Nudisták, naturisták, szex (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!
Naturizmus, nem más, mint a harmónia. Harmónia, önmagunkkal, a többi emberrel és a természettel.
Nudizmus, nem más, mint ruhátlanság választása, akár a naturalizmust követve, akár „egyenletes barnaság” szelemét és sok egyéb dolgot. Persze a szexualitás csak egy kellemes mellékhatás. Amit természetesen privát körülmények között visszavonultan old meg az ember!
Nudista: az, aki időnként a ruhátlanságot választja;
Naturista pedig, ha akarja, a ruhátlanságot választja, de filozófiájának nem elengedhetetlen része alkalmi meztelenség, azaz nem biztos hogy nudista. Tehát egyszerű meztelenkedésnél, nem meztelenkedésnél többet foglal magába a szemlélete: környezettudatosságot, vegetarianizmust, és a természettel való szorosabb viszonyt (természetes öltözet, eszközök stb.)
Naturista strandon ne legyél meglepődve, hogy textilesek is vannak, de evidensnek veheted azt, hogy annak anyaga természetes anyag.
Nudista strand az a hely ahol elvárt a meztelenkedés.
A nudista strandon tett látogatás felhatalmazhat arra, hogy nudistának nevezd magad, de még nem tesz naturalistává!
Nudizmus-t - naturalizmus-t nem keverni nem egy a kettő (sajnos sok nudizmus számára helyet biztosító létesítmények, területek előszeretettel aggatják ki a „naturalista” szót csak a jobb úriasabb hangzás kedvért)
A nudizmus nem egyenlő az exhibicionizmussal!


Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

Az eddigi hozzászólások

... 246 247 248 249 250 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1863   2013. 02. 26. kedd 13:18
tiesmi tiesmi
Sziasztok! Szombaton este Ballószögön szauna parti...fürdőruha nélkül!!! Szimpatikus házaspárral szívesen ismerkednénk...
#1862   2013. 02. 25. hétfő 08:06
roy71 roy71
Csak mert szóba hoztad smile A két legfontosabb tudnivaló a strandoló kutyákról, fizikailag képtelenek belepisilni a vízbe és nem a tóba mossák bele a naptejet. Rólunk emberekről ez már nem mondható el :( Nem a kutyákat védem, hanem a jogaikat szegényeknek smile Egy kutya hátsója is van annyira tiszta mint bármelyikünké, persze itt is van a gazdinak szerepe.Gondolom ha a kutyákat kitiltottuk, jöjjenek a gyerekek is ,mert valljuk be azok sokkal gázabbak, sikítoznak , rohangálnak ,labdáznak.Utána a csúnyák, mert milyen már hogy tőlük nem látom a csajokat, nonszensz, és a végén tényleg remek hely lesz a mi országunk. Na bocs nem akartam így elvinni, de egy európai , toleráns országban , kiraknak egy táblát ,hogy azon a 30 méteren lehet kutyázni, jó, nem jó eldöntheted.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 02. 24. vasárnap 13:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (773419)
2013. 02. 24. vasárnap 13:16
Csak, mert szóba hoztad... A nudista strandra is tilos kutyát vinni. Ha nem kijelölt helyre viszed, akkor kérdés, hogy minek viszed oda ahol emberek napoznak, fürdenek, és mennyire vagy kulturált kutyatartó? Fürdetni bárhol bunkóság, ahol emberek is fürödhetnek, akár nudista strandon, akár máshol. Folyón az is bunkóság, ha a fürdőhely feletti folyószakaszon úsztatod. Tóban még egyértelműbb a dolog. Levegőztetni viszed ki? Rohangálhat szájkosár és póráz nélkül az emberek között? A toleranciát ne keverd össze azzal, hogy az emberek nem akarják elrontani a napjukat azzal, hogy a kutya miatt vitatkozzanak veled. Persze Te biztosan más vagy, mint a legtöbb kutyás, akinek egyáltalán felmerül a fejében, hogy strandra kutyát vigyen. Akkor inkább szexeljenek, az higiénikusabb, mint egy frissen székelt kutya után úszni.
#1861   2013. 02. 24. vasárnap 13:16
X Törölt felhasználó (773419)
Csak, mert szóba hoztad... A nudista strandra is tilos kutyát vinni. Ha nem kijelölt helyre viszed, akkor kérdés, hogy minek viszed oda ahol emberek napoznak, fürdenek, és mennyire vagy kulturált kutyatartó? Fürdetni bárhol bunkóság, ahol emberek is fürödhetnek, akár nudista strandon, akár máshol. Folyón az is bunkóság, ha a fürdőhely feletti folyószakaszon úsztatod. Tóban még egyértelműbb a dolog. Levegőztetni viszed ki? Rohangálhat szájkosár és póráz nélkül az emberek között? A toleranciát ne keverd össze azzal, hogy az emberek nem akarják elrontani a napjukat azzal, hogy a kutya miatt vitatkozzanak veled. Persze Te biztosan más vagy, mint a legtöbb kutyás, akinek egyáltalán felmerül a fejében, hogy strandra kutyát vigyen. Akkor inkább szexeljenek, az higiénikusabb, mint egy frissen székelt kutya után úszni.
(Ez egy válasz tucunoi üzenetére (2013. 02. 23. szombat 17:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 23. szombat 17:56
Nem igazán értem, mit keres ez a téma a szex fórumban. Én egész kicsi korom óta nudista strandokra járok, nudista strandokra viszem a gyermekem is. Meg a kutyám, mert máshol (szinte mindenhol) tilos. Nos, a nudista strandot én valahogy nem a szexszel asszociálom, hanem a toleranciával, az udvariassággal, sőt épp a tartózkodással. Ezek azok a helyek, ahol senki nem zavar, nem mászik rád, diszkréten kellő távolságra teríti a fürdőlepedőjét, Senki nem kattogtatja a fényképezőgépét, nem bömbölteti a bömböltetnivaló kütyüjét. Sok ilyen helyen voltam, legutóbb (persze tavaly nyáron) Portugáliában, Aljezur meg Sarges környékén. (nem azt akarom mondani, hogy soha nem szeretkeztem nudista strandon, de nem EZÉRT járok oda).
#1860   2013. 02. 24. vasárnap 09:47
csapi123 csapi123
Szia!
Szerintem túldimenzionálod a dolgot.
Ma reggel egy vezető hírportált olvasva (index) a gazdaság a politika , a sport mellett egy katztintással néger lányok kitárt punciját nézegettem. smile
akkor egy ilyen szexuális tartalmú oldalon miért ne lehetne beszélni, véleményezni , a nudizmusról??
(Ez egy válasz tucunoi üzenetére (2013. 02. 23. szombat 17:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 23. szombat 17:56
Nem igazán értem, mit keres ez a téma a szex fórumban. Én egész kicsi korom óta nudista strandokra járok, nudista strandokra viszem a gyermekem is. Meg a kutyám, mert máshol (szinte mindenhol) tilos. Nos, a nudista strandot én valahogy nem a szexszel asszociálom, hanem a toleranciával, az udvariassággal, sőt épp a tartózkodással. Ezek azok a helyek, ahol senki nem zavar, nem mászik rád, diszkréten kellő távolságra teríti a fürdőlepedőjét, Senki nem kattogtatja a fényképezőgépét, nem bömbölteti a bömböltetnivaló kütyüjét. Sok ilyen helyen voltam, legutóbb (persze tavaly nyáron) Portugáliában, Aljezur meg Sarges környékén. (nem azt akarom mondani, hogy soha nem szeretkeztem nudista strandon, de nem EZÉRT járok oda).
#1859   2013. 02. 24. vasárnap 09:00
X Törölt felhasználó (827053)
Igen,sajnos sok ilyen van.
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 02. 23. szombat 19:25), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna VIP Admin
2013. 02. 23. szombat 19:25
Nem kell feltétlen mereven ragaszkodni a címhez.
Ellenben én nudista strandon sem kedvelem ha kutya rohangál körülöttem. Nem vagyok kutyaellenes.
Másrészt most nyáron is volt hogy ilyen helyen szinte bemásztak a lábam közé kukkolni, amire magasról teszek ha vkinek ez az élvezete ilyen helyen mert csak magát minősíti.
Jah és akad nem egy pasi aki trükkösen fotózgat ( lexikonba rejtett gép, egésznapos "fontos telefonok" járkálva)
És hogy van-e ilyen helyen szex? Értelemszerűen nincs, de az vesse ránk az első követ, aki naplemente után nem látott-hallott ilyenről.
#1858   2013. 02. 23. szombat 19:27
Demona Demona VIP Admin
Körülbelül így is van ahogy írod, de mint olvasható a téma címében is a szex,.. ami azzal a céllal került valószínűleg oda, hogy lehetőség nyíljon a témát átbeszélni a szex vonatkoztatásában is.
Nem vagyunk egyformák és ezt talán a legnyilvánvalóbban éppen a naturisták filozófiájában van jelen.
Sokféleképpen éljük meg ezt, van kinek alkalmi, van kinek életmód s része az évszaktól függetlenül is, e tételnél szakad kétfelé a naturizmus és a nudizmus. A szex hogy hogy is jön ide.?....talán vannak kik nem is akarják külön választani vagy képtelenek az ösztönöknek parancsolni vagy a nudizmus felületes ismerete, tévhite....nos erre van itt lehetőség megvitatni. smile
(Ez egy válasz tucunoi üzenetére (2013. 02. 23. szombat 17:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 23. szombat 17:56
Nem igazán értem, mit keres ez a téma a szex fórumban. Én egész kicsi korom óta nudista strandokra járok, nudista strandokra viszem a gyermekem is. Meg a kutyám, mert máshol (szinte mindenhol) tilos. Nos, a nudista strandot én valahogy nem a szexszel asszociálom, hanem a toleranciával, az udvariassággal, sőt épp a tartózkodással. Ezek azok a helyek, ahol senki nem zavar, nem mászik rád, diszkréten kellő távolságra teríti a fürdőlepedőjét, Senki nem kattogtatja a fényképezőgépét, nem bömbölteti a bömböltetnivaló kütyüjét. Sok ilyen helyen voltam, legutóbb (persze tavaly nyáron) Portugáliában, Aljezur meg Sarges környékén. (nem azt akarom mondani, hogy soha nem szeretkeztem nudista strandon, de nem EZÉRT járok oda).
#1857   2013. 02. 23. szombat 19:25
ravenna ravenna VIP Admin
Nem kell feltétlen mereven ragaszkodni a címhez.
Ellenben én nudista strandon sem kedvelem ha kutya rohangál körülöttem. Nem vagyok kutyaellenes.
Másrészt most nyáron is volt hogy ilyen helyen szinte bemásztak a lábam közé kukkolni, amire magasról teszek ha vkinek ez az élvezete ilyen helyen mert csak magát minősíti.
Jah és akad nem egy pasi aki trükkösen fotózgat ( lexikonba rejtett gép, egésznapos "fontos telefonok" járkálva)
És hogy van-e ilyen helyen szex? Értelemszerűen nincs, de az vesse ránk az első követ, aki naplemente után nem látott-hallott ilyenről.
(Ez egy válasz tucunoi üzenetére (2013. 02. 23. szombat 17:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 23. szombat 17:56
Nem igazán értem, mit keres ez a téma a szex fórumban. Én egész kicsi korom óta nudista strandokra járok, nudista strandokra viszem a gyermekem is. Meg a kutyám, mert máshol (szinte mindenhol) tilos. Nos, a nudista strandot én valahogy nem a szexszel asszociálom, hanem a toleranciával, az udvariassággal, sőt épp a tartózkodással. Ezek azok a helyek, ahol senki nem zavar, nem mászik rád, diszkréten kellő távolságra teríti a fürdőlepedőjét, Senki nem kattogtatja a fényképezőgépét, nem bömbölteti a bömböltetnivaló kütyüjét. Sok ilyen helyen voltam, legutóbb (persze tavaly nyáron) Portugáliában, Aljezur meg Sarges környékén. (nem azt akarom mondani, hogy soha nem szeretkeztem nudista strandon, de nem EZÉRT járok oda).
#1856   2013. 02. 23. szombat 17:56
tucunoi tucunoi
Nem igazán értem, mit keres ez a téma a szex fórumban. Én egész kicsi korom óta nudista strandokra járok, nudista strandokra viszem a gyermekem is. Meg a kutyám, mert máshol (szinte mindenhol) tilos. Nos, a nudista strandot én valahogy nem a szexszel asszociálom, hanem a toleranciával, az udvariassággal, sőt épp a tartózkodással. Ezek azok a helyek, ahol senki nem zavar, nem mászik rád, diszkréten kellő távolságra teríti a fürdőlepedőjét, Senki nem kattogtatja a fényképezőgépét, nem bömbölteti a bömböltetnivaló kütyüjét. Sok ilyen helyen voltam, legutóbb (persze tavaly nyáron) Portugáliában, Aljezur meg Sarges környékén. (nem azt akarom mondani, hogy soha nem szeretkeztem nudista strandon, de nem EZÉRT járok oda).
#1855   2013. 02. 23. szombat 12:54
csapi123 csapi123
rodoszon voltunk az elmúlt nyáron, szenzációsan jó hely, szuper nudista strandal!!
Faliraki a hely neve a strand a várostól kb 1 km van egy tuti kis taverna , mosdó wc szuper!!
mi motrot béreltünk és azzal közlekedtünk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 02. 23. szombat 08:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (440834)
2013. 02. 23. szombat 08:19
sziasztok! görögörszágban szeretnénk idén nyaralni. Tud valaki jó nudista strandot? Hova érdemes menni?
#1854   2013. 02. 23. szombat 08:19
X Törölt felhasználó (440834)
sziasztok! görögörszágban szeretnénk idén nyaralni. Tud valaki jó nudista strandot? Hova érdemes menni?
#1853   2013. 02. 22. péntek 14:21
auris300 auris300
pag szigétén Straško valahogy így néz ki : http://brnopeli.rajce.idnes.cz/Strasko_2011_II/
http://brnopeli.rajce.idnes.cz/rajce3/
krk szigeten Bunculuka : http://draharad.rajce.idnes.cz/Chorvatsko_2010-Baska-Bunculuka/
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2013. 02. 22. péntek 07:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 22. péntek 07:29
nyárra mi is nudi strandot campinget keresünk meg persze szállást.tud valaki segíteni??horváthország.
ha lehet ne egy napot kelljen utazni
#1852   2013. 02. 22. péntek 08:11
csapi123 csapi123
Makarska riviéra!!
a világ 10 legszebb strandja közé választották.
azon belül Tucepi nekünk nagyon bejött.
kb 400 méteres naturista part a strand végén , majd kb 1-1,5 Km sziklás part amit a vízben sétálva-úszva lehet követni rengeteg kis öböllel , beugróval, ahová el lehet bújni kicsit:-P
este a parton számtalan étterem - söröző pizzéria- hal étterem,
mindenkinek csak ajánlani tudom!
Üdv:T
Ja igen a fotók a páromról ott készültek ez is egy olyan kis beugró öböl
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2013. 02. 22. péntek 07:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 22. péntek 07:29
nyárra mi is nudi strandot campinget keresünk meg persze szállást.tud valaki segíteni??horváthország.
ha lehet ne egy napot kelljen utazni
#1851   2013. 02. 22. péntek 07:29
zsozs70 zsozs70
nyárra mi is nudi strandot campinget keresünk meg persze szállást.tud valaki segíteni??horváthország.
ha lehet ne egy napot kelljen utazni
#1850   2013. 02. 21. csütörtök 23:00
borisz226 borisz226
Köszi! Valami ilyesmire gondoltam. (Novalja Camping Straško) Weboldalukat nézegettem, a camping térkép alapján, csak a teljes terület töredéke FKK. Az is a sziklásabb betonosabb partszakasz. Ti voltatok itt? Lakókocsiban?
(Ez egy válasz Lion74 üzenetére (2013. 02. 20. szerda 00:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 20. szerda 00:35
Pag félszigeten Novalja Camping Straško. Zadarnál át lehet menni a szigetre
#1849   2013. 02. 20. szerda 00:35
Lion74 Lion74
Pag félszigeten Novalja Camping Straško. Zadarnál át lehet menni a szigetre
(Ez egy válasz borisz226 üzenetére (2013. 02. 15. péntek 22:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 15. péntek 22:10
Sziasztok!
Valaki esetleg tud ajánlani Horvátországban, Zadar magasságában naturista kempinget? vagy ilyen partszakaszt szállással a közelben...
Esetleg személyes tapasztalattal, beszámolóval, talán még képek is vannak a partról?
Egyéb infók? Picur miatt, nem baj ha sekély rész is lenne. Köszi!
#1848   2013. 02. 19. kedd 06:25
zsozs70 zsozs70
nekem is.hogy lehet oda jutni pontosan.lehet ott szállást is találni??
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 02. 17. vasárnap 18:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (458337)
2013. 02. 17. vasárnap 18:05
Szia!
Zadar után 10-15 km re van, elkell hagyni 2 települést, már nemtudom mi a nevük. Nem kemping hanem kimondottan nudista rész! nyugis hely
#1847   2013. 02. 18. hétfő 12:36
melonen melonen
Szia!
Nekem küldhetnél google maps koordinátákat smile
Köszönöm!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 02. 05. kedd 16:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (185904)
2013. 02. 05. kedd 16:49
sziasztok! a partot nem egyszerü megközeliteni(de autoval is oda lehet jutni) az amarin kemping melett kell elmenni balra majd jobbra la a partra,ott van egy kis sörözö és onnan jobbra! elég vegyes a társaság és sok a pasi is ,de azért vannak párok rendesen akik sexelnek ezerrel. korban mondhatni vegyes a társaság,de inkább a 30 on tul a jellemzö! pároknak könyebb szerintem ismerkedn,és én elég sok magyar párral is találkoztam. nekem nagyon bejött a hely izgalmas meztelenül állo farokkal nézni a nöket és a szexelö embereket. ami fontos,a melegek arrébb vannak és itt nem is lehet semmi homojátékkakl találkozni! ha izgat titeket az ilyen vad nudizmus akkor mindenképpen nézzétek meg! ha kell küldök koordinátákat
#1846   2013. 02. 17. vasárnap 18:05
X Törölt felhasználó (458337)
Szia!
Zadar után 10-15 km re van, elkell hagyni 2 települést, már nemtudom mi a nevük. Nem kemping hanem kimondottan nudista rész! nyugis hely
(Ez egy válasz borisz226 üzenetére (2013. 02. 15. péntek 22:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 15. péntek 22:10
Sziasztok!
Valaki esetleg tud ajánlani Horvátországban, Zadar magasságában naturista kempinget? vagy ilyen partszakaszt szállással a közelben...
Esetleg személyes tapasztalattal, beszámolóval, talán még képek is vannak a partról?
Egyéb infók? Picur miatt, nem baj ha sekély rész is lenne. Köszi!
#1845   2013. 02. 15. péntek 22:10
borisz226 borisz226
Sziasztok!
Valaki esetleg tud ajánlani Horvátországban, Zadar magasságában naturista kempinget? vagy ilyen partszakaszt szállással a közelben...
Esetleg személyes tapasztalattal, beszámolóval, talán még képek is vannak a partról?
Egyéb infók? Picur miatt, nem baj ha sekély rész is lenne. Köszi!
#1844   2013. 02. 05. kedd 16:49
X Törölt felhasználó (185904)
sziasztok! a partot nem egyszerü megközeliteni(de autoval is oda lehet jutni) az amarin kemping melett kell elmenni balra majd jobbra la a partra,ott van egy kis sörözö és onnan jobbra! elég vegyes a társaság és sok a pasi is ,de azért vannak párok rendesen akik sexelnek ezerrel. korban mondhatni vegyes a társaság,de inkább a 30 on tul a jellemzö! pároknak könyebb szerintem ismerkedn,és én elég sok magyar párral is találkoztam. nekem nagyon bejött a hely izgalmas meztelenül állo farokkal nézni a nöket és a szexelö embereket. ami fontos,a melegek arrébb vannak és itt nem is lehet semmi homojátékkakl találkozni! ha izgat titeket az ilyen vad nudizmus akkor mindenképpen nézzétek meg! ha kell küldök koordinátákat
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 02. 01. péntek 16:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (859698)
2013. 02. 01. péntek 16:22
Tud valaki útbaigazítást adni a horvátországi swinger partról? Hogy lehet odajutni, kik látogatják, szokások, stb? Privát levelet is írhattok!
Köszi!
 
... 246 247 248 249 250 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kotlar kotlar
Nyitás ideje: 2007. 12. 26. szerda
Üzenetek: 6803db
Utolsó üzenet: ma 18:44
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!