Ezért fizettél természetben?
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 18. péntek 22:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 18. péntek 22:05
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 18. péntek 22:05), amit ide kattintva olvashatsz)
én jártam furulyázni egy potens magántanárhoz...és nem konzervatív vagyok, hanem szegény
ahhh...az a baj, hogy én nem vagyok ilyen, nekem fontos az intellektuális beszélgetés
asszem ezért nem értem, hogy nem unatkoznak
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 18. péntek 21:57
asszem ezért nem értem, hogy nem unatkoznak
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (60564)
vörössel, ha már lehet választani....
egyébként, ismerek ilyeneket...elég közelről...nem unatkoznak.
egyébként, ismerek ilyeneket...elég közelről...nem unatkoznak.
én jártam furulyázni egy potens magántanárhoz...és nem konzervatív vagyok, hanem szegény
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 18. péntek 22:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 18. péntek 22:02
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 18. péntek 22:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
VIP
Admin
Konzervatív vagy. A zenetanulás nem feltétlenül zeneiskolában zajlik. Keresni kell egy nagyon tehetséges (aki nem tud olvasni a sorok között annak mondom: ez konkrétan nagyon potenst jelent) magánzenetanárt.
hallottál már speciális nevelési helyzet megoldásának céljából szervezett taktikai megbeszélésről apuka és óvónéni között, kiragadott környezetben, ahol a zavaró tényezők kiszűrése jelentősen befolyásolja a
2008. 07. 18. péntek 22:00
gy
jövőjének alakulását?
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 18. péntek 22:00), amit ide kattintva olvashatsz)
alf
er alf
ek
Törölt felhasználó (21812)
VIP
Admin
Mióta jelenik meg egy pasi a ribanc óvónéni szeretőjével nyilvános helyen?
És ki mondta, hogy egy
Egy esetben érdekes a foglalkozás, ha esetleg tűzoltó
És ki mondta, hogy egy
ko
nem lehet klassz hely? alf
cs alf
maEgy esetben érdekes a foglalkozás, ha esetleg tűzoltó
Konzervatív vagy. A zenetanulás nem feltétlenül zeneiskolában zajlik. Keresni kell egy nagyon tehetséges (aki nem tud olvasni a sorok között annak mondom: ez konkrétan nagyon potenst jelent) magánzenetanárt.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 18. péntek 21:54
a zenetanulás zeneiskolában történik, ott pedig van szolfézs, akár tetszik, akár nem
egyszer már próbáltuk...kiküldték óráról, mert zavarta a többieket...aztán volt pofájuk velem íratni pár sort, hogy ki akarom íratkoztatni a
egyszer már próbáltuk...kiküldték óráról, mert zavarta a többieket...aztán volt pofájuk velem íratni pár sort, hogy ki akarom íratkoztatni a
gy
szolfézsról
alf
er alf
ek alf
emet
Mióta jelenik meg egy pasi a ribanc óvónéni szeretőjével nyilvános helyen?
És ki mondta, hogy egy
Egy esetben érdekes a foglalkozás, ha esetleg tűzoltó
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 18. péntek 21:55
És ki mondta, hogy egy
ko
nem lehet klassz hely? alf
cs alf
maEgy esetben érdekes a foglalkozás, ha esetleg tűzoltó
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:55), amit ide kattintva olvashatsz)
nem mindegy, hogy a kőműves apuka a helyi kricsmibe visz szórakozni, vagy az ügyvez.ig. apuka a four season-be
vörössel, ha már lehet választani....
egyébként, ismerek ilyeneket...elég közelről...nem unatkoznak.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 18. péntek 21:51
egyébként, ismerek ilyeneket...elég közelről...nem unatkoznak.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:51), amit ide kattintva olvashatsz)
látod mennyit számít egy kihagyott idézőjel?
így már persze világos...egy lumpen életművész akarsz lenni egy szőke bögyössel az oldaladon
mondjuk így más a szitu
szerinted az ilyen emberek nem unatkoznak?
így már persze világos...egy lumpen életművész akarsz lenni egy szőke bögyössel az oldaladon
mondjuk így más a szituszerinted az ilyen emberek nem unatkoznak?
nem mindegy, hogy a kőműves apuka a helyi kricsmibe visz szórakozni, vagy az ügyvez.ig. apuka a four season-be
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 18. péntek 21:51
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
VIP
Admin
Csak nem értem, miért érdekel az apuka foglalkozása? A többi három kérdés okés.
a zenetanulás zeneiskolában történik, ott pedig van szolfézs, akár tetszik, akár nem
egyszer már próbáltuk...kiküldték óráról, mert zavarta a többieket...aztán volt pofájuk velem íratni pár sort, hogy ki akarom íratkoztatni a
2008. 07. 18. péntek 21:50
egyszer már próbáltuk...kiküldték óráról, mert zavarta a többieket...aztán volt pofájuk velem íratni pár sort, hogy ki akarom íratkoztatni a
gy
szolfézsról
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:50), amit ide kattintva olvashatsz)
alf
er alf
ek alf
emet
Törölt felhasználó (21812)
VIP
Admin
Nem a szolfézzsal kell kezdeni. Venni kell neki dobszerkót vagy basszgitárt. Aztán hidd el, akar majd zenét tanulni
Na jóéjszakát gyrekek megyen ..... aludni mára
még jó hogy nem hallottátok hogy éneklek na pusszi a lányoknak,üdv a fiuknak
még jó hogy nem hallottátok hogy éneklek na pusszi a lányoknak,üdv a fiuknak
látod mennyit számít egy kihagyott idézőjel?
így már persze világos...egy lumpen életművész akarsz lenni egy szőke bögyössel az oldaladon
mondjuk így más a szitu
szerinted az ilyen emberek nem unatkoznak? (Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 18. péntek 21:46
így már persze világos...egy lumpen életművész akarsz lenni egy szőke bögyössel az oldaladon
mondjuk így más a szituszerinted az ilyen emberek nem unatkoznak? (Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (60564)
A munkában megfáradt-ot idézöjelbe kellett volna tennem...
Abba a kategóriába képzeltem a szitut ahol nem csákányolással keresném degeszre magam.
Így, én is mesélhetnék mi volt a konditeremben, mennyivel kapott ki kedvenc helyi zülledék csapatom és
De, gondolom olvasod barátosném írásait, engem meg ismersz nagyjából, tudod, hogy mi a valóság...és így is piszkosul jól érzem magam.
Abba a kategóriába képzeltem a szitut ahol nem csákányolással keresném degeszre magam.
Így, én is mesélhetnék mi volt a konditeremben, mennyivel kapott ki kedvenc helyi zülledék csapatom és me
ittunk a haverokkal... alf
nn alf
yi alf
sört
De, gondolom olvasod barátosném írásait, engem meg ismersz nagyjából, tudod, hogy mi a valóság...és így is piszkosul jól érzem magam.
Csak nem értem, miért érdekel az apuka foglalkozása? A többi három kérdés okés.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 18. péntek 21:40
a kérdőívek baromságok...van pár lényeges dolog, amit nem árt tudnia az óvónőnek, pl. allergiás-e valamire a
a
semmi jelentősége nincs, ugyanis más környezetben fog élni...írd be, hogy szófogadó, és ha panaszkodnak, akkor mondd meg, hogy nem tehetsz róla, ha az óvónéni béna
mellesleg tipikus eset, amikor a szülő panaszkodik, hogy ő nem érti mi van, de otthon a
és azt sem értem, hogy ezen mit görcsölsz...meglátják a ribanc fejedet, és azt fogják mondani: istenem ez a szegény kislány, ilyen anyja van!...innentől kezdve lesz a lányodnak 3 tuti éve
tök mindegy mit írsz be a kérdőívre
(azért nem bánnám, ha priviben elküldenéd a kérdéseit)
ha nekem kéne kérdőívet írnom óvodás
1. apuka foglalkozása
2. apuka autójának márkája
3. apuka falloszának mérete
4. mely napokon, és hánykor jön az apuka a
gy
, van-e valami különös/furcsa szokása, van-e valami fóbiája, érzékenysége, fél-e valamitől alf
er alf
eka
gy
viselkedik valahogyan otthon, ahol előfordulhat, hogy egyedül alf
er alf
ekgy
...és fog viselkedni majd az óvodában, ahol lesznek 25-30an, és ráadásul alkalmazkodnia kell majd a többiekhez...miért lényeges, hogy szótfogadó-e? alf
er alf
eksemmi jelentősége nincs, ugyanis más környezetben fog élni...írd be, hogy szófogadó, és ha panaszkodnak, akkor mondd meg, hogy nem tehetsz róla, ha az óvónéni béna
mellesleg tipikus eset, amikor a szülő panaszkodik, hogy ő nem érti mi van, de otthon a
gy
egy ördögfióka, az óvónéni meg néz bambán, hogy ezt a kis angyalkát nevezi az anyja ördögnek? alf
er alf
ekés azt sem értem, hogy ezen mit görcsölsz...meglátják a ribanc fejedet, és azt fogják mondani: istenem ez a szegény kislány, ilyen anyja van!...innentől kezdve lesz a lányodnak 3 tuti éve
tök mindegy mit írsz be a kérdőívre
(azért nem bánnám, ha priviben elküldenéd a kérdéseit)
ha nekem kéne kérdőívet írnom óvodás
gy
szüleinek, a következő kérdések lennének benne: alf
er alf
ek alf
ek1. apuka foglalkozása
2. apuka autójának márkája
3. apuka falloszának mérete
4. mely napokon, és hánykor jön az apuka a
gy
alf
er alf
ek alf
ért
Nem a szolfézzsal kell kezdeni. Venni kell neki dobszerkót vagy basszgitárt. Aztán hidd el, akar majd zenét tanulni
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 18. péntek 21:48
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:48), amit ide kattintva olvashatsz)
nem erőltettek rám semmit...kicsit sajnálom is
jártam egy évet néptáncra, de abbahagytam...jobb lett volna, ha erőltetik a szüleim (akkor biztos nem gondoltam volna így)
aztán jártam két évet színjátszó körbe...életem nagy baklövése volt, amikor a tanárnő átvitt a másik csoportjába, felajánlotta a hókirálynő címszerepét, én pedig nem vállaltam...na akkor sem ártott volna némi szülői szigor, erőltetés
és ennyi volt az én világot jelentő deszkás pályafutásom is
én egyetlen egy dolgot próbálok a
egyelőre tanácstalan vagyok, de majd előszedem a "szemét anya"-énemet, és bekeményítek
szerencsére a sportot nem kell erőltetni, azt magától is szívesen csinálja
jártam egy évet néptáncra, de abbahagytam...jobb lett volna, ha erőltetik a szüleim (akkor biztos nem gondoltam volna így)
aztán jártam két évet színjátszó körbe...életem nagy baklövése volt, amikor a tanárnő átvitt a másik csoportjába, felajánlotta a hókirálynő címszerepét, én pedig nem vállaltam...na akkor sem ártott volna némi szülői szigor, erőltetés
és ennyi volt az én világot jelentő deszkás pályafutásom is
én egyetlen egy dolgot próbálok a
gy
erőltetni, hogy tanuljon zenét, de az a tetves, kib@szott szolfézs ellenem van alf
er alf
ek alf
emre
egyelőre tanácstalan vagyok, de majd előszedem a "szemét anya"-énemet, és bekeményítek
szerencsére a sportot nem kell erőltetni, azt magától is szívesen csinálja
az óvónéninek egy hét után megvan a véleménye
(Ez egy válasz Bandur üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 18. péntek 21:46
(Ez egy válasz Bandur üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:46), amit ide kattintva olvashatsz)
A kérdőiv tájékosztató jellegű hülyeség,az ovónéninek 1 hónap múlva meglesz a saját véleménye
nem erőltettek rám semmit...kicsit sajnálom is
jártam egy évet néptáncra, de abbahagytam...jobb lett volna, ha erőltetik a szüleim (akkor biztos nem gondoltam volna így)
aztán jártam két évet színjátszó körbe...életem nagy baklövése volt, amikor a tanárnő átvitt a másik csoportjába, felajánlotta a hókirálynő címszerepét, én pedig nem vállaltam...na akkor sem ártott volna némi szülői szigor, erőltetés
és ennyi volt az én világot jelentő deszkás pályafutásom is
én egyetlen egy dolgot próbálok a
egyelőre tanácstalan vagyok, de majd előszedem a "szemét anya"-énemet, és bekeményítek
szerencsére a sportot nem kell erőltetni, azt magától is szívesen csinálja (Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 18. péntek 13:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 18. péntek 13:19
jártam egy évet néptáncra, de abbahagytam...jobb lett volna, ha erőltetik a szüleim (akkor biztos nem gondoltam volna így)
aztán jártam két évet színjátszó körbe...életem nagy baklövése volt, amikor a tanárnő átvitt a másik csoportjába, felajánlotta a hókirálynő címszerepét, én pedig nem vállaltam...na akkor sem ártott volna némi szülői szigor, erőltetés
és ennyi volt az én világot jelentő deszkás pályafutásom is
én egyetlen egy dolgot próbálok a
gy
erőltetni, hogy tanuljon zenét, de az a tetves, kib@szott szolfézs ellenem van alf
er alf
ek alf
emre
egyelőre tanácstalan vagyok, de majd előszedem a "szemét anya"-énemet, és bekeményítek
szerencsére a sportot nem kell erőltetni, azt magától is szívesen csinálja (Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 18. péntek 13:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
VIP
Admin
Valamelyik nap azon gondolkodtam, hogy azt szokták mondani, az ember a
Ti éreztétek, hogy a szüleitek a saját álmaikat erőltették rátok? És akinek van
gy
akarja megvalósíttatni a saját nem teljesült álmait. Nekem egyelőre nincs ilyenem. Nem akarom, hogy régész legyen pl. alf
er alf
ek alf
évelTi éreztétek, hogy a szüleitek a saját álmaikat erőltették rátok? És akinek van
gy
, előfordult, hogy azon kapta magát, arrafelé terelgeti a alf
er alf
ek alf
egy
, amerre ő vágyott? alf
er alf
ek alf
et
A kérdőiv tájékosztató jellegű hülyeség,az ovónéninek 1 hónap múlva meglesz a saját véleménye
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 18. péntek 13:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 18. péntek 13:17
Törölt felhasználó (21812)
VIP
Admin
Szép napot!
Nagy dilemmában vagyok. Kaptam egy kérdőívet az ovitól, hogy töltsem ki a
Hát mi a szófogadás? Mindent megtesz, amit anya kér és mindentől tartózkodik, amit anya tilt? Ha így nézem, szófogadatlan. Ki látott már olyan 3 évest, aki úgy táncol, ahogy a szülei fütyülnek? De szerintem a
Ha beírom, hogy szófogadó, kiröhögnek az oviban, mikor megismerik.
Ha beírom, hogy szófogadatlan, előítéletekkel állnak majd neki és meg akarják nevelni.
Asszem aláhúzom mindkettőt és beírom, hogy helyzettől függ...
Nagy dilemmában vagyok. Kaptam egy kérdőívet az ovitól, hogy töltsem ki a
gy
tulajdonságairól. A kérdésekre nagyjából tudok válaszolni, de arra nem igazán, hogy a alf
er alf
ekgy
szófogadó-e. alf
er alf
ekHát mi a szófogadás? Mindent megtesz, amit anya kér és mindentől tartózkodik, amit anya tilt? Ha így nézem, szófogadatlan. Ki látott már olyan 3 évest, aki úgy táncol, ahogy a szülei fütyülnek? De szerintem a
gy
nem szófogadatlan, csak nem bírja legyőzni a kíváncsiságát és kipróbál mindent, ami érdekli (a kurva meszesvödörbe is mindig belenyúlt, pedig folyton mondtam neki, hogy tilos...) alf
er alf
ek alf
emHa beírom, hogy szófogadó, kiröhögnek az oviban, mikor megismerik.
Ha beírom, hogy szófogadatlan, előítéletekkel állnak majd neki és meg akarják nevelni.
Asszem aláhúzom mindkettőt és beírom, hogy helyzettől függ...
Sziasztok! Szép estét!
Én is a képre akartam utalni!
Egy teljesalakos meztelen kép, vagy esetleg egy vizesnaci kép az apuciról!
És ezt a kérdőívet az iskolában is be kellene vezetni!
(Ez egy válasz Bandur üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 18. péntek 21:44
Én is a képre akartam utalni!
Egy teljesalakos meztelen kép, vagy esetleg egy vizesnaci kép az apuciról!
És ezt a kérdőívet az iskolában is be kellene vezetni!
(Ez egy válasz Bandur üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:44), amit ide kattintva olvashatsz)
kérdőiv na ezt kitöltöm
1:Ezt tetszik tudni
2:nincs autóm
3:van rólam fénykép
4:amikor akarod akkor megyek
1:Ezt tetszik tudni
2:nincs autóm
3:van rólam fénykép
4:amikor akarod akkor megyek
A munkában megfáradt-ot idézöjelbe kellett volna tennem...
Abba a kategóriába képzeltem a szitut ahol nem csákányolással keresném degeszre magam.
Így, én is mesélhetnék mi volt a konditeremben, mennyivel kapott ki kedvenc helyi zülledék csapatom és
De, gondolom olvasod barátosném írásait, engem meg ismersz nagyjából, tudod, hogy mi a valóság...és így is piszkosul jól érzem magam.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 18. péntek 21:27
Abba a kategóriába képzeltem a szitut ahol nem csákányolással keresném degeszre magam.
Így, én is mesélhetnék mi volt a konditeremben, mennyivel kapott ki kedvenc helyi zülledék csapatom és me
ittunk a haverokkal... alf
nn alf
yi alf
sört
De, gondolom olvasod barátosném írásait, engem meg ismersz nagyjából, tudod, hogy mi a valóság...és így is piszkosul jól érzem magam.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:27), amit ide kattintva olvashatsz)
összesített válaszadás:
vannak htb típusú nők, akiket kielégít az otthoni munka, a
szerintem egy olyan világban élünk, ahol felgyorsult minden, többek között az információáramlás is...ha valaki otthon ül folyamatosan, vagy a közért és az óvoda, iskola között ingázik, akkor kimarad nagyon sok minden olyanból, amit emberek adnak át egymásnak
nekem szükségem van kudarcra, sikerre, munkára...ha lehetőségem lenne, akkor napi 4 órát dolgoznék, a maradék 4et otthoni munkára áldoznám, és így mindenki jól járna a családban
(most is jól járnak, de ezt csak akkor értenék meg, ha nem élnék itt
)
szükségem lenne olyan tevékenységre, ami azt igazolja, hogy képes vagyok valamit megtenni, elvégezni, és persze nem is akárhogyan...szükségem lenne visszaigazolásra, hogy értékes, hasznos ember vagyok
azt gondolom, hogy régebben a nők életét kitöltötte a házimunka... még az én anyukám is gyúrt tésztát, ma már nem, hiszen nincs is ideje rá...és persze a napi munka után energiája sem
a nagyanyám állatokat tartott, volt háztájija, meg kis veteményes a háznál, szóval kora tavasztól késő őszig mindig volt mit csinálnia...és nem volt fagyasztója, minden termést másképpen kellett eltennie télre
krapu:" Én nem erre vágynék, ha már annyit keresnék...legyen szabad,(nevelőnő, házvezetőnő, cselédlány segítségével) járjon szoliba , úszni kozmetikushoz, shoppingolni vagy amit akar és este pihenten, sugárzóan várná ágyba megfáradt párját."-----> és mit csinálna a megfáradt párjával? elmesélné, hogy új csövek vannak a szoliban? vagy, hogy a sminktetoválása a legszebb a városban? ezt remélem nem teljesen gondolod így?
szerinted egy munkában megfáradt férfinek erre van szüksége? egy csacsogó cicababára, akinek a legnagyobb élmény egy új butik a plázában?
vannak htb típusú nők, akiket kielégít az otthoni munka, a
gy
...és vannak karrierista típusú nők, akiknek fontos az önmegvalósítás, a siker...és van az arany középút, akik igyekeznek jó anyák, jó feleségek és jó munkaerő lenni... alf
er alf
ek alf
nevelésszerintem egy olyan világban élünk, ahol felgyorsult minden, többek között az információáramlás is...ha valaki otthon ül folyamatosan, vagy a közért és az óvoda, iskola között ingázik, akkor kimarad nagyon sok minden olyanból, amit emberek adnak át egymásnak
nekem szükségem van kudarcra, sikerre, munkára...ha lehetőségem lenne, akkor napi 4 órát dolgoznék, a maradék 4et otthoni munkára áldoznám, és így mindenki jól járna a családban
(most is jól járnak, de ezt csak akkor értenék meg, ha nem élnék itt
)szükségem lenne olyan tevékenységre, ami azt igazolja, hogy képes vagyok valamit megtenni, elvégezni, és persze nem is akárhogyan...szükségem lenne visszaigazolásra, hogy értékes, hasznos ember vagyok
azt gondolom, hogy régebben a nők életét kitöltötte a házimunka... még az én anyukám is gyúrt tésztát, ma már nem, hiszen nincs is ideje rá...és persze a napi munka után energiája sem
a nagyanyám állatokat tartott, volt háztájija, meg kis veteményes a háznál, szóval kora tavasztól késő őszig mindig volt mit csinálnia...és nem volt fagyasztója, minden termést másképpen kellett eltennie télre
krapu:" Én nem erre vágynék, ha már annyit keresnék...legyen szabad,(nevelőnő, házvezetőnő, cselédlány segítségével) járjon szoliba , úszni kozmetikushoz, shoppingolni vagy amit akar és este pihenten, sugárzóan várná ágyba megfáradt párját."-----> és mit csinálna a megfáradt párjával? elmesélné, hogy új csövek vannak a szoliban? vagy, hogy a sminktetoválása a legszebb a városban? ezt remélem nem teljesen gondolod így?
szerinted egy munkában megfáradt férfinek erre van szüksége? egy csacsogó cicababára, akinek a legnagyobb élmény egy új butik a plázában?
kérdőiv na ezt kitöltöm
1:Ezt tetszik tudni
2:nincs autóm
3:van rólam fénykép
4:amikor akarod akkor megyek
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 18. péntek 21:40
1:Ezt tetszik tudni
2:nincs autóm
3:van rólam fénykép
4:amikor akarod akkor megyek
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:40), amit ide kattintva olvashatsz)
a kérdőívek baromságok...van pár lényeges dolog, amit nem árt tudnia az óvónőnek, pl. allergiás-e valamire a
a
semmi jelentősége nincs, ugyanis más környezetben fog élni...írd be, hogy szófogadó, és ha panaszkodnak, akkor mondd meg, hogy nem tehetsz róla, ha az óvónéni béna
mellesleg tipikus eset, amikor a szülő panaszkodik, hogy ő nem érti mi van, de otthon a
és azt sem értem, hogy ezen mit görcsölsz...meglátják a ribanc fejedet, és azt fogják mondani: istenem ez a szegény kislány, ilyen anyja van!...innentől kezdve lesz a lányodnak 3 tuti éve
tök mindegy mit írsz be a kérdőívre
(azért nem bánnám, ha priviben elküldenéd a kérdéseit)
ha nekem kéne kérdőívet írnom óvodás
1. apuka foglalkozása
2. apuka autójának márkája
3. apuka falloszának mérete
4. mely napokon, és hánykor jön az apuka a
gy
, van-e valami különös/furcsa szokása, van-e valami fóbiája, érzékenysége, fél-e valamitől alf
er alf
eka
gy
viselkedik valahogyan otthon, ahol előfordulhat, hogy egyedül alf
er alf
ekgy
...és fog viselkedni majd az óvodában, ahol lesznek 25-30an, és ráadásul alkalmazkodnia kell majd a többiekhez...miért lényeges, hogy szótfogadó-e? alf
er alf
eksemmi jelentősége nincs, ugyanis más környezetben fog élni...írd be, hogy szófogadó, és ha panaszkodnak, akkor mondd meg, hogy nem tehetsz róla, ha az óvónéni béna
mellesleg tipikus eset, amikor a szülő panaszkodik, hogy ő nem érti mi van, de otthon a
gy
egy ördögfióka, az óvónéni meg néz bambán, hogy ezt a kis angyalkát nevezi az anyja ördögnek? alf
er alf
ekés azt sem értem, hogy ezen mit görcsölsz...meglátják a ribanc fejedet, és azt fogják mondani: istenem ez a szegény kislány, ilyen anyja van!...innentől kezdve lesz a lányodnak 3 tuti éve
tök mindegy mit írsz be a kérdőívre
(azért nem bánnám, ha priviben elküldenéd a kérdéseit)
ha nekem kéne kérdőívet írnom óvodás
gy
szüleinek, a következő kérdések lennének benne: alf
er alf
ek alf
ek1. apuka foglalkozása
2. apuka autójának márkája
3. apuka falloszának mérete
4. mely napokon, és hánykor jön az apuka a
gy
alf
er alf
ek alf
ért
amikor te dolgozol, akkor este nem vagy szép és illatos?
krapuci egy intelligens ember, kizártnak tartom, hogy nem akar pár szót váltani két tömés között
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 18. péntek 21:38
krapuci egy intelligens ember, kizártnak tartom, hogy nem akar pár szót váltani két tömés között
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 18. péntek 21:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
VIP
Admin
Nyuszifül, te nem tudsz olvasni a sorok között? Krapuci nem azt igényli, hogy este meséljenek neki, hanem hogy kényeztessék. A szép és illatos asszonykának gyorsan betömi a száját. Nincs esély csacsogni.









GG-ufsz





kiralysanya






