Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A címből egyértelmű a topic témája!
Két pasival és egy nővel való felállás (szexuális együttlét) boncolgatása, akár
- személyes tapasztalatok, vagy egyéb
- megtörtént esetek kibeszélése,
- tapasztalatok megosztása,
- vélemények és tanácsok tükrében!
Semmi estere sem társkeresés, vagy arra való reagálások, az itt TILOS!

Az eddigi hozzászólások

... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#801   2009. 12. 16. szerda 11:18
Kalandorr_bp Kalandorr_bp
Jómagam még nem próbáltam a két pasi, egy nő felállást, de elképzelhető, hogy kipróbálnám...
Igazából nem is tudom miként alakul ki egy ilyen együttlét.
#800   2009. 12. 15. kedd 12:55
lyuk78 lyuk78
Ha jól látom a topic el is tünt : ) így itt lehet folytatni : )))))
(Ez egy válasz lyuk78 üzenetére (2009. 12. 15. kedd 11:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 15. kedd 11:22
Szia ,létrehoztam egy topicot,írnár erről a tapasztalatokról bővebben

Más is írhat ,mert offoljuk nagyon a topicot így ott nyugodtan folytathatjuk a beszégetést intések nélkűl
üdv mindenkinek
#799   2009. 12. 15. kedd 11:22
lyuk78 lyuk78
Szia ,létrehoztam egy topicot,írnár erről a tapasztalatokról bővebben

Más is írhat ,mert offoljuk nagyon a topicot így ott nyugodtan folytathatjuk a beszégetést intések nélkűl
üdv mindenkinek
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 14. hétfő 22:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (18603) VIP
2009. 12. 14. hétfő 22:34
Mi az általad említett 1%-ba eső (aranyos, kedves, jó vele beszélgetni....) szándékosan kerüljük. Volt ilyenben részünk. 1 alkalommal velünk volt, utána meg nem bírt magával, hívogatott, sms-hegyek.... olyanokkal fárasztott, hogy mesélte a barátjainak, hogy beszállt 3.-nak, de nem hiszik el neki, ezért majd felhív és a feleségem a telefonba mondja el, hogy mit csináltunk és Ő az a nő, akit megdugott.
Ennyit erről. Viszont akivel jól éreztük magunkat, azt is ezen az oldalon találtuk, SŐT, nagyon sok mindenkit, akik jó fejek.
De MI is párt keresünk elsősorban, és ott nagyon de nagyon sok minden lehet, ami miatt nem jön össze egy ilyen találka.
#798   2009. 12. 15. kedd 10:09
Zsuzsi_ Zsuzsi_
Teljesen osztom azt, amit írtál.
Mi is ezt tapasztaltuk és a sok próbálkozó, elutasító pasi, aki nem képes felfogni hogy nem csak az számít amit ő szeretne, hanem egy ilyen többesnél a másik oldalra is oda kell figyelni igen nagy szűrőként tud működni.
Nőként mikor nőt kerestünk a párom nagyon válogatott, bár tudta, hogy a fehér holló sűrűbb, mint az ilyet felvállaló nő. Férfiakból meg iszonyat a túljelentkezés, ahogy írtad és meg vannak sértődve ha az újabb ingyen numera lehetőségétől elesnek.
(Ez egy válasz Lillus üzenetére (2009. 12. 15. kedd 09:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 15. kedd 09:06
Van egy mondás, miszerint a férfi elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél, az már jó. A +1 résztvevő bevételekor ennek pont az ellenkezője igaz véleményem szerint. Ha +1 nőt akarnak bevenni, abban a férfiak nagyobbik hányada szinte egyáltalán nem válogatós. Pasi bevételekor lényegesen magasabbak az elvárások. A nők eleve válogatósabbak és ilyen esetekben a pasik is igencsak válogatósak lesznek. Van egy ismerősöm egy másik fórumról. Ők szoktak bevenni harmadikat. Néha bisex nőt, de jobbára pasit. Ő is megerősítette ezt a véleményemet. Ő még eddig minden pasinak bejött, senki egy fikarcnyi kivetnivalót nem talált benne, pedig saját bevallása szerint sem hibátlan ő sem. Férfiakból pedig egyébként is óriási túljelentkezés van, tehát eleve kilencvenkilenc pasit vissza kell utasítani a százból. Míg női jelentkező, jó ha kettő akadna. Tehát sokkal több visszautasított férfi lesz, mint nő. Volt olyan pasi, akit kiszúrtak, mert négy különféle néven próbálkozott be náluk. Mind a négyben másféle jellemű próbált lenni. Sajnos sok pasi nemigen válogatós, ha kaphat egy új numerát. Ez persze hátrányosan hat ki azokra is, akik nem ilyenek.
#797   2009. 12. 15. kedd 09:06
Lillus Lillus
Van egy mondás, miszerint a férfi elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél, az már jó. A +1 résztvevő bevételekor ennek pont az ellenkezője igaz véleményem szerint. Ha +1 nőt akarnak bevenni, abban a férfiak nagyobbik hányada szinte egyáltalán nem válogatós. Pasi bevételekor lényegesen magasabbak az elvárások. A nők eleve válogatósabbak és ilyen esetekben a pasik is igencsak válogatósak lesznek. Van egy ismerősöm egy másik fórumról. Ők szoktak bevenni harmadikat. Néha bisex nőt, de jobbára pasit. Ő is megerősítette ezt a véleményemet. Ő még eddig minden pasinak bejött, senki egy fikarcnyi kivetnivalót nem talált benne, pedig saját bevallása szerint sem hibátlan ő sem. Férfiakból pedig egyébként is óriási túljelentkezés van, tehát eleve kilencvenkilenc pasit vissza kell utasítani a százból. Míg női jelentkező, jó ha kettő akadna. Tehát sokkal több visszautasított férfi lesz, mint nő. Volt olyan pasi, akit kiszúrtak, mert négy különféle néven próbálkozott be náluk. Mind a négyben másféle jellemű próbált lenni. Sajnos sok pasi nemigen válogatós, ha kaphat egy új numerát. Ez persze hátrányosan hat ki azokra is, akik nem ilyenek.
#796   2009. 12. 15. kedd 00:01
X Törölt felhasználó (94779)
Totál egyetértek veled.Rengeteg az undorító nő itt az oldalon és mégis olyan kommenteket kapnak ha legalább is Heidi Klumm lenne a képeken.
Nagyon sok az igénytelen szar ember akinek mindegy csak luk legyen. Pedig hál'istennek vannak annyira tüneményes szép alakú nők is az oldalon hogy az ember ilyenkor tényleg örül hogy végre gyönyörködhet. egy kicsit.

(még ha igazatok is van, DE MI köze ennek a témához???) ejnye1
(Ez egy válasz lyuk78 üzenetére (2009. 12. 14. hétfő 20:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 14. hétfő 20:49
Egy normális srácnak fontos !!! De 99%-ban itt (már bocs a kifejezésért) egy félkezű,vak, terhes redvás nőt is megdugnának. Sokszor nézd meg milyen képekhez milyen kommenteket írnak be. Tökmindegy ,hogy a 9 hónapban van vagy pénzért fotozzák az erdő szélén stb... 100 komment van,hogy hogy megdugnák,kinyalnák stb...

És ahogy elnézem a párodat(csinos,formás stb..),azt hiszem nektek sem mindegy ki érne hozzá ,mert ápoltnak és normálisnak tüntök. És azt hiszem ez a normális ha mindenki ad magára és ésszel mennek a dolgok !
#795   2009. 12. 14. hétfő 22:34
X Törölt felhasználó (18603) VIP
Mi az általad említett 1%-ba eső (aranyos, kedves, jó vele beszélgetni....) szándékosan kerüljük. Volt ilyenben részünk. 1 alkalommal velünk volt, utána meg nem bírt magával, hívogatott, sms-hegyek.... olyanokkal fárasztott, hogy mesélte a barátjainak, hogy beszállt 3.-nak, de nem hiszik el neki, ezért majd felhív és a feleségem a telefonba mondja el, hogy mit csináltunk és Ő az a nő, akit megdugott.
Ennyit erről. Viszont akivel jól éreztük magunkat, azt is ezen az oldalon találtuk, SŐT, nagyon sok mindenkit, akik jó fejek.
De MI is párt keresünk elsősorban, és ott nagyon de nagyon sok minden lehet, ami miatt nem jön össze egy ilyen találka.
#794   2009. 12. 14. hétfő 21:39
X Törölt felhasználó (467890)
Hm..Én iszonyatosan vágyom rá. Kíváncsi vagyok milyen lehet, ha két pasi egyszerre csak velem foglalkozik. Biztos csodás smile
De én is azt hiszem és úgy vallom, hogy ehhez kell némi vonzódás...harmónia. Másképp egyelőre nem tudom elképzelni
#793   2009. 12. 14. hétfő 21:28
X Törölt felhasználó (406956) VIP
Okostojás!

Ha nem tudsz egy mondatot értelmezni, az már komoly baj.....
Voltam lánnyal, nővel, párral. Tudnék mesélni... de mind mögött valamilyen vonzódás volt. Nem csak "menjünkdugni" Érted már?
#792   2009. 12. 14. hétfő 21:12
lyuk78 lyuk78
Kicsit olvasd át jobban mire érti azt amit írt ! Szerintem ez lehet a gond amikor nemet mondanak : )))
#791   2009. 12. 14. hétfő 20:49
lyuk78 lyuk78
Egy normális srácnak fontos !!! De 99%-ban itt (már bocs a kifejezésért) egy félkezű,vak, terhes redvás nőt is megdugnának. Sokszor nézd meg milyen képekhez milyen kommenteket írnak be. Tökmindegy ,hogy a 9 hónapban van vagy pénzért fotozzák az erdő szélén stb... 100 komment van,hogy hogy megdugnák,kinyalnák stb...

És ahogy elnézem a párodat(csinos,formás stb..),azt hiszem nektek sem mindegy ki érne hozzá ,mert ápoltnak és normálisnak tüntök. És azt hiszem ez a normális ha mindenki ad magára és ésszel mennek a dolgok !
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 14. hétfő 20:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (406956) VIP
2009. 12. 14. hétfő 20:37
Szia Zsuzsi!

Nagy részben igazat adok Neked. Viszont az éremnek 2 oldala van. A harmadik félnek is vannak hasonló elvárásai a párral szemben, mint amit tőle elvárnak. Szerintem a FÉRFI ugyanúgy megválogatja a partnert mint ahogyan a párok is válogatnak. Csak azért, hogy behúzzak egy "strigulát" még sosem voltam senkivel. Sokkal fontosabbnak tartom a kölcsönös szimpátiát mint a külsőségeket, ha ez nincs meg akkor kár tovább erőltetni.
Viszont ha minden stimmel, akkor az mindenki számára felejthetetlen élményeket hozhat, nem csak egy dugást.
Szóval csak arra akarok kilyukadni, hogy a két fél elvárásai elég nehezen egyeznek egymással, így valóban nehéz megfelelő partnereket találni.
Ezeket a gondolatokat harmadik félként írtam le.
#790   2009. 12. 14. hétfő 20:45
lyuk78 lyuk78
Igen,így keressünk fiút 3nak ! Miért kéne egy olyan fiúval aki nem 100% felel meg minden elvárásnak. Időnk van,amg nem találjuk meg a tökéleteset addig válogatunk. Ez nem olyan mint együtt sétálni a ház körűl. Itt egy házaspárnak a magánéletében,szexuális életükbe egy idegent akarnak befogadni ,akiben 100% meg szeretnének bízni.Ha 1 alkalomról is van szó akkor is. Mert ez úgy a legjobb a házaspárnak. Szerintem a fiúnak sem lenne a legjobb,ha aktus közben derűl ki,bocsi de még sem ilyesmire gondolunk mint te. Valóban van aki bunkó de jól néz ki, ronda de rendes, van aki egyszerűen nem az este az embernek, vagy olyan is van aki pld (hülyén hangzik de ilyen is van,,, túl jól néz ki pld) . Nem biztos hogy a fiúval van baj,hanem egyszerűen,nem ilyen embert keresünk arra az alkalomra. Mi pld,valamilyen szinten (ha önző ha nem) olyan srácot keresünk akit valamilyen szinten tudunk irányítani és ha NEMET mondunk az NEMET is jelet! Volt akinek írtük,hogy bocsi de nem iylen pasit keresünk,nem vagy az esetünk (kedvesen írtuk) és jött a miért nem stb... Ilyen személyel nem ,hogy szexuális kapcsolatot de még beszélgetni sem szeretnénk. És ezek végett sokszor szerintem a rendes fiuk is szívnak ! Volt olyan is amikor mentünk volna 100% és a srác amikor indulni kelett ,, éppen nem ért rá,mert már későre jár ! Ilyen is volt ! És ugye egy párnál 2 embernek kell megfelelni (nem minden párnál) nem 1 embernek ! Összetett dolog ez, és mindenki a hegynek azt az oldalát látja amelyiken mászik felfelé !
#789   2009. 12. 14. hétfő 20:37
X Törölt felhasználó (406956) VIP
Szia Zsuzsi!

Nagy részben igazat adok Neked. Viszont az éremnek 2 oldala van. A harmadik félnek is vannak hasonló elvárásai a párral szemben, mint amit tőle elvárnak. Szerintem a FÉRFI ugyanúgy megválogatja a partnert mint ahogyan a párok is válogatnak. Csak azért, hogy behúzzak egy "strigulát" még sosem voltam senkivel. Sokkal fontosabbnak tartom a kölcsönös szimpátiát mint a külsőségeket, ha ez nincs meg akkor kár tovább erőltetni.
Viszont ha minden stimmel, akkor az mindenki számára felejthetetlen élményeket hozhat, nem csak egy dugást.
Szóval csak arra akarok kilyukadni, hogy a két fél elvárásai elég nehezen egyeznek egymással, így valóban nehéz megfelelő partnereket találni.
Ezeket a gondolatokat harmadik félként írtam le.
(Ez egy válasz Zsuzsi_ üzenetére (2009. 12. 14. hétfő 14:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 14. hétfő 14:16
Miért hihetetlen hogy nehéz találni harmadikat?
Gondolj már bele, csak egy picikét. Ha van egy összeszokott pár, aki együtt él - tehát nem csak dugni jár össze - akkor annak a párnak nem mindegy, hogy ki lesz a harmadik. Azért nem árt, ha azon kivül hogy képes férfiként helyt állni, még van annnyi esze is, hogy elötte, utána lehet vele egyet beszélgetni is akár.
Vagy szerinted az őszintetég az nagyon dívik a keresgélők közt? Nem érnek rá, nem azt mondják amit két napja írtak.... és még sokmindent sorolhatnék tapasztalatból. De a fórum se erről szól.
Mellesleg ha már off akkor az is érdekes, hogy ha párként lányt kerestünk vagy párt, akkor miért akadt mindig a női név mögött férfibe az ember.
Szóval valóban nem könnyű megtalálni azt, akivel az ember szívesen van hármasban, kétpasival. Egyébként létezik ilyen. De valószinűleg az nem pasi, hanem férfi.
#788   2009. 12. 14. hétfő 14:16
Zsuzsi_ Zsuzsi_
Miért hihetetlen hogy nehéz találni harmadikat?
Gondolj már bele, csak egy picikét. Ha van egy összeszokott pár, aki együtt él - tehát nem csak dugni jár össze - akkor annak a párnak nem mindegy, hogy ki lesz a harmadik. Azért nem árt, ha azon kivül hogy képes férfiként helyt állni, még van annnyi esze is, hogy elötte, utána lehet vele egyet beszélgetni is akár.
Vagy szerinted az őszintetég az nagyon dívik a keresgélők közt? Nem érnek rá, nem azt mondják amit két napja írtak.... és még sokmindent sorolhatnék tapasztalatból. De a fórum se erről szól.
Mellesleg ha már off akkor az is érdekes, hogy ha párként lányt kerestünk vagy párt, akkor miért akadt mindig a női név mögött férfibe az ember.
Szóval valóban nem könnyű megtalálni azt, akivel az ember szívesen van hármasban, kétpasival. Egyébként létezik ilyen. De valószinűleg az nem pasi, hanem férfi.
#787   2009. 12. 14. hétfő 09:11
X Törölt felhasználó (18603) VIP
Szerintem leírtad a választ! Ki mi szerint válogat.
#786   2009. 12. 13. vasárnap 22:29
X Törölt felhasználó (18603) VIP
Sokan nem hiszik, de nagyon nehéz egy megfelelő 3.-at vagy párt találni. DE MEGÉRI KERESNI!!! nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 05. szombat 16:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (166411)
2009. 12. 05. szombat 16:08
Szép napot mindenkinek
Mi már jo 2 éve keresünk megfelelő partnert harmadiknak,egyszer sikerült összehozni és nagyon jo volt.
Sajnos a nagy távolság miatt nem sikerült több talit összehozni azóta is keresünk de nem sok sikerrel,nekem az a meglátásom sok pasi aki jelentkezik valojába csak cam szexet akar.TISZTELET A KIVÉTELNEK.
Mi keresünk sportos 25 35 közötti sportos nem kamu pasit akinek van hely mi észak magyarországon lakunk utazni tudunk,és szeretnék párral beszélgetni msn akinek van tapasztalata 3 as szexbe.
#785   2009. 12. 11. péntek 10:05
X Törölt felhasználó (76919)
Szió! Talán tudnék segíteni! Írtam Neked privát üzenetet! circling
#784   2009. 12. 05. szombat 22:54
X Törölt felhasználó (449833)
Sziasztok...

Érdekesnek találom, hogy pasit is nehéz találni...azt hinnénk egy pasi hamarabb benne van a dologban mint egy nő. Lehet csak a publicitás hiánya miatt, de több olyan felállásról értesülünk, hogy két pasi van egy lánnyal. Lehet hogy pasi jelentkező lenne elég, csak a befogadó pár nem találja alkalmasnak? Mi még csak a tervezgetés részében járunk a dolognak...szal érdemileg nem tudunk hozzászólni. De azt hiszem tanulságos lenne ha több példát írnának le a szerencsés tapasztaltak, pozitívat és negatívat egyaránt.
#783   2009. 12. 05. szombat 16:08
X Törölt felhasználó (166411)
Szép napot mindenkinek
Mi már jo 2 éve keresünk megfelelő partnert harmadiknak,egyszer sikerült összehozni és nagyon jo volt.
Sajnos a nagy távolság miatt nem sikerült több talit összehozni azóta is keresünk de nem sok sikerrel,nekem az a meglátásom sok pasi aki jelentkezik valojába csak cam szexet akar.TISZTELET A KIVÉTELNEK.
Mi keresünk sportos 25 35 közötti sportos nem kamu pasit akinek van hely mi észak magyarországon lakunk utazni tudunk,és szeretnék párral beszélgetni msn akinek van tapasztalata 3 as szexbe.
#782   2009. 12. 05. szombat 15:58
X Törölt felhasználó (162472)
Nehéz ügy. Először is bizalom kérdése,ismeretség kérdése.Megbizol a másik őszinteségében, vagy nem.Ha nem,kérjél papírt, ma már mindenfajta vizsgélatot el lehet végeztetni a kapcsolat elött. A profiknak rendelkezésre áll.Persze ők a szolgáltatást nem ingyen adják.
Nekünk volt egy kapcsolatunk ami megszakadt. Azóta 3 éve nem jött össze semmi. Sokan megijednek, vagy nem is igazán akarják ezt felvállalni. Vagy te nem vagy jó nekik. vagy neked nem megfelelő a jelentkező. Főleg a pár jelentkezők vennek nagyon kevesen.
A férfi szeretné aztán kiderül a nő nem tud semmiről s csak a balhé van.
Sok sikert, ne add fel, én jól éreztem magam hasonló szituációban
(Ez egy válasz zgrrr üzenetére (2009. 12. 05. szombat 10:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 05. szombat 10:39
sziasztok! a páromat nagyon izgatná, ha az ő jelenlétében valaki megdugna. Engem is vonz a dolog, de az is nagyon izgatja a fantáziám, hogy milyen amikor egy farok van a punciban, és egy a posiban, és úgy dugnak ketten egyszerre.
Nagyon nagyon szeretném kipróbálni, és örömet okozni a férjemnek.
De!
Ami megakadályoz, az az, hogy rettenetesen félek az ilyen szexuális úton összeszedhető nyavalyáktól. Ti ezt hogyan oldjátok meg?
Ismerőst kerestek 3.-nak, akiről tudjátok, hogy nem rakja bele mindenfélébe, vagy hogy?
 
... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: szexcica szexcica
Nyitás ideje: 2005. 01. 20. csütörtök
Üzenetek: 921db
Utolsó üzenet: 2021. 06. 23. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!