Futottunk össze ismerőssel már berényben, érdekes találkozás volt
feleségem az egyik alkalmazott kollégájával. De szerintem ami ilyen helyen történik az itt is marad, jó ez nudista strand. Te esetedben meg helyben monokini.. nos másképp nézne rád másnap a munkahelyen vagy a szupermarketben? Lehet csak irígykedne, ha nő akkor azért ha pasi akkor azért mert mert az ő felesége nem vállalja be
(Ez egy válasz Pinksweet üzenetére (tegnap 21:16), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 21:16
feleségem az egyik alkalmazott kollégájával. De szerintem ami ilyen helyen történik az itt is marad, jó ez nudista strand. Te esetedben meg helyben monokini.. nos másképp nézne rád másnap a munkahelyen vagy a szupermarketben? Lehet csak irígykedne, ha nő akkor azért ha pasi akkor azért mert mert az ő felesége nem vállalja be
(Ez egy válasz Pinksweet üzenetére (tegnap 21:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Semmi gond az alsó nélküliséggel, sem a monokinivel, de itt helyben vagyunk, sok ismerőssel, és nem akarunk kellemetlenséget okozni hogy összefutunk ismerőssel. Nem nekünk lenne kellemetlen, az tuti
Semmi gond az alsó nélküliséggel, sem a monokinivel, de itt helyben vagyunk, sok ismerőssel, és nem akarunk kellemetlenséget okozni hogy összefutunk ismerőssel. Nem nekünk lenne kellemetlen, az tuti
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (tegnap 19:31), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 19:31
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (tegnap 19:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Monoki azért már régóta elfogadott bármelyik strandon, nem fog senki kizavarni onnan. De legjobb balatonberény, jó ott az alsót is le kell venni, de zseniális hely, igényes nyugodt pihenés.
Sziasztok! Ne aggódjatok csodálatos, szuper heiy. Idén 2x is megyünk....
(Ez egy válasz szerelmespar üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 13:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 22. hétfő 13:27
Sziasztok! Horvátországi Valaltával van valakinek tapasztalata, élménye, javaslata. Nemsokára megyünk, ha valakinek van hasznos infója, szívesen vesszük.
Monoki azért már régóta elfogadott bármelyik strandon, nem fog senki kizavarni onnan. De legjobb balatonberény, jó ott az alsót is le kell venni, de zseniális hely, igényes nyugodt pihenés.
(Ez egy válasz Pinksweet üzenetére (tegnap 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 16:46
Balatonfüred környékén valaki tud olyan helyet ahol bátran lehet monokinizni? Fizetős strand, vagy kemping elöny lenne. Tiszta, igényes helyet keresek, délutáni napozásokra.
Balatonfüred környékén valaki tud olyan helyet ahol bátran lehet monokinizni? Fizetős strand, vagy kemping elöny lenne. Tiszta, igényes helyet keresek, délutáni napozásokra.
Az Abdai nudi merre van a tavon, a tó melyik részén? Vasárnap jövünk Tatáról, lehet megállnánk pár óra poci süttetésre. Köszi ha válaszolsz.
(Ez egy válasz Zotyi5 üzenetére (2026. 05. 24. vasárnap 20:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Hali! Ma M9-nél lesz valaki?
Hello. Nyéki nudin esetleg akihez csatlakozhatok
Sziasztok! Horvátországi Valaltával van valakinek tapasztalata, élménye, javaslata. Nemsokára megyünk, ha valakinek van hasznos infója, szívesen vesszük.
Köszi a választ. Legközelebb akkor szétnézek itt is!
(Ez egy válasz Carp40 üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 08:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 22. hétfő 08:37
Szia! Bizony vannak, a híd lábánál mindegyik irányban. Többször kötöttem ki hajóval, főként hétvégén vannak sokan.
Biztos lesznek
Szia! Bizony vannak, a híd lábánál mindegyik irányban. Többször kötöttem ki hajóval, főként hétvégén vannak sokan.
(Ez egy válasz fecike13 üzenetére (2026. 06. 10. szerda 17:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 10. szerda 17:04
Sziasztok! Ma voltam a Harcsáson Komárnóba és ott hallottam hogy az új monostori híd mellett is van nudis hely. Ki mit tud róla és hogyan lehet megközelíteni.
Köszönettel.
Köszönettel.
Sziasztok
Kecskemét kb 1 órás vonzáskörtetében, hol van olyan hely, ahol lehet nudizni, és ha kell a feszültséget is oldani...
Kecskemét kb 1 órás vonzáskörtetében, hol van olyan hely, ahol lehet nudizni, és ha kell a feszültséget is oldani...
Mi a feleségemmel holnap egész nap Berényben leszünk! Alig várjuk már!
Ma reggel hattól 16h ig az udvaron meztelenül kertészkettem. Szerintem meg is szúrt a nap
Én tegnap voltam. A tó nem száradt még ki teljesen, a parton meg csak négy pasi volt, így hancúrozni sem lehetett!
(Ez egy válasz hnnngggh üzenetére (2026. 06. 17. szerda 23:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 17. szerda 23:53
Gárdony milyen idén? Nem száradt ki teljesen a tó? Mondjuk hancúrozni a parton szokás inkább. XD
Gárdony milyen idén? Nem száradt ki teljesen a tó? Mondjuk hancúrozni a parton szokás inkább. XD
Ahogy más is írta, leginkább sátorban... Ugyan időről időre felbukkan a tó végében 1-1 pár, akik elég látványosan "pancsolnak", de nem ez a jellemző. Ha a kaland miatt mentek akkor csalódottak lesztek.
(Ez egy válasz Fitymánia0 üzenetére (2026. 06. 14. vasárnap 11:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 14. vasárnap 11:27
Párommal júliusban megyünk a szegedi szikire. Ki járt már ott? Szoktak ott lenni kalandok?
Így van házba lakó kocsiba bármi történik ott is marad.
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2026. 06. 14. vasárnap 20:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 14. vasárnap 20:13
A bejárattól jobbra van a recepció, a konyha, a házak, lakókocsik, balra pedig nagy szabad terület, ennek a végében esetleg, de én is úgy tudom, hogy a tulaj nem tűri a nyilvános sexet. A házban, lakókocsiban, sátorban viszont sok minden megtörténhet,
























kotlar





szimpi75
Zuzana Scepkova
