Eltérés a nemi vágyak intenzitásában (megoldási javaslatok)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#97   2007. 07. 19. csütörtök 13:10
surdapapa surdapapa
hát még én!

és a gyümölcse is beérik nem sokára!!!

köszi a jókívánságot!
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2007. 07. 19. csütörtök 12:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 19. csütörtök 12:56
Látszik, hogy volt hasonlóban Részed, örülök, hogy ismét egymásra Találtatok a Pároddal! wink
#96   2007. 07. 19. csütörtök 12:56
T-A-M T-A-M
Látszik, hogy volt hasonlóban Részed, örülök, hogy ismét egymásra Találtatok a Pároddal! wink
#95   2007. 07. 19. csütörtök 10:51
surdapapa surdapapa
de itt adott zsák van és adott folt van!

és nem akarja a zsák, h másik foltja legyen és vélhetőleg fordítva is igaz!

Moncy szerencsés vagy, ha ilyenbe még nem volt részed!
nekem igen!
mejdnem tönkre is ment a házasságunk /erről Te tudsz/.
és én már kerestem azt a másik foltot, és akkor csak azt a foltot akartam!!!

emiatt szerintem nem lihegjük túl, mert ha nem oldják meg ezt a problémát akkor az egész életük tönkre mehet.
és a sok előítéletes ember miatt ezt is hozzáírom: megint a megcsaló /férj/ lesz majd a hibás! mert viszketett a farka! mert qrvázni akart! stb. stb.!

ráadásul akik itt keresik a probléma megoldását szinte kivétel nélkül nem ilyenek. mert Ők a kapcsolatukat akarják megmenteni, mert a családjukat akarják megmenteni.
de sajnos mindegyiküknek ez nem fog sikerülni. és biztosan lesz közöttük olyan, aki új kapcsolatba fog menekülni. aztán mivel lelkiismeretes férfiakról van szó saját magát, saját magukat fogják okolni a történtekért!
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2007. 07. 18. szerda 18:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 18. szerda 18:55
Sztem nagyon túllihegitek a dolgot...

Minden zsák megtalálja a foltját, bár idő kérdése...

wink
#94   2007. 07. 19. csütörtök 10:29
surdapapa surdapapa
nem!
sztem nem csak emiatt írtál!
amiatt is, h jó kibeszélnie magából a dolgakat az embernek.
persze megoldódni nem itt fog, de sok hasznos ötlet elő jöhet. és sokan tanulhatunk is másoktól ...
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2007. 07. 18. szerda 15:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 18. szerda 15:40
Nyilván a "megoldás" nem itt a fórumon kerül napvilágra, énis csak amiatt írT-A-M, hogy Tudja, nincs egyedül ilyen jellegű problémával.
#93   2007. 07. 19. csütörtök 10:26
surdapapa surdapapa
sőőőőőőttt!

gyanakodni fog a barátnőre, h mit is akar az Ő férjétől! h nem el akarja-e venni tőle!
bár, mivel rosszabb helyzet a jelenleginél nem lehet hátha előjön a nálunk "bevált" módszer!

ez oljan a kígyó a farkába harap helyzet!!! pláne a Madám 89-es hsz-ében leírt okok azok!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 07. 18. szerda 15:37), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 07. 18. szerda 15:37
azért ezek sajnos nagyon kevés infok, amiket így megtudunk...éppen ezért nem is fog tökéletes javaslat születni...
mert jó lenne tudni a feleséged szemszögéből is, hogy mi a gond...ha a neveltetése, hozzáállása eleve szemérmesebb, akkor hiába is próbálkozol segédeszközökkel, mélyen szántó beszélgetésekkel, mert nem fog igent mondani rá, sem megnyílni...hasznos lenne egy beszélgetés egy olyan barátnővel, aki a feleségeddel nagyon jó viszonyban van, de ha a fent leírtak érvényesek, akkor valószínűleg vele sem osztja meg a titkait szomoru1
#92   2007. 07. 19. csütörtök 10:23
surdapapa surdapapa
nos ez történt kis híján meg velünk ...

de valahogy mégis egymásra találtunk, vagy azért szerettem bele ismét mert már küzdött értem confused nem tudom, de a lényeg egymásra leltünk és a nemi kapcsolatunk olyan lett mint még soha előtte!
de miért kellett ehhez az én félrelépésem confused , mit félrelépésem! másba való beleszeretésem???
#91   2007. 07. 19. csütörtök 10:18
T-A-M T-A-M
Szia Drága!
Kívűlről nézve, lehet, hogy túllihegésnek tűnik, de benne élni nem olyan könnyű.
Főleg akkor, ha van 3 gyermek, akik miatt nyilván nem akarok mindent borítani és egyoldaluan akarom, "helyrehozni a dolgot" (hisz csak az én szemszögemből van baj, ő nem gondolja annak)ráadásul ezt nem válással akarom megtenni.Így nem könnyű a "folt" megtalálása. smile
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2007. 07. 18. szerda 18:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 18. szerda 18:55
Sztem nagyon túllihegitek a dolgot...

Minden zsák megtalálja a foltját, bár idő kérdése...

wink
#90   2007. 07. 19. csütörtök 10:18
surdapapa surdapapa
na nehogy elszállj már magadtól!
én 2 ok miatt kezdtem hozzászólni:
1. ok: Sárlott
2. ok: Szilva!

de hülyeséget félretéve az eredeti cím nem volt vmi érdekfeszítő, a címváltozás után meg nem tűnt volna fel h érdekel a téma, ha egy tüneményes admin hölgy nem hívja fel rá a figyelmem!
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 07. 18. szerda 14:59), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 07. 18. szerda 14:59
és hogy talán mégis csak nekem van "kivételesen" IGAZAM, nem is bizonyíthatná jobban, mint az utóbbi órákban való sok hozzászólás! nyes smile
#89   2007. 07. 19. csütörtök 08:59
surdapapa surdapapa
szarva közt a tőgye!

de aki ezt írta csak 1 tőgye van! eplus2

mert én írtam /bár ettől még Sárlott v Szilva is írhatott hasonlót/

no menek visszaolvasni, mert eléggé tanulságos dolgokat írtok! sok dolgot emészteni is kell!
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2007. 07. 18. szerda 18:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 18. szerda 18:59
Tudom... tizenakárhány év után már Nekem sem ment wink
De olyan 10 évig minden okés volt...

Most már nem tudom Te vagy Szilva írta h. mert friss a dolog... azért annyira nem.. mert már lassan 3 év...
De tény h. megfelelő partner kell, aki ad annyi szikrát, hogy bárhol bármikor lángra lobbanj wink wave wave
#88   2007. 07. 18. szerda 18:59
Moncy Moncy
Tudom... tizenakárhány év után már Nekem sem ment wink
De olyan 10 évig minden okés volt...

Most már nem tudom Te vagy Szilva írta h. mert friss a dolog... azért annyira nem.. mert már lassan 3 év...
De tény h. megfelelő partner kell, aki ad annyi szikrát, hogy bárhol bármikor lángra lobbanj wink wave wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 18. szerda 13:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2007. 07. 18. szerda 13:47
Hát, tizenakárhány év után nekem azért ez már nem megy így...

De amúgy a válaszom: igen, nimfomán vagy nyes
#87   2007. 07. 18. szerda 18:55
Moncy Moncy
Sztem nagyon túllihegitek a dolgot...

Minden zsák megtalálja a foltját, bár idő kérdése...

wink
#86   2007. 07. 18. szerda 17:32
X Törölt felhasználó (729)
Úgy értettem, hogy megkapja Tôled, amitôl Nônek érezhetné
magát. Vagy nem?!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 18. szerda 17:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2007. 07. 18. szerda 17:10
Análhoz, lásd előző hsz-em.
Gyors visszaolvastam, hátha olyat írtam, amire nem emlékszem.
Lelkileg kész vagyunk.
Nem írtam olyat, vagy csak tévedésből (én nem látom) hogy lelkileg ok. Sőt azt írtam, hogy az én vágyaim őt teszik taccsra lelkileg, az meg hogy nem kapok, az meg engem.
#85   2007. 07. 18. szerda 17:10
X Törölt felhasználó (86984)
Análhoz, lásd előző hsz-em.
Gyors visszaolvastam, hátha olyat írtam, amire nem emlékszem.
Lelkileg kész vagyunk.
Nem írtam olyat, vagy csak tévedésből (én nem látom) hogy lelkileg ok. Sőt azt írtam, hogy az én vágyaim őt teszik taccsra lelkileg, az meg hogy nem kapok, az meg engem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 18. szerda 16:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (729)
2007. 07. 18. szerda 16:16
De hát azt írja, a lelki megközelítés náluk teljesen rendben van!
Olvass vissza! Vagy én tévedek?!

A kérdéseddel viszont abszolút egyetértek, én is olvastad az
anál témában a hozzászólását és nekem is szemet szúrt, ami
neked!
Hogy van ez, Dr.Senki2?!
Téged viszont nem irigyellek, Pongrác úr!
#84   2007. 07. 18. szerda 17:05
X Törölt felhasználó (86984)
Azt nem mondtam az Anál témában, hogy akkor van, amikor csak akarom, hanem azt, hogy van benne részem néha. Pl minden nap van az egyik tv csatornán 3-kor (délután) egy műsor, ahol szexel kapcsolatos dolgokkal foglalkoznak. Pont aznap, amikor az análisról volt szó néztük.

Ott elhangzoptt, hogy egyfajta divat az anális. Utána 3 alkalommal anális volt, de általában hozzá sem nyúlhatok a popsilukhoz, csak amikor valamiért rájön ez a dolog.

Hát pongrác, ha igaz,amit írsz, és nem 70 éves vagy, akkor tényleg befogom a szám.
#83   2007. 07. 18. szerda 17:02
X Törölt felhasználó (86984)
Erre nem igazán lehet korrekt választ adni, mert azt mondja nincs, és nem is nagyon tudom elképzelni róla, de ugye az ördög nem alszik.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 18. szerda 15:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (729)
2007. 07. 18. szerda 15:39
Tényleg, és az, hogy kicsit finoman féltékennyé tedd, nem
működne esetleg?!
Még egy kérdés: nem lehet, hogy van valakije?!
Szerintem ezek lehetnek annak a tünetei simán.
Talán ha nem is konkrétan van valakije, hanem valaki tetszik
neki, valakihez vonzódik, csak talán magának se nagyon meri
bevallani, mert nem akar Téged megcsalni. Vagy valaki udvarol
neki. Viszont rá gondol, ôt kívánja a teste-lelke, ezért neked
csak odaadja magát, hogy ne érhesse szó a ház elejét... Ebbôl
jöhet a nem túl minôségi 2-es-3-as pontszám. confused
#82   2007. 07. 18. szerda 16:59
X Törölt felhasználó (86984)
Ugyanilyen hülye gondolkodású barátnője van!!!!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 07. 18. szerda 15:37), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 07. 18. szerda 15:37
azért ezek sajnos nagyon kevés infok, amiket így megtudunk...éppen ezért nem is fog tökéletes javaslat születni...
mert jó lenne tudni a feleséged szemszögéből is, hogy mi a gond...ha a neveltetése, hozzáállása eleve szemérmesebb, akkor hiába is próbálkozol segédeszközökkel, mélyen szántó beszélgetésekkel, mert nem fog igent mondani rá, sem megnyílni...hasznos lenne egy beszélgetés egy olyan barátnővel, aki a feleségeddel nagyon jó viszonyban van, de ha a fent leírtak érvényesek, akkor valószínűleg vele sem osztja meg a titkait szomoru1
#81   2007. 07. 18. szerda 16:51
X Törölt felhasználó (729)
Jaa, értem! És hogyé adja a köszönést?! circling
És nem hiányzik egy jó nyalás?
Vagy egy igazi érzelmes de ordas nagy baszás?
Mert gondolom, a kurvánál „csak" az egyszerű fizikai szükségleteid
elégülnek ki...
#80   2007. 07. 18. szerda 16:40
X Törölt felhasználó (729)
és hogy?
Kíváncsi vagyok!
Melyik az a másik topik?
Nem emlékszem, bár nagy olvasó vagyok!
#79   2007. 07. 18. szerda 16:37
X Törölt felhasználó (729)
Igazad van maximálisan, bölcs Madame!
Hogy is mondta Karinthy: A nô és a férfi sohase fogják
megérteni egymást, mert mindketten mást akarnak: a nô a
férfit, a férfi pedig a nôt.
És hát tényleg más bolygóról jöttünk.
De tényleg: én mint férfi maximálisan alátámasztom, amivel
egyetértesz.
Tapasztalatból is.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 07. 18. szerda 16:28), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 07. 18. szerda 16:28
tippeket és ötleteket adhatunk, és lehet, hogy pont valaki másnak segítünk evvel (aki mondjuk csak olvassa a fórumot)...de fontos, hogy minden nő és minden férfi más és más...ami az egyiknél működik, az a másiknál nem...és fordítva smile

bemásolok ide egy kis irodalmat, mégpedig azért, mert én evvel értek egyet:

"Egy ismert francia mondás szerint, a férfi megszereti azt, akit megkíván, míg a nő megkívánja azt, akit megszeret, vagyis hogy a nőknek inkább szükségük van érzelmi háttérre a szexuális vágy felébredéséhez, a szexuális fantáziák beindulásához, mint a férfiaknak, akik szíve az érzéki fantáziák beindulása nyomán lobban lángra.
Heteroszexuális kapcsolatokban a férfiak a kapcsolatot inkább a szexuális tevékenység minősége szerint ítélik meg, míg a nők arra hajlanak, hogy a szexuális tevékenységet a kapcsolat minősége alapján értékeljék. Ez a különbség megnyilvánul a párterápiára jelentkező heteroszexuális pároknál is. A férfi általában arra panaszkodik, hogy szexuális életük sivárabb lett, míg a nő arra, hogy érzelmi életükben van a probléma. Mikor egymással vitáznak, a férfi azzal szokott érvelni, hogy érzelmi életük javulna, ha a szexuális kapcsolatuk gyakoribb és kielégítőbb volna. A nő erre azt válaszolja, hogy gyakrabban lenne kedve részt venni szexuális tevékenységben, ha a férfi érzelmileg hozzáférhetőbb, kommunikatívabb lenne, vagyis ha a pár életében olyan érzelmi légkör alakulna ki, amelyben szexuális vágy keletkezhetne."

#78   2007. 07. 18. szerda 16:28
MmePrune MmePrune VIP Admin
tippeket és ötleteket adhatunk, és lehet, hogy pont valaki másnak segítünk evvel (aki mondjuk csak olvassa a fórumot)...de fontos, hogy minden nő és minden férfi más és más...ami az egyiknél működik, az a másiknál nem...és fordítva smile

bemásolok ide egy kis irodalmat, mégpedig azért, mert én evvel értek egyet:

"Egy ismert francia mondás szerint, a férfi megszereti azt, akit megkíván, míg a nő megkívánja azt, akit megszeret, vagyis hogy a nőknek inkább szükségük van érzelmi háttérre a szexuális vágy felébredéséhez, a szexuális fantáziák beindulásához, mint a férfiaknak, akik szíve az érzéki fantáziák beindulása nyomán lobban lángra.
Heteroszexuális kapcsolatokban a férfiak a kapcsolatot inkább a szexuális tevékenység minősége szerint ítélik meg, míg a nők arra hajlanak, hogy a szexuális tevékenységet a kapcsolat minősége alapján értékeljék. Ez a különbség megnyilvánul a párterápiára jelentkező heteroszexuális pároknál is. A férfi általában arra panaszkodik, hogy szexuális életük sivárabb lett, míg a nő arra, hogy érzelmi életükben van a probléma. Mikor egymással vitáznak, a férfi azzal szokott érvelni, hogy érzelmi életük javulna, ha a szexuális kapcsolatuk gyakoribb és kielégítőbb volna. A nő erre azt válaszolja, hogy gyakrabban lenne kedve részt venni szexuális tevékenységben, ha a férfi érzelmileg hozzáférhetőbb, kommunikatívabb lenne, vagyis ha a pár életében olyan érzelmi légkör alakulna ki, amelyben szexuális vágy keletkezhetne."

(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 18. szerda 16:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (729)
2007. 07. 18. szerda 16:14
Persze, de legalább ötleteket, tippeket, felvetéseket adhatunk neki,
aztán ô majd eldönti, mihez kezd velük...
Gondolom, ezért tette fel a kérdést.
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2007. 07. 16. hétfő
Üzenetek: 137db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 30. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!