Sziasztok
Szabolcs megyében tud valaki nyilvános vagy privát nudizós helyt?
Szabolcs megyében tud valaki nyilvános vagy privát nudizós helyt?
Nő pár éve bezárt az akali nudista strand.
(Ez egy válasz tibed üzenetére (2026. 06. 24. szerda 12:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 24. szerda 12:51
Sziasztok!
Balatonakali létezik még a naturista strand!!!!
Vagy megszünt teljesen
Válaszotokat előre is köszönjük
Balatonakali létezik még a naturista strand!!!!
Vagy megszünt teljesen
Válaszotokat előre is köszönjük
Nem ez volt a kérdés
(Ez egy válasz creepy69 üzenetére (2026. 06. 24. szerda 15:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 24. szerda 15:38
Már 10 éve minimum hogy így használják azt a szakaszt csak most egy két ember elhintette itt. Majd úgy jár ez is mint gárdony a sok hokis odaszokik és baszhatjátok.
Már 10 éve minimum hogy így használják azt a szakaszt csak most egy két ember elhintette itt. Majd úgy jár ez is mint gárdony a sok hokis odaszokik és baszhatjátok.
(Ez egy válasz Hunterboy21 üzenetére (2026. 06. 24. szerda 13:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 24. szerda 13:11
Sziasztok! A Dunakeszi nudi után érdeklődnék. Nyilván vad nudi, milyen a hely? Vannak azért emberek,vagy csak most kezd beindulni? Köszi ha válaszolsz
Sziasztok! A Dunakeszi nudi után érdeklődnék. Nyilván vad nudi, milyen a hely? Vannak azért emberek,vagy csak most kezd beindulni? Köszi ha válaszolsz
Nem :/
(Ez egy válasz tibed üzenetére (2026. 06. 24. szerda 12:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 24. szerda 12:51
Sziasztok!
Balatonakali létezik még a naturista strand!!!!
Vagy megszünt teljesen
Válaszotokat előre is köszönjük
Balatonakali létezik még a naturista strand!!!!
Vagy megszünt teljesen
Válaszotokat előre is köszönjük
Sziasztok!
Balatonakali létezik még a naturista strand!!!!
Vagy megszünt teljesen
Válaszotokat előre is köszönjük
Balatonakali létezik még a naturista strand!!!!
Vagy megszünt teljesen
Válaszotokat előre is köszönjük
Sziasztok! Dunaújváros környékén van esetleg nudi? Vagy van itt aki szokott itt a városban nudizni valahol?
Sajnos a Balaton-parton eltűntek a monokiniben napozók.
Ránk 2 éve ránk szóltak a strand alkalmazottai mikor a feleségem levette a felsőjét, és megkérték, hogy vegye vissza mert itt
Régen a kilencvenes évek elején rengeteg nő strandolt így.
Ma ez már nem divat. Sőt üldözik.
Míg pl Horvátországban ez természetes a tengerparton addig ítt nálunk ez megbotránkoztató. (Ez egy válasz Pinksweet üzenetére (2026. 06. 23. kedd 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 23. kedd 16:46
Ránk 2 éve ránk szóltak a strand alkalmazottai mikor a feleségem levette a felsőjét, és megkérték, hogy vegye vissza mert itt
ki
családok is vannak. alf
sg alf
ye alf
rekesRégen a kilencvenes évek elején rengeteg nő strandolt így.
Ma ez már nem divat. Sőt üldözik.
Míg pl Horvátországban ez természetes a tengerparton addig ítt nálunk ez megbotránkoztató. (Ez egy válasz Pinksweet üzenetére (2026. 06. 23. kedd 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Balatonfüred környékén valaki tud olyan helyet ahol bátran lehet monokinizni? Fizetős strand, vagy kemping elöny lenne. Tiszta, igényes helyet keresek, délutáni napozásokra.
Abda nudi ? Milyen van volt lesz valaki?
Futottunk össze ismerőssel már berényben, érdekes találkozás volt
feleségem az egyik alkalmazott kollégájával. De szerintem ami ilyen helyen történik az itt is marad, jó ez nudista strand. Te esetedben meg helyben monokini.. nos másképp nézne rád másnap a munkahelyen vagy a szupermarketben? Lehet csak irígykedne, ha nő akkor azért ha pasi akkor azért mert mert az ő felesége nem vállalja be
(Ez egy válasz Pinksweet üzenetére (2026. 06. 23. kedd 21:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 23. kedd 21:16
feleségem az egyik alkalmazott kollégájával. De szerintem ami ilyen helyen történik az itt is marad, jó ez nudista strand. Te esetedben meg helyben monokini.. nos másképp nézne rád másnap a munkahelyen vagy a szupermarketben? Lehet csak irígykedne, ha nő akkor azért ha pasi akkor azért mert mert az ő felesége nem vállalja be
(Ez egy válasz Pinksweet üzenetére (2026. 06. 23. kedd 21:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Semmi gond az alsó nélküliséggel, sem a monokinivel, de itt helyben vagyunk, sok ismerőssel, és nem akarunk kellemetlenséget okozni hogy összefutunk ismerőssel. Nem nekünk lenne kellemetlen, az tuti
Semmi gond az alsó nélküliséggel, sem a monokinivel, de itt helyben vagyunk, sok ismerőssel, és nem akarunk kellemetlenséget okozni hogy összefutunk ismerőssel. Nem nekünk lenne kellemetlen, az tuti
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2026. 06. 23. kedd 19:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 23. kedd 19:31
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2026. 06. 23. kedd 19:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Monoki azért már régóta elfogadott bármelyik strandon, nem fog senki kizavarni onnan. De legjobb balatonberény, jó ott az alsót is le kell venni, de zseniális hely, igényes nyugodt pihenés.
Sziasztok! Ne aggódjatok csodálatos, szuper heiy. Idén 2x is megyünk....
(Ez egy válasz szerelmespar üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 13:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 22. hétfő 13:27
Sziasztok! Horvátországi Valaltával van valakinek tapasztalata, élménye, javaslata. Nemsokára megyünk, ha valakinek van hasznos infója, szívesen vesszük.
Monoki azért már régóta elfogadott bármelyik strandon, nem fog senki kizavarni onnan. De legjobb balatonberény, jó ott az alsót is le kell venni, de zseniális hely, igényes nyugodt pihenés.
(Ez egy válasz Pinksweet üzenetére (2026. 06. 23. kedd 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 23. kedd 16:46
Balatonfüred környékén valaki tud olyan helyet ahol bátran lehet monokinizni? Fizetős strand, vagy kemping elöny lenne. Tiszta, igényes helyet keresek, délutáni napozásokra.
Balatonfüred környékén valaki tud olyan helyet ahol bátran lehet monokinizni? Fizetős strand, vagy kemping elöny lenne. Tiszta, igényes helyet keresek, délutáni napozásokra.
Az Abdai nudi merre van a tavon, a tó melyik részén? Vasárnap jövünk Tatáról, lehet megállnánk pár óra poci süttetésre. Köszi ha válaszolsz.
(Ez egy válasz Zotyi5 üzenetére (2026. 05. 24. vasárnap 20:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok! Horvátországi Valaltával van valakinek tapasztalata, élménye, javaslata. Nemsokára megyünk, ha valakinek van hasznos infója, szívesen vesszük.
Köszi a választ. Legközelebb akkor szétnézek itt is!
(Ez egy válasz Carp40 üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 08:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 22. hétfő 08:37
Szia! Bizony vannak, a híd lábánál mindegyik irányban. Többször kötöttem ki hajóval, főként hétvégén vannak sokan.
Biztos lesznek























kotlar





clemi



