Nudisták, naturisták, szex (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!
Naturizmus, nem más, mint a harmónia. Harmónia, önmagunkkal, a többi emberrel és a természettel.
Nudizmus, nem más, mint ruhátlanság választása, akár a naturalizmust követve, akár „egyenletes barnaság” szelemét és sok egyéb dolgot. Persze a szexualitás csak egy kellemes mellékhatás. Amit természetesen privát körülmények között visszavonultan old meg az ember!
Nudista: az, aki időnként a ruhátlanságot választja;
Naturista pedig, ha akarja, a ruhátlanságot választja, de filozófiájának nem elengedhetetlen része alkalmi meztelenség, azaz nem biztos hogy nudista. Tehát egyszerű meztelenkedésnél, nem meztelenkedésnél többet foglal magába a szemlélete: környezettudatosságot, vegetarianizmust, és a természettel való szorosabb viszonyt (természetes öltözet, eszközök stb.)
Naturista strandon ne legyél meglepődve, hogy textilesek is vannak, de evidensnek veheted azt, hogy annak anyaga természetes anyag.
Nudista strand az a hely ahol elvárt a meztelenkedés.
A nudista strandon tett látogatás felhatalmazhat arra, hogy nudistának nevezd magad, de még nem tesz naturalistává!
Nudizmus-t - naturalizmus-t nem keverni nem egy a kettő (sajnos sok nudizmus számára helyet biztosító létesítmények, területek előszeretettel aggatják ki a „naturalista” szót csak a jobb úriasabb hangzás kedvért)
A nudizmus nem egyenlő az exhibicionizmussal!


Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#6735   2024. 01. 30. kedd 12:10
Manna Ventura Manna Ventura
A román nudi strandról (Konstanca, Costinesti) van valakinek infója? Hova érdemes menni, mire figyeljünk, mire lehet számítani? Mindenki meztelen, vagy ez csak opció?
Köszönjük szépen!
#6734   2024. 01. 18. csütörtök 18:07
Resonance Resonance
Szerintem nem azt írtam, hogy valaki ki lett nézve a nudista strandról, mert normális piercingje van, sem azért, mert tetovált. Sokaknak van és ez nem gond. De ahogy egy heregyűrű sem épp oda való, ugyanúgy a félkilós fémkészlet sem, amely egy helyre összpontosítva felvette a versenyt az óra ingájával. És van ilyen! Erről írtam. Mindemellett meg az tetőzte a helyzetet, hogy az illető folyamatosan fel s le járkált, kezében a mobil telefon feltűnő pozicióban. Ez nem csak nekem tűnt fel. Nem tegnaptól járok nudista helyekre, illetve ez nem a tolerancia kérdése, szerintem nem oda való. Tisztában vagyok vele hogy milyen oldalon írom mindezt (ennek is oka van), de mégiscsak egy nudista strandról van szó, nem másról. Sajnos úgyis az a trend, hogy nem oda való dolgok miatt már nem egy (tűrt) nudista helyet szüntettek be a hatóságok, csökkenve ezzel az amúgy sem bő választékot. Tényleg ezt szeretnénk elérni? Én nem.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2024. 01. 04. csütörtök 19:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 04. csütörtök 19:49
Ez szerintem nem így van, szerintem emiatt valakit kinézni egy naturista strandról meri intim pircingje van, hülyeség. Feleségemen is van szinte mindenhol, ettől nem lesz megbotránkoztató. Ezek után jöhetnek a tetotoválrak hogy az sem fér bele a naturista szemléletbe?
#6733   2024. 01. 15. hétfő 13:32
Alazhatopasi Alazhatopasi
Elég nehezen akar ez neked összejönni... rolleyes
Több mint 1,5 éve kérdezgetsz erről, úgy, hogy elvileg soproni vagy; onnan egy 45 perces út lenne...
Túl sok mindent nem kell "tudni": vannak szaunák, gőzfürdő, stb.
A sokak által túlgondolt "különlegesség", hogy naturista a hely.
De ettől még nem swinger klub.
(Ez egy válasz maxpax üzenetére (2024. 01. 15. hétfő 11:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 15. hétfő 11:05
Sziasztok. Pénteken napközben tervezek menni bukfurdore azon belül is a szauna részlegre. Nem voltam még. Mit kell róla tudni? smile
#6732   2024. 01. 15. hétfő 13:15
kandurmarci kandurmarci
A szaunarészleg teljesen külön van és textilmentes. Van egy csomó részben szeparált pihenő is, ahol ez-az elvileg előfordulhat, több benti és kinti szauna is van, vannak programok, kint egy nagyobb melegvizes medence...stb.
(Ez egy válasz maxpax üzenetére (2024. 01. 15. hétfő 11:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 15. hétfő 11:05
Sziasztok. Pénteken napközben tervezek menni bukfurdore azon belül is a szauna részlegre. Nem voltam még. Mit kell róla tudni? smile
#6731   2024. 01. 15. hétfő 11:05
maxpax maxpax
Sziasztok. Pénteken napközben tervezek menni bukfurdore azon belül is a szauna részlegre. Nem voltam még. Mit kell róla tudni? smile
#6730   2024. 01. 15. hétfő 07:47
Felhőék Felhőék
Voltunk biikalon, ismerjük. Azért az a szauna kisebb azért, a fürdôböl nyílik, amikor ott voltunk senki nem volt csak mi, igaz napközben viltunk. Akkor semmi kép nem volt a szaunában nagy élet.
(Ez egy válasz Gerzson95 üzenetére (2024. 01. 14. vasárnap 18:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 14. vasárnap 18:55
Sziqsztok . Bikal kastely szalloban a textil me tes szauna reszlegen atlag korosztaly milyen mennyire textil mentes a szauna ?
#6729   2024. 01. 14. vasárnap 18:55
Gerzson95 Gerzson95
Sziqsztok . Bikal kastely szalloban a textil me tes szauna reszlegen atlag korosztaly milyen mennyire textil mentes a szauna ?
#6728   2024. 01. 14. vasárnap 18:38
Krezsi Krezsi
Meg kívánják egymást mindig smile Mondjuk mi akkoriban jöttünk el! Úgy, hogy nem tudom mások is szoktak-e belendülni.
(Ez egy válasz Sönc 50 üzenetére (2024. 01. 14. vasárnap 17:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 14. vasárnap 17:14
Ők rendszeresen szoktak ott.
#6727   2024. 01. 14. vasárnap 17:14
Sönc 50 Sönc 50
Ők rendszeresen szoktak ott.
(Ez egy válasz Krezsi üzenetére (2024. 01. 14. vasárnap 16:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 14. vasárnap 16:28
Tegnapi nap kerekdombon voltunk. Egész jó volt, csak bazi hideg volt ha kijöttél a vízből. Sötétedés után volt 1 idősebb házaspár. Ők nem zavartatták magukat dugtak. Úgy, hogy volt minden.
#6726   2024. 01. 14. vasárnap 16:28
Krezsi Krezsi
Tegnapi nap kerekdombon voltunk. Egész jó volt, csak bazi hideg volt ha kijöttél a vízből. Sötétedés után volt 1 idősebb házaspár. Ők nem zavartatták magukat dugtak. Úgy, hogy volt minden.
#6725   2024. 01. 14. vasárnap 15:25
Lia80 Lia80
Balatonberény augusztusra lefoglalva. Picit drágábban mint tavaly de legalább ott leszünk 1 hétig. Reméljük az időjárás is kedvező lesz. Tavaly nagyon jó időt fogtunk ki....
#6724   2024. 01. 05. péntek 07:26
Spongyabob Spongyabob
Pontosan. A piercing és a tetoválás egyszerűen nem téma. Szó szerint senkit nem érdekel. Magánügy.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2024. 01. 04. csütörtök 19:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 04. csütörtök 19:49
Ez szerintem nem így van, szerintem emiatt valakit kinézni egy naturista strandról meri intim pircingje van, hülyeség. Feleségemen is van szinte mindenhol, ettől nem lesz megbotránkoztató. Ezek után jöhetnek a tetotoválrak hogy az sem fér bele a naturista szemléletbe?
#6723   2024. 01. 05. péntek 05:22
Idősebbet Idősebbet
Köszönöm
(Ez egy válasz Fox Mulderék üzenetére (2024. 01. 04. csütörtök 20:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 04. csütörtök 20:07
Délegyháza, ami Budapestről autóval könnyen elérhető. A korosztály vegyes, de bőven akad a kersett korosztályból. Kedvesek, nyitottak. Ne légy tolakodó, vagy harsány és valószínűleg elkelsz. wink
#6722   2024. 01. 04. csütörtök 20:07
Fox Mulderék Fox Mulderék
Délegyháza, ami Budapestről autóval könnyen elérhető. A korosztály vegyes, de bőven akad a kersett korosztályból. Kedvesek, nyitottak. Ne légy tolakodó, vagy harsány és valószínűleg elkelsz. wink
(Ez egy válasz Idősebbet üzenetére (2024. 01. 04. csütörtök 15:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 04. csütörtök 15:58
Sziasztok! Sosem voltam még nudizni de egyre jobban tetszik a gondolat Pest megyei hely érdekelne leginkább ! Első alkalommal tuti bámészkodnék is. Gondolom ez ciki dolog! Lenne egy olyan kérdésem is, hogy jár 60 feletti korosztály illetve duci nagydarab nő természetes intím és nagy lógós cicivel?
#6721   2024. 01. 04. csütörtök 19:49
Felhőék Felhőék
Ez szerintem nem így van, szerintem emiatt valakit kinézni egy naturista strandról meri intim pircingje van, hülyeség. Feleségemen is van szinte mindenhol, ettől nem lesz megbotránkoztató. Ezek után jöhetnek a tetotoválrak hogy az sem fér bele a naturista szemléletbe?
(Ez egy válasz Resonance üzenetére (2023. 11. 08. szerda 22:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 08. szerda 22:40
Egy diszkrétebb intim piercing nudista helyen is simán elfogadott. Viszont van olyan is, aki az egész szerszámos láda tartalmát ott hordja. Na, ez szerintem már nem fér bele... a naturiznus kereteibe.
#6720   2024. 01. 04. csütörtök 15:58
Idősebbet Idősebbet
Sziasztok! Sosem voltam még nudizni de egyre jobban tetszik a gondolat Pest megyei hely érdekelne leginkább ! Első alkalommal tuti bámészkodnék is. Gondolom ez ciki dolog! Lenne egy olyan kérdésem is, hogy jár 60 feletti korosztály illetve duci nagydarab nő természetes intím és nagy lógós cicivel?
#6719   2023. 12. 12. kedd 11:04
peter_ugyes peter_ugyes
Úgy érted, Veszprémben? pm
(Ez egy válasz hopeful üzenetére (2023. 06. 15. csütörtök 10:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 15. csütörtök 10:01
Sziasztok.Ismer valaki kimondottan naturista apartmant? Ahol egész nap meztelen elvezhetjük a szabadságot?
#6718   2023. 12. 01. péntek 15:53
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Resonance pont azt írta, hogy az még simán elfogadott. Bár szerintem a naturisták/nudisták nagyon toleránsak, a "szerszámosládát" sem tennék szóvá,
(Ez egy válasz Spongyabob üzenetére (2023. 12. 01. péntek 08:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 01. péntek 08:59
Ez érdekes...nekem a mellemben van egy piercing, 2 a farkamban a zacsinál, a páromnak 2 van a puncijában. Rendszeresen járunk Délegyre illetve horvát és görög nudista strandokra és soha senkit nem zavart soha senki nem szólt miatta. Ellenben rajtunk kivül is nagyon sok nőnek és férfinak van. Ez ma már egyszerűen nem téma. Németországban és a spanyoloknál a normál textiles strandokon is rengeteg embernek van pl a mellében piercing és teljesen természetes.
#6717   2023. 12. 01. péntek 08:59
Spongyabob Spongyabob
Ez érdekes...nekem a mellemben van egy piercing, 2 a farkamban a zacsinál, a páromnak 2 van a puncijában. Rendszeresen járunk Délegyre illetve horvát és görög nudista strandokra és soha senkit nem zavart soha senki nem szólt miatta. Ellenben rajtunk kivül is nagyon sok nőnek és férfinak van. Ez ma már egyszerűen nem téma. Németországban és a spanyoloknál a normál textiles strandokon is rengeteg embernek van pl a mellében piercing és teljesen természetes.
(Ez egy válasz Resonance üzenetére (2023. 11. 08. szerda 22:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 08. szerda 22:40
Egy diszkrétebb intim piercing nudista helyen is simán elfogadott. Viszont van olyan is, aki az egész szerszámos láda tartalmát ott hordja. Na, ez szerintem már nem fér bele... a naturiznus kereteibe.
#6716   2023. 11. 28. kedd 08:03
Resonance Resonance
Vannak lehetőségek, ha nem is olyanok, mint nyáron. Például:
* lehetsz otthonodban is meztelenül, ha a hőmérsékleti viszonyok ezt lehetővé teszik;
* termálfürdők, hotelek szaunáiban;
* távolabbi országok, szigetek naturista strandjai, klubhotelek, pl. Kanári szigetek, Karib térség, Mexikó, de tudtommal Máltán is van egy nudista strand;
* naturista egyesületek keretein belül szervezett alkalmakon.
(Ez egy válasz bondage_doll üzenetére (2023. 11. 25. szombat 13:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 25. szombat 13:06
A tanácsotok szeretném kérni, a rossz idő beköszöntével hogyan lehet a naturizmusnak hódolni (a meghirdetett speciális alkalmakon túl, pl. ballószögi naturista nap és tsai). Azért ősztől tavaszig eltelik jó pár hónap, nem hiszem el, hogy aki valóban meztelenség függő, az egyszerűen csak átvészeli.
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kotlar kotlar
Nyitás ideje: 2007. 12. 26. szerda
Üzenetek: 6755db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 02. péntek
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!