Nudisták, naturisták, szex (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!
Naturizmus, nem más, mint a harmónia. Harmónia, önmagunkkal, a többi emberrel és a természettel.
Nudizmus, nem más, mint ruhátlanság választása, akár a naturalizmust követve, akár „egyenletes barnaság” szelemét és sok egyéb dolgot. Persze a szexualitás csak egy kellemes mellékhatás. Amit természetesen privát körülmények között visszavonultan old meg az ember!
Nudista: az, aki időnként a ruhátlanságot választja;
Naturista pedig, ha akarja, a ruhátlanságot választja, de filozófiájának nem elengedhetetlen része alkalmi meztelenség, azaz nem biztos hogy nudista. Tehát egyszerű meztelenkedésnél, nem meztelenkedésnél többet foglal magába a szemlélete: környezettudatosságot, vegetarianizmust, és a természettel való szorosabb viszonyt (természetes öltözet, eszközök stb.)
Naturista strandon ne legyél meglepődve, hogy textilesek is vannak, de evidensnek veheted azt, hogy annak anyaga természetes anyag.
Nudista strand az a hely ahol elvárt a meztelenkedés.
A nudista strandon tett látogatás felhatalmazhat arra, hogy nudistának nevezd magad, de még nem tesz naturalistává!
Nudizmus-t - naturalizmus-t nem keverni nem egy a kettő (sajnos sok nudizmus számára helyet biztosító létesítmények, területek előszeretettel aggatják ki a „naturalista” szót csak a jobb úriasabb hangzás kedvért)
A nudizmus nem egyenlő az exhibicionizmussal!


Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

Az eddigi hozzászólások

... 179 180 181 182 183 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#3197   2016. 06. 07. kedd 19:20
pampallini007 pampallini007
Baranya megyében tud valaki nudista helyet? nagyon jo lenne!
#3196   2016. 06. 07. kedd 18:55
kopi525 kopi525
Gárdonyban esetleg lehet használni gumicsónakot?
#3195   2016. 06. 07. kedd 18:54
kopi525 kopi525
Köszönöm szépen smile
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2016. 06. 04. szombat 09:41), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna VIP Admin
2016. 06. 04. szombat 09:41
... persze. Mondjuk Balatonberény, Balatonakali, "Sziki", Délegyházán az Oázis....
#3194   2016. 06. 06. hétfő 07:12
X Törölt felhasználó (1102592)
Mi is mennénk már oda megint wave
(Ez egy válasz gylaszlo üzenetére (2016. 06. 04. szombat 17:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 04. szombat 17:21
https://foursquare.com/v/szolnoki-nudista-strand/51d94433498ec- 74831861818
#3193   2016. 06. 06. hétfő 07:10
X Törölt felhasználó (1102592)
Ez minket is érdekelne............ vigyor2
(Ez egy válasz stanover30 üzenetére (2016. 06. 03. péntek 10:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 03. péntek 10:35
Tudtok esetleg olyan helyet ahol a szállás mellett vagy a közvetlen közelében van víz ahol lehet saját kis felfújható csónakot használni?
#3192   2016. 06. 05. vasárnap 08:46
rava40 rava40
Tegnap isteni volt Nyék. Jó idő esetén délután ujra lemegyünk. hawaii
#3191   2016. 06. 04. szombat 17:21
gylaszlo gylaszlo
https://foursquare.com/v/szolnoki-nudista-strand/51d94433498ec- 74831861818
#3190   2016. 06. 04. szombat 09:44
Zsulex1 Zsulex1
Délegy, Sziki, Akali, Berény
(Ez egy válasz stanover30 üzenetére (2016. 06. 03. péntek 10:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 03. péntek 10:35
Tudtok esetleg olyan helyet ahol a szállás mellett vagy a közvetlen közelében van víz ahol lehet saját kis felfújható csónakot használni?
#3189   2016. 06. 04. szombat 09:41
ravenna ravenna VIP Admin
... persze. Mondjuk Balatonberény, Balatonakali, "Sziki", Délegyházán az Oázis....
(Ez egy válasz stanover30 üzenetére (2016. 06. 03. péntek 10:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 03. péntek 10:35
Tudtok esetleg olyan helyet ahol a szállás mellett vagy a közvetlen közelében van víz ahol lehet saját kis felfújható csónakot használni?
#3188   2016. 06. 03. péntek 18:40
X Törölt felhasználó (1178792)
egyre jobban érdekel a téma ahogy olvasgatom a fórumot és a véleményeket,de tapasztalatom nincs ezen a téren sem nekem sem páromnak
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 03. péntek 10:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (465100)
2016. 06. 03. péntek 10:23
Nem lehet célom, hogy meggyőzzelek, miért is tenném?

Aki lemegy egy nudira az egy dresszkód szerint öltözik, ami konkrétan semmi. smile
Legföljebb egy fürdőbugyi a lányoknak azokon a napokon. Aki ezzel visszaél ott komoly bajok vannak, kár is lenne vele foglalkozni. Akikkel megengedőbb a közösség, az a kamasz-kamaszodó lányok, de ez valahol természetes. Senki nem akarja kiváltani egy nőkezdemény zavarát. smile

A fényképezés lehetetlen. Erre mindenki vigyáz. A fotók bármilyen fölhasználása bármilyen más esetben is jogszabályokban meghatározott.

Amúgy lehetetlennek tartom, hogy bárki a testemmel zsaroljon. Végül is nem titok, hogy farkam van. smile

Magán a strandon a helyzetet mindenki természetesen kezeli, aki nem az finoman kitessékelődik.

Ez igaz az összes legális helyre, de tapasztalatom szerint a szabadstrandokon se történt soha visszaélés.

Egyébként is gondold el, ki a fene kíváncsi rám, vagy rád! Irreális, hogy valaki munkát fektessen egy olyan "lejáratásba" amire csak megvonnám a vállam, hogy na ès. Ha valakit pedig pont az én farkam látványa izgat föl, hát váljon egészségére. És úgy gondolom a páromon sincs semmi titkolni való. Egy csinos nő, akinek mind melle mind pinája is van. Szerintem ez pont így tökéletes. smile
#3187   2016. 06. 03. péntek 10:35
stanover30 stanover30
Tudtok esetleg olyan helyet ahol a szállás mellett vagy a közvetlen közelében van víz ahol lehet saját kis felfújható csónakot használni?
#3186   2016. 06. 03. péntek 10:23
X Törölt felhasználó (465100)
Nem lehet célom, hogy meggyőzzelek, miért is tenném?

Aki lemegy egy nudira az egy dresszkód szerint öltözik, ami konkrétan semmi. smile
Legföljebb egy fürdőbugyi a lányoknak azokon a napokon. Aki ezzel visszaél ott komoly bajok vannak, kár is lenne vele foglalkozni. Akikkel megengedőbb a közösség, az a kamasz-kamaszodó lányok, de ez valahol természetes. Senki nem akarja kiváltani egy nőkezdemény zavarát. smile

A fényképezés lehetetlen. Erre mindenki vigyáz. A fotók bármilyen fölhasználása bármilyen más esetben is jogszabályokban meghatározott.

Amúgy lehetetlennek tartom, hogy bárki a testemmel zsaroljon. Végül is nem titok, hogy farkam van. smile

Magán a strandon a helyzetet mindenki természetesen kezeli, aki nem az finoman kitessékelődik.

Ez igaz az összes legális helyre, de tapasztalatom szerint a szabadstrandokon se történt soha visszaélés.

Egyébként is gondold el, ki a fene kíváncsi rám, vagy rád! Irreális, hogy valaki munkát fektessen egy olyan "lejáratásba" amire csak megvonnám a vállam, hogy na ès. Ha valakit pedig pont az én farkam látványa izgat föl, hát váljon egészségére. És úgy gondolom a páromon sincs semmi titkolni való. Egy csinos nő, akinek mind melle mind pinája is van. Szerintem ez pont így tökéletes. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 02. csütörtök 22:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2016. 06. 02. csütörtök 22:11
Nekem sajnos rossz tapasztalataim vannak, nem ezen a téren, hanem sokszor barátság sem szent, vagy semmi se.
Engem az zavarna mondjuk, hogy ott vagyunk, aztán nem nudizási szándékból, csak odatéved valaki, főnök, haver, ismerős, nevezzük bárhogy. Nyilván van, aki nézelődni megy, vagy épp más okból. És mivel már nem érintett a dologban, simán pletyizhet. A lesifotósokról meg ne is beszéljünk, nem szeretném magam viszontlátni sehol ilyen helyzetben.
Biztos jó helyek, de nekünk messze vannak. Ezt már sok más dologgal kapcsolatban is tapasztaltam, rossz helyre születtünk.
#3185   2016. 06. 02. csütörtök 22:11
X Törölt felhasználó (69371)
Nekem sajnos rossz tapasztalataim vannak, nem ezen a téren, hanem sokszor barátság sem szent, vagy semmi se.
Engem az zavarna mondjuk, hogy ott vagyunk, aztán nem nudizási szándékból, csak odatéved valaki, főnök, haver, ismerős, nevezzük bárhogy. Nyilván van, aki nézelődni megy, vagy épp más okból. És mivel már nem érintett a dologban, simán pletyizhet. A lesifotósokról meg ne is beszéljünk, nem szeretném magam viszontlátni sehol ilyen helyzetben.
Biztos jó helyek, de nekünk messze vannak. Ezt már sok más dologgal kapcsolatban is tapasztaltam, rossz helyre születtünk.
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2016. 06. 01. szerda 15:41), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna VIP Admin
2016. 06. 01. szerda 15:41
Azért ezt gondold végig.....

1. szituáció: találkozol odakinn nudin a főnököddel. Mi lesz ebből a probléma? Kirúg azért mert Te is ott voltál? Nem hiszem...
2. szituáció: találkozol kinn egy baráttal, ismerőssel. Szerinted majd rohan a baráti körben hogy húúú képzeld találkoztam odakinn a nudin X-el. Nem túl életszerű hogy valaki erről fog sztorizni...
3. szituáció: találkozol kinn vadidegennel.... se így, se úgy nem fogod megtudni hogy mit gondol Rólad....

Szerintem túlkombináljátok a dolgot, teljesen felesleges ezért agyalni. Menjetek rendes helyre - Akali, Berény, Délegyháza - és ott akik odajárnak épp azért vannak ott mint Ti.
A nudi is olyan mint a swinger: Ami ott történik az ott marad!
#3184   2016. 06. 01. szerda 15:41
ravenna ravenna VIP Admin
Azért ezt gondold végig.....

1. szituáció: találkozol odakinn nudin a főnököddel. Mi lesz ebből a probléma? Kirúg azért mert Te is ott voltál? Nem hiszem...
2. szituáció: találkozol kinn egy baráttal, ismerőssel. Szerinted majd rohan a baráti körben hogy húúú képzeld találkoztam odakinn a nudin X-el. Nem túl életszerű hogy valaki erről fog sztorizni...
3. szituáció: találkozol kinn vadidegennel.... se így, se úgy nem fogod megtudni hogy mit gondol Rólad....

Szerintem túlkombináljátok a dolgot, teljesen felesleges ezért agyalni. Menjetek rendes helyre - Akali, Berény, Délegyháza - és ott akik odajárnak épp azért vannak ott mint Ti.
A nudi is olyan mint a swinger: Ami ott történik az ott marad!
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 05. 31. kedd 13:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2016. 05. 31. kedd 13:35
Nagy dilemmában vagyok.
Azok véleménye érdekelne, akik járnak nudizni.
Volt nektek olyan, hogy az adott nudin egy-két ismerőssel összefutottatok? Lett valami negatív a dologból? Esetleg kukkolóknak köszönhetően (akik ismerősök), esetleg másoktól kaptatok megjegyzést, ért benneteket negatív szóáradat?
Nyilván nem a nudisták fognak egymásra mutogatni (bár erre is lenne elképzelésem), de sejtem mi lehet az ilyen területek körül, fényképezővel, kamerával felfegyverkezett kukkolók, akik kitudja mire használják fel az anyagot.
Szerintem túl kicsi a világ, ha értitek mire gondolok. Nagy dilemmám ez, és páromnak is az volna, ezért nem igazán merünk kimenni tópartra, ahol lehet hódolni ezeknek a dolgoknak. Vannak rejtett helyeink, de az nem vízpart, és ott is már rég voltunk.
Nincs szégyenkezni valónk, semmilyen téren, de ez a része, hogy ismerős megláthat, pletyka lehet belőle (ahogy ismerjük a jó magyart) és nem biztos, hogy a munkahelyekkel összeegyeztethető ez.
Nem bíztatást kérek, hanem, hogy járt-e így valaki, valósak-e a félelmeink vagy csak túl gondoljuk?
#3183   2016. 06. 01. szerda 15:23
Hmmmm Hmmmm
Tud valaki sopron vagy sopron környékén jó nudi helyet?
#3182   2016. 05. 31. kedd 15:08
X Törölt felhasználó (465100)
Emlegettem smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 05. 31. kedd 14:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (465100)
2016. 05. 31. kedd 14:13
Kb. 33 éve járok nudista strandra. A másikra csak akkor megyek, ha nem megoldható az alap verzió. Már mindenkivel találkoztam, szomszéddal, főnökkel, beosztottal, ismerőssel, volt tanárommal, bármit elképzelhetsz. Soha semmi hátrányom ebből nem volt, még egy megjegyzés sem. Igaz, hogy én se emleggettem soha senkinek a dolgot,

Ami a nudista strandon történik az ott is marad.
#3181   2016. 05. 31. kedd 14:13
X Törölt felhasználó (465100)
Kb. 33 éve járok nudista strandra. A másikra csak akkor megyek, ha nem megoldható az alap verzió. Már mindenkivel találkoztam, szomszéddal, főnökkel, beosztottal, ismerőssel, volt tanárommal, bármit elképzelhetsz. Soha semmi hátrányom ebből nem volt, még egy megjegyzés sem. Igaz, hogy én se emleggettem soha senkinek a dolgot,

Ami a nudista strandon történik az ott is marad.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 05. 31. kedd 13:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2016. 05. 31. kedd 13:35
Nagy dilemmában vagyok.
Azok véleménye érdekelne, akik járnak nudizni.
Volt nektek olyan, hogy az adott nudin egy-két ismerőssel összefutottatok? Lett valami negatív a dologból? Esetleg kukkolóknak köszönhetően (akik ismerősök), esetleg másoktól kaptatok megjegyzést, ért benneteket negatív szóáradat?
Nyilván nem a nudisták fognak egymásra mutogatni (bár erre is lenne elképzelésem), de sejtem mi lehet az ilyen területek körül, fényképezővel, kamerával felfegyverkezett kukkolók, akik kitudja mire használják fel az anyagot.
Szerintem túl kicsi a világ, ha értitek mire gondolok. Nagy dilemmám ez, és páromnak is az volna, ezért nem igazán merünk kimenni tópartra, ahol lehet hódolni ezeknek a dolgoknak. Vannak rejtett helyeink, de az nem vízpart, és ott is már rég voltunk.
Nincs szégyenkezni valónk, semmilyen téren, de ez a része, hogy ismerős megláthat, pletyka lehet belőle (ahogy ismerjük a jó magyart) és nem biztos, hogy a munkahelyekkel összeegyeztethető ez.
Nem bíztatást kérek, hanem, hogy járt-e így valaki, valósak-e a félelmeink vagy csak túl gondoljuk?
#3180   2016. 05. 31. kedd 13:35
X Törölt felhasználó (69371)
Nagy dilemmában vagyok.
Azok véleménye érdekelne, akik járnak nudizni.
Volt nektek olyan, hogy az adott nudin egy-két ismerőssel összefutottatok? Lett valami negatív a dologból? Esetleg kukkolóknak köszönhetően (akik ismerősök), esetleg másoktól kaptatok megjegyzést, ért benneteket negatív szóáradat?
Nyilván nem a nudisták fognak egymásra mutogatni (bár erre is lenne elképzelésem), de sejtem mi lehet az ilyen területek körül, fényképezővel, kamerával felfegyverkezett kukkolók, akik kitudja mire használják fel az anyagot.
Szerintem túl kicsi a világ, ha értitek mire gondolok. Nagy dilemmám ez, és páromnak is az volna, ezért nem igazán merünk kimenni tópartra, ahol lehet hódolni ezeknek a dolgoknak. Vannak rejtett helyeink, de az nem vízpart, és ott is már rég voltunk.
Nincs szégyenkezni valónk, semmilyen téren, de ez a része, hogy ismerős megláthat, pletyka lehet belőle (ahogy ismerjük a jó magyart) és nem biztos, hogy a munkahelyekkel összeegyeztethető ez.
Nem bíztatást kérek, hanem, hogy járt-e így valaki, valósak-e a félelmeink vagy csak túl gondoljuk?
#3179   2016. 05. 31. kedd 08:28
X Törölt felhasználó (422864)
A szentesi nudihoz egy link,pár kép ha érdekel valakit smile
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=139370376&t=90- 17315&openwith=1
#3178   2016. 05. 31. kedd 08:01
X Törölt felhasználó (422864)
Sziasztok
Ha valaki egy igazi vadregényes nudizos helyre vágyik akkor a szentesi nudit csak ajánlani tudom smile
Bár a Tisza nem olyan ütemben apad,de itt már van homokpad smile
 
... 179 180 181 182 183 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kotlar kotlar
Nyitás ideje: 2007. 12. 26. szerda
Üzenetek: 6797db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 06. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!