Gennyzsákszem nappalija (nyitott, bárki bejöhet)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek
al
alf
ko
alf
ho
alf
lt
isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

... 1359 1360 1361 1362 1363 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#21879   2008. 07. 30. szerda 08:00
MmePrune MmePrune VIP Admin
na-na...volt már olyan, hogy őmollysága nyes megfeledkezett rólunk...és ne örülj..csak azért hozott kaját ide, mert sam-nek is vitt, és félt, hogy majd jól leteremtjük, ha oda visz, ide meg nem hoz
hasonlítsd már össze a két reggelit! és azonnal csinálj valamit, udvarolj mollynak hevesebben! ha így haladunk, öregSam-hez beköltözik a gundel, mi meg majd rágcsálhatunk kenyérvéget idiota
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 07. 30. szerda 07:27), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 07. 30. szerda 07:27
Szia, Jó reggelt beléd is!
Legyen szép napod és sok szex is... smile wink
Molly! tőled sem halnánk éhen soha! nyes
#21878   2008. 07. 30. szerda 07:27
tom1019 tom1019 VIP Admin
Szia, Jó reggelt beléd is!
Legyen szép napod és sok szex is... smile wink
Molly! tőled sem halnánk éhen soha! nyes
(Ez egy válasz Molly_anyó üzenetére (2008. 07. 30. szerda 06:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 30. szerda 06:53
Jóóóó reggelt wave

#21877   2008. 07. 30. szerda 06:53
Molly_anyó Molly_anyó
Jóóóó reggelt wave

#21876   2008. 07. 29. kedd 23:42
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Mé? ha tiéd kitennéd, mármint az agyadat gondolod felemelő látvány lenne?
Fogsz te még értelmes nővel találkozni, sőt butával is lehet pont az fog behálózni.
Tényleg nagy az IQ-d, de sztm a mellbőséged mégnagyobb.

confused
(Ez egy válasz Tweek üzenetére (2008. 07. 29. kedd 23:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 29. kedd 23:28
Mé? vannak okos nők. Nameg olyat már láttam aki a dudáit kirakta és tetszett is, de ha valaki az agyát rakná ki hát nemigen tetszene... nyes hehe
#21875   2008. 07. 29. kedd 23:28
Tweek Tweek
Mé? vannak okos nők. Nameg olyat már láttam aki a dudáit kirakta és tetszett is, de ha valaki az agyát rakná ki hát nemigen tetszene... nyes hehe
#21874   2008. 07. 29. kedd 23:23
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
hááááááááááááát ez kurva jó, régen volt ilyen sikeres teszt......

nyes
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 29. kedd 22:58), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 07. 29. kedd 22:58
a női verzió:

#21873   2008. 07. 29. kedd 23:09
MmePrune MmePrune VIP Admin
ember! te hol élsz? wow1 valami másik dimenzióban?
végre egy olyan nő, aki nem az eszével, hanem a dudáival hódítja meg a pasikat.---> minden nő a dudáival hódít, mert a pasik képtelenek elviselni az okos nőket hehe
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 07. 29. kedd 23:06), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 07. 29. kedd 23:06
Te kellesz nekem vazze!
végre egy olyan nő, aki nem az eszével, hanem a dudáival hódítja meg a pasikat... eplus2
már túl sok okos nő van a közelemben, és kezdek hátrányomra (teljesen kiszőkül a hajam) felnőni hozzájuk... hehe
#21872   2008. 07. 29. kedd 23:06
tom1019 tom1019 VIP Admin
Te kellesz nekem vazze!
végre egy olyan nő, aki nem az eszével, hanem a dudáival hódítja meg a pasikat... eplus2
már túl sok okos nő van a közelemben, és kezdek hátrányomra (teljesen kiszőkül a hajam) felnőni hozzájuk... hehe
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 29. kedd 22:58), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 07. 29. kedd 22:58
a női verzió:

#21871   2008. 07. 29. kedd 22:58
MmePrune MmePrune VIP Admin
a női verzió:

(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 29. kedd 22:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2008. 07. 29. kedd 22:08
Ezt

#21870   2008. 07. 29. kedd 22:23
tom1019 tom1019 VIP Admin
nem véletlen mondom, hogy a kishitűségednél az eszed és a humorod sokkal nagyobb! eljen eplus2 wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 29. kedd 22:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2008. 07. 29. kedd 22:08
Ezt

#21869   2008. 07. 29. kedd 22:16
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
erre nincs mit mondanom, Wilika vette a lapot!

nyes nyes eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 29. kedd 22:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2008. 07. 29. kedd 22:08
Ezt

#21868   2008. 07. 29. kedd 22:08
X Törölt felhasználó (24620)
Ezt

(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 07. 29. kedd 20:34), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 07. 29. kedd 20:34
sajnos az "öregek" NEM tudnak hibázni... eplus2

#21867   2008. 07. 29. kedd 21:07
tom1019 tom1019 VIP Admin
én is megfejtettem:
leírtad/le ti-ti-táztad, hogy a nappaliban ki kibe szerelmes... eplus2 (de nem árulom el a morze eredményt, tanuljanak a fiatalok az IQ bajnokoktól!) hehe
egs!

(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 29. kedd 20:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
2008. 07. 29. kedd 20:55
megfejtetted? akkor ok, most titkosan ment, már aki előtt ........

nyes
#21866   2008. 07. 29. kedd 20:55
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
megfejtetted? akkor ok, most titkosan ment, már aki előtt ........

nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 29. kedd 20:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 07. 29. kedd 20:51
hehe
#21865   2008. 07. 29. kedd 20:51
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 29. kedd 20:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
2008. 07. 29. kedd 20:00
.../ --../ . /.-. /./ -/ -. /. /.-../ ./ -.- /--/./ --. /-.. /..-/ --./ -./../ -../. / -./ .-/ --./-.--/---/ -./

nyes
#21864   2008. 07. 29. kedd 20:51
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Aaaaaaaaaaaz durva! Féltél?

Oké, hogy nem dőltek volna össze kártyavárként a házak (csak a gyengébbje), de azért az ablakok mind betörtek volna...
(Ez egy válasz Molly_anyó üzenetére (2008. 07. 29. kedd 20:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 29. kedd 20:04
Jó reggelt, Szép napot, Jó estét wave
Mivel 2 sarokra lakom a talált bombától,ma a GG-nélkül voltam. Alig vártam hogy hazajöhessek. szóval ezt megusztuk.

#21863   2008. 07. 29. kedd 20:34
tom1019 tom1019 VIP Admin
sajnos az "öregek" NEM tudnak hibázni... eplus2

(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 29. kedd 18:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
2008. 07. 29. kedd 18:17
Komentár nélkül:




nyes
#21862   2008. 07. 29. kedd 20:28
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Vedd már észre, h csak pontvadászkodtam! nyes wink
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 07. 29. kedd 07:11), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 07. 29. kedd 07:11
te most már minden nap be fogsz jönni, és fikázod a nappalit? asszem ideje, hogy megcsapkodjam a formás kis fenekedet az ostorommal, miután kikötöztelek finom wink
#21861   2008. 07. 29. kedd 20:07
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Molly szia! mér fogod rá a bombára, miért nem mondod, hogy dugni voltál.. mi nem köpünk be apucinak..... alig 15-20 ezren olvasnak bennünket.. ők sem mondják el.
egyébként szép estét neked, hiányoztál a fórumról

wink
(Ez egy válasz Molly_anyó üzenetére (2008. 07. 29. kedd 20:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 29. kedd 20:04
Jó reggelt, Szép napot, Jó estét wave
Mivel 2 sarokra lakom a talált bombától,ma a GG-nélkül voltam. Alig vártam hogy hazajöhessek. szóval ezt megusztuk.

#21860   2008. 07. 29. kedd 20:04
Molly_anyó Molly_anyó
Jó reggelt, Szép napot, Jó estét wave
Mivel 2 sarokra lakom a talált bombától,ma a GG-nélkül voltam. Alig vártam hogy hazajöhessek. szóval ezt megusztuk.

 
... 1359 1360 1361 1362 1363 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: GG-ufsz GG-ufsz
Nyitás ideje: 2007. 03. 30. péntek
Üzenetek: 49079db
Utolsó üzenet: ma 05:06
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!