Gennyzsákszem nappalija (nyitott, bárki bejöhet)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek
al
alf
ko
alf
ho
alf
lt
isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

... 1400 1401 1402 1403 1404 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#21060   2008. 07. 03. csütörtök 22:40
MmePrune MmePrune VIP Admin
egy csapat nem, de vajon egy keritésnyi sem? nyes




(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 22:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 07. 03. csütörtök 22:34
Hát ez hihetetlen! Én is épp búcsúzni akartam. De most majd megint azt mondják, hogy együtt léptünk le.

Viszont nekem muszáj mennem. Egy csapat félmeztelen tűzoltó sem tudna most itt tartani. (Ezt a hülyeséget én írtam?)
#21059   2008. 07. 03. csütörtök 22:37
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Prune, te most a főnököm vagy? lécci próbáljuk ki, próbálj egy kicsit engem zaklatni úúúúúúúúgy szeretném, utána válaszolok a kérdésre...

nyes
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 22:35), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 07. 03. csütörtök 22:35
(lányok verziója):
kérdés: - Mit tenne, ha egy kollégája vagy a főnöke szexuálisan zaklatná?
válasz: - Ohhh..nézzenek oda, hát nem lecsusszant a nadrágján a slicc...
#21058   2008. 07. 03. csütörtök 22:35
MmePrune MmePrune VIP Admin
(lányok verziója):
kérdés: - Mit tenne, ha egy kollégája vagy a főnöke szexuálisan zaklatná?
válasz: - Ohhh..nézzenek oda, hát nem lecsusszant a nadrágján a slicc...
#21057   2008. 07. 03. csütörtök 22:34
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Hát ez hihetetlen! Én is épp búcsúzni akartam. De most majd megint azt mondják, hogy együtt léptünk le.

Viszont nekem muszáj mennem. Egy csapat félmeztelen tűzoltó sem tudna most itt tartani. (Ezt a hülyeséget én írtam?)
(Ez egy válasz Jenó üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 22:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 03. csütörtök 22:29
Módositgatunk, módositgatunk...figyelek ám !!!

Most egy kis időre ellépek, esti mese olvasás, meg ilyen, sportok, de aztán visszajövök ! De ez nem fenyegetés !

Remélem még lesztek ! wave
#21056   2008. 07. 03. csütörtök 22:30
Jenó Jenó
Nah, jah...élni tudni kell !!! eplus2 eplus2
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 22:29), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 07. 03. csütörtök 22:29
najah....a macska is csak kerülgeti...néha ideszagol, aztán már el is tűnik hehe
pénteken kezdesz dolgozni vakáció után???
#21055   2008. 07. 03. csütörtök 22:30
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Csak egyszer érhetném meg, hogy ez a két gyönyörű adminlány engem kényeztetne, lehúnynám a szemem és elereszteném magam, életem legszebb pillanata, mit pillanata, órája lenne, feláldoznám magam a GG oltárán. És még Prune azt állítja rólam nem vagyok erkölcsös, de igenis az vagyok, csak szeretem a pinát.....

nyes
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 22:23), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 07. 03. csütörtök 22:23
nos...nekem úgy tűnik, hogy 2:1 lett az arány a mi javunkra...de sebaj...sam már csak nyertese lehet ennek az estének finom wink
#21054   2008. 07. 03. csütörtök 22:29
MmePrune MmePrune VIP Admin
najah....a macska is csak kerülgeti...néha ideszagol, aztán már el is tűnik hehe
pénteken kezdesz dolgozni vakáció után???
(Ez egy válasz Jenó üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 22:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 03. csütörtök 22:26
Nem eszik olyan forrón a kását !!!

Bár már vége a vakációnak, reggeltől dolgos hétköznapok !
Pfújjjjj !!!!
#21053   2008. 07. 03. csütörtök 22:29
Jenó Jenó
Módositgatunk, módositgatunk...figyelek ám !!!

Most egy kis időre ellépek, esti mese olvasás, meg ilyen, sportok, de aztán visszajövök ! De ez nem fenyegetés !

Remélem még lesztek ! wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 22:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 07. 03. csütörtök 22:24
Az már összesen 3 nyertes smile

De azt látom, hogy Jenóval külön buliztok a megyében. Ejnye!
#21052   2008. 07. 03. csütörtök 22:29
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2:2
(Ez egy válasz Jenó üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 22:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 03. csütörtök 22:26
Nem eszik olyan forrón a kását !!!

Bár már vége a vakációnak, reggeltől dolgos hétköznapok !
Pfújjjjj !!!!
#21051   2008. 07. 03. csütörtök 22:26
Jenó Jenó
Nem eszik olyan forrón a kását !!!

Bár már vége a vakációnak, reggeltől dolgos hétköznapok !
Pfújjjjj !!!!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 22:23), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 07. 03. csütörtök 22:23
nos...nekem úgy tűnik, hogy 2:1 lett az arány a mi javunkra...de sebaj...sam már csak nyertese lehet ennek az estének finom wink
#21050   2008. 07. 03. csütörtök 22:24
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Az már összesen 3 nyertes smile

De azt látom, hogy Jenóval külön buliztok a megyében. Ejnye!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 22:23), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 07. 03. csütörtök 22:23
nos...nekem úgy tűnik, hogy 2:1 lett az arány a mi javunkra...de sebaj...sam már csak nyertese lehet ennek az estének finom wink
#21049   2008. 07. 03. csütörtök 22:23
MmePrune MmePrune VIP Admin
nos...nekem úgy tűnik, hogy 2:1 lett az arány a mi javunkra...de sebaj...sam már csak nyertese lehet ennek az estének finom wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 22:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 07. 03. csütörtök 22:08
Prune, szuper a ma esti ivararány: 3 pasi, 2 nő!
#21048   2008. 07. 03. csütörtök 22:18
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Persze mert a kender le volt darálva, és attól volt ilyen zöld a nedű. (a másik levelek csak álcázás miatt voltak benne)
Itt van a kezedben és látszik milyen szívesen kínálgattad. (te méregkeverő smile )




nyes
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 22:12), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 07. 03. csütörtök 22:12
asztakurv@..lebuktam..pedig mit össze vagdostam, mire ebből:




ez lett:

#21047   2008. 07. 03. csütörtök 22:15
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Bazmeg elképzeltelek, ahogy a
alf
alf
mo
alf
llóval
vágogatod a leveleket, nyelvedet kinyújtod annyira koncentrálsz.
vigyor
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 22:12), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 07. 03. csütörtök 22:12
asztakurv@..lebuktam..pedig mit össze vagdostam, mire ebből:




ez lett:

#21046   2008. 07. 03. csütörtök 22:14
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
aztakurva, egy óra alatt kétszer buktunk le...
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 22:10), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 07. 03. csütörtök 22:10
"igaz Charlotte nem volt ott, de a Jenó úgyis gyanús."----> ez azt jelenti, hogy dugtok, tehát elkaptad tőle a "vírust"
#21045   2008. 07. 03. csütörtök 22:12
MmePrune MmePrune VIP Admin
asztakurv@..lebuktam..pedig mit össze vagdostam, mire ebből:




ez lett:

(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 22:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
2008. 07. 03. csütörtök 22:04
Tom figyelsz? ez a csapat több nap óta meg van szédülve, nem lehet az, hogy a buliban valamit szétosztottatok? Neked ezt tudnod kell, igaz Charlotte nem volt ott, de a Jenó úgyis gyanús.
Az a limonádé amiben levelek voltak nekem is gyanús volt, ráadásul Prune készítette. Visszafelé én is énekelve vezettem, és azt hittem repülőgépet vezetek, mostmár tudom miért........


nyes
#21044   2008. 07. 03. csütörtök 22:10
MmePrune MmePrune VIP Admin
"igaz Charlotte nem volt ott, de a Jenó úgyis gyanús."----> ez azt jelenti, hogy dugtok, tehát elkaptad tőle a "vírust"
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 22:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 07. 03. csütörtök 22:07
Nabazmeg, én alapból olyan lökött és szexéhes vagyok, mint ti valamilyen serkentőtől?
vigyor5
#21043   2008. 07. 03. csütörtök 22:10
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Erre a "nem bánom" mondatra figyelmeztetlek majd, mikor kegyelemért könyörögsz wink
(Ez egy válasz Jenó üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 22:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 03. csütörtök 22:02
Ketten egy ellen ?!

Na jó, egye fene, nem bánom... wink
#21042   2008. 07. 03. csütörtök 22:08
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Prune, szuper a ma esti ivararány: 3 pasi, 2 nő!
#21041   2008. 07. 03. csütörtök 22:08
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Hát ha ez az ára, hogy vipadmin maradhassak, egye fene.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 22:03), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 07. 03. csütörtök 22:03
jesszus charlotte...láttad ezt:"az egyebekhez meg nekem kell még egy ribi..."..megint nem ússzuk meg a hármas szexet az admini konzíliumon hehe
 
... 1400 1401 1402 1403 1404 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: GG-ufsz GG-ufsz
Nyitás ideje: 2007. 03. 30. péntek
Üzenetek: 49080db
Utolsó üzenet: ma 05:40
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!