
ba
. Neki még termó alsója sincs, térdvédője, kamáslija, néha még sapkája sem, és valahogy mégis túléli. (mondjuk hogy az ízületei hogyan élik túl, azt nem tudom, nálunk köztudott, hogy ilyenkor már kötelező a térdvédő, ha lábra akarunk állni, 20 év múlva, de akár holnap is (mondjuk meglehet, hogy Józsibá, meg Terka néni a tanyabike-jával, nem megy 20-30-40-es tempóval))
#24186   2009. 01. 10. szombat 02:19
X Törölt felhasználó (24620)
De... smile (amúgy, mint mondtam, szilveszterkor is kint tekeregtem az utcán (65km aznap) a fajtársakkal smile )
amúgy sokkal kevésbé fázom mint a bkv-n. wink és nem kell az ilyen járványos, náthás, akármilyenes időben egy kis zárt térben (pl. busz) azt a levegőt színom, amit már előttem legalább 40-en megforgattak a tüdejükben. :P (egy emberrel még szerettem ilyet játszani, de nem egy busznyi idegennel :O)










A sótól meg én is agyf_szt kapok, tennap vertem le egy nagyobb tömböt a fékeimről...
Állítólag már van egy sokkal jobb megoldás a só helyett, de valamiért még mindig ezt az átkot használják.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2009. 01. 09. péntek 21:37), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2009. 01. 09. péntek 21:37
jesszussss wilika..nem mondod, hogy te bringával közlekedsz ebben a
fa
alf
rk
alf
as
alf
ordító
, pöcsösszehúzó hidegben??? wow2
#24185   2009. 01. 09. péntek 22:32
Fém_fatál Fém_fatál
Mos' mé'?
Gy
alf
er
alf
ek
alf
eim
lököttebbik 2/3-a napok óta görkorizni akar - ergo anya kockásra fagyva szedegeti érett gyümölcsként hulló porontyait az aszfaltról. Ma végre a SZÁRAZ aszfaltról. Eddig a SÓS-HÓGENYÁS aszfaltról. Ehhez képest egy bicikli maga az Orient Expressz. smile
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2009. 01. 09. péntek 21:37), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2009. 01. 09. péntek 21:37
jesszussss wilika..nem mondod, hogy te bringával közlekedsz ebben a
fa
alf
rk
alf
as
alf
ordító
, pöcsösszehúzó hidegben??? wow2
#24184   2009. 01. 09. péntek 21:37
MmePrune MmePrune VIP Admin
jesszussss wilika..nem mondod, hogy te bringával közlekedsz ebben a
fa
alf
rk
alf
as
alf
ordító
, pöcsösszehúzó hidegben??? wow2
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 01. 09. péntek 13:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2009. 01. 09. péntek 13:38
Picit fáztak is az ujjaim, de egy darabon hátratett kézzel tekertem, és úgy már nem fáztak. smile
De reggel amikor elindultam, még -14 fokot mondott itt az időkép.hu
#24183   2009. 01. 09. péntek 21:14
X Törölt felhasználó (24620)
Nekem tetszik ez a száraz hideg. Hóban kicsit neccesebb lenne tekerni.
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2009. 01. 09. péntek 15:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 09. péntek 15:35
Örüljetek a hidegnek, pusztulnak a bacik.... mf1

Utálom a telet, de azért egy kis hó nem ártana...
#24182   2009. 01. 09. péntek 15:35
T-A-M T-A-M VIP
Örüljetek a hidegnek, pusztulnak a bacik.... mf1

Utálom a telet, de azért egy kis hó nem ártana...
#24181   2009. 01. 09. péntek 13:38
X Törölt felhasználó (24620)
Picit fáztak is az ujjaim, de egy darabon hátratett kézzel tekertem, és úgy már nem fáztak. smile
De reggel amikor elindultam, még -14 fokot mondott itt az időkép.hu
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 01. 09. péntek 09:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2009. 01. 09. péntek 09:06
Jó reggelt!

Hát nem kicsit van hideg kint, az biztos!

Egy kis szívmelengető zene:

Pussssz
#24180   2009. 01. 09. péntek 09:06
X Törölt felhasználó (21812)
Jó reggelt!

Hát nem kicsit van hideg kint, az biztos!

Egy kis szívmelengető zene:

Pussssz
#24179   2009. 01. 09. péntek 08:57
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Úgy látom nem csak kinnt van hideg, itt a nappaliban is meglehetősen fagyos a hangulat.
Azért szép napot mindenkinek!

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#24178   2009. 01. 06. kedd 15:26
surdapapa surdapapa
#24177   2009. 01. 06. kedd 11:55
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
hát ez qurva jóóóóóóóóóóóóóóó!

worship nyes worship
(Ez egy válasz bigfoot20 üzenetére (2009. 01. 06. kedd 11:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 06. kedd 11:41

eplus2 eljen
 
... 1243 1244 1245 1246 1247 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: GG-ufsz GG-ufsz
Nyitás ideje: 2007. 03. 30. péntek
Üzenetek: 49076db
Utolsó üzenet: ma 09:57
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!