Eltérés a nemi vágyak intenzitásában (megoldási javaslatok)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#117   2007. 07. 21. szombat 10:48
T-A-M T-A-M
Jelentem Surdapapának igaza volt, valóban egy új kezdet áll elöttünk!
Beszélgetünk, és szeretkezünk! worship
#116   2007. 07. 20. péntek 13:17
X Törölt felhasználó (729)
Ez az!
Hajrá, drukkolunk!
És fogadd meg szerintem is Surdapapa bölcs tanácsait! wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 20. péntek 12:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2007. 07. 20. péntek 12:03
Oké, meggyőztetek,lefoglaltam a szállást, remélhetőleg jó tapasztalatokakl érkezek haza, majd mindenképpen beszámolok.

A beszédről annyit, hogy egy az egyben azt hajtogatja nem akar róla beszélni, meg ne a rosszat lássam a kapcsolatunkban, hanem a jót, mire mondtam neki, hogy mondj egy jót, hát nem tudott.


Örülök, hogy rendeződni látszanak a dolgaitok.
#115   2007. 07. 20. péntek 12:36
surdapapa surdapapa
erre Te: drágám azért benned van egy jó dolog, de mindjárt kihúzom? eplus2

egy dologra ügyeljetek: ne sok mindent akarjok látni, ne az ottani élményekre koncentráljatok, hanem egymásra.
tehát ne az legyen, h reggel 7kor indultok egy túrára és este 10re értek a szállásra.
de ne is erőltessétek egymásra magatokat!
tehát egyensúlyba legyen, legyetek ...

ja és a beszélgetést se erőltesd, hanem max terelgesd.
egy pohár bor mellett üljetek le, és beszélgessetek. mindenről világról ... aztán majd csak "terelődik" a téma ...
a beszélgetés se csak célirányosan arról szóljon, mert akkor megkapod a kaput ...
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 20. péntek 12:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2007. 07. 20. péntek 12:03
Oké, meggyőztetek,lefoglaltam a szállást, remélhetőleg jó tapasztalatokakl érkezek haza, majd mindenképpen beszámolok.

A beszédről annyit, hogy egy az egyben azt hajtogatja nem akar róla beszélni, meg ne a rosszat lássam a kapcsolatunkban, hanem a jót, mire mondtam neki, hogy mondj egy jót, hát nem tudott.


Örülök, hogy rendeződni látszanak a dolgaitok.
#114   2007. 07. 20. péntek 12:34
MmePrune MmePrune VIP Admin
ehhhhhh...sanci smile már rég témát váltottunk smile nem akarja senki csökkenteni a nemi vágyát...már az asszony vágyának emelése a cél smile

T-A-M hsz-ére reagálva: jó ötlet ez a levél...általában az történik egy beszélgetésben, hogy nem is hallgatják meg egymást a felek...egymás szavába vágnak, a fontos dolgokat elnyelik, aztán duzzognak, megsértődnek...blablabla...egy levelet az ember el-, majd átolvas többször...elgondolkodik rajta, felidézi a részleteket, és rájön, hogy hol hibázhatott...csak saját esetemben is volt rá példa, hogy elkezdtünk beszélni egy problémáról, aztán az ötödik mondatváltás után legyintettem, hogy :"te hülye vagy! és menj a francba"...és eredménytelen lett a beszélgetés

DrSenki2 : jól döntöttél...menjetek el, és hidd el amilyen az "adjon isten", olyan lesz a "fogadj isten" ...még ha idő kérdése is smile és várjuk a beszámolót utána
wink
(Ez egy válasz sanyisanyi74 üzenetére (2007. 07. 20. péntek 12:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 20. péntek 12:27
az inditó hozzászóláshoz irnék neked,szerény véleményem szerinnt mesterséges hormonszabályzókat nem ajánlanám az esetleges kellemetlen melékhatások miatt.inkább ilyen esetben a hatékony de mégse drasztikus homeopátiás(gyógynövények)szerek után érdeklődnék,a neten megtalálhatóak az evell foglalkozó patikák cimjegyzéke.
#113   2007. 07. 20. péntek 12:27
sanyisanyi74 sanyisanyi74 VIP
az inditó hozzászóláshoz irnék neked,szerény véleményem szerinnt mesterséges hormonszabályzókat nem ajánlanám az esetleges kellemetlen melékhatások miatt.inkább ilyen esetben a hatékony de mégse drasztikus homeopátiás(gyógynövények)szerek után érdeklődnék,a neten megtalálhatóak az evell foglalkozó patikák cimjegyzéke.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 16. hétfő 10:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2007. 07. 16. hétfő 10:19
Van-e valami trükk arra, hogy a szex iránti vágyát az ember csökkentse? Olyan, hogy sportolj, dolgozz nem ok. Valami gyógynövény, vagy valami hasonlóra lenne szükségem.
#112   2007. 07. 20. péntek 12:16
T-A-M T-A-M
Azért ne Add fel a beszéd lehetőségét!
Eddig én sem tudT-A-M Vele beszélni semmi kényes témáról. Vagy elbőgte magát, tudva, hogy megasjnálom...vagy hallgatott, vagy egyszavas válaszokat adott.
Azt tettem, hogy leírT-A-M egy kétoldalas levélkében, és átadT-A-M Neki, hogy olvassa el, és beszéljük át hogy Neki mi erről a véleménye...
Elolvasta, két napig kerülgettük egymást, nem reagált, én pedig hagyT-A-M, hogy Ő kezdeményezze a beszélgetést.
Ha Nálad ez nem jönne be, akkor Kérd meg, hogy Ő is Írja le ami a szívét nyomja, és úgy Beszéljétek át!
Amúgy, ha jó dolgot nem Tudtok a Kettőtök kapcsolatában találni, akkot lehet, hogy nem a kapcsolat megmentése lesz a vége (ezek szerint nem is Akarjátok), hanem a kenyértörés!
Nem vitázni kell, és egymás fejére bűnöket olvasni, hanem ész érveket mondani egyik, vagy másik dologgal kapcsolatban.
Megjegyzem a tegnapi beszélgetés után némi "ülepedés" után olyat szeretkeztünk mint még soha 15 éves együttlétünk óta! Ráadásul olyasmiket is Tett, amit még nem, illetve kategórikusan elzárkózott tőle, még a beszélgetés közben is... (ilyen dolog pl.: hogy magához nyúlt wink )
Szóval, az én véleményem, hogy ne azt forszírozd a Te szemszögedből, hogy Ő miben Változzon, hanem ott Keresd a forrást, hogy Ő mit szeretne? Te miben Változz annak érdekében, hogy Ő is kedvet kapjon ahoz, hogy saját maga akarjon változni!
Sok sikert, és drukkolok Nektek! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 20. péntek 12:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2007. 07. 20. péntek 12:03
Oké, meggyőztetek,lefoglaltam a szállást, remélhetőleg jó tapasztalatokakl érkezek haza, majd mindenképpen beszámolok.

A beszédről annyit, hogy egy az egyben azt hajtogatja nem akar róla beszélni, meg ne a rosszat lássam a kapcsolatunkban, hanem a jót, mire mondtam neki, hogy mondj egy jót, hát nem tudott.


Örülök, hogy rendeződni látszanak a dolgaitok.
#111   2007. 07. 20. péntek 12:03
X Törölt felhasználó (86984)
Oké, meggyőztetek,lefoglaltam a szállást, remélhetőleg jó tapasztalatokakl érkezek haza, majd mindenképpen beszámolok.

A beszédről annyit, hogy egy az egyben azt hajtogatja nem akar róla beszélni, meg ne a rosszat lássam a kapcsolatunkban, hanem a jót, mire mondtam neki, hogy mondj egy jót, hát nem tudott.


Örülök, hogy rendeződni látszanak a dolgaitok.
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2007. 07. 20. péntek 11:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 20. péntek 11:32
Ne azon parázz előre, hogy milyen lesz?
Olyan lesz, amilyenné Teszed!
Légy hozzá türelmes, kedves, akkor biztosan változni fog!
Ne azt Várd, hogy ő hódítson vissza téged, hanem próbáld meg Te visszahódítani Őt!
Itt a legfontosabb kérdés az, hogy Te Őt akarod, vagy, csak a szexet, mert van összefüggés ugyan, de nem feltétlen. A szex lehet más nővel is akár, de még Ő és a gyermekeid alkotják a Családod!
Elvileg (mivel a nejed) Tettél egy fogadalmat "jóban, rosszban" lehet, hogy ez neked rossz, és biztos vagyok benne, hogy Neki is az.
Nézz magadba, Te sem úgy közeledsz hozzá, ahogy kéne!
Tapasztalatból beszélek immár!
Tegnap este elbeszélgettem a nejemmel (szinte egész éjjel beszéltünk) sajnos eddig nem nagyon tudT-A-M Vele, de végre megnyílt. Elmondtuk mindketten a saját problémáinkat, és rávilágított Ő is arra, hogy én sem voltam minden esetben olyan Vele, amilyennek lennem kellett volna, ami persze nekem nem is tűnt fel...
Én azt ajánlom, hogy Menj el Vele kettesben, és nem csak Tőle Várd az "áldozatot" hanem Áldozz Te is arra, hogy rendbejöjjön a Kapcsolatotok!
Megéri, ha Őt Akarod megtartani! smile
#110   2007. 07. 20. péntek 11:58
T-A-M T-A-M
A helyzet az, hogy eddig csak belűlről néztem a dolgot. És emiatt volt jó, hogy olvasom ezt a fórumot, és főleg jó, hogy írT-A-M is, mert azon túl, hogy kibeszéltem, rá is jöttem, egy-két fontos dologra!
Mindig azt hittem, hogy amit akarok, az mindkettőnknek jó, de ez csak az én szemszögem volt.
Az, hogy sikerült beszélni, valamit az, hogy megvilágította a nejem azokat a dolgokat, amik felett vagy elsiklotT-A-M, vagy nem is vettem róla tudomást, (ne adj Isten), szándékosan tettem, segített abban, hogy másképp lássam a dolgot, és az Ő szemszögét is megismerjem így közösen tudunk változtatni.
Félreértés ne essék, eddig is tisztában volT-A-M vele, hogy vannak hibáim, de ezidáig konkrétan nem mondta ki, hogy mik azok, amik az Ő szemszögéből fontosak.
Ilyen pl. egy-egy cinikus megjegyzés, amit én figyelemfelkeltésnek szánT-A-M ugyan, de épp az ellenkezőjét értem el vele! Nem a figyelemt hívta fel arra amire célozT-A-M vele, hanem épp a szakadékot szélesítette köztünk, ami persze mindekettőnk hibája volt, mert Ő sem jelezte ezeket a dolgokat felém, hogy tudjam, ne így akarjak rávilágítani a dolgokra!

Talán közhelynek tűnik és sokan írták elöttem, de beszélni...beszélni....beszélni!
Ez a legfontosabb!
Lehet, hogy nem azonnali hatást vált ki (mint esetemben) és remélem, hogy igaza lesz Surdapapának abban, hogy ez egy új kezdet lehet, de mindenképp a kommunikáció a megoldáshoz vezető út!

Bocs, ha sokat dumálok, de eléggé friss az "élény" és szárnyalnak a gondolataim egyfolytában... bohoc
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 07. 20. péntek 11:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 20. péntek 11:44
teljesen igazad van!
annak örülök, h végre megnyílt /bár sztem inkább "csak nyíladozik"/, de ez lehetőséget teremt arra, h megoldjátok a problémát!

szóval vissza Senkihez még 1*: teljesen igazad van! csak én fordítanék rajta még egyet /bár Te is azt tetted/
előbb csak a racionális érveket írtam, de most:
akkor az igazi, ha mindezt belülről jövően akarod, azaz olyanná akard tenni az egész nyaralást, h feledhetetlen legyen, h egymásra tudjátok fordítani azt az időt.
tehát ne is a szex legyen a legfontosabb, sőt úgy menj neki az egésznek, mint ha egy teljesen új kapcsolatot kezdenél, h előtted van egy nő akit meg akarsz hódítani!
aztán lesz ami lesz.
lehet az első nap vad orgia közöttetek, de lehet egész idő alatt semmi.
de érzelmileg legyen rend közöttetek, akard, h szeressen az imádott nő ... akard megszerezni, meghódítani.

tudom nem könnyű egy ilyen egy több éves kapcsolatban, de talán ...

szóval elolvasT-A-M még 1*, amit Te írtál: nem is sok az eltérés a kettőnk között elmondtak között!
Ti viszont a tegnap estét csak kezdetnek tekintsétek! egy lehetőségnek! de erre már lehet építkezni, erre újra fel tudjátok építeni a kapcsolatotokat, az életeteket! eljen
#109   2007. 07. 20. péntek 11:44
surdapapa surdapapa
teljesen igazad van!
annak örülök, h végre megnyílt /bár sztem inkább "csak nyíladozik"/, de ez lehetőséget teremt arra, h megoldjátok a problémát!

szóval vissza Senkihez még 1*: teljesen igazad van! csak én fordítanék rajta még egyet /bár Te is azt tetted/
előbb csak a racionális érveket írtam, de most:
akkor az igazi, ha mindezt belülről jövően akarod, azaz olyanná akard tenni az egész nyaralást, h feledhetetlen legyen, h egymásra tudjátok fordítani azt az időt.
tehát ne is a szex legyen a legfontosabb, sőt úgy menj neki az egésznek, mint ha egy teljesen új kapcsolatot kezdenél, h előtted van egy nő akit meg akarsz hódítani!
aztán lesz ami lesz.
lehet az első nap vad orgia közöttetek, de lehet egész idő alatt semmi.
de érzelmileg legyen rend közöttetek, akard, h szeressen az imádott nő ... akard megszerezni, meghódítani.

tudom nem könnyű egy ilyen egy több éves kapcsolatban, de talán ...

szóval elolvasT-A-M még 1*, amit Te írtál: nem is sok az eltérés a kettőnk között elmondtak között!
Ti viszont a tegnap estét csak kezdetnek tekintsétek! egy lehetőségnek! de erre már lehet építkezni, erre újra fel tudjátok építeni a kapcsolatotokat, az életeteket! eljen
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2007. 07. 20. péntek 11:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 20. péntek 11:32
Ne azon parázz előre, hogy milyen lesz?
Olyan lesz, amilyenné Teszed!
Légy hozzá türelmes, kedves, akkor biztosan változni fog!
Ne azt Várd, hogy ő hódítson vissza téged, hanem próbáld meg Te visszahódítani Őt!
Itt a legfontosabb kérdés az, hogy Te Őt akarod, vagy, csak a szexet, mert van összefüggés ugyan, de nem feltétlen. A szex lehet más nővel is akár, de még Ő és a gyermekeid alkotják a Családod!
Elvileg (mivel a nejed) Tettél egy fogadalmat "jóban, rosszban" lehet, hogy ez neked rossz, és biztos vagyok benne, hogy Neki is az.
Nézz magadba, Te sem úgy közeledsz hozzá, ahogy kéne!
Tapasztalatból beszélek immár!
Tegnap este elbeszélgettem a nejemmel (szinte egész éjjel beszéltünk) sajnos eddig nem nagyon tudT-A-M Vele, de végre megnyílt. Elmondtuk mindketten a saját problémáinkat, és rávilágított Ő is arra, hogy én sem voltam minden esetben olyan Vele, amilyennek lennem kellett volna, ami persze nekem nem is tűnt fel...
Én azt ajánlom, hogy Menj el Vele kettesben, és nem csak Tőle Várd az "áldozatot" hanem Áldozz Te is arra, hogy rendbejöjjön a Kapcsolatotok!
Megéri, ha Őt Akarod megtartani! smile
#108   2007. 07. 20. péntek 11:32
T-A-M T-A-M
Ne azon parázz előre, hogy milyen lesz?
Olyan lesz, amilyenné Teszed!
Légy hozzá türelmes, kedves, akkor biztosan változni fog!
Ne azt Várd, hogy ő hódítson vissza téged, hanem próbáld meg Te visszahódítani Őt!
Itt a legfontosabb kérdés az, hogy Te Őt akarod, vagy, csak a szexet, mert van összefüggés ugyan, de nem feltétlen. A szex lehet más nővel is akár, de még Ő és a gyermekeid alkotják a Családod!
Elvileg (mivel a nejed) Tettél egy fogadalmat "jóban, rosszban" lehet, hogy ez neked rossz, és biztos vagyok benne, hogy Neki is az.
Nézz magadba, Te sem úgy közeledsz hozzá, ahogy kéne!
Tapasztalatból beszélek immár!
Tegnap este elbeszélgettem a nejemmel (szinte egész éjjel beszéltünk) sajnos eddig nem nagyon tudT-A-M Vele, de végre megnyílt. Elmondtuk mindketten a saját problémáinkat, és rávilágított Ő is arra, hogy én sem voltam minden esetben olyan Vele, amilyennek lennem kellett volna, ami persze nekem nem is tűnt fel...
Én azt ajánlom, hogy Menj el Vele kettesben, és nem csak Tőle Várd az "áldozatot" hanem Áldozz Te is arra, hogy rendbejöjjön a Kapcsolatotok!
Megéri, ha Őt Akarod megtartani! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 19. csütörtök 22:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2007. 07. 19. csütörtök 22:13
Előfordulhat, sőt valószínű. De ez sztem akkor sem magyarázat mindenre.
Ma ő mondta, hogy menjünk el nyaralni kettesben. De nem merem meglépni a dolgot. Ha ott is ilyen lesz...
Ha meg ok lesz minden? Hazajövünk és?
Előtte tisztázni kellene, de nem megy.
#107   2007. 07. 20. péntek 10:52
X Törölt felhasználó (86984)
Mindkettó fontos, soha nem titkoltam. Azon aggódom, hogy kedvtelen lesz, fáradt lesz, és minden egyéb, nemcsak szex terén, hanem egyébként is.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 07. 20. péntek 08:14), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 07. 20. péntek 08:14
"De nem merem meglépni a dolgot. Ha ott is ilyen lesz... " ha ott is milyen lesz? nem fog veled naponta 3x kefélni önmagából kivetkőzött asszonyállatként? tudom, hogy baromi fontos dolog a szex, de úgy tűnik neked csak erről szól az egész...gondolj arra, hogy nyugi lesz, gyerekmentesség, egymásra hangolódás...és attól megjön a kedve...
"Előtte tisztázni kellene, de nem megy." mit kell tisztázni? megkérdezed tőle, hogy "anyukám! hajlandó vagy velem orrba-szájba végigdugni a nyaralást?" és, ha azt mondja, hogy nem? akkor nem mentek el?
szerintem ezt gondold át!
mellesleg...ha elmentek nyaralni, és kicsit jól érzitek magatokat, akkor az már valami, nem? ebben a pillanatban úgy érzem, hogy te nem a házasságodért aggódsz, hanem a szexuális életed feltuningolása a cél
#106   2007. 07. 20. péntek 08:14
MmePrune MmePrune VIP Admin
"De nem merem meglépni a dolgot. Ha ott is ilyen lesz... " ha ott is milyen lesz? nem fog veled naponta 3x kefélni önmagából kivetkőzött asszonyállatként? tudom, hogy baromi fontos dolog a szex, de úgy tűnik neked csak erről szól az egész...gondolj arra, hogy nyugi lesz, gyerekmentesség, egymásra hangolódás...és attól megjön a kedve...
"Előtte tisztázni kellene, de nem megy." mit kell tisztázni? megkérdezed tőle, hogy "anyukám! hajlandó vagy velem orrba-szájba végigdugni a nyaralást?" és, ha azt mondja, hogy nem? akkor nem mentek el?
szerintem ezt gondold át!
mellesleg...ha elmentek nyaralni, és kicsit jól érzitek magatokat, akkor az már valami, nem? ebben a pillanatban úgy érzem, hogy te nem a házasságodért aggódsz, hanem a szexuális életed feltuningolása a cél
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 19. csütörtök 22:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2007. 07. 19. csütörtök 22:13
Előfordulhat, sőt valószínű. De ez sztem akkor sem magyarázat mindenre.
Ma ő mondta, hogy menjünk el nyaralni kettesben. De nem merem meglépni a dolgot. Ha ott is ilyen lesz...
Ha meg ok lesz minden? Hazajövünk és?
Előtte tisztázni kellene, de nem megy.
#105   2007. 07. 20. péntek 07:53
surdapapa surdapapa
szánd rá magad!
1. rosszabb már úgyse lesz
2. ezt a próbát megéri
3. kettesbe lesz alkalmatok megbeszélni, kibeszélni a dolgokat.
4. ha nem lépitek meg az csak a jelenlegi "posványt" konzerválja!

tavaj a mi nyaralásunk is jól sikerült, csak akkor még ama harmadikba fülig szerelmes voltam! emiatt nem volt akkor még esély a javulásra!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 19. csütörtök 22:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2007. 07. 19. csütörtök 22:13
Előfordulhat, sőt valószínű. De ez sztem akkor sem magyarázat mindenre.
Ma ő mondta, hogy menjünk el nyaralni kettesben. De nem merem meglépni a dolgot. Ha ott is ilyen lesz...
Ha meg ok lesz minden? Hazajövünk és?
Előtte tisztázni kellene, de nem megy.
#104   2007. 07. 19. csütörtök 22:13
X Törölt felhasználó (86984)
Előfordulhat, sőt valószínű. De ez sztem akkor sem magyarázat mindenre.
Ma ő mondta, hogy menjünk el nyaralni kettesben. De nem merem meglépni a dolgot. Ha ott is ilyen lesz...
Ha meg ok lesz minden? Hazajövünk és?
Előtte tisztázni kellene, de nem megy.
#103   2007. 07. 19. csütörtök 21:53
Moncy Moncy
De ezzel is borotvaélen táncolsz...

Ha egy pasit csak a szexel lehet "megfogni" az már nagyon rossz...

Nem gondolod h. feladta a visszahódítást? Belefáradt?

Privit megkaptam... ment a válasz...

wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 19. csütörtök 20:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2007. 07. 19. csütörtök 20:08
Ehhez annyit, hogy nekem is volt félrelépésem, és állítom, hogy utána sokkal jobb lett a nemi életünk, mert vissza akart kapni, és tudta, hogy azzal tud a legjobban megfogni.
Úgy látszik, most nem akar.
#102   2007. 07. 19. csütörtök 20:08
X Törölt felhasználó (86984)
Ehhez annyit, hogy nekem is volt félrelépésem, és állítom, hogy utána sokkal jobb lett a nemi életünk, mert vissza akart kapni, és tudta, hogy azzal tud a legjobban megfogni.
Úgy látszik, most nem akar.
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 07. 19. csütörtök 10:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 19. csütörtök 10:23
nos ez történt kis híján meg velünk ...

de valahogy mégis egymásra találtunk, vagy azért szerettem bele ismét mert már küzdött értem confused nem tudom, de a lényeg egymásra leltünk és a nemi kapcsolatunk olyan lett mint még soha előtte!
de miért kellett ehhez az én félrelépésem confused , mit félrelépésem! másba való beleszeretésem???
#101   2007. 07. 19. csütörtök 14:18
tom1019 tom1019 VIP Admin
viszont én szóltam a lányoknak, hogy hívják már fel a figyelmedet egy kis "okoskodásra"! mf2 nyes
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 07. 19. csütörtök 10:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 19. csütörtök 10:18
na nehogy elszállj már magadtól!
én 2 ok miatt kezdtem hozzászólni:
1. ok: Sárlott
2. ok: Szilva!

de hülyeséget félretéve az eredeti cím nem volt vmi érdekfeszítő, a címváltozás után meg nem tűnt volna fel h érdekel a téma, ha egy tüneményes admin hölgy nem hívja fel rá a figyelmem!
#100   2007. 07. 19. csütörtök 13:42
surdapapa surdapapa
igen az "amire (akire)" gondolsz!

hááááttt nem tudom, h mennyire látta be.

mondani mindig azt mondja, h Ő előtte is ilyen volt. de szerintem tudat alatt biztosan belátta.

Moncy! az amire gondolsz persze, h tudok róla, de én az itt vázolt problémára gtam, h lehet nem volt részed benne /vagy szenilis wok? azt is megbeszéltük?/
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2007. 07. 19. csütörtök 13:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 19. csütörtök 13:24
Ha jól értem, akkor Nálatok az "oldotta" meg a problémát, hogy különváltatok, és ezután Kezdett küzdeni Érted a Párod?
Ehez azért kellett az is, hogy Belássa, korábban nem viselkedett helyesen....és akár rosszul is elsülhetett volna, ha nem sikerül visszahódítania...
Gratulálok a "gyümölcshöz" ha az amire (akire) gondolok! smile
#99   2007. 07. 19. csütörtök 13:31
Moncy Moncy
Dehogynem volt benne részem ... (erről Te tudsz) wave
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 07. 19. csütörtök 10:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 19. csütörtök 10:51
de itt adott zsák van és adott folt van!

és nem akarja a zsák, h másik foltja legyen és vélhetőleg fordítva is igaz!

Moncy szerencsés vagy, ha ilyenbe még nem volt részed!
nekem igen!
mejdnem tönkre is ment a házasságunk /erről Te tudsz/.
és én már kerestem azt a másik foltot, és akkor csak azt a foltot akartam!!!

emiatt szerintem nem lihegjük túl, mert ha nem oldják meg ezt a problémát akkor az egész életük tönkre mehet.
és a sok előítéletes ember miatt ezt is hozzáírom: megint a megcsaló /férj/ lesz majd a hibás! mert viszketett a farka! mert qrvázni akart! stb. stb.!

ráadásul akik itt keresik a probléma megoldását szinte kivétel nélkül nem ilyenek. mert Ők a kapcsolatukat akarják megmenteni, mert a családjukat akarják megmenteni.
de sajnos mindegyiküknek ez nem fog sikerülni. és biztosan lesz közöttük olyan, aki új kapcsolatba fog menekülni. aztán mivel lelkiismeretes férfiakról van szó saját magát, saját magukat fogják okolni a történtekért!
#98   2007. 07. 19. csütörtök 13:24
T-A-M T-A-M
Ha jól értem, akkor Nálatok az "oldotta" meg a problémát, hogy különváltatok, és ezután Kezdett küzdeni Érted a Párod?
Ehez azért kellett az is, hogy Belássa, korábban nem viselkedett helyesen....és akár rosszul is elsülhetett volna, ha nem sikerül visszahódítania...
Gratulálok a "gyümölcshöz" ha az amire (akire) gondolok! smile
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2007. 07. 16. hétfő
Üzenetek: 137db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 30. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!