Balatonfüred környékén valaki tud olyan helyet ahol bátran lehet monokinizni? Fizetős strand, vagy kemping elöny lenne. Tiszta, igényes helyet keresek, délutáni napozásokra.
Az Abdai nudi merre van a tavon, a tó melyik részén? Vasárnap jövünk Tatáról, lehet megállnánk pár óra poci süttetésre. Köszi ha válaszolsz.
(Ez egy válasz Zotyi5 üzenetére (2026. 05. 24. vasárnap 20:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Hali! Ma M9-nél lesz valaki?
Hello. Nyéki nudin esetleg akihez csatlakozhatok
Sziasztok! Horvátországi Valaltával van valakinek tapasztalata, élménye, javaslata. Nemsokára megyünk, ha valakinek van hasznos infója, szívesen vesszük.
Köszi a választ. Legközelebb akkor szétnézek itt is!
(Ez egy válasz Carp40 üzenetére (tegnap 08:37), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 08:37
Szia! Bizony vannak, a híd lábánál mindegyik irányban. Többször kötöttem ki hajóval, főként hétvégén vannak sokan.
Biztos lesznek
Szia! Bizony vannak, a híd lábánál mindegyik irányban. Többször kötöttem ki hajóval, főként hétvégén vannak sokan.
(Ez egy válasz fecike13 üzenetére (2026. 06. 10. szerda 17:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 10. szerda 17:04
Sziasztok! Ma voltam a Harcsáson Komárnóba és ott hallottam hogy az új monostori híd mellett is van nudis hely. Ki mit tud róla és hogyan lehet megközelíteni.
Köszönettel.
Köszönettel.
Sziasztok
Kecskemét kb 1 órás vonzáskörtetében, hol van olyan hely, ahol lehet nudizni, és ha kell a feszültséget is oldani...
Kecskemét kb 1 órás vonzáskörtetében, hol van olyan hely, ahol lehet nudizni, és ha kell a feszültséget is oldani...
Mi a feleségemmel holnap egész nap Berényben leszünk! Alig várjuk már!
Ma reggel hattól 16h ig az udvaron meztelenül kertészkettem. Szerintem meg is szúrt a nap
Én tegnap voltam. A tó nem száradt még ki teljesen, a parton meg csak négy pasi volt, így hancúrozni sem lehetett!
(Ez egy válasz hnnngggh üzenetére (2026. 06. 17. szerda 23:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 17. szerda 23:53
Gárdony milyen idén? Nem száradt ki teljesen a tó? Mondjuk hancúrozni a parton szokás inkább. XD
Gárdony milyen idén? Nem száradt ki teljesen a tó? Mondjuk hancúrozni a parton szokás inkább. XD
Ahogy más is írta, leginkább sátorban... Ugyan időről időre felbukkan a tó végében 1-1 pár, akik elég látványosan "pancsolnak", de nem ez a jellemző. Ha a kaland miatt mentek akkor csalódottak lesztek.
(Ez egy válasz Fitymánia0 üzenetére (2026. 06. 14. vasárnap 11:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 14. vasárnap 11:27
Párommal júliusban megyünk a szegedi szikire. Ki járt már ott? Szoktak ott lenni kalandok?
Így van házba lakó kocsiba bármi történik ott is marad.
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2026. 06. 14. vasárnap 20:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 14. vasárnap 20:13
A bejárattól jobbra van a recepció, a konyha, a házak, lakókocsik, balra pedig nagy szabad terület, ennek a végében esetleg, de én is úgy tudom, hogy a tulaj nem tűri a nyilvános sexet. A házban, lakókocsiban, sátorban viszont sok minden megtörténhet,
A bejárattól jobbra van a recepció, a konyha, a házak, lakókocsik, balra pedig nagy szabad terület, ennek a végében esetleg, de én is úgy tudom, hogy a tulaj nem tűri a nyilvános sexet. A házban, lakókocsiban, sátorban viszont sok minden megtörténhet,
(Ez egy válasz Fitymánia0 üzenetére (2026. 06. 14. vasárnap 11:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 14. vasárnap 11:27
Párommal júliusban megyünk a szegedi szikire. Ki járt már ott? Szoktak ott lenni kalandok?
Én törzsgárda tag vagyok ,nem ajánlatos semmi féle szexuális tevékenység nyilvánosan ,sátor lakokocsi diszkréten ! Ha nyilvánosan rajtakapnak kitiltanak !
(Ez egy válasz Fitymánia0 üzenetére (2026. 06. 14. vasárnap 11:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 14. vasárnap 11:27
Párommal júliusban megyünk a szegedi szikire. Ki járt már ott? Szoktak ott lenni kalandok?
Már ugyan régebben jártam ott, de akkor semmi nyilvános szex nem volt. Nem vadnudi és nem is swinger strand ez fontos! Normál múködésű naturista, családos pihenésre alkalmas helynek írnám le, párokkal, kisebb és nagyobb
Ugyanakkor van kemping része is sátrakkal, lakókocsikkal. Ott biztos vannak kalandok éjjel, de akár nappal is (nem tapasztaltam, csak olvastam róla annó itt a GG-n), de az biztos, hogy diszkréten, nem pedig nyilvánosan zajlik mindez. Szerintem a hely üzemeltetői nem is tűrnék el máshogy. (Ez egy válasz Fitymánia0 üzenetére (2026. 06. 14. vasárnap 11:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 14. vasárnap 11:27
gy
akik strandolnak, tollasoznak, grilleznek, stb... alf
er alf
ek alf
ekkelUgyanakkor van kemping része is sátrakkal, lakókocsikkal. Ott biztos vannak kalandok éjjel, de akár nappal is (nem tapasztaltam, csak olvastam róla annó itt a GG-n), de az biztos, hogy diszkréten, nem pedig nyilvánosan zajlik mindez. Szerintem a hely üzemeltetői nem is tűrnék el máshogy. (Ez egy válasz Fitymánia0 üzenetére (2026. 06. 14. vasárnap 11:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Párommal júliusban megyünk a szegedi szikire. Ki járt már ott? Szoktak ott lenni kalandok?
Párommal júliusban megyünk a szegedi szikire. Ki járt már ott? Szoktak ott lenni kalandok?
























kotlar





belafiu
Niki Blond





