Nudisták, naturisták, szex (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!
Naturizmus, nem más, mint a harmónia. Harmónia, önmagunkkal, a többi emberrel és a természettel.
Nudizmus, nem más, mint ruhátlanság választása, akár a naturalizmust követve, akár „egyenletes barnaság” szelemét és sok egyéb dolgot. Persze a szexualitás csak egy kellemes mellékhatás. Amit természetesen privát körülmények között visszavonultan old meg az ember!
Nudista: az, aki időnként a ruhátlanságot választja;
Naturista pedig, ha akarja, a ruhátlanságot választja, de filozófiájának nem elengedhetetlen része alkalmi meztelenség, azaz nem biztos hogy nudista. Tehát egyszerű meztelenkedésnél, nem meztelenkedésnél többet foglal magába a szemlélete: környezettudatosságot, vegetarianizmust, és a természettel való szorosabb viszonyt (természetes öltözet, eszközök stb.)
Naturista strandon ne legyél meglepődve, hogy textilesek is vannak, de evidensnek veheted azt, hogy annak anyaga természetes anyag.
Nudista strand az a hely ahol elvárt a meztelenkedés.
A nudista strandon tett látogatás felhatalmazhat arra, hogy nudistának nevezd magad, de még nem tesz naturalistává!
Nudizmus-t - naturalizmus-t nem keverni nem egy a kettő (sajnos sok nudizmus számára helyet biztosító létesítmények, területek előszeretettel aggatják ki a „naturalista” szót csak a jobb úriasabb hangzás kedvért)
A nudizmus nem egyenlő az exhibicionizmussal!


Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

Az eddigi hozzászólások

... 32 33 34 35 36 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#6144   2022. 07. 22. péntek 10:46
Vidka87 Vidka87
Sziasztok. Sok helyen olvastam a dunaalmási nudista partról. Valaki tudna informálni, hogy a hely létezik-e még, esetleg, hogy lehet megtalálni? Sajnos a fórumok és a netes leírások elég régiek.

Előre is köszönöm!

Vidka
#6143   2022. 07. 22. péntek 08:51
Resonance Resonance
Ehhez tényleg nincs mit hozzáfűzni eljen
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2022. 07. 22. péntek 08:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 22. péntek 08:44
Értem.
Közben azért kutatok az emlékeim között, mert rengeteg alkalommal jártam különböző strandokon (itthon és külföldön), és nem emlékszem, hogy bárhol is kértek volna Lakcímkártyát tőlem, hogy az esetleges "garázdaságaim" után tudják, hogy hová is kell küldeni a "jogi követeléseiket"... (megvettem a napi jegyet és kész).
Szállodában is számos alkalommal voltam életem során, de eddig még az útlevél mindenhol elegendő volt, - és mint tudjuk - nincs benne lakcím!
A hivatkozott "garázdaság" pedig mindenhol rendőrségi eljárást von maga után, akkor pedig a BM nyilvántartása alapján már hivatalosan is elérhető leszek a peres eljárás során.

Úgyhogy amint mondtam: értem, ugyanakkor viszont érvként sajnos nem tudom elfogadni a lakcímem - bárki számára történő - kiadása tekintetében.
(De azért köszönöm!)
#6142   2022. 07. 22. péntek 08:44
Babettbitch Babettbitch
Értem.
Közben azért kutatok az emlékeim között, mert rengeteg alkalommal jártam különböző strandokon (itthon és külföldön), és nem emlékszem, hogy bárhol is kértek volna Lakcímkártyát tőlem, hogy az esetleges "garázdaságaim" után tudják, hogy hová is kell küldeni a "jogi követeléseiket"... (megvettem a napi jegyet és kész).
Szállodában is számos alkalommal voltam életem során, de eddig még az útlevél mindenhol elegendő volt, - és mint tudjuk - nincs benne lakcím!
A hivatkozott "garázdaság" pedig mindenhol rendőrségi eljárást von maga után, akkor pedig a BM nyilvántartása alapján már hivatalosan is elérhető leszek a peres eljárás során.

Úgyhogy amint mondtam: értem, ugyanakkor viszont érvként sajnos nem tudom elfogadni a lakcímem - bárki számára történő - kiadása tekintetében.
(De azért köszönöm!)
(Ez egy válasz Meztelen érintés üzenetére (2022. 07. 20. szerda 21:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 20. szerda 21:01
Mint a szállodában, károkozás ,garázdaság esetén ,erre a címre mennek a jogi követelések, felszólítások, idézések ....stb
#6141   2022. 07. 21. csütörtök 10:35
X Törölt felhasználó (4671706)
Baranya megyében tud valaki jó nudi helyeket? Akár privátot? Hová érdemes menni ?
#6140   2022. 07. 21. csütörtök 06:59
X Törölt felhasználó (4572742)
#6139   2022. 07. 21. csütörtök 05:57
Meztelen érintés Meztelen érintés
kacsint
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 07. 20. szerda 21:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4572742)
2022. 07. 20. szerda 21:51
Valami tévedés van, nem Pityu vagyok, bocsi ....
#6138   2022. 07. 20. szerda 21:51
X Törölt felhasználó (4572742)
Valami tévedés van, nem Pityu vagyok, bocsi ....
(Ez egy válasz Meztelen érintés üzenetére (2022. 07. 20. szerda 21:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 20. szerda 21:44
Neked nem Pityu.
#6137   2022. 07. 20. szerda 21:44
Meztelen érintés Meztelen érintés
Neked nem Pityu.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 07. 20. szerda 21:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4572742)
2022. 07. 20. szerda 21:29
A lakcím változást is be kell majd jelenteni? confused
#6136   2022. 07. 20. szerda 21:29
X Törölt felhasználó (4572742)
A lakcím változást is be kell majd jelenteni? confused
(Ez egy válasz Meztelen érintés üzenetére (2022. 07. 20. szerda 21:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 20. szerda 21:01
Mint a szállodában, károkozás ,garázdaság esetén ,erre a címre mennek a jogi követelések, felszólítások, idézések ....stb
#6135   2022. 07. 20. szerda 21:19
balu-999 balu-999
Amit írtál, átérezzük, mi is szeretjük Berényt.
Jó lenne idén is meglátogatni. Kellemes hely.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 07. 20. szerda 05:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4540042)
2022. 07. 20. szerda 05:01
A tegnapi napot Berényben töltöttük, nagyon jó volt! Tényleg szép rendezett, nem is voltak sokan, nagyon jól éreztük magunkat! Béreltünk egy sup-ot, kettőnket simán elbírt, sokat fürödtünk, tiszta és kellemesen meleg volt a víz, és bevallom sokat sétáltunk, nézegettünk. A párom ötletére napszemüvegben, nagy jó volt látni, érezni amikor minket is megnéztek, és persze mi is diszkréten nézegettünk. Semmilyen rossz élményünk nem volt, láthatóan akik ide járnak ápolt, többségében borotvált, és a fürdőruha hiányában csodaszépen lebarnult emberek voltak. Teljesen vegyes volt , szerencsére volt sok fiatal is, főleg srácok, nagyon természetesek voltak ők is, de sok 50-es korunkbeli is. És komolyan jó volt nézni az idősebbeket is, közöttük is volt sok olyan, amilyen szívesen lennék majd annyi idősen. Olyan természetes volt meztelenül lenni egész nap, hogy hihetetlen. Nagyon régóta vágytam már erre, hatalmas élmény volt. És a legjobb, hogy nem csak nekem volt az, a nyáron még biztosan (többször) visszamegyünk!
#6134   2022. 07. 20. szerda 21:01
Meztelen érintés Meztelen érintés
Mint a szállodában, károkozás ,garázdaság esetén ,erre a címre mennek a jogi követelések, felszólítások, idézések ....stb
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2022. 07. 20. szerda 00:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 20. szerda 00:38
Azért az alapkérdés felett mindenki elsiklott.
Az alapkérdés még mindig az: miért/mihez kell a "Lakcím" egy nudista strand belépőkártyájához?
Mert azért legyünk őszinték: ez nem egy nemzetközi bank, nem egy kereskedelmi multicég. Ez a magyar ember szemében egy kócos kis "himi-humi" magánvállalkozás. Ez van. És a magyar ember alapból bizalmatlan.

A sokat hivatkozott beazonosítás pedig nem a lakcím alapján történik. Arra ott van a név+szig. szám. Ha ezeket tartalmazza/ezek alapján van kiállítva a Tagsági kártya, az bőven elegendő az azonosításhoz. És akkor nem kezd el "konteókat" gyártani senki sem. Ennyi.
#6133   2022. 07. 20. szerda 19:38
Neytiri Neytiri
Sziasztok. Ányásra valaki esetleg tervez nudizást?
#6132   2022. 07. 20. szerda 17:25
Mon Cheri Mon Cheri
Sziasztok! Beach Soline (Porec) nagyon jó, víz 27c°
#6131   2022. 07. 20. szerda 05:01
X Törölt felhasználó (4540042)
A tegnapi napot Berényben töltöttük, nagyon jó volt! Tényleg szép rendezett, nem is voltak sokan, nagyon jól éreztük magunkat! Béreltünk egy sup-ot, kettőnket simán elbírt, sokat fürödtünk, tiszta és kellemesen meleg volt a víz, és bevallom sokat sétáltunk, nézegettünk. A párom ötletére napszemüvegben, nagy jó volt látni, érezni amikor minket is megnéztek, és persze mi is diszkréten nézegettünk. Semmilyen rossz élményünk nem volt, láthatóan akik ide járnak ápolt, többségében borotvált, és a fürdőruha hiányában csodaszépen lebarnult emberek voltak. Teljesen vegyes volt , szerencsére volt sok fiatal is, főleg srácok, nagyon természetesek voltak ők is, de sok 50-es korunkbeli is. És komolyan jó volt nézni az idősebbeket is, közöttük is volt sok olyan, amilyen szívesen lennék majd annyi idősen. Olyan természetes volt meztelenül lenni egész nap, hogy hihetetlen. Nagyon régóta vágytam már erre, hatalmas élmény volt. És a legjobb, hogy nem csak nekem volt az, a nyáron még biztosan (többször) visszamegyünk!
#6130   2022. 07. 20. szerda 01:21
renike792 renike792
Sziasztok jó nudista strand
#6129   2022. 07. 20. szerda 00:38
Babettbitch Babettbitch
Azért az alapkérdés felett mindenki elsiklott.
Az alapkérdés még mindig az: miért/mihez kell a "Lakcím" egy nudista strand belépőkártyájához?
Mert azért legyünk őszinték: ez nem egy nemzetközi bank, nem egy kereskedelmi multicég. Ez a magyar ember szemében egy kócos kis "himi-humi" magánvállalkozás. Ez van. És a magyar ember alapból bizalmatlan.

A sokat hivatkozott beazonosítás pedig nem a lakcím alapján történik. Arra ott van a név+szig. szám. Ha ezeket tartalmazza/ezek alapján van kiállítva a Tagsági kártya, az bőven elegendő az azonosításhoz. És akkor nem kezd el "konteókat" gyártani senki sem. Ennyi.
#6128   2022. 07. 20. szerda 00:37
Lion74 Lion74
Valamiért belerak a linkbe az Adatvédelmi szóba plusz -, de az oldaluk alján is megtalálható.
(Ez egy válasz Lion74 üzenetére (2022. 07. 19. kedd 22:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 19. kedd 22:25
Kint van a honlapon...
https://naturista.hu/wp-content/uploads/2022/04/Adatve%CC%81de- lmi-szaba%CC%81lyzat.pdf
#6127   2022. 07. 19. kedd 22:25
Lion74 Lion74
Kint van a honlapon...
https://naturista.hu/wp-content/uploads/2022/04/Adatve%CC%81de- lmi-szaba%CC%81lyzat.pdf
(Ez egy válasz lola_mia üzenetére (2022. 07. 19. kedd 14:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 19. kedd 14:08
A legnagyobb problémát az jelenti, hogy nincs adatvédelmi szabályzatuk, nincs semmilyen nyilvános információ hogyan kezelik az ott tartózkodók adatait. Az alapszabályukban hivatkoznak tarsadalmi rendészekre, de ők a legkevésbé sem tekinthetők hivatalos rendészeti feladatokat ellátó személynek. Csupán magánemberek, egyesületi tagok. Amennyiben bármilyen oda nem illő, megbotránkoztató esetleg tiltott cselekményt észlelnek, úgy felszólíthatják az illetőt a házi szabályzat szerint nem engedélyezett magatartás befejezésére és értesíthetik a hatóságot. Másra nincs semilyen jogi alapjuk. Nem igazoltathatnak, nem kerhetik el a latogatók iratait. Az oda nem illő személyek kiszűrése az ott tartózkodók segítségével a legkönnyebb. Persze nem úgy ha egy telefonos kukkolónak nem szólunk és otthon a fotelben kierősödve eszünkbe jut, hogy legközelebb majd jól ellátja a baját Előfordulhat, hogy van valami titkos szabályzata az oázisnak és az alapján kérnek személyes adatokat. Ha létezik ilyen dokumentum azt jó lenne nyilvánosságra hozniuk. A délegyhazi oazis meg mindig a legnormálisabb naturista helyek közé tartozik és remélem sokáig a naturisták kedvelt helye marad.
Süssön rátok a nap!
Üdv:
Lola
#6126   2022. 07. 19. kedd 21:09
swingerpar40 swingerpar40 VIP
Ma is nagyon jó volt Berényben. Az idő és a víz is jó volt! smile
#6125   2022. 07. 19. kedd 19:34
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Ebben igazad van, hogy adatkezelési szabályzatnak lennie kell, nem csak ilyen esetre. (pl nem csak strand, kemping is, így már amiatt is kell legyen) De nem a szabályzaton fog múlni, hogy visszaélnek-e az adatokkal (most nem konkrétan a strandokra gondolok) vagy sem. A pontgyűjtők, nyereményjátékok és hasonlók szerintem problémásabbak ilyen szempontból, mint mondjuk Dél1. Ők sokkal profibban járnak el. A betörők meg a már említett kifigyeléses módszerrel dolgoznak.
A telefonok, laptopok sokkal nagyobb veszélynek vannak kitéve; nem véletlen, hogy néha hetente jön ki biztonsági frissítés, illetve vannak vállalatok akik tiltják a nyílvános Wifik használatát a céges eszközökön.
(Ez egy válasz lola_mia üzenetére (2022. 07. 19. kedd 14:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 19. kedd 14:08
A legnagyobb problémát az jelenti, hogy nincs adatvédelmi szabályzatuk, nincs semmilyen nyilvános információ hogyan kezelik az ott tartózkodók adatait. Az alapszabályukban hivatkoznak tarsadalmi rendészekre, de ők a legkevésbé sem tekinthetők hivatalos rendészeti feladatokat ellátó személynek. Csupán magánemberek, egyesületi tagok. Amennyiben bármilyen oda nem illő, megbotránkoztató esetleg tiltott cselekményt észlelnek, úgy felszólíthatják az illetőt a házi szabályzat szerint nem engedélyezett magatartás befejezésére és értesíthetik a hatóságot. Másra nincs semilyen jogi alapjuk. Nem igazoltathatnak, nem kerhetik el a latogatók iratait. Az oda nem illő személyek kiszűrése az ott tartózkodók segítségével a legkönnyebb. Persze nem úgy ha egy telefonos kukkolónak nem szólunk és otthon a fotelben kierősödve eszünkbe jut, hogy legközelebb majd jól ellátja a baját Előfordulhat, hogy van valami titkos szabályzata az oázisnak és az alapján kérnek személyes adatokat. Ha létezik ilyen dokumentum azt jó lenne nyilvánosságra hozniuk. A délegyhazi oazis meg mindig a legnormálisabb naturista helyek közé tartozik és remélem sokáig a naturisták kedvelt helye marad.
Süssön rátok a nap!
Üdv:
Lola
 
... 32 33 34 35 36 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kotlar kotlar
Nyitás ideje: 2007. 12. 26. szerda
Üzenetek: 6804db
Utolsó üzenet: ma 12:27
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!