Amikor először vettem fel női bugyit...
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#159   2017. 08. 21. hétfő 11:57
X Törölt felhasználó (69371)
Ne haragudj meg, de rákérdezek arra, amit már fejtegettem korábban. De tényleg nem bántásból, csak nem értem.
Most a párod olyan megtermett, hogy rád megy a tangája? Ha igen, lehet nem éppen előnyös neki a tanga.
Vagy te vagy olyan kisebb méretű, mint egy nő és azért megy rád?
Próbálom elképzelni. Nem kötekedés miatt kérdem. Vázolom. Engem is izgat, hogy a szexi párom tangáját magamra vegyem. Tudom a bugyi, tanga nyúlik. Nem úgy izgat, hogy abban szeretnék maszturbálni, vagy napközben hordani, csak el tudnám képzelni, hogy megfűszerezni vele az együttlétet. De a méretbeli korlátok miatt kivitelezhetetlen. Viszont, ha a párom olyan méretű lenne, akinek a tangája rám jönne, azt lehet nem kívánnám. Ez mondjuk kicsit bunkó hasonlat, hiszen ha a párom, akkor úgy tetszik, úgy szeretem, ahogy kinéz, és igazából mindegy mekkora méretű bugyogót hord.
Ha pedig a mostani méretű párom tangája ám jönne az eléggé férfiatlan lenne a számomra, és túl nőiesnek érezném magam, és számára is gyanakvó lenne a dolog szerintem.
érted, hogy mit nem értek, és miben kérem a segítséget, magyarázatot, hogy megértsem? (Gyanítom, hogy csak a kötekedést fogják látni benne.)
És vonatkoztassunk el a valóban férfi tangáktól, vagy azoktól az esetektől, amikor a férfi direkt nagy méretben vásárol magának szándékosan nőkre készült alsóneműt. Mert ez megint két külön téma, és más kérdéseket vet fel.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 08. 21. hétfő 08:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2722172)
2017. 08. 21. hétfő 08:54
Engem rettenetesen izgat, ha felvehetem a párom bugyiját....Titkos vágyam az, hogy egyszer szex közben megkér, hogy vegyem fel a tangáját, és úgy szeretkezzünk, hogy a bugyin keresztül nyalogassa és csókolgassa a farkamat...De ez sajnos, csak titkos vágy marad:-(
#158   2017. 08. 21. hétfő 08:54
X Törölt felhasználó (2722172)
Engem rettenetesen izgat, ha felvehetem a párom bugyiját....Titkos vágyam az, hogy egyszer szex közben megkér, hogy vegyem fel a tangáját, és úgy szeretkezzünk, hogy a bugyin keresztül nyalogassa és csókolgassa a farkamat...De ez sajnos, csak titkos vágy marad:-(
#157   2017. 08. 20. vasárnap 18:33
Halydor Halydor
A második nagy alkalom, hogy női bugyit vettem fel, ez is egy bulihoz kapcsolódik. Egy születésnapi-bulihoz, melyet egy hétvégi házban tartottunk meg.
Voltunk néhányan, velem együtt még egy pasi, és négy hölgy. Ment a buli, folyt rendesen, szívogattunk is magunkba jó kis mennyiségű piát. Nos a csoportból a másik srác kidőlt, két hölgy is asztal alá bukott, így maradtam én a társam és még egy hölgy. Ezek nagyon belemerültek a beszélgetésbe, és a meghívott hölgy már lesem vette rólam a szemét. Haladt az idő, a társam is lefeküdt, én meg leballagtam az alagsorba, levegőzni. A kis hölgy aki szemezett velem egyszer csak megjelent utánam. Elmondta, beszélgetett a társammal (kedvesemmel) és ő elmondta neki, hogy én szeretek női bugyiban lenni, persze csak különböző alkalmakkor. De hozzá tette azt is, hogy ezt ő már a kedvesemtől otthon megtudta, és készült nekem egy szép nylon bugyival. Rátért mindjárt a dolgokra: azt kérte vegyem fel és maszturbáljak benne előtte. Azért ez nem semmi... Nos, mivel a többiek szunyáltak, így engedtem a csábításnak: felvettem a szép, átlátszó bugyit és előadtam neki a szép-muzsika szólót: maszturbáltam neki. Hatalmasat élveztem a bugyiba, nagyon jó volt, amikor egyszerre csak az egyik alvó kis hölgy meg nem jelent az ajtóban, és így szólt: Úristen! - és már nyúlt is a farkamhoz. Nos ez volt a második legjobb alkalmam, hogy bugyiba élvezzek, hölgyek előtt.
#156   2017. 08. 18. péntek 10:57
X Törölt felhasználó (69371)
#155   2017. 08. 18. péntek 10:33
Wolf Gabi Wolf Gabi
Te sem érted!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 08. 18. péntek 09:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 08. 18. péntek 09:12
Nem érted. Hagyjuk.
#154   2017. 08. 18. péntek 09:12
X Törölt felhasználó (69371)
Nem érted. Hagyjuk.
(Ez egy válasz Wolf Gabi üzenetére (2017. 08. 17. csütörtök 11:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 17. csütörtök 11:49
Csupa feltételezés az írásod! Ne magadból induljál ki. Egy ffi tangában semmi izgató nincsen.Főleg,ha az vitorlavászon méretü és anyagú.Ez nem homo vagy bi kérdés.Ezt úgy hívják,hogy egészséges fétisizmus!
#153   2017. 08. 17. csütörtök 11:49
Wolf Gabi Wolf Gabi
Csupa feltételezés az írásod! Ne magadból induljál ki. Egy ffi tangában semmi izgató nincsen.Főleg,ha az vitorlavászon méretü és anyagú.Ez nem homo vagy bi kérdés.Ezt úgy hívják,hogy egészséges fétisizmus!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 08. 17. csütörtök 11:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 08. 17. csütörtök 11:14
Én, mint kívülálló úgy gondolom, ha a nő helyében lennék, igen csak felmerülne bennem az a kérdés, hogy vajon a párom, aki férfi, nincs-e valami ferde hajlama. Nem következtethető ebből egyből ez a dolog, de egy nő, aki mondjuk konzervatívabb és elzárkózik a bi, homo dolgoktól, az pedig erre fog gondolni.
Ez egy idő után ha zavarja a csajt, akkor féltékenységbe fog átmenni, majd szakításba, mert vagy egy másik férfire fog gyanakodni, vagy kiábrándul ebből a beteges viselkedésből. Nem mindenki úgy gondolkozik, mint ti.
Számomra már csak a méretek miatt sem igazán elképzelhető ez a dolog, egy vitorlavászon méretű bugyogón pedig semmi szexit nem látnék, főleg ha olyan méretű párom lenne. Persze ízlések és pofonok.
Az, hogy vegyek mondjuk egy férfi tangát saját részre, már jobban el tudom képzelni.
#152   2017. 08. 17. csütörtök 11:14
X Törölt felhasználó (69371)
Én, mint kívülálló úgy gondolom, ha a nő helyében lennék, igen csak felmerülne bennem az a kérdés, hogy vajon a párom, aki férfi, nincs-e valami ferde hajlama. Nem következtethető ebből egyből ez a dolog, de egy nő, aki mondjuk konzervatívabb és elzárkózik a bi, homo dolgoktól, az pedig erre fog gondolni.
Ez egy idő után ha zavarja a csajt, akkor féltékenységbe fog átmenni, majd szakításba, mert vagy egy másik férfire fog gyanakodni, vagy kiábrándul ebből a beteges viselkedésből. Nem mindenki úgy gondolkozik, mint ti.
Számomra már csak a méretek miatt sem igazán elképzelhető ez a dolog, egy vitorlavászon méretű bugyogón pedig semmi szexit nem látnék, főleg ha olyan méretű párom lenne. Persze ízlések és pofonok.
Az, hogy vegyek mondjuk egy férfi tangát saját részre, már jobban el tudom képzelni.
(Ez egy válasz Wolf Gabi üzenetére (2017. 08. 17. csütörtök 10:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 17. csütörtök 10:51
Hát,ha már tudja a párod,akkor sinen van a dolog!Kezdi elfogadni,hogy téged ez izgat. Az,hogy neked mi a kényelmes/kényemetlen azt meg jó lenne,ha rád bízná.Abszolut nem ciki,hogy lebuktál! Igy legalább nem kell bújkálnod.Legközelebb előtte vedd fel.Mit szólna hozzá? Úgy is ő aratja le ennek az előnyeit.Úgy dugjatok,hogy rajtad is tanga van!
#151   2017. 08. 17. csütörtök 10:51
Wolf Gabi Wolf Gabi
Hát,ha már tudja a párod,akkor sinen van a dolog!Kezdi elfogadni,hogy téged ez izgat. Az,hogy neked mi a kényelmes/kényemetlen azt meg jó lenne,ha rád bízná.Abszolut nem ciki,hogy lebuktál! Igy legalább nem kell bújkálnod.Legközelebb előtte vedd fel.Mit szólna hozzá? Úgy is ő aratja le ennek az előnyeit.Úgy dugjatok,hogy rajtad is tanga van!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 08. 16. szerda 10:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2722172)
2017. 08. 16. szerda 10:13
Basszus, hát már megint lebuktam a párom előtt:-(. A minap előhagyta az egyik csipkés tangáját a fürdőszobában, mivel mégsem azt vette fel. Két napig nézegettem a bugyit, mire úgy döntöttem, hogy lenyúlom magamnak, gondoltam, jó lesz játszadozni vele, mikor éjszakás lesz. Ma reggel viszont azzal fogadott, hogy szerinte elég kényelmetlen lesz nekem az a tanga, meg tud róla, hogy miket művelek a bugyijaival, mikor ő nincs otthon, mert a mosáskor a kedvenc tangája tiszta spermásan került elő a szennyesből (sajnos, nem volt már időm kimosni). Mit ne mondjak, egy kicsit ciki volt:-(
#150   2017. 08. 17. csütörtök 08:07
UIKU UIKU
nővérem használt bugyiját loptam el mindig, felvettem és úgy vertem a farkam, meg előtte szagolgattam
#149   2017. 08. 16. szerda 10:13
X Törölt felhasználó (2722172)
Basszus, hát már megint lebuktam a párom előtt:-(. A minap előhagyta az egyik csipkés tangáját a fürdőszobában, mivel mégsem azt vette fel. Két napig nézegettem a bugyit, mire úgy döntöttem, hogy lenyúlom magamnak, gondoltam, jó lesz játszadozni vele, mikor éjszakás lesz. Ma reggel viszont azzal fogadott, hogy szerinte elég kényelmetlen lesz nekem az a tanga, meg tud róla, hogy miket művelek a bugyijaival, mikor ő nincs otthon, mert a mosáskor a kedvenc tangája tiszta spermásan került elő a szennyesből (sajnos, nem volt már időm kimosni). Mit ne mondjak, egy kicsit ciki volt:-(
#148   2017. 08. 15. kedd 09:05
X Törölt felhasználó (2722172)
Nekem sajnos a párom nem tolerálja, hogy vonzódom a bugyikhoz. Párszor már én is lebuktam, hogy rajtam volt a tangája, így marad, hogy titokban, mikor éjszakás, akkor felveszem, de akkor nem is nagyon tudok aludni, annyira felizgat a bugyi viselése. Azt nem is merném bevállalni, hogy a bugyijában menjek ki az utcára, vagy dolgozni smile
#147   2017. 08. 14. hétfő 17:19
Wolf Gabi Wolf Gabi
10-11 lehettem,amikor a 2 évvel idősebb nővérem a saját bugyiját adta rám,mert nem volt tiszta gatyám.Nagyon kellemes érzés volt,fehér és finom selymes anyag,tanga.Később el-el csentem a bugyijai közül és felvettem a maszturbáláshoz.De,csak addig volt rajtam.Llebuktam előtte.Jött haza az osztálytársával és éppen maszturbáltam.12 éves lehettem.Már nem tudtam abba hagyni,Ott előttük élveztem el!Próbáltam elfordulni,de mindent láthattak! elég ciki volt.Nagyon szégyelltem magamat,főleg a bugyija és a barátnője miatt.Minden gecis lett és elszaladtam mosakodni.Nem mondott meg az anyukánknak,szerencsére.
Felnőtt koromra,miután megnősültem,a nejem bugyijait néha felvettem.Aztán ott is lebuktam és mondtam,hogy ő meg nyugodtan vegye fel a boxerjaim közül,ami tetszik neki.Meg is tette és szerinte kényelmes viselet! Ezt főleg szeretkezés előtt csináljuk.Aztán amikor anno fehérnemüt vásároltunk,megállapitottuk,hogy a bugyik jóval olcsóbbak.Igy nekem is azt vettünk.Ezt évekig csináltuk, Két lányom van és amikor 4-5 évesek lettek,akkor abba maradt.Igy mostanában én is csak akkor csinálom,ha nem látják a lányok.Amúgy a kisebbik a boxerombn biciklizik!Bezzeg neki lehet!!!!
#146   2017. 08. 14. hétfő 08:45
X Törölt felhasználó (2722172)
Engem is nagyon felizgat, ha bugyiban maszturbálhatok...Egy alkalommal, mikor a párom éjszakás volt, az egész bugyis fiókját kiborítottam az ágyra, és mindegyikkel maszturbáltam...Azt hiszem azon az éjjelen négyszer, vagy ötször élveztem el, bugyiban...
#145   2017. 08. 11. péntek 17:09
Halydor Halydor
Első alkalommal egy szex bulin vettem fel női selyem bugyit, természetesen a másik két férfi társam is osztozott velem, mert ezt megbeszélvén rajtuk is bugyi volt. A hölgyek örömére ez a buli valahogy nagyon jól sikerült. Kitalálták, hogy simogassuk magunkat, aztán uccu-neki spricc. Ki élvez el hamarabb a bugyiba. Nos, ez néhány évvel ez előtt elég jól sikerült. Én jól éreztem magamat a selymesen csúszó női bugyiban. A másik két jó barátról természetesen már nem tudok nyilatkozni, hogy azóta volt-e rajtuk bugyi? Én viszont elmondhatom, megszerettem, jó érzés volt benne lenni. Azóta is szoktam hordani, sőt, az egyik bulis hölgy azóta a társam. De nem tiltakozik ellene. Nagyokat szoktam benne élvezni.
#144   2017. 08. 11. péntek 12:59
Wolf Gabi Wolf Gabi
Tökéletesen igazad van! (Vártam a válaszodat)!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 08. 11. péntek 10:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2722172)
2017. 08. 11. péntek 10:53
A párom bugyija sokkal izgatóbb, mintha saját részre vásárolnék, igaz voltak saját bugyijaim is, de azok fele ennyire nem izgattak...ha viszont a párom tangáját felveszem, azonnal kőkemény merevedésem lesz, és előfordult, hogy spontán orgazmusom is volt, ha rajtam volt az egyik tangája...
#143   2017. 08. 11. péntek 12:54
Wolf Gabi Wolf Gabi
Ha téged nem izgat,akkor nem tudom,hogyan magyarázzam meg:a párodhoz nyilván köt valami+a bugyija. Ez igy sokkal izgatóbb tud lenni.Ha felveszed,akkor a legjobb,felizgulsz és lehet maszturbálni.Ehez persze az kell,hogy rád menjen.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 08. 11. péntek 10:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 08. 11. péntek 10:49
Engem ha izgatna, sem jönne rám a párom egyik alsóneműje sem.
Jó is ez így, mert ez azt jelenti, hogy Ő nem olyan méreteket ölt, mint egy férfi, én pedig nem vagyok olyan gizda, mint egy csinos nő. alien2
Ha pedig izgatna a női bugyi, akkor vennék saját részre, nem a másét hordanám, még akkor sem, ha az a páromé. Vagy pont ez izgat benneteket, hogy a párotok bugyija van rajtatok?
#142   2017. 08. 11. péntek 10:53
X Törölt felhasználó (2722172)
A párom bugyija sokkal izgatóbb, mintha saját részre vásárolnék, igaz voltak saját bugyijaim is, de azok fele ennyire nem izgattak...ha viszont a párom tangáját felveszem, azonnal kőkemény merevedésem lesz, és előfordult, hogy spontán orgazmusom is volt, ha rajtam volt az egyik tangája...
#141   2017. 08. 11. péntek 10:49
X Törölt felhasználó (69371)
Engem ha izgatna, sem jönne rám a párom egyik alsóneműje sem.
Jó is ez így, mert ez azt jelenti, hogy Ő nem olyan méreteket ölt, mint egy férfi, én pedig nem vagyok olyan gizda, mint egy csinos nő. alien2
Ha pedig izgatna a női bugyi, akkor vennék saját részre, nem a másét hordanám, még akkor sem, ha az a páromé. Vagy pont ez izgat benneteket, hogy a párotok bugyija van rajtatok?
#140   2017. 08. 11. péntek 10:40
X Törölt felhasználó (2722172)
Éjszakás volt a párom, így éjszakára magamhoz vettem két tangáját...Mit ne mondjak, nem sokat aludtam smile . Egész éjjel állt a farkam a bugyiban, háromszor kellett maszturbálnom...
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Damenslip Damenslip
Nyitás ideje: 2005. 01. 06. csütörtök
Üzenetek: 199db
Utolsó üzenet: 2019. 11. 25. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!